Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Kiki_kido είπε:

Τι ωραία ανεμονη μου! Οντως συγκίνηση για όσες ξέρουμε από την αρχή αυτό το ταξίδι σου με την 6 χοριακη, τους πολλούς εμετους ακόμα τα θυμάμαι!! Όλα καλά λοιπόν!  Πολλά φιλιά στη μπουμπου σου και σύντομα και στα δικά μας οι λευτερες (στην κοιλια) χαχα

Στο εύχομαι ολόψυχα κοπελα μου και είμαι σίγουρη πως σύντομα θα συζητάμε τα δικα σου!!! Ειναι απίστευτο ποσο κοντά έχουμε ερθει ολες εδω μεσα! Εγω σας νιωθω φιλες αδελφικες, εχω μοιραστεί μαζί σας πράγματα που σε άλλους δεν εχω ξεστομισει.. Σας αγαπώ ολες μια προς μια! Σας ευχαριστώ πολύ που χαιρεστε με τ Χαρα μου και να ξέρετε πως κι εγώ ποναω στις ατυχιες σας, αλλά πεταω στις ευχαριστες στιγμές σας!  :x

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Κορίτσια μου γλυκά,καλησπέρα!

Δεν μπαίνω πλέον πολύ συχνά όμως σας σκέφτομαι όλες Μια προς μια....πετάω από την χαρά μου με τα ευχάριστα σας και στενοχωριέμαι με τις δύσκολες στιγμές σας....

Δεν θα αναφερθώ Μια προς μια....σίγουρα θα ξεχάσω κάποια και δεν το θέλω.....σκέφτομαι πολύ τις εγκυουλες που φτάνουν οι χαρές σας και συγκινούμαι τόσους μήνες που το ζήσαμε παρειτσα,σας εύχομαι ολόψυχα να κρατήσετε γερά τα μωράκια σας αγκαλίτσα!Σκέφτομαι πολύ Τα κορίτσια στην προσπάθεια,σας εύχομαι σύντομα εγκυουλες,να μην ξεχνάμε για καθεμία μας υπάρχει η δική της ξεχωριστή τυχερή στιγμή!Κάθε καλό σε όλα τα κορίτσια σε όποια φάση βρίσκεστε!

Τα δικά μας.....προσπαθώ να κάνω όμορφα πράγματα για τον εαυτό μου....

Εύχομαι ολόψυχα χαρές στις οικογένειές μας,σας φιλώ μια προς μια και σας στέλνω από μια αγκαλίτσα σφιχτή❤

Υ.Γ @anemoni1989 μου να σου ζήσει η κουκλίτσα σου,καλά αναθρεματα!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά,καλησπέρα!

Δεν μπαίνω πλέον πολύ συχνά όμως σας σκέφτομαι όλες Μια προς μια....πετάω από την χαρά μου με τα ευχάριστα σας και στενοχωριέμαι με τις δύσκολες στιγμές σας....

Δεν θα αναφερθώ Μια προς μια....σίγουρα θα ξεχάσω κάποια και δεν το θέλω.....σκέφτομαι πολύ τις εγκυουλες που φτάνουν οι χαρές σας και συγκινούμαι τόσους μήνες που το ζήσαμε παρειτσα,σας εύχομαι ολόψυχα να κρατήσετε γερά τα μωράκια σας αγκαλίτσα!Σκέφτομαι πολύ Τα κορίτσια στην προσπάθεια,σας εύχομαι σύντομα εγκυουλες,να μην ξεχνάμε για καθεμία μας υπάρχει η δική της ξεχωριστή τυχερή στιγμή!Κάθε καλό σε όλα τα κορίτσια σε όποια φάση βρίσκεστε!

Τα δικά μας.....προσπαθώ να κάνω όμορφα πράγματα για τον εαυτό μου....

Εύχομαι ολόψυχα χαρές στις οικογένειές μας,σας φιλώ μια προς μια και σας στέλνω από μια αγκαλίτσα σφιχτή❤

Υ.Γ @anemoni1989 μου να σου ζήσει η κουκλίτσα σου,καλά αναθρεματα!

