Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! γέννησα το Σάββατο το απόγευμα! όλα πήγαν καλά! είχε μια μικρή ταλαιπωρία, αλλά κατάφερα φυσιολογικό τοκετό! εύχομαι τα καλύτερα για όλες και κάθε ευλογία στα κοριτσάκια μας που προσπαθούν  ! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Τι ωραία νέα! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να προσεχείς και τον εαυτό σου εκτός από το μωράκι σου! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 35 λεπτά , P.L.L. είπε:

Σε μια εβδομάδα ακριβώς δηλαδή! Αντε να ερθει η ωρα! Τοτε θα ξερουμε και για τη γιωτα!

 

Βεβαίως και να το αφιερωσεις στον εαυτο σου! Κι οχι μονο το σημερινο αλλα καθε απογευμα!

Ασε κι εγω ειμαι πολυ απεριποιητη. Εγω βγαινω εξω αλλα με τετοια κοιλια που εχω και τοση κουραση στα ματια, αν βαφτω κιολας νιωθω σαν καρναβαλος. Θα παω ομως να κανω ρεκτιφιε γιατι το χρειαζομαι και το εχω και αναγκη. 

Δε μπορω να κοιμηθω ρε κοριτσια. Παλι εχθες ξυπνησα στις 3 και διαβαζα βιβλιο ως τις 6. Μετα καποια στιγμη με πηρε ο υπνος αλλα ολο ξυπνουσα. Επειτα επρεπε να σηκωθω και δε μπορουσα. Τωρα κοιμαμαι ορθια.

ναι μαζί ειμαστε με γιωτα.εγω θα τα βάζω κ αυτή θα είναι σε αναμονη.ρουφηχτα φιλακια κ σε σένα κ στην κοράκλα σ.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

ναι μαζί ειμαστε με γιωτα.εγω θα τα βάζω κ αυτή θα είναι σε αναμονη.ρουφηχτα φιλακια κ σε σένα κ στην κοράκλα σ.

Χα τι νομιζατε ρε οτι θα γλιτωνατε σας κατάλαβα άντε για να δουμε πάντως εωω πονω πονω αλλά η σκατιαρω πουθενά @P.L.L.εγω είμαι γενικά σαν το γυφτουλα χαχχαχσ μονο όταν έρχεται ο άνδρας μου σπίτι περιποιούμαι λίγο μην λαχταρισει ο άνθρωπος και λακισει για αλλη Καναρα χαχχαχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , giotitsa είπε:

Χα τι νομιζατε ρε οτι θα γλιτωνατε σας κατάλαβα άντε για να δουμε πάντως εωω πονω πονω αλλά η σκατιαρω πουθενά @P.L.L.εγω είμαι γενικά σαν το γυφτουλα χαχχαχσ μονο όταν έρχεται ο άνδρας μου σπίτι περιποιούμαι λίγο μην λαχταρισει ο άνθρωπος και λακισει για αλλη Καναρα χαχχαχαχ

Ναι ρε, κι εγω οταν πλησιαζει η ωρα να γυρισει σηκωνομαι και βαζω κονσιλερ κι οταν ακουω την πορτα να ανοίγει λυνω μαλλια και βγάζω τα γυαλια μου ακομα κι αν διαβαζω. Μη με δει με γυαλια.. δεν κανει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι ρε, κι εγω οταν πλησιαζει η ωρα να γυρισει σηκωνομαι και βαζω κονσιλερ κι οταν ακουω την πορτα να ανοίγει λυνω μαλλια και βγάζω τα γυαλια μου ακομα κι αν διαβαζω. Μη με δει με γυαλια.. δεν κανει..

ΧαχαχΧαχαχχαχαχ αχ τι τραβαμε και εμείς οι χορεύτριες χαχχαχαχαχχα

  • Χαχα 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?? Καλο μηνα σε ολες! Εγω σημερα εκανα το πρωτο μου καρδιογραφημα! Ηταν φουλ κινητικη η μπεμπα! Μηδεν συσπασεις επισης! Αυριο θα με δει και ο γυναικολογος και θα μου πει περισσοτερα!!!! Εσεις καλα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?? Καλο μηνα σε ολες! Εγω σημερα εκανα το πρωτο μου καρδιογραφημα! Ηταν φουλ κινητικη η μπεμπα! Μηδεν συσπασεις επισης! Αυριο θα με δει και ο γυναικολογος και θα μου πει περισσοτερα!!!! Εσεις καλα?

Πολύ ωραία τα νέα σου κελυ Μου!! !!!

Και εγώ σήμερα ειδα τον μπέμπη.2400 γραμμάρια ο άτιμος.ολα πάνε Καλά!! !!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Πολύ ωραία τα νέα σου κελυ Μου!! !!!

Και εγώ σήμερα ειδα τον μπέμπη.2400 γραμμάρια ο άτιμος.ολα πάνε Καλά!! !!!!

Α πολυ καλος στα κιλα του ο μπεμπακος!!! Τοσο ηταν εμενα η μπεμπα πριν μια βδομαδα!!! Ποσο εισαι τωρα?? Εγω 36 +2...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Α πολυ καλος στα κιλα του ο μπεμπακος!!! Τοσο ηταν εμενα η μπεμπα πριν μια βδομαδα!!! Ποσο εισαι τωρα?? Εγω 36 +2...

33+5  θα βγει μεγάλος ο δικός μου.γεννηθηκα καινεγω 3600 και ο άντρας μου 3500.καπου τόσο θα βγει και ο μπεμπης ειπε ο γιατρός.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαιρεται! Τι καλα που ειδατε τα μωρα σας και τι θρεφταρια ειναι! Εμεις θα την δουμε αυριο με το καλο. Ανυπομονω! 

Κελυ σε καρδιοτοκογραφο σε βαλανε; Πως κι ετσι; Ενιωθες συσπασεις; Ουτε εγω εχω καταλάβει κάποια συσπαση παντως.. Μας βλεπω να τις φτάνουμε τις 40 εβδομάδες. Ας ειναι καλα τα μωρα και δεν πειραζει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

καμια αγαπη στηθος τουμπανο σε παρακαλω πες μου κατι εχω θεμα με μια εγκυο κοπελα εδω μεσα και μαλλον σοβαρο ποσα ντεπον επιτρεπονται την ημερα σε εγκυμοσυνη;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

καμια αγαπη στηθος τουμπανο σε παρακαλω πες μου κατι εχω θεμα με μια εγκυο κοπελα εδω μεσα και μαλλον σοβαρο ποσα ντεπον επιτρεπονται την ημερα σε εγκυμοσυνη;;

Μέχρι 3 την ημέρα Αλλά καλό είναι να μιλήσει με το γιατρό της.

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

Άντε φτάνει ο καιρός. Τι είπε ονγιατρος?Για πότε θα μας σκάσει μύτη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Μέχρι 3 την ημέρα Αλλά καλό είναι να μιλήσει με το γιατρό της.

παιρνει 4 την ημερα και της ειπε λεει ο γιατρος της οτι και πολλα να παιρνει δεν εχει θεμα πραγματικα εχω σοκαριστει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...