Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Εμενα μου συνεβη υο ιδιο με μια πλυντηριά μωρουδιακα :shock:. Γινανε ολα σομον σκατουλι απο λευκα και ροζ. Οχι τιποτ σλλο, ειναι και δανεικα! Λες να δοκιμασω το κολπο που λες @Alex. ArapArap; 

Γούρι αγάπη!Για δοκιμάσω το κολπάκι της Αλεξ,μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Βρε κοριτσια εγω να σας πω κατι αλλο? Αποψε με εχει πιασει μια ανεξηγητη υποτονικη διαθεση! Πριν εκλαιγα χωρις λογο...και γενικα εχω πεσει αρκετα ψυχολογικα... Νιωθω οτι εχω αρχισει και βαριεμαι που δεν δουλευω...Γενικα σημερα τα βλεπω ομα καπως βουνο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , bella32 είπε:

έτσι πιστεύω κγω! ότι θα είναι απόλαυση!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!

Σε νιώθω καλή μου......είχα να βγω 15 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά και λαλησα!Την ημέρα που μάθαμε την εγκυμοσύνη μας, μου λέει ο σύζυγος Πώς θέλεις να το γιορτάσουμε;;;Ένα καφεεεεεεε πλιιιιζ.....  Καφέ δε με άφησε ο συζυγος,πρόσεχε και τον αέρα που ανασαίνω,τον είχε αγχώσει και ο γιατρος......αλλαααααα ήπια σοκολατένια σοκολατιτσα λατε μούρλια!Νόμιζα ότι είχα ανακαλύψει νέο ρόφημα!:D

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αυτο ελειπε να μιλουσες σε εμας αυτες τις στιγμες! Απλως ζηστε το!

Ε ναι @anemoni1989 μου,δίκιο έχει η @P.L.L. μας!Η χαρά σου ,χαρά μας και εδώ είμαστε να μας τα πεις χαρτί και καλαμάρι❤Γλυκουυυυλα,σε λίγες ώρες θα κρατάς το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Luckystars είπε:

Σε νιώθω καλή μου......είχα να βγω 15 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά και λαλησα!Την ημέρα που μάθαμε την εγκυμοσύνη μας, μου λέει ο σύζυγος Πώς θέλεις να το γιορτάσουμε;;;Ένα καφεεεεεεε πλιιιιζ.....  Καφέ δε με άφησε ο συζυγος,πρόσεχε και τον αέρα που ανασαίνω,τον είχε αγχώσει και ο γιατρος......αλλαααααα ήπια σοκολατένια σοκολατιτσα λατε μούρλια!Νόμιζα ότι είχα ανακαλύψει νέο ρόφημα!:D

Ε ναι @anemoni1989 μου,δίκιο έχει η @P.L.L. μας!Η χαρά σου ,χαρά μας και εδώ είμαστε να μας τα πεις χαρτί και καλαμάρι❤Γλυκουυυυλα,σε λίγες ώρες θα κρατάς το μωράκι σου!

χαχαχχα! εγκλεισμός κανονικός! χαλάλι όλα όμως! εγώ έναν ελληνικό ελαφρύ τον επινα που κ που!!βέβαια τώρα μου βάλες ιδέες για σοκολάτίτσα!!! χα χα χα


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βρε κοριτσια εγω να σας πω κατι αλλο? Αποψε με εχει πιασει μια ανεξηγητη υποτονικη διαθεση! Πριν εκλαιγα χωρις λογο...και γενικα εχω πεσει αρκετα ψυχολογικα... Νιωθω οτι εχω αρχισει και βαριεμαι που δεν δουλευω...Γενικα σημερα τα βλεπω ομα καπως βουνο...

Αχ ΠΩΣ σε νιωθω! Ειναι και οι ορμονες και η κλεισουρα και το νεο κι άγνωστο που ερχεται. Υπομονη καλη μου. Εδω ειμαστε να μιλαμε. Κι εγω στα ιδια είμαι απλως ημουν καλυτερα αυτες τις μερες γιατι ειμαι ολο εξω για ψωνια.

πρίν από 20 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Δοκιμάστε το κορίτσια και μου λέτε αύριο τι έγινε. 

Οχι κι αυριο ρε συ! Δωσε μας μερικες ημερες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Αχ ΠΩΣ σε νιωθω! Ειναι και οι ορμονες και η κλεισουρα και το νεο κι άγνωστο που ερχεται. Υπομονη καλη μου. Εδω ειμαστε να μιλαμε. Κι εγω στα ιδια είμαι απλως ημουν καλυτερα αυτες τις μερες γιατι ειμαι ολο εξω για ψωνια.

Οχι κι αυριο ρε συ! Δωσε μας μερικες ημερες!

