Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Αλήθεια @Rafaelatarzan Το Σάββατο θα γίνει η εμβρυομεταφορα; Πω πω μεγάλη μέρα αυτό το Σάββατο! Εμείς τοτε γεννάμε! 

Χαιρομαι που είσαι καλυτερα @Κελυ 32! Αντε με το καλό κι εμείς με τη Βασιλική το Σάββατο! 

Βασικα, Βασιλική, είναι παααααρα πολύ πιθανό να γεννήσουμε την ίδια μέρα! Εκτός αν η δική μου αποφασίσει να βγει πιο πριν! 

@loyloy και @Smile89 κοντός ψαλμός αλληλούια!!!! Με το καλό και τα δικά σας και των υπολοίπων! Όποτε θέλουν να έρθουν αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

@Beboula25 περιμένουμε τα νέα σου!

Και η δικια μου δεν ειναι σιγουρο οτι θα κρατηθει μεχρι τοτε :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αλήθεια @Rafaelatarzan Το Σάββατο θα γίνει η εμβρυομεταφορα; Πω πω μεγάλη μέρα αυτό το Σάββατο! Εμείς τοτε γεννάμε! 

Χαιρομαι που είσαι καλυτερα @Κελυ 32! Αντε με το καλό κι εμείς με τη Βασιλική το Σάββατο! 

Βασικα, Βασιλική, είναι παααααρα πολύ πιθανό να γεννήσουμε την ίδια μέρα! Εκτός αν η δική μου αποφασίσει να βγει πιο πριν! 

@loyloy και @Smile89 κοντός ψαλμός αλληλούια!!!! Με το καλό και τα δικά σας και των υπολοίπων! Όποτε θέλουν να έρθουν αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

@Beboula25 περιμένουμε τα νέα σου!

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Μπράβο κοπέλα μου όλα  καλά. Φαντάσου όταν το δεις από κοντά και το πάρεις Αγκαλίτσα πως θα πετάξει η καρδούλα σου!!!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@P.L.L. με το καλο αγαπη μ κ έναν πόνο.θα προσευχηθώ κ για τις 2 μας .εγώ την επόμενη εχω γενέθλια .την Κυριακή. ειναι σημάδι.τι λες κ συ???? 

Λες; Και την προηγούμενη μέρα έχει η κόρη του αδερφού μου! Κι εγώ θα προσευχηθώ και για εσένα, να πάνε όλα καλά! 

@Beboula25 μου μπραβοοοοοοο!!!! Δεν ξέρεις ποσό χάρηκα!!!! Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Άντε, επιτέλους άλλος ένας κόκορας! 

Βασιλική τα παιδιά μας θέλουν να γεννηθούν μαζί. Αυτό είναι το σίγουρο. Μόνο που δεν ξέρουμε πότε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Πώ πώ, μπράβο Μπεμπούλα! Συγχαρητήρια! Πολύ χάρηκαααα ♡♡♡


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Αγορομανουλα μωρε!!! Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου, σου αξίζει! ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Μπεμπουλα μου ποσο χαίρομαι για σένα δεν μπορείς να φανταστείς!!!προσευχομουν για σένα!κι ας μην σε ξέρω.εχεις περάσει πολλά πάρα πολλά σου αξίζει να έχεις ένα υγιέστατο μωρό!!επιτέλους!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Αλήθεια @Rafaelatarzan Το Σάββατο θα γίνει η εμβρυομεταφορα; Πω πω μεγάλη μέρα αυτό το Σάββατο! Εμείς τοτε γεννάμε! 

Χαιρομαι που είσαι καλυτερα @Κελυ 32! Αντε με το καλό κι εμείς με τη Βασιλική το Σάββατο! 

Βασικα, Βασιλική, είναι παααααρα πολύ πιθανό να γεννήσουμε την ίδια μέρα! Εκτός αν η δική μου αποφασίσει να βγει πιο πριν! 

@loyloy και @Smile89 κοντός ψαλμός αλληλούια!!!! Με το καλό και τα δικά σας και των υπολοίπων! Όποτε θέλουν να έρθουν αρκεί να πάνε όλα καλά!!! 

@Beboula25 περιμένουμε τα νέα σου!

Αχ με το καλο κοριτσι μου!!!! Τι ωραια!!! 

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Μπραβο Μπεμπουλα!!! Τι ομορφα νεα ειναι αυτα! Σου αξιζει!!! Το ονειρο σου εγινε πραγματικοτητα! Ζησε το!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Μπραβο κορίτσι μου μπραβο και πάλι μπραβο και πολλά πολλά μπραβο!!!!!βρε τον αγοραρο τι μας έκανε τόσους μήνες αλλά δεν πειράζει χαλάλι του!!!!αφου θα βγει ένας παίδαρος!!!πολυ χάρηκα κορίτσι μου!!τωρα ηρεμία κ χαλάρωση κ ονειρα για τον αντρακλα που θα έρθει!!!φιλια πολλά πολλα


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι όμορφα τι γλυκα μνμ!! Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ ειλικρινά!!! 

Σε όλες μας αξίζει και εύχομαι αυτό το θαύμα να το ζήσετε όλα τα κοριτσια που προσπαθείτε!!! Να ζήσουμε το θαύμα της γεννησης!! Στα κοριτσια που ετοιμάζονται εύχομαι με έναν πόνο και όλα να ειναι τελειααα!! 

