Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@Κελυ 32 βρε μην τρελαίνεσαι. Το προσπάθησες.απο κει και πέρα το μωρό θέλει μια χαρούμενη μαμά.εννοειται και εγώ θέλω.θα Το προσπαθήσω αλλά αν για τον α ή β λογο δεν τα καταφέρω μπ ιμπερο.πρεπεο να είμαστε εμείς Καλά για να είναι και το μωρό μας.πρεπει να απολαμβάνουμε κάθε στιγμή μαζί τους.

@P.L.L. μου Τελικά ό ο μπέμπης μου είπε να δώσει προτεραιότητα στο κορίτσι σου.τον ειδα χτες.2900 αλλά ο τράχηλος εκεί αντέχει.εχω δρόμο ακόμα.σκέψου επόμενο ρσντεβου σε 2 βδομάδες.μεχρι τότε δεν παίζει να γίνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@Κελυ 32 βρε μην τρελαίνεσαι. Το προσπάθησες.απο κει και πέρα το μωρό θέλει μια χαρούμενη μαμά.εννοειται και εγώ θέλω.θα Το προσπαθήσω αλλά αν για τον α ή β λογο δεν τα καταφέρω μπ ιμπερο.πρεπεο να είμαστε εμείς Καλά για να είναι και το μωρό μας.πρεπει να απολαμβάνουμε κάθε στιγμή μαζί τους.

@P.L.L. μου Τελικά ό ο μπέμπης μου είπε να δώσει προτεραιότητα στο κορίτσι σου.τον ειδα χτες.2900 αλλά ο τράχηλος εκεί αντέχει.εχω δρόμο ακόμα.σκέψου επόμενο ρσντεβου σε 2 βδομάδες.μεχρι τότε δεν παίζει να γίνει κάτι.

Λουλου μου μάλλον θα σε προλάβω! Καταρχήν καλησπέρα και φιλιά σε όλα τα κορίτσια! Εμείς είδαμε τη μικρή μας στον υπέρηχο, ακούσαμε την καρδούλα της και με ψηλαφισε κι ο γιατρος από κάτω. Πάλι τα ίδια όπως την Παρασκευή, μαλακός τράχηλος και καλές προϋποθέσεις φυσιολογικού τοκετού αλλά ακόμα δεν έχω διαστολή. Επειδή όμως δεν θελουμε να το ρισκάρουμε μετά τις 40 εβδομαδες θα με βάλει την Παρασκευή το βράδυ μέσα για να μου βάλει υπόθετο προκειμένου να γεννήσω Σάββατο. Εκτός λέει αν έχω γεννήσει πιο πριν από μόνη μου! Αχ είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλαααα!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λουλου μου μάλλον θα σε προλάβω! Καταρχήν καλησπέρα και φιλιά σε όλα τα κορίτσια! Εμείς είδαμε τη μικρή μας στον υπέρηχο, ακούσαμε την καρδούλα της και με ψηλαφισε κι ο γιατρος από κάτω. Πάλι τα ίδια όπως την Παρασκευή, μαλακός τράχηλος και καλές προϋποθέσεις φυσιολογικού τοκετού αλλά ακόμα δεν έχω διαστολή. Επειδή όμως δεν θελουμε να το ρισκάρουμε μετά τις 40 εβδομαδες θα με βάλει την Παρασκευή το βράδυ μέσα για να μου βάλει υπόθετο προκειμένου να γεννήσω Σάββατο. Εκτός λέει αν έχω γεννήσει πιο πριν από μόνη μου! Αχ είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλαααα!!!

Τη Παρασκευή θα μπει και η βασιλικουλα.σε κάνα μήνα Τελευταία και καταιδρωμενη θα ρθουμε και εμείς στο κόσμο.ολα Καλά με έναν πόνο !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Τη Παρασκευή θα μπει και η βασιλικουλα.σε κάνα μήνα Τελευταία και καταιδρωμενη θα ρθουμε και εμείς στο κόσμο.ολα Καλά με έναν πόνο !!!!!!

Το ήξερα πως θα γεννήσω μαζί με τη Βασιλική αλλά δεν φανταζόμουν και την ίδια μέρα! Τέλειο! 