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου για την όμορφη ευχή σου! Σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο και σύντομα να μας έχεις ευχαριστα!!! Τυχερο αστεράκι μας!!! :x


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Συγκινήθηκα βρε Κελλιτσα μου!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου γλυκεια μανούλα!!! Και εγω προσωπικά σε ευχαριστώ που μοιράστηκες μαζί μας αυτήν σου τη στιγμή κ που και εσυ με άκουγες κ εμενα κ ήσουν πάντα εκεί να εμψυχωνεις! 

Κουκλαραα μου!! Περίμενα να μπεις με λεπτομερειες! Ποσο χαίρομαι ειλικρινά!!!! Να μου την φιλήσεις στα πατουσακια τα τοσοδουλικα!! Να σας ζήσει ανεμώνη μου να είναι γερή και καλοτυχη!!! Περιμενουμε πάλι νεακια σου!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσαρα μου!!! Με το καλο και το δικο σου μωράκι!! Επειδή εχω χασει επεισόδια, εχετε δει φυλο??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσαρα μου!!! Με το καλο και το δικο σου μωράκι!! Επειδή εχω χασει επεισόδια, εχετε δει φυλο??? 

Σε ευχαριστώ κ εγω ανεμώνη μου!! Σε μια εβδομάδα η αυχενική! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/11/2018 at 1:12 ΜΜ, Beboula25 είπε:

@*ζουζουνα*!!! χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Μια χαρά θα είναι το κορίτσι σου!! Ποτε την ενιωσες πρώτη φορά; Γενικά ποτε ενιωσες τα μωρα σου και πως ήταν η πρώτη αίσθηση; 

Καλημερα σε όλες!! 

Εύχομαι να είσαι ήδη καλύτερα και φυσικά να μην σε πιάσουν ξανά. 

καλησπέρα κορίτσια τελικά όλα καλά ,είναι κοριτσάκι μου είπε πάλι με την βούλα θα την έχω σε 1 μήνα που έχω την Β επιπέδου.τώρα την.ένιωσα στις 9 με 10η βδομάδα ξαπλωμένη όμως κ πολύ ήρεμη ήμουν κ είναι κ προσθιος πλακούντας,ήταν πάρα πολύ απαλό σαν φυσαλιδα να το πω.τώρα τον 1ο ήταν στην 15η βδομάδα με πρόσθιο πλακούντα κ στον 2ο από την 10η βδομάδα σαν μπουρμπουλήθρες κάπως πολύ έντονη αυτή την φορά...γιατί είχα οπίσθιο πλακούντα...εκεί συνήθως το αισθάνεσαι πιο δυνατά...τώρα η μικρή είναι ήσυχη γενικά...πολύ..πριν 2 μέρες την κατάλαβα πάλι κ λίγο εχθές...από εδώ κ πέρα θα την νιώθω πιο πολύ.εμετό πια έχω να κάνω 10 μέρες οπότε ίσως σταμάτησαν.ελάχιστη αναγούλα που κ που.

On 9/11/2018 at 4:08 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

κορίτσι μου όντως κοριτσάκι είδαμε πάλι,σε ένα μήνα έχω την Β επιπέδου θα την έχω κ με την βούλα.

πως είσαι ,καλά τώρα?.άσε με την οδήγηση αγχώνομαι με τους άλλους πολύ τώρα κ εγώ...καλά κάνεις μην οδηγείς,εγώ αναγκαστικά λόγο του μεγάλου κάποιες μέρες τον πάω σχολείο.αλλά μέχρι Δεκέμβρη μετά θα δούμε.

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ω τέλεια!!! Με το καλό η μικρή! Να πάνε όλα καλά και να την έχεις στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες!

Εγω είμαι μια χαρά. Οδηγώ τα πρωινά η αλήθεια είναι αλλά σε πολύ κοντινές αποστάσεις κι αυτό γιατί εδώ που μένω όπου και να χρειαστεί να πάω (για μαθήματα ανώδυνου, για εξετάσεις αίματος κτλ) πρέπει να πάρω αυτοκίνητο. Αλλά όχι για πάνω από 5-10 λεπτά οδήγηση κι όχι κάθε μέρα. 