 

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Μπράβο κοπέλα μου όλα  καλά. Φαντάσου όταν το δεις από κοντά και το πάρεις Αγκαλίτσα πως θα πετάξει η καρδούλα σου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι να το ζήσω αυτό θα είναι τώρα η σκέψη μου..!!

πρίν από 20 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Μπραβο κορίτσι μου μπραβο και πάλι μπραβο και πολλά πολλά μπραβο!!!!!βρε τον αγοραρο τι μας έκανε τόσους μήνες αλλά δεν πειράζει χαλάλι του!!!!αφου θα βγει ένας παίδαρος!!!πολυ χάρηκα κορίτσι μου!!τωρα ηρεμία κ χαλάρωση κ ονειρα για τον αντρακλα που θα έρθει!!!φιλια πολλά πολλα

Και από εδώ να σου πω ποσο σε ευχαριστώ που μου έγραψες και με το καλό να ακούσω και τα δικά σου στο εύχομαι ολόψυχα!!! Χαλάλι τους ναι να είναι γερά και τα ξεχνάμε όλα!! Φιλάκια πολλά ❤️

 

πρίν από 33 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Αχ με το καλο κοριτσι μου!!!! Τι ωραια!!! 

Μπραβο Μπεμπουλα!!! Τι ομορφα νεα ειναι αυτα! Σου αξιζει!!! Το ονειρο σου εγινε πραγματικοτητα! Ζησε το!!!

Ναι Κέλλυ μου θα το ζήσω στο έπακρο!!! Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!! Φιλια πολλά στην μπεμπουλα!!

πρίν από 57 λεπτά , Nansy29 είπε:

Μπεμπουλα μου ποσο χαίρομαι για σένα δεν μπορείς να φανταστείς!!!προσευχομουν για σένα!κι ας μην σε ξέρω.εχεις περάσει πολλά πάρα πολλά σου αξίζει να έχεις ένα υγιέστατο μωρό!!επιτέλους!!

Νανσουλα μου με συγκινησες πολύ.. Να είσαι καλα κορίτσι μου και εγω θέλω τόσο πολύ να μας πεις τα ευχάριστα!!Τοσο καιρό εδώ λέμε τοσα πολλά και πράγματα που δεν λέμε ούτε στην φιλη μας, έχω δεθεί πολύ.. Χίλια ευχαριστώ !!! 

1 ώρα πρίν, Kiki_kido είπε:

Αγορομανουλα μωρε!!! Συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου, σου αξίζει! ❤️❤️

Κουκλίτσα μου σε ευχαριστώ πολυυυ!! ❤️❤️❤️ 

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Πώ πώ, μπράβο Μπεμπούλα! Συγχαρητήρια! Πολύ χάρηκαααα ♡♡♡

Ναιιι Μπετουλα μου έχω ξετρελαθει!! ❤️❤️❤️

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Λες; Και την προηγούμενη μέρα έχει η κόρη του αδερφού μου! Κι εγώ θα προσευχηθώ και για εσένα, να πάνε όλα καλά! 

@Beboula25 μου μπραβοοοοοοο!!!! Δεν ξέρεις ποσό χάρηκα!!!! Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Άντε, επιτέλους άλλος ένας κόκορας! 

Βασιλική τα παιδιά μας θέλουν να γεννηθούν μαζί. Αυτό είναι το σίγουρο. Μόνο που δεν ξέρουμε πότε! 

@P.L.L. μου σε ευχαριστω!! Πήρα τέτοια χαρά ανακουφίστηκε η καρδούλα μου και συνεχίζω να προσεύχομαι να είναι όλα καλα!! 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πριν λιγο φύγαμε από τον γιατρό! Όλα τέλεια κοριτσια έχω τρελαθεί τελείως!!! Είναι ένα μεγάλο μωρό έτσι μας είπε με το που ξεκίνησε ο υπερηχος και είναι υγιέστατο!!! Αχ Παναγία μου η καρδούλα μου πέταξε.. Το είδαμε και σε 4d! Το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας για αγόρι έπεσε μέσα!!! 

Μπράβο ρε κοριτσι μου!!! Τελεια νεα!!! Αγορομανα κι εσύ!!!! Αχ με το καλο να τον πάρεις στην αγκαλιτσα σου!!! 

@P.L.L. @Diavolitsa @loyloy με το καλο τα μπεμπεκια σας!!! 

Σας φιλω κοριτσια ολες!! :x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι μου!!! Τελεια νεα!!! Αγορομανα κι εσύ!!!! Αχ με το καλο να τον πάρεις στην αγκαλιτσα σου!!! 

@P.L.L. @Diavolitsa @loyloy με το καλο τα μπεμπεκια σας!!! 

Σας φιλω κοριτσια ολες!! :x

Σε ευχαριστούμε!! !!!!!!Πως Είσαι?η ζωή με τη μπουμπου πως πάει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι μου!!! Τελεια νεα!!! Αγορομανα κι εσύ!!!! Αχ με το καλο να τον πάρεις στην αγκαλιτσα σου!!! 

@P.L.L. @Diavolitsa @loyloy με το καλο τα μπεμπεκια σας!!! 

Σας φιλω κοριτσια ολες!! :x

Ναι το παιδάκι μου γελάνε και τα μάτια μου ανεμώνη, σε ευχαριστώ πολύ!!Φιλάκια πολλά σε μαμα και κόρη!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...