Καλυτερα λουλου μου να μη γεννήσεις ακόμα αφού το παιδί θέλει να μείνει κι άλλο μέσα. Ότι είναι για καλό! Άλλωστε μέχρι τότε μπορεί να σου κάνει και καμία έκπληξη! Ανυπομονείς; 

Σήμερα θα έκανε αυχενική η @Beboula25; Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να πάνε όλα τελειαααα!!!!

Επισης @Rafaelatarzan πως πήγε εχθές; Καλοστέριωτα τα εμβρυακια!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Το ήξερα πως θα γεννήσω μαζί με τη Βασιλική αλλά δεν φανταζόμουν και την ίδια μέρα! Τέλειο! 

Καλυτερα λουλου μου να μη γεννήσεις ακόμα αφού το παιδί θέλει να μείνει κι άλλο μέσα. Ότι είναι για καλό! Άλλωστε μέχρι τότε μπορεί να σου κάνει και καμία έκπληξη! Ανυπομονείς; 

Σήμερα θα έκανε αυχενική η @Beboula25; Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να πάνε όλα τελειαααα!!!!

Επισης @Rafaelatarzan πως πήγε εχθές; Καλοστέριωτα τα εμβρυακια!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!

αγαπη μ.ολα καλα το Σάββατο κανω την εμβρυομεταφορα .με ένα φρέσκο που θα το πάρω αύριο κ ένα κατεψυγμεβο.ειμαι ποκυ χαρουμενη. θα γινω μανουλα σας λεω.εσυ πως εισαι αγαπη μ???? το αγγελούδι σ???? φιλακια κ στις 2σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Το ήξερα πως θα γεννήσω μαζί με τη Βασιλική αλλά δεν φανταζόμουν και την ίδια μέρα! Τέλειο! 

Καλυτερα λουλου μου να μη γεννήσεις ακόμα αφού το παιδί θέλει να μείνει κι άλλο μέσα. Ότι είναι για καλό! Άλλωστε μέχρι τότε μπορεί να σου κάνει και καμία έκπληξη! Ανυπομονείς; 

Σήμερα θα έκανε αυχενική η @Beboula25; Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να πάνε όλα τελειαααα!!!!

Επισης @Rafaelatarzan πως πήγε εχθές; Καλοστέριωτα τα εμβρυακια!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!

Από ανυπομονησία άλλο τπτ.που θα πάει όμως θα ρθει ο ατιμουλης και θα είναι στρουμπουλουλης και θα τον φάω!! !!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 μου σιγά μη κάτσεις να σκάσεις!!!! Εγώ το έχω στο μυαλό μου σαν κάτι που θέλω να κάνω ααααν τα καταφέρω. Αλλιώς μπιμπερό. Έχω πολύ περισσότερα πράγματα να σκέφτομαι σχετικά με το παιδί που με αγχώνουν (πχ αν θα τα καταφέρω αν θα είμαι καλή μάνα κτλ) για να σκέφτομαι τοσο πολύ και τον θηλασμο!

Να σου ζήσει το παιδί σου και να είναι τυχερό κι ευλογημένο και σύντομα να μπορέσεις να το ευχαριστιέσαι όπως του πρέπει!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ! Ηδη σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και σκεφτομαι αλλιως!! Εσυ εχεις καποιο νεοτερο??

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κέλυ μου να μην στεναχωριέσαι! Κρατά αγκαλιά το μωρό σου, δώστου φιλάκια,τραγούδησε του και απόλαυσε την εμπειρία της μητρότητας. Το φαγητό είναι ένα κομμάτι της ζωής του μωρου σου! Και πάλι να σου ζήσει κορίτσι μου, να είστε υγιείς με τον άντρα σου να χαρείτε το παιδί σας και να απολαύσετε κάθε λεπτό μαζί του! Πρέπει να είσαι καλά και δυνατή για να το χαρείς αυτό το θαύμα !

Ετσι ειναι οπως τα λες..σημερα ειναι μια αλλη μερα!!! Την κοιταω και κλαιω απο συγκινηση και χαρα!!! Αντε συντμλομα να απολαυσεις και εσυ το μωρακι σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Λουλου μου μάλλον θα σε προλάβω! Καταρχήν καλησπέρα και φιλιά σε όλα τα κορίτσια! Εμείς είδαμε τη μικρή μας στον υπέρηχο, ακούσαμε την καρδούλα της και με ψηλαφισε κι ο γιατρος από κάτω. Πάλι τα ίδια όπως την Παρασκευή, μαλακός τράχηλος και καλές προϋποθέσεις φυσιολογικού τοκετού αλλά ακόμα δεν έχω διαστολή. Επειδή όμως δεν θελουμε να το ρισκάρουμε μετά τις 40 εβδομαδες θα με βάλει την Παρασκευή το βράδυ μέσα για να μου βάλει υπόθετο προκειμένου να γεννήσω Σάββατο. Εκτός λέει αν έχω γεννήσει πιο πριν από μόνη μου! Αχ είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλαααα!!!

