Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Luckystars είπε:

Όλα καλά αγάπη,ευχαριστώ!

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;

Μπραβο! Εκανες μια μερα να απαντησεις και ανησυχησα! Καλα ειμαι κι εγω. Εφαγα τη σαλατα μου και φτιαχνω παζλ :) Γενικα πολυ καθισιο και καμια ωρα περπατημα. Και φαΐ πολυ... ειδικα γλυκα. Συνηθισα να μη δουλεύω-παλι καλα- και ξυπνάω κάθε πρωι μετα τις 10 με 11!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβο! Εκανες μια μερα να απαντησεις και ανησυχησα! Καλα ειμαι κι εγω. Εφαγα τη σαλατα μου και φτιαχνω παζλ :) Γενικα πολυ καθισιο και καμια ωρα περπατημα. Και φαΐ πολυ... ειδικα γλυκα. Συνηθισα να μη δουλεύω-παλι καλα- και ξυπνάω κάθε πρωι μετα τις 10 με 11!

Εδώ είμαι μωρέ αγάπη....

Μπράβο κορίτσι μου,έτσι να χαλαρώνεις τώρα που μπορείς!Μετά θα έχεις τα ευχάριστα τρεχάματα της μικρής!Μάζεψε ύπνο και φάε χωρίς ενοχές!χιχιχι!

Από καρδιάς, ευχαριστώ πολύ πολύ που με σκέφτεσαι❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Εδώ είμαι μωρέ αγάπη....

Μπράβο κορίτσι μου,έτσι να χαλαρώνεις τώρα που μπορείς!Μετά θα έχεις τα ευχάριστα τρεχάματα της μικρής!Μάζεψε ύπνο και φάε χωρίς ενοχές!χιχιχι!

Από καρδιάς, ευχαριστώ πολύ πολύ που με σκέφτεσαι❤

:wub:

Κι εγω σ ευχαριστώ που με σκεφτεσται 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε μια βδομάδα θα πάμε για χοριακη? 

αχ τωρα το ειδα καλημερα χαχαχαχαχα @loyloy οσο πλησιαζουν οι μερες ειμαι ακομα πιο σιγουρη οτι θα εχω θετικη χοριακη ελπιζω να μην φαω τα μουτρα μου

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, giotitsa είπε:

αχ τωρα το ειδα καλημερα χαχαχαχαχα @loyloy οσο πλησιαζουν οι μερες ειμαι ακομα πιο σιγουρη οτι θα εχω θετικη χοριακη ελπιζω να μην φαω τα μουτρα μου

Αλήθεια γιωτιτσα μου;; Πολυ θα χαρω! Αλλα κι αν δεν εισαι γιατι θα φας τα μουτρα σου; Θα εισαι φυσιολογική σαν κάθε αλλη γυναικα! Το να πιανεις παιδια με την πρωτη δεν ειναι πολυ συνηθισμένο.  Ποτε ακριβώς περιμενουμε;;

Καλημερα σε ολες!!! Ηρθα μονη μου σε ένα καφενεδακι παραδοσιακό και παρηγγειλα πρωινό. Ετσι, ειπα να με βγαλω εξω :grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αλήθεια γιωτιτσα μου;; Πολυ θα χαρω! Αλλα κι αν δεν εισαι γιατι θα φας τα μουτρα σου; Θα εισαι φυσιολογική σαν κάθε αλλη γυναικα! Το να πιανεις παιδια με την πρωτη δεν ειναι πολυ συνηθισμένο.  Ποτε ακριβώς περιμενουμε;;

Καλημερα σε ολες!!! Ηρθα μονη μου σε ένα καφενεδακι παραδοσιακό και παρηγγειλα πρωινό. Ετσι, ειπα να με βγαλω εξω :grin:

αχ ζηλευωωω φαε και για μενα χχαχαχαχαχ ναι οντως εγω τα θελω ολα χααχχαχαχα περιμενω στις 6 αλλα η κοιλια ποναει απο χθες αλλα τιποτα μετα το στηθος ειναι τοσο πρησμενο που δεν το εχω ξαναδει τοσο πολυ κανει μπαπ στην κυριολεξια παντως αν εγινε ετσι με την πρωτη φορα θα αναψω κερακι τελος

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αλήθεια γιωτιτσα μου;; Πολυ θα χαρω! Αλλα κι αν δεν εισαι γιατι θα φας τα μουτρα σου; Θα εισαι φυσιολογική σαν κάθε αλλη γυναικα! Το να πιανεις παιδια με την πρωτη δεν ειναι πολυ συνηθισμένο.  Ποτε ακριβώς περιμενουμε;;

Καλημερα σε ολες!!! Ηρθα μονη μου σε ένα καφενεδακι παραδοσιακό και παρηγγειλα πρωινό. Ετσι, ειπα να με βγαλω εξω :grin:

