Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματικη Γιαννενα-Ζηκοπουλος


Recommended Posts

On 25/1/2019 at 12:49 ΠΜ, Vila είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πολύ ελπιδοφόρα όλα αυτά που ακούμε για το Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων! Κι εγώ θα ήθελα πληροφορίες αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου δώσει για το κόστος όπως επίσης και πώς μπορώ να κλείσω ένα ραντεβού?

Καλησπερα στο νοσοκομειο απο οτι ξερω δεν πληρωνεις αν εχεις ασφαλεια.εγω τωρα θα ξεκινησω δεν ξερω μονο αν σου ζηταει π γιατρος χυμα χρηματα μερικοι λενε οτι θελεις δινεις και μερικοι οτι θελει 600 ευρω.για αυτο περιμενω κι εγω να γραψουν .βεβαια εγω μερα με τη μερα αρχιζω και θα μπορω να σου πω οτι θες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, mairi2801 είπε:

Καλησπερα στο νοσοκομειο απο οτι ξερω δεν πληρωνεις αν εχεις ασφαλεια.εγω τωρα θα ξεκινησω δεν ξερω μονο αν σου ζηταει π γιατρος χυμα χρηματα μερικοι λενε οτι θελεις δινεις και μερικοι οτι θελει 600 ευρω.για αυτο περιμενω κι εγω να γραψουν .βεβαια εγω μερα με τη μερα αρχιζω και θα μπορω να σου πω οτι θες.

Σε ευχαριστώ πολύ @mairi2801

Έχεις κλείσει ραντεβού να πας?


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vila είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @mairi2801

Έχεις κλείσει ραντεβού να πας?

Κοιτα εγ  εχω γιατρο σε αλλη πολη.περασα απο επιτροπη εδω και λιγο καιρο εχω τα φαρμακα ολα και τωρα ειμαι ετοιμη ψυχολογικα να ξεκινησω .θα ξεκινησω με το δικι μου γιατρο και αυτος θα μιλαει με τον ζηκοπουλο εγω θα τον δω για πρωτη φορα στην ωοληψια .τωρα για ραντεβου παρε στον κεντρο εξωσωμ.στα ιωαννινα και μιλα στο τηλ μαζι του αν θες να ξεκινησεις απο αυτον.για οτι αλλο ρωτησεμε κι αν μπορω να σε βοηθησω.τα υπολοιπα θα τα ξερω στη πορεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Antigonimaria @Vila  @mairi2801 Καλη επιτυχία κορίτσια σε όλες!!650€ είναι...εγώ το είχα ρωτήσει από πριν στον ίδιο...το ότι θέλεις δινεις που είδα παραπάνω δεν ισχύει  τουλάχιστον σε μένα  αλλά κ  στα κορίτσια  που ήμασταν  τοτε πριν 2 μήνες βασικα...τα φάρμακα τα είχα  γράψει μέσω εοππυ εγω κ δεν πλήρωσα τίποτα (μέσω επιτροπής εννοώ)...για ραντεβού κλεινεις στο γραφείο του ή εσύ ή ο γυναικολόγος που σε παρακολουθεί...δεν ξέρω αν μπορείς κ στο πανεπιστημιακό...φαντάζομαι κ κει όμως...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Vivi.an είπε:

@Antigonimaria @Vila  @mairi2801 Καλη επιτυχία κορίτσια σε όλες!!650€ είναι...εγώ το είχα ρωτήσει από πριν στον ίδιο...το ότι θέλεις δινεις που είδα παραπάνω δεν ισχύει  τουλάχιστον σε μένα  αλλά κ  στα κορίτσια  που ήμασταν  τοτε πριν 2 μήνες βασικα...τα φάρμακα τα είχα  γράψει μέσω εοππυ εγω κ δεν πλήρωσα τίποτα (μέσω επιτροπής εννοώ)...για ραντεβού κλεινεις στο γραφείο του ή εσύ ή ο γυναικολόγος που σε παρακολουθεί...δεν ξέρω αν μπορείς κ στο πανεπιστημιακό...φαντάζομαι κ κει όμως...

@Vivi.anΣε ευχαριστουμε  οποτε τελικο ποσο 650 ευρω θελουν .Εγω τελικα δεν ξεκιναω εχω 2 κυστες 3 και 4 εκατοστα στην μια ωοθηκη.μου εδωσαν μια αγωγη και βλεπουμε.πως εγινε αυτο δεν μπορω να καταλαβω.τους υπερηχους που τους εκανες στα ιωαννινα?τις κανουμε στο κεντρο και πιο το κοστος?

Link to comment
Share on other sites

@Vivi.an ευχαριστούμε!!!

Εμείς προς το παρόν θα κάνουμε την πρώτη σπερματεγχυση αυτές τις μέρες, απλά σκεφτόμουν να κλείσω ένα ραντεβού στα Γιάννενα να υπάρχει.

Τι αναμονή έχουν περίπου τα ραντεβού? Για Θεσσαλονίκη Παπαγεωργίου πχ έχω ακούσει γύρω στους τρεις μήνες.