Ολα καλα θα πανε αχ ανυπομονώ κι εγω!!!. Με εναν πονο κοριτσι μου!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Το ήξερα πως θα γεννήσω μαζί με τη Βασιλική αλλά δεν φανταζόμουν και την ίδια μέρα! Τέλειο! 

Καλυτερα λουλου μου να μη γεννήσεις ακόμα αφού το παιδί θέλει να μείνει κι άλλο μέσα. Ότι είναι για καλό! Άλλωστε μέχρι τότε μπορεί να σου κάνει και καμία έκπληξη! Ανυπομονείς; 

Σήμερα θα έκανε αυχενική η @Beboula25; Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Να πάνε όλα τελειαααα!!!!

Επισης @Rafaelatarzan πως πήγε εχθές; Καλοστέριωτα τα εμβρυακια!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!

Σήμερα είναι σε λιγάκι θα ξεκινήσουμε. Σε ευχαριστώ πολύ καρδιά μου!!! 

Πλησιαζει η μεγάλη στιγμή με το καλό χαίρομαι παρα πολύ όλα να πάνε υπέροχα !!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Σήμερα είναι σε λιγάκι θα ξεκινήσουμε. Σε ευχαριστώ πολύ καρδιά μου!!! 

Πλησιαζει η μεγάλη στιγμή με το καλό χαίρομαι παρα πολύ όλα να πάνε υπέροχα !!!! 

 

Καλη επιτυχια Μπεμπουλα! Εμημερωσε μας μετα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ.ολα καλα το Σάββατο κανω την εμβρυομεταφορα .με ένα φρέσκο που θα το πάρω αύριο κ ένα κατεψυγμεβο.ειμαι ποκυ χαρουμενη. θα γινω μανουλα σας λεω.εσυ πως εισαι αγαπη μ???? το αγγελούδι σ???? φιλακια κ στις 2σας

Αλήθεια @Rafaelatarzan Το Σάββατο θα γίνει η εμβρυομεταφορα; Πω πω μεγάλη μέρα αυτό το Σάββατο! Εμείς τοτε γεννάμε! 

Χαιρομαι που είσαι καλυτερα @Κελυ 32! Αντε με το καλό κι εμείς με τη Βασιλική το Σάββατο! 

Βασικα, Βασιλική, είναι παααααρα πολύ πιθανό να γεννήσουμε την ίδια μέρα! Εκτός αν η δική μου αποφασίσει να βγει πιο πριν! 

@loyloy και @Smile89 κοντός ψαλμός αλληλούια!!!! Με το καλό και τα δικά σας και των υπολοίπων! Όποτε θέλουν να έρθουν αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

@Beboula25 περιμένουμε τα νέα σου!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Αλήθεια @Rafaelatarzan Το Σάββατο θα γίνει η εμβρυομεταφορα; Πω πω μεγάλη μέρα αυτό το Σάββατο! Εμείς τοτε γεννάμε! 

Χαιρομαι που είσαι καλυτερα @Κελυ 32! Αντε με το καλό κι εμείς με τη Βασιλική το Σάββατο! 

Βασικα, Βασιλική, είναι παααααρα πολύ πιθανό να γεννήσουμε την ίδια μέρα! Εκτός αν η δική μου αποφασίσει να βγει πιο πριν! 

@loyloy και @Smile89 κοντός ψαλμός αλληλούια!!!! Με το καλό και τα δικά σας και των υπολοίπων! Όποτε θέλουν να έρθουν αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

@Beboula25 περιμένουμε τα νέα σου!

@P.L.L. με το καλο αγαπη μ κ έναν πόνο.θα προσευχηθώ κ για τις 2 μας .εγώ την επόμενη εχω γενέθλια .την Κυριακή. ειναι σημάδι.τι λες κ συ???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...