Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 9

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Μη γελας! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα τρεχεις κι εσυ!

Μη μου πειτε οτι ειμαι η μονη που κατουριεμαι... :oops:

Κοίτα ολ η την ώρα τρέχω στη τουαλέτα πάντως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Αντε κοριτσι μου ολα καλα να πανε!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μπράβο κορίτσι μου,εεεεεερχεται η κορακλα σου❤Με ένα πόνο❤

πρίν από 43 λεπτά , Smile89 είπε:

Αντε κοριτσι μου ολα καλα να πανε!!! 

Σμαιλιτο μου χορεύτρια Η μίνι σου;;;;;τρελαίνομαι!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Με το καλό κορίτσι μου! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Αλληλούια!!! Να σου ευχηθώ από τώρα λοιπόν με ένα πόνο κοριτσακι μου να κρατήσεις στην αγκαλίτσα το θαυματακι σου και να είναι όλα υπέροχα!!! Πολλά Φιλια με το καλό!!!❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Μη γελας! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα τρεχεις κι εσυ!

Μη μου πειτε οτι ειμαι η μονη που κατουριεμαι... :oops:

Κ εγω εχω φουλ συχνοουρια...δεν παλευεται με τιποτα!!!

Αχ κοριτσια πλησιαζουμε κ αγχωνομαι!!!!

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια, αλληλουια!!! Μιλησα με το γιατρο και αν μέχρι αύριο δεν εχω γεννησει, το βραδάκι θα μπω με προκληση!!! Γιουπιιιι!!!! 

Σε 48 ωρες απο τώρα θα έχω ξεμπερδεψει πιστεύω!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Κοντευεις!!!!! Με το καλο λοιπον στην μπουμπουκα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο βρε @anemoni1989 ! 

@P.L.L. @loyloy αυτες που πηρα απο τα μαγαζια οντως τις πληρωσα 30 ευρω τη μια και αυτη απο τη λαικη 10! Και γω μονο για το μαιευτηριο τις θελω, στο σπιτι φοραω μονο μπυτζαμες! Εντωμεταξυ ειμαι να σκασω! Η μια νυχτικια ειχε και ρομπα η οποια φροντισα να ταιριαζει και με τις αλλες και σημερα που πηγα να τα πλυνω διαπιστωσα οτι εχασα τη ζωνη της! Δε ξερω τωρα που θα βρω κατι να ταιριαζει για να το κανω ζωνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Με το καλο βρε @anemoni1989 ! 

@P.L.L. @loyloy αυτες που πηρα απο τα μαγαζια οντως τις πληρωσα 30 ευρω τη μια και αυτη απο τη λαικη 10! Και γω μονο για το μαιευτηριο τις θελω, στο σπιτι φοραω μονο μπυτζαμες! Εντωμεταξυ ειμαι να σκασω! Η μια νυχτικια ειχε και ρομπα η οποια φροντισα να ταιριαζει και με τις αλλες και σημερα που πηγα να τα πλυνω διαπιστωσα οτι εχασα τη ζωνη της! Δε ξερω τωρα που θα βρω κατι να ταιριαζει για να το κανω ζωνη!

Κάπου σπίτι θα είναι.βαλε τον άντρα σου να ψάξει.εγω μια νυχτικια θα πάρω και 2 πυτζάμες με κουμπιά μεχριμέχρι Κατ ω.λυπαμαι να χαλάσω λεφτά για κάτι που δεν θα χρησιμοποιήσω μετά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Με το καλο βρε @anemoni1989 ! 

@P.L.L. @loyloy αυτες που πηρα απο τα μαγαζια οντως τις πληρωσα 30 ευρω τη μια και αυτη απο τη λαικη 10! Και γω μονο για το μαιευτηριο τις θελω, στο σπιτι φοραω μονο μπυτζαμες! Εντωμεταξυ ειμαι να σκασω! Η μια νυχτικια ειχε και ρομπα η οποια φροντισα να ταιριαζει και με τις αλλες και σημερα που πηγα να τα πλυνω διαπιστωσα οτι εχασα τη ζωνη της! Δε ξερω τωρα που θα βρω κατι να ταιριαζει για να το κανω ζωνη!

Βασιλικουλα μου ,βρες μια σατέν κορδελιτσα στα χρώματα που πήρες και μια χαρά θα ταιριάζει!Καλές ετοιμασίες και σε εσένα και σε όλα τα εγκυουλικα κοριτσακια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Αχ τι ωραία που ετοιμάζεστε κοριτσια! Πώς περνάει έτσι ο καιρός...Τελικά ήταν οντως γούρικο το τοπικ για πολλές από εμάς! 

Πολύ γπυρικο.εγω τελείως τυχαία ξεκίνησα να γράφω εδω.ημουν πολύ χάλια και σε μικρό διάστημα βοηθηθηκα πολύ απο από τα κορίτσια εδώ.Δυστυχως οι περισσότερες γυναικες έχουν περάσει από μια ατυχία και κάποιες άσχημες καταστάσεις οπως εσύ και μου δώσατε δύναμη γτ έβλεπα ότι καμια δεν το βάζει κάτω.και να τώρα γίνεται χαμός από τα τικερακια. Ελπίζω τώρα που τελειώνει η σεζόν να μπει η @Bela να μας πει τα νέα της.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εγκυουλες μου! διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που προχωράνε ολαα καλά και έτσι να συνεχίσουν!

εγώ γύρισα από γιατρο πριν λίγο! είμαστε 3200 και μου κόβει όλα τα χάπια!!! μου έδωσε άδεια να σηκωθώ από το κρεβάτι και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα! μετά από 3μιση μήνες κλινιρης θα πάω αύριο για καφέ! σαν ψέμα μου φαίνεται!!!

για νυχτικακια εγώ πήρα 2 , ολίγον τσιμπημενα,αλλά τα φορούσα ήδη τόσους μήνες..μιας και ήμουν όλη μέρα με πυτζάμες, πήγα και αγόρασα  τουλάχιστον να μ φτιάχνει η διάθεση με τα δαντελακια και τα σατέν!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...