Καλημεραααα!!! Καλα το εκανες! Κ εγω σημερα πηγα ηπια καφεδακι και τωρα φτιαχνω νυχακια!!!! Θα το ριξω εξω!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Αλήθεια γιωτιτσα μου;; Πολυ θα χαρω! Αλλα κι αν δεν εισαι γιατι θα φας τα μουτρα σου; Θα εισαι φυσιολογική σαν κάθε αλλη γυναικα! Το να πιανεις παιδια με την πρωτη δεν ειναι πολυ συνηθισμένο.  Ποτε ακριβώς περιμενουμε;;

Καλημερα σε ολες!!! Ηρθα μονη μου σε ένα καφενεδακι παραδοσιακό και παρηγγειλα πρωινό. Ετσι, ειπα να με βγαλω εξω :grin:

αγαπηηηηηηη

..Φιλάκια στην κοιλουμπα σ.χαχαχαχαχ ...να προσεχειςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Καλημεραααα!!! Καλα το εκανες! Κ εγω σημερα πηγα ηπια καφεδακι και τωρα φτιαχνω νυχακια!!!! Θα το ριξω εξω!!!!

Ναι κι εγω θα παω για μποτέ. Εναν καθαρισμο προσωπου και αποτρίχωση στην επιμαχη περιοχή. Μην παω στο μαιευτηριο και τρομαξουν οι άνθρωποι.  Να γλιστρισει και πιο ευκολα το μωρο :grin:

πρίν από 6 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

αγαπηηηηηηη

..Φιλάκια στην κοιλουμπα σ.χαχαχαχαχ ...να προσεχειςςςςςςς

Φιλακια και σε εσενα! Τι νεο εχουμε; Ποσο ακομα για την εμβρυομεταφορα;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ beaute!! Αντε ελπίζω να καταφέρω να βγω κάποια στιγμή και θα πάω να κάνω μαλλιά,νύχια, αποτρίχωση! Προς το παρόν θα κάνω ένα μίνι στο σπίτι! Μου έφερε η αδερφή μου ένα ωραίο πίλινγκ προσώπου και μάσκα και λέω το απόγευμα να το αφιερώσω στον εαυτό μου! Δεν έχω υπάρξει ποτέ στη ζωή μου πιο απεριποίητη! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι κι εγω θα παω για μποτέ. Εναν καθαρισμο προσωπου και αποτρίχωση στην επιμαχη περιοχή. Μην παω στο μαιευτηριο και τρομαξουν οι άνθρωποι.  Να γλιστρισει και πιο ευκολα το μωρο :grin:

Φιλακια και σε εσενα! Τι νεο εχουμε; Ποσο ακομα για την εμβρυομεταφορα;

σε 3 μέρες περιμενω περιοδο. 4 κρατάει κ μετά βουρ στα μωρά.μ. ξεπαγιασει τα κακομοιρα.χαχααχχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

σε 3 μέρες περιμενω περιοδο. 4 κρατάει κ μετά βουρ στα μωρά.μ. ξεπαγιασει τα κακομοιρα.χαχααχχα 

Σε μια εβδομάδα ακριβώς δηλαδή! Αντε να ερθει η ωρα! Τοτε θα ξερουμε και για τη γιωτα!

 

πρίν από 57 λεπτά , palmoira είπε:

Θέλω και εγώ beaute!! Αντε ελπίζω να καταφέρω να βγω κάποια στιγμή και θα πάω να κάνω μαλλιά,νύχια, αποτρίχωση! Προς το παρόν θα κάνω ένα μίνι στο σπίτι! Μου έφερε η αδερφή μου ένα ωραίο πίλινγκ προσώπου και μάσκα και λέω το απόγευμα να το αφιερώσω στον εαυτό μου! Δεν έχω υπάρξει ποτέ στη ζωή μου πιο απεριποίητη! 

Βεβαίως και να το αφιερωσεις στον εαυτο σου! Κι οχι μονο το σημερινο αλλα καθε απογευμα!

Ασε κι εγω ειμαι πολυ απεριποιητη. Εγω βγαινω εξω αλλα με τετοια κοιλια που εχω και τοση κουραση στα ματια, αν βαφτω κιολας νιωθω σαν καρναβαλος. Θα παω ομως να κανω ρεκτιφιε γιατι το χρειαζομαι και το εχω και αναγκη. 

Δε μπορω να κοιμηθω ρε κοριτσια. Παλι εχθες ξυπνησα στις 3 και διαβαζα βιβλιο ως τις 6. Μετα καποια στιγμη με πηρε ο υπνος αλλα ολο ξυπνουσα. Επειτα επρεπε να σηκωθω και δε μπορουσα. Τωρα κοιμαμαι ορθια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου! γέννησα το Σάββατο το απόγευμα! όλα πήγαν καλά! είχε μια μικρή ταλαιπωρία, αλλά κατάφερα φυσιολογικό τοκετό! εύχομαι τα καλύτερα για όλες και κάθε ευλογία στα κοριτσάκια μας που προσπαθούν  ! 

  • Μου αρέσει 3

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...