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@mairi2801 @Vila Παρακαλω κορίτσια...μας καταλαβαίνω απολυτα όλες πλεον...ναι 650 είναι το τελικό ποσό κ απ' ότι έμαθα κ απ' τ αλλα κορίτσια τοτε τόσο είναι η ταρίφα...μην αγχώνεσαι Μαιρη θα φυγει η κύστη με την αγωγή είχα βγάλει κ γω παλιότερα...τους υπερήχους κανονικά εδώ στο γιατρό μου τους έκανα δε θα πήγαινα κάθε τρεις κ λίγο στα Γιάννενα...κ συ αν δεν κάνω λάθος δεν είσαι από κει...απλά πήγα μια φορά να με δει από κοντά κ να μιλήσουμε πως θα ξεκινήσουμε όταν θα ξεκινήσουμε ρώτησα τι θα μου κοστίσει κ τα υπόλοιπα τα κανονιζα μετά με το γιατρό μου εδώ σε συννενόηση πάντα με το Ζηκόπουλο κ μετά ξαναπήγα στην ωοληψια κ εμβρυομεταφορα...3 φορές σύνολο πήγα...αν θυμάμαι καλά 2 μήνες περίμενα εκεί γύρω Vila...δε θέλω να σ' απογοητεύσω μακάρι να πετύχει η σπερματεγχυση αλλά δεν έχουν μεγαλα ποσοστά επιτυχίας..πάνω από 1 φορά αν δεν πετύχει που στο εύχομαι να πετύχει μην ξανακάνεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου...πέρασα κ απ' αυτό το στάδιο δυστυχώς...πέρασαν 3 χρονακια έτσι...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vivi.an είπε:

@mairi2801 @Vila Παρακαλω κορίτσια...μας καταλαβαίνω απολυτα όλες πλεον...ναι 650 είναι το τελικό ποσό κ απ' ότι έμαθα κ απ' τ αλλα κορίτσια τοτε τόσο είναι η ταρίφα...μην αγχώνεσαι Μαιρη θα φυγει η κύστη με την αγωγή είχα βγάλει κ γω παλιότερα...τους υπερήχους κανονικά εδώ στο γιατρό μου τους έκανα δε θα πήγαινα κάθε τρεις κ λίγο στα Γιάννενα...κ συ αν δεν κάνω λάθος δεν είσαι από κει...απλά πήγα μια φορά να με δει από κοντά κ να μιλήσουμε πως θα ξεκινήσουμε όταν θα ξεκινήσουμε ρώτησα τι θα μου κοστίσει κ τα υπόλοιπα τα κανονιζα μετά με το γιατρό μου εδώ σε συννενόηση πάντα με το Ζηκόπουλο κ μετά ξαναπήγα στην ωοληψια κ εμβρυομεταφορα...3 φορές σύνολο πήγα...αν θυμάμαι καλά 2 μήνες περίμενα εκεί γύρω Vila...δε θέλω να σ' απογοητεύσω μακάρι να πετύχει η σπερματεγχυση αλλά δεν έχουν μεγαλα ποσοστά επιτυχίας..πάνω από 1 φορά αν δεν πετύχει που στο εύχομαι να πετύχει μην ξανακάνεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου...πέρασα κ απ' αυτό το στάδιο δυστυχώς...πέρασαν 3 χρονακια έτσι...

Ναι η αλήθεια είναι πως κι εγώ δεν έχω σκοπό για πολλές προσπάθειες με αυτή τη μέθοδο, απλά να μας φύγει η ιδέα! Βέβαια ο γιατρός μου είπε πως είμαστε στις καλές περιπτώσεις γιατί έχουμε ένα πολύ καλό σπέρμα.. και όλοι απορούν πως δεν είμαι ακόμα έγκυος..τι να πω .. τώρα θα δείξει! Θα κλείσω ένα ραντεβού και στα Γιάννενα να υπάρχει μάλλον!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vivi.an είπε:

@mairi2801 @Vila Παρακαλω κορίτσια...μας καταλαβαίνω απολυτα όλες πλεον...ναι 650 είναι το τελικό ποσό κ απ' ότι έμαθα κ απ' τ αλλα κορίτσια τοτε τόσο είναι η ταρίφα...μην αγχώνεσαι Μαιρη θα φυγει η κύστη με την αγωγή είχα βγάλει κ γω παλιότερα...τους υπερήχους κανονικά εδώ στο γιατρό μου τους έκανα δε θα πήγαινα κάθε τρεις κ λίγο στα Γιάννενα...κ συ αν δεν κάνω λάθος δεν είσαι από κει...απλά πήγα μια φορά να με δει από κοντά κ να μιλήσουμε πως θα ξεκινήσουμε όταν θα ξεκινήσουμε ρώτησα τι θα μου κοστίσει κ τα υπόλοιπα τα κανονιζα μετά με το γιατρό μου εδώ σε συννενόηση πάντα με το Ζηκόπουλο κ μετά ξαναπήγα στην ωοληψια κ εμβρυομεταφορα...3 φορές σύνολο πήγα...αν θυμάμαι καλά 2 μήνες περίμενα εκεί γύρω Vila...δε θέλω να σ' απογοητεύσω μακάρι να πετύχει η σπερματεγχυση αλλά δεν έχουν μεγαλα ποσοστά επιτυχίας..πάνω από 1 φορά αν δεν πετύχει που στο εύχομαι να πετύχει μην ξανακάνεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου...πέρασα κ απ' αυτό το στάδιο δυστυχώς...πέρασαν 3 χρονακια έτσι...

