Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καλός μαιευτήρας - γυναικολόγος Αθήνα


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ! Είμαι νέο μέλος και πρώτη φορά γράφω.Είναι 33 ετών και είμαστε στη φάση με τον σύζυγό μου που επιθυμούμε ένα μωράκι. Θα ήθελα να μου συστήσετε έναν καλό μαιευτήρα-γυναικολόγο στην Αθήνα, ο οποίος πέρα από εμπειρία σε δύσκολες υποθέσεις και επιστημονική κατάρτιση, να είναι προσιτός και συζητήσιμος. Με λίγα λόγια να μην σε "ξεπετάει". Έχω γυναικολόγο που με ελέγχει τα τελευταία δέκα χρόνια λόγω ιστορικού hpv αλλά θα ήθελα να δω και άλλες περιπτώσεις. Ευχαριστώ!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δ εχω να σου προτεινω καποιον συγκεκριμενο αλλα για δυσκολες περιπτωσεις θα προτεινα να δεις στο νοσοκομειο αλεξανδρα,ειναι κ καθηγητες,κ εχουν πολυ καλο τμημα επικινδυνων κυησεων

Κατα τα αλλα σαν γυναικολογο επισκεπτομουν τον κων/νο αντωνιου κ ημουν ικανοποιημενη.φιλη γεννησε δυο παιδια μαζι του,αλλα χωρις να εχει κτ ιδιαιτερο στην κυηση

Link to comment
Share on other sites

Ο γυναικολόγος μου αναλαμβάνει ιδιαίτερα δύσκολα περιστατικά και είναι εξειδικευμένος στη λαπαροσκοπική χειρουργική και στην υποβοηθούμενη αναπαραγωγή. Τον βρήκα μετά από ιδιαίτερα πολύ ψάξιμο αφού ήμουν πολύ απογοητευμένη από γυναικολόγους νωρίτερα. Γνωρίζω ιδιαίτερες περιπτώσεις που έχει αναλάβει κι εγώ έχω κάνει 2 παιδάκια σε αυτόν με φυσιολογικό τοκετό που είχε κάποια θεματάκια τα οποία όμως αντιμετώπισε άψογα. Συνεργάζεται μόνο με το Ιασώ (αυτό είναι το μειονέκτημά του).  


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...