Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Αντιπατρικα κυτταροτοξικα αντισωματα


lemonpie

Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!! εκανα ξανα  σαλπιγγογραφια κ βγηκε τελεια. οποτε δεν εμεινε κατι αλλο...κ ετσι εκλεισα ραντεβου να μιλησω για το εμβολιο!! Θα σας ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 21/2/2018 at 12:19 ΠΜ, CMES είπε:

Τα αντιπατρικα αντισωματα εδω και καποια χρονια δεν αναγνωριζονται πια απο καμια ευρωπαικη ή παγκοσμια γυναικολογικη εταιρια. Καποιοι γιατροι στην Ελλαδα ειναι απο τους τελευταιους που τα κανουν, αφου εχουν πλεον καταργηθει γιατι εχει αποδειχθει πως δεν εχουν καμια αξια.

Αυτό ακριβώς γνωρίζω και εγώ.

Υπάρχει κοπέλα που είχε αποτυχίες και έκανε τα εμβόλια και είχε τελειομηνη/νες εγκυμοσυνη/νες?

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το εκανα το εμβολιο..μετα απο πολυ σκεψη!!!χρονια σχεδον ;) Τωρα περιμενουμε λιγο κ μετα ξεκιναμε!! Θα σας κραταω ενημερες γιατι ειμαι πραγματι παραδειγμα αφου εχω κανει οπως ειπαν ολοι οι γιατροι ολες τις εξετασεις που υπαρχουν κ δεν βρεθηκε καπου προβλημα!οποτε εμενε μονο το εμβολιο το οποιο κ εκανα.χωρις να με στειλει κανενας γιατρος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κοριτσια μου..τα αντισωματα αυτα τα προστατευτικα ανεβηκαν οπως ηθελα!! ειμαι ακομα φυσικα στην προσπαθεια..ισως να παω κ εξωσωματικη να κερδισω χρονο.γιατι αυτα πεφτουν με τον καιρο..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

και εγώ έχω κάνει το εμβόλιο.όσοι δεν το πιστεύουν/υποστηρίζουν λένε ότι δεν κάνει κακό αλλά δεν κάνει κ καλό.δεν χρειάζεται να το κάνουν όλοι αλλά όσοι έχουν αυξημένα τα ΝΚ στο αίμα τους που το βρίσκεις με αιματολογική εξέταση.εγώ το έκανα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης που βρίσκομαι και εύχομαι να πάνε όλα καλά.καλή επιτυχία σε όλες μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/7/2018 at 1:14 ΜΜ, EVI18 είπε:

και εγώ έχω κάνει το εμβόλιο.όσοι δεν το πιστεύουν/υποστηρίζουν λένε ότι δεν κάνει κακό αλλά δεν κάνει κ καλό.δεν χρειάζεται να το κάνουν όλοι αλλά όσοι έχουν αυξημένα τα ΝΚ στο αίμα τους που το βρίσκεις με αιματολογική εξέταση.εγώ το έκανα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης που βρίσκομαι και εύχομαι να πάνε όλα καλά.καλή επιτυχία σε όλες μας

Εμένα 2 αιματολογικά μου το απαγόρευσαν ρητά..θα θελα να δω έρευνες που το σχετίζουν με επιτυχία..σε καμία χώρα δεν επιτρέπεται κι εδώ το κάνουν πολλοί συγκεκριμένοι γιατροί..τα νκ μου μια χαρά έπεσαν κ με φυσικό όρο όμοιο με αυτό των νοσοκομείων...θα πρότεινα να ψάξετε βιβλιογραφικά πριν κάνετε οτιδήποτε τέτοιο κ τεκμηριωμενα

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, island1 είπε:

Εμένα 2 αιματολογικά μου το απαγόρευσαν ρητά..θα θελα να δω έρευνες που το σχετίζουν με επιτυχία..σε καμία χώρα δεν επιτρέπεται κι εδώ το κάνουν πολλοί συγκεκριμένοι γιατροί..τα νκ μου μια χαρά έπεσαν κ με φυσικό όρο όμοιο με αυτό των νοσοκομείων...θα πρότεινα να ψάξετε βιβλιογραφικά πριν κάνετε οτιδήποτε τέτοιο κ τεκμηριωμενα

κανει καπου κακο το συγκεκριμένο εμβόλιο?σου ειχαν πει κατι οι αιματολογοι?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, EVI18 είπε:

κανει καπου κακο το συγκεκριμένο εμβόλιο?σου ειχαν πει κατι οι αιματολογοι?

Eμενα μου το απαγόρεψαν κι οι δυο ...

Αν αυτού μου πρότειναν τον όρο που το κόστος είναι λιγοτερο από ευρώ..κ είναι εντελώς φυσικό προϊόν... Δεν έχει καμία μα καμία επίδραση ούτε στη μητέρα ούτε στο βρέφος αρνητική..επιπλέον ο δικός μου γυναικολόγος πρεσβεύει το έκαστος στο είδος του..λόγω αυτοάνοσων κ άλλων θεμάτων ακολουθεί πιστά τους αιματολογους ανοσολογος..για τα νκ υπεύθυνοι είναι οι ανοσολογικά..εσάς ποιος σας το έγραψε;

Link to comment
Share on other sites

ανοσολόγος μου το έκανε το εμβόλιο μετά από εξετάσεις. σας είπαν ότι κάπου βλάπτει ή ότι απλά δεν βοηθά? η αλήθεια είναι ότι είναι αντικρουόμενες οι απόψεις για το εμβόλιο.αλλά κ γνωστή αιματολόγος μου είπε δεν βλάπτει αλλά δεν βοηθά. έτσι επέλεξα να το κάνω.φυσικά ήταν σύμφωνος κ ο γυναικολόγος -εξωσωματικός.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...