Ναι δεν ειμαι απο εκει.και παλι μακρια ηταν ο γιατροα που ειχα και θα παω σε αλλον στη περιοχη μου που να συνεργαζεται με το ζηκοπουλο.κι εγω απο το ζηκοπουλο θα παω συντομα.να σε ρωτησω κατι η κυστη ηταν μεγαλη που ειχες?αντισυλιπτικα μου δωσε αλλα δεν μου πε αν ειναι λειτουργικη η οχι.φοβηθηκα .θα παω να κανω εξεταση αιματος και θα παρω για ραντεβου στο ζηκοπουλο.απο προχτες που παιρνω αμτην αγωγη ολο το κεφαλι μου με ποναει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@mairi2801 Δε θυμάμαι καθόλου να σου πω την αλήθεια πως ήταν κ τι είχα πάρει αλλά κ γω ξαφνικά την έβγαλα στα καλά του καθομενου αλλά μετά την αγωγή μου χε φύγει...ενημέρωσε το γιατρό σου αν έχεις πονοκεφάλους μήπως σου δώσει κάτι άλλο...

@Vila Καλά θα κάνεις γιατί όλοι από κει ξεκινάμε αν δεν υπάρχει άλλο σοβαροτερο θέμα...απλά σου το είπα γιατί εμείς ενώ θέλαμε για εξωσωματική μετα την δεύτερη φορά αποτυχημένης σπερματεγχυσης μας προετρεπαν πάλι για σπερματεγχυση...ακουσαμε κ κάτι παράλογο στο πανεπιστημιακό της Λάρισας ότι κανονικα πάνω από 5-7 φορές αποτυχ.σπερματεγχ. σου επιτρέπουν για εξωσωματική...αν πάω 40 ελεγα θέλοντας κ μη εξωσωματική θα εκανα!!καλή επιτυχία πάντως!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια απογοητεύτηκα .. μέγιστη δόση κλομιφαινης και μόνο ένα ωοθυλάκιο σήμερα στον υπέρηχο ( το οποίο το κάνω κάθε μήνα έτσι κι αλλιώς) οπότε άκυρη η σπερματεγχυση γιατί είχαμε πει να έχουμε δύο τουλάχιστον να αυξήσουμε τις πιθανότητες.. τώρα και θα κλείσω σίγουρα το ραντεβού μου στα Γιάννενα..


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2019 at 2:26 ΠΜ, Vila είπε:

Κορίτσια απογοητεύτηκα .. μέγιστη δόση κλομιφαινης και μόνο ένα ωοθυλάκιο σήμερα στον υπέρηχο ( το οποίο το κάνω κάθε μήνα έτσι κι αλλιώς) οπότε άκυρη η σπερματεγχυση γιατί είχαμε πει να έχουμε δύο τουλάχιστον να αυξήσουμε τις πιθανότητες.. τώρα και θα κλείσω σίγουρα το ραντεβού μου στα Γιάννενα..

Ξερω πως νιωθεις αλλα να σου πω κατι? κανε κουραγιο κι ολα θα πανε καλα.Πηγαινε στα Γιαννενα  κι εγω σε λιγες μερες θα κλεισω ραντεβου μπας και μου φυγουν οι κυστες να μπω για την εξωσωματικη.Εγω δεν το επαιρνα αποφααη ελεγα τον αλλο μηνα και τον αλλο μηνα και τωρα λεω αντε να την κανω να τελειωνω.Κουραζομαστε ψυχικα και ξερω ειναι οτι χειροτερο ομως αν δεν μας κατσει κατι εχουμε μια αλλη λυση,υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις που δεν εχουν καμια..Ξεκινα και θα δεις..ολα καλα θα πανε..

@Vivi.an εκανα τη ca 125 για τις κυστεις ..2.52 μου βγηκε πολυ χαμηλη..αρα μπορει και να φυγουν..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Ζηκοπουλο και μου είπε να πάω από το ιατρείο του γιατί στο νοσοκομείο δεν προλαβαίνει. Έκλεισα ραντεβού την άλλη βδομάδα μέσα του μήνα! Να δούμε τι θα μας προτείνει! 

Εννοείται πως την σπερματεγχυση τελικά δεν την κάναμε αλλά έχουμε επαφουλες και βλέπουμε..

Ναι κορίτσι μου να πας κι εσύ, μπορεί εκεί να είναι η λύση! Όσο το αφήνουμε χειρότερα είναι!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...