Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Εξωσωματικη Γιαννενα-Ζηκοπουλος


Recommended Posts

Κανουν μεθη μονο στην εμβρυομεταφορα δεν κανουν γιατι δεν χρειαζεται μονο οταν εχεις 3  με 4 ωαρια δεν κανουν αλλα και παλι δεν πονας ειπε μια αλλη κοπελα .

On 27/3/2019 at 4:57 ΜΜ, EirhnhPEZ είπε:

Η ωοληψια σε πόνεσε; Είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Οχι ηταν με μεθη..μη φοβασαι μετα κατι πονακια και ενταξει τα υπομενουμε..ναι η πρωτη ηταν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 29/3/2019 at 10:35 ΜΜ, EirhnhPEZ είπε:

Κάνεις η δεν κάνεις μπερδεύτηκα .. Ας απαντάνε μόνο οι κοπέλες που έχουν κάνει εξωσωματική εκεί για να μην φοβάμαι χωρίς λόγο

Ειπαμε οτι μεθη κανεις.μη φοβασαι λοιπον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 21/3/2019 at 2:51 ΠΜ, Σταθης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Πιθανόν να ειμαι ο πρώτος άντρας στο σάιτ.χαχαχα.

Αποφασίσαμε με την γυναίκα μου να πάμε στον κύριο ζηκοπουλο στο πανεπιστημιακό μετά από μεγάλη σκέψη και πολλές ομιλίες πρώτα σε ιδιωτικά 

Τι άνθρωπος είναι ο κύριος ζηκοπουλος;;

Μίλησε η γυναίκα μου μαζί του και όταν τον ρώτησε τι εξετάσεις χρειάζονται , τις απάντησε μπες στο εοππυ και δες μόνη σου.

Μας είπαν ότι το κόστος της εξωσωματικής είναι 500€ για το εργαστήριο και αλλά 1500€ τα φάρμακα.

Τελικά ξέρει κανείς τι ισχύει από όλα αυτά .

Το μόνο που διαβασα ότι είναι πολύ καλος επιστήμων και εξαιρετικός στην δουλειά του.

Μπορεί κάποια που ξερει να μου πει με λίγα λόγια πάνω κάτω την διαδικασία που έκανε η ίδια μέχρι την εξωσωματική στον ζηκοπουλο.

Ευχαριστώ

Καλησπερα! Αν εχετε ασφαλεια πρεπει να μαζεψεις τα απαραιτητα χαρτια και να περασεις επιτροπη στα Γιαννενα . απο την στιγμη που παρεις έγκριση σου δινουν χαρτι οτι μπορει να σου γραψει ο γιατρος σου στην προκειμενη περιπτωση ο κ.Ζηκοπουλος φαρμακα για 2 προσπαθειες. Πας στο φαρμακειο του ΕΟΠΠΥ παιρνεις καποια φαρμακα χωρις να πληρωσεις κατι απο εκει και τα υπολοιπα στο φαρμακειο και πληρωνεις συμμετοχη. 1500 περιπου θα πληρωσεις σε περιπτωση που δεν εχεις ασφαλεια και πρεπει να τα αγορασεις μονος σου. Μετα περιμενεις την καταλληλη μερα για να ξεκινησεις . Αν θελεις μπορεις να σε παρακολουθει ο γιατρος που εχεις σε συνεργασια με τον καθηγητη και πας μετα κατευθειαν νοσοκομειο για οωληψια και εμβρυομεταφορα. Για αλλες πληροφοριες στειλε μου inbox.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

καλησπερα, ειμαι απο θεσσαλονικη και ενδιαφερομαι για το κοστος εξωσωματικης στο πανεπιστημιο ιωαννινων ..εχω ασφαλιση ικα και ειμαι ανεργη..οντως είναι δωρεαν κοριτσια γιατι δεν εχω αλλιως την οικονομικη δυνατοτητα και αν γνωριζει καποια αν υπαρχει και καποιος γιατρος στην θεσσσαλονικη  που να συνεργαζονται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26/11/2018 at 2:25 ΜΜ, v_to είπε:

Κορίτσια θετική η πρώτη χοριακη!!απίστευτο μου φαίνεται ακόμα!!έχω να πω...Κωνσταντίνα σε σένα αναφέρομαι κ γενικότερα ομως...και σε ιδιωτικό να πας κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί για το αποτέλεσμα...είναι στην ευχέρεια  του καθενος βεβαια...εγω μετανιώνω που δεν πήγα πρώτα στα Γιάννενα που έχουν καλύτερα εργαστήρια απο άλλα ιδιωτικα αλλά όλα γίνονται για κάποιο λόγο λένε...τώρα όλα έγιναν με διαφορετικό τρόπο κ όμως όλα πήγαν καλά προς το παρόν....άρχισα να αναθεωρω σχετικά με τα ιδιωτικά κ τα δημοσια...

Κοριτσάκι μου γλυκό πολύ χάρηκα με τη χαρά σου,θα ήθελα αν κάποια στιγμή έχεις χρόνο κάποιες πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα, ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια καλησπέρα.Ειναι νέα στο forum. Σκέφτομαι να πάω για εξωσωματική στον Ζηκοπουλο στα Γιάννενα. Ποια η διαδικασία; Κλείνεις ραντεβού στο νοσοκομείο ή στο ιατρείο του; Πώς ξεκινάμε;;,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...