Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Εξωσωματικη Γιαννενα-Ζηκοπουλος


Recommended Posts

1 hour ago, Vila είπε:

Κορίτσια γνωρίζει κάποια τι κόστος περίπου έχει η επίσκεψη στο ιατρείο του?

Εγω που πηρα μου ειπαν κατω απο 100 αναλογως λεει τι θα κανεις καποιοι απο δω μου  χαν πει 50.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 3/2/2019 at 5:02 ΜΜ, Vila είπε:

Κορίτσια γνωρίζει κάποια τι κόστος περίπου έχει η επίσκεψη στο ιατρείο του?

Καλημερα πηγες τελικα?κι εγω μερες μετραω για να παω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,πηγα στον Ζηκοπουλο και ενα εχω να πω  υπεροχος Ανθρωπος και σοβαρος Επαγγελματιας.Οτι και να του πεις σε καταλαβαινει και δεν ειναι καβαλημενος σαν καποιους αλλους μακαρι να ειχα παει πιο νωρις αλλα δεν πειραζει ποτε δεν ειναι αργα . Δεν ξερω τι αλλο να πω μας εκανε φοβερη εντυπωση ο χαρακτηρας  του επισης δεν ειναι αυστηρος μπορει να σου πει για τη φυσικη σου κατασταση με ωραιο τροπο που ναι και λογικο ομως καθολου αγριανθρωπος.Εγω θα συνεχισω μαζι του και επειδη ειμαι απο μακρια μου πε για Γιατρο στη περιοχη μου να συνεργαστουν .Ειναι Ανθρωπος πανω απο ολα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 30/1/2019 at 3:21 ΜΜ, Vivi.an είπε:

@mairi2801 @Vila Παρακαλω κορίτσια...μας καταλαβαίνω απολυτα όλες πλεον...ναι 650 είναι το τελικό ποσό κ απ' ότι έμαθα κ απ' τ αλλα κορίτσια τοτε τόσο είναι η ταρίφα...μην αγχώνεσαι Μαιρη θα φυγει η κύστη με την αγωγή είχα βγάλει κ γω παλιότερα...τους υπερήχους κανονικά εδώ στο γιατρό μου τους έκανα δε θα πήγαινα κάθε τρεις κ λίγο στα Γιάννενα...κ συ αν δεν κάνω λάθος δεν είσαι από κει...απλά πήγα μια φορά να με δει από κοντά κ να μιλήσουμε πως θα ξεκινήσουμε όταν θα ξεκινήσουμε ρώτησα τι θα μου κοστίσει κ τα υπόλοιπα τα κανονιζα μετά με το γιατρό μου εδώ σε συννενόηση πάντα με το Ζηκόπουλο κ μετά ξαναπήγα στην ωοληψια κ εμβρυομεταφορα...3 φορές σύνολο πήγα...αν θυμάμαι καλά 2 μήνες περίμενα εκεί γύρω Vila...δε θέλω να σ' απογοητεύσω μακάρι να πετύχει η σπερματεγχυση αλλά δεν έχουν μεγαλα ποσοστά επιτυχίας..πάνω από 1 φορά αν δεν πετύχει που στο εύχομαι να πετύχει μην ξανακάνεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου...πέρασα κ απ' αυτό το στάδιο δυστυχώς...πέρασαν 3 χρονακια έτσι...

@Vivi.anθα σου κανω μια χαζη ερωτηση οταν επεφτε καποια μερα σαββατο Κυριακη για υπερηχο στην διαδικασια για την Εξωσωματικη τι εκανες?δεν ρωτησα το ζηκ.πηγαινες την επομενη μερα η ο γιατρος σου που σε ανελαβε σε εβλεπε εστω και εκεινη τη μερα?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας...εκανα εμβρυομεταφορα οριν 6 ημερες στα γιαννενα δτον ζηκοπουλο και περιμενω για β χοριακη..καλη αρχη σε ολες σας..καλη επιτυχια..

πρίν από 2 λεπτά , Eva2019 είπε:

Κοριτσια γεια σας...εκανα εμβρυομεταφορα οριν 6 ημερες στα γιαννενα δτον ζηκοπουλο και περιμενω για β χοριακη..καλη αρχη σε ολες σας..καλη επιτυχια..

Οποτε ρωτηστε με οτι θελετε...ειναι η δευτερη προσπαθεια μου...μπορω να σας κατατοπισω στα παντα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσια εχω 14 ωαρια τα 9 πιο μεγαλα σημερα εκανα την πρωινη και το βραδυ θα κανω ovitrelle εκανα και χτες τη δοση για να μεγαλωσουν και τα πιο μικρα λθγο ειπε ο γιατρος την παρασκευη παω για ωοληψια χτες οιστραδιολη 2400 11 μερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια.