Εντάξει κορίτσια οπότε θέλετε εσείς!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αχ ΠΩΣ σε νιωθω! Ειναι και οι ορμονες και η κλεισουρα και το νεο κι άγνωστο που ερχεται. Υπομονη καλη μου. Εδω ειμαστε να μιλαμε. Κι εγω στα ιδια είμαι απλως ημουν καλυτερα αυτες τις μερες γιατι ειμαι ολο εξω για ψωνια.

Οχι κι αυριο ρε συ! Δωσε μας μερικες ημερες!

Και εγω τις προηγουμενες ημερες ημουν πιο καλα...Αλλα σημερα ειμαι και κρυωμενη και εχω γενικα κακη διαθεση. Αλλα θα μας περασει...Σκαμπανεβασματα ειναι αυτα και καταλαβαινω οτι φταινε κατα κυριο λογο οι ορμονες ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

χαχαχχα! εγκλεισμός κανονικός! χαλάλι όλα όμως! εγώ έναν ελληνικό ελαφρύ τον επινα που κ που!!βέβαια τώρα μου βάλες ιδέες για σοκολάτίτσα!!! χα χα χα

Χαλάλι 1000 φορές χαλάλι,εννοείται!Η ψυχολογία μας όμως είναι πολύ σημαντική και καλό είναι, όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες ,να βρίσκουμε την χρυσή τομή!Η αλήθεια είναι στην εμβρυομεταφορά έπαιρνα τέτοια αγωγή,για καφέ ούτε καν!Μόλις μάθαμε όμως τα ευχάριστα,λες και αναγεννήθηκα!Ήθελα να τα κάνω όλα και επιτόπου,όλα τα έβλεπα όμορφα!

Δοκίμασε σοκολατιτσα,και αν σου αρέσει το γάλα κάνε την λατε!σούπερ είναι ,ειδικά τώρα που κρυώνει ο καιρός!

πρίν από 31 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βρε κοριτσια εγω να σας πω κατι αλλο? Αποψε με εχει πιασει μια ανεξηγητη υποτονικη διαθεση! Πριν εκλαιγα χωρις λογο...και γενικα εχω πεσει αρκετα ψυχολογικα... Νιωθω οτι εχω αρχισει και βαριεμαι που δεν δουλευω...Γενικα σημερα τα βλεπω ομα καπως βουνο...

Ορμόνες Κελιτσα μου,ατιμες ορμόνες!

Η δουλειά έχεις δίκιο,είναι φυσικά ένα σημείο που σε ρίχνει Αλλά μη μου πτοεισαι!Να τα λες σε εμάς να σου φτιάχνουμε την διάθεση γλυκούλα❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, P.L.L. είπε:

Ρε σεις, η @rafaelatarzan τι εκανε; την εκανε τελικα την εμβρυομεταφορα; γιατι χαθηκε;

αγαπη μ εσυ....εδω ειμαι καλε....αχαχαχχαχα τρεχω ο βεγγος ολη μερα....οζι αγαπη μ δεν την εκανα ακομα....το ενδομητριο μ ειναι 5 χιλιοστα .τον Νοέμβριο που με ο ντοκ.οποτε περιμενω.κ οσο περιμενω κανω κ διαφορα που δεν θα μπορω μετα...αχαχαχαχχα σ εχω κανει ταγκ.στο αλλο θεμα.με το 2019.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Βρε κοριτσια εγω να σας πω κατι αλλο? Αποψε με εχει πιασει μια ανεξηγητη υποτονικη διαθεση! Πριν εκλαιγα χωρις λογο...και γενικα εχω πεσει αρκετα ψυχολογικα... Νιωθω οτι εχω αρχισει και βαριεμαι που δεν δουλευω...Γενικα σημερα τα βλεπω ομα καπως βουνο...

Εχθες ήμουν ακριβώς σ αυτή την κατάσταση! Ορμόνες άτιμες!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ εσυ....εδω ειμαι καλε....αχαχαχχαχα τρεχω ο βεγγος ολη μερα....οζι αγαπη μ δεν την εκανα ακομα....το ενδομητριο μ ειναι 5 χιλιοστα .τον Νοέμβριο που με ο ντοκ.οποτε περιμενω.κ οσο περιμενω κανω κ διαφορα που δεν θα μπορω μετα...αχαχαχαχχα σ εχω κανει ταγκ.στο αλλο θεμα.με το 2019.

Ω! Δεν το ειχα δει! Ελεγαν οι κοπελες για την εμβρυομεταφορα και σε θυμηθηκα. Οκ, σε δυο τρεις εβδομαδες λοιπον θα γίνει η δουλειά. Με το καλο! Τώρα κατσε να ευχαριστηθεις την ελευθερια σου και τον αντρα σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...