Χαίρομαι πολύ @Luckystarsμου που προσπαθείς να κανείς πράγματα για τον εαυτό σου. Ευχομαι να είσαι χαρούμενη! Κάθε μέρα και περισσότερο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κορίτσια τελικά όλα καλά ,είναι κοριτσάκι μου είπε πάλι με την βούλα θα την έχω σε 1 μήνα που έχω την Β επιπέδου.τώρα την.ένιωσα στις 9 με 10η βδομάδα ξαπλωμένη όμως κ πολύ ήρεμη ήμουν κ είναι κ προσθιος πλακούντας,ήταν πάρα πολύ απαλό σαν φυσαλιδα να το πω.τώρα τον 1ο ήταν στην 15η βδομάδα με πρόσθιο πλακούντα κ στον 2ο από την 10η βδομάδα σαν μπουρμπουλήθρες κάπως πολύ έντονη αυτή την φορά...γιατί είχα οπίσθιο πλακούντα...εκεί συνήθως το αισθάνεσαι πιο δυνατά...τώρα η μικρή είναι ήσυχη γενικά...πολύ..πριν 2 μέρες την κατάλαβα πάλι κ λίγο εχθές...από εδώ κ πέρα θα την νιώθω πιο πολύ.εμετό πια έχω να κάνω 10 μέρες οπότε ίσως σταμάτησαν.ελάχιστη αναγούλα που κ που.

κορίτσι μου όντως κοριτσάκι είδαμε πάλι,σε ένα μήνα έχω την Β επιπέδου θα την έχω κ με την βούλα.

πως είσαι ,καλά τώρα?.άσε με την οδήγηση αγχώνομαι με τους άλλους πολύ τώρα κ εγώ...καλά κάνεις μην οδηγείς,εγώ αναγκαστικά λόγο του μεγάλου κάποιες μέρες τον πάω σχολείο.αλλά μέχρι Δεκέμβρη μετά θα δούμε.

Τελειαα η κορούλα! Προφανως σου πέρασαν πάει ευτυχώς γιατί δεν παλεύονται. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κορίτσια τελικά όλα καλά ,είναι κοριτσάκι μου είπε πάλι με την βούλα θα την έχω σε 1 μήνα που έχω την Β επιπέδου.τώρα την.ένιωσα στις 9 με 10η βδομάδα ξαπλωμένη όμως κ πολύ ήρεμη ήμουν κ είναι κ προσθιος πλακούντας,ήταν πάρα πολύ απαλό σαν φυσαλιδα να το πω.τώρα τον 1ο ήταν στην 15η βδομάδα με πρόσθιο πλακούντα κ στον 2ο από την 10η βδομάδα σαν μπουρμπουλήθρες κάπως πολύ έντονη αυτή την φορά...γιατί είχα οπίσθιο πλακούντα...εκεί συνήθως το αισθάνεσαι πιο δυνατά...τώρα η μικρή είναι ήσυχη γενικά...πολύ..πριν 2 μέρες την κατάλαβα πάλι κ λίγο εχθές...από εδώ κ πέρα θα την νιώθω πιο πολύ.εμετό πια έχω να κάνω 10 μέρες οπότε ίσως σταμάτησαν.ελάχιστη αναγούλα που κ που.

κορίτσι μου όντως κοριτσάκι είδαμε πάλι,σε ένα μήνα έχω την Β επιπέδου θα την έχω κ με την βούλα.

πως είσαι ,καλά τώρα?.άσε με την οδήγηση αγχώνομαι με τους άλλους πολύ τώρα κ εγώ...καλά κάνεις μην οδηγείς,εγώ αναγκαστικά λόγο του μεγάλου κάποιες μέρες τον πάω σχολείο.αλλά μέχρι Δεκέμβρη μετά θα δούμε.

Μπράβο κοριτσαρα μου το καταφερες το κοριτσακι που ηθελες!!! Πολύ χαρηκα!!! Με το καλό!! Καλή συνέχεια :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Με το καλό κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά. θα έχεις αύριο το μωράκι σου αγκαλίτσα!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Έφτασε η ώρα, ε; Με έναν πόνο κορίτσι μου. Θα περιμένουμε νέα σου! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Με το καλό Κέλυ! Αύριο θα έχεις αγκαλιά το μπεμπακι σου! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!Με έναν πόνο!!!Σε λίγες ώρες θα έχεις αγκαλιά το θαυματάκι σου!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...