Πιθανόν να ειμαι ο πρώτος άντρας στο σάιτ.χαχαχα.

Αποφασίσαμε με την γυναίκα μου να πάμε στον κύριο ζηκοπουλο στο πανεπιστημιακό μετά από μεγάλη σκέψη και πολλές ομιλίες πρώτα σε ιδιωτικά 

Τι άνθρωπος είναι ο κύριος ζηκοπουλος;;

Μίλησε η γυναίκα μου μαζί του και όταν τον ρώτησε τι εξετάσεις χρειάζονται , τις απάντησε μπες στο εοππυ και δες μόνη σου.

Μας είπαν ότι το κόστος της εξωσωματικής είναι 500€ για το εργαστήριο και αλλά 1500€ τα φάρμακα.

Τελικά ξέρει κανείς τι ισχύει από όλα αυτά .

Το μόνο που διαβασα ότι είναι πολύ καλος επιστήμων και εξαιρετικός στην δουλειά του.

Μπορεί κάποια που ξερει να μου πει με λίγα λόγια πάνω κάτω την διαδικασία που έκανε η ίδια μέχρι την εξωσωματική στον ζηκοπουλο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2019 at 2:51 ΠΜ, Σταθης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Πιθανόν να ειμαι ο πρώτος άντρας στο σάιτ.χαχαχα.

Αποφασίσαμε με την γυναίκα μου να πάμε στον κύριο ζηκοπουλο στο πανεπιστημιακό μετά από μεγάλη σκέψη και πολλές ομιλίες πρώτα σε ιδιωτικά 

Τι άνθρωπος είναι ο κύριος ζηκοπουλος;;

Μίλησε η γυναίκα μου μαζί του και όταν τον ρώτησε τι εξετάσεις χρειάζονται , τις απάντησε μπες στο εοππυ και δες μόνη σου.

Μας είπαν ότι το κόστος της εξωσωματικής είναι 500€ για το εργαστήριο και αλλά 1500€ τα φάρμακα.

Τελικά ξέρει κανείς τι ισχύει από όλα αυτά .

Το μόνο που διαβασα ότι είναι πολύ καλος επιστήμων και εξαιρετικός στην δουλειά του.

Μπορεί κάποια που ξερει να μου πει με λίγα λόγια πάνω κάτω την διαδικασία που έκανε η ίδια μέχρι την εξωσωματική στον ζηκοπουλο.

Ευχαριστώ

Καλησπερα δεν ξερω τι να σου γραψω αν δεις τι εχω γραψει πιο πριν θα καταλαβεις πολλα..λοιπον ο Ζηκοπουλος που τον γνωρισα τωρα πιστευω οτι δεν το πε με κακια αυτο που ειπε μπορει να ακουστηκε καπως ειναι ενας θαυμασιος γιατρος χωρις να χει καβαλησει το καλαμι..θα σου πω και πιο πολλα στην πορεια αν θες..εγω σημερα πρωτη χοριακη 753..η ομαδα του ειναι εξαιρετικη τουλαχιστον αυτο βιωσα εγω..και παλι καλα που πηγα εκει χαρη σε καποιους απο εδω μεσα..τα φαρμακα αν περασεις απο επιτροπη δεν πληρωνεις  τιποτα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EirhnhPEZ είπε:

Η ωοληψια σε πόνεσε; Είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Ναι η πρωτη μου φορα ειναι...στην ωοληψια κανουν μεθη μετα ετυχε να ποναω οταν γυρισα σπιτι αλλα περασε .ειναι πιο απλο απο οσο φανταζομαστε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, EirhnhPEZ είπε:

Εχω δει πως γίνεται αλλά φοβήθηκα μήπως δεν κάνουν μέθη επειδή δεν είναι ιδιωτικο 

Με το καλό σου εύχομαι!!Αν τυχόν δν κάνουν στο δημόσιο νομίζω έχεις δυνατότητα να πληρώσεις κ να σου κάνουν!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Με το καλό σου εύχομαι!!Αν τυχόν δν κάνουν στο δημόσιο νομίζω έχεις δυνατότητα να πληρώσεις κ να σου κάνουν!!

Ευχαριστώ μακάρι γιατί δεν αντέχω τον πόνο. Εύχομαι όλες οι γυναίκες που κάνουν εξωσωματική να κάνουν παιδάκι με την πρώτη . Δεν αντέχετε ολο αυτό το άγχος 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...