Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

1 hour ago, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! χάθηκα κγω λόγω των ημερών.σημερα μπήκα στην τελευταία εβδομάδα του 7ου! @Parisa @Κελυ 32 δεν έχω ψωνίσει απολύτως τπτ..φοβάμαι πάρα πολύ να κάνω τέτοια κίνηση..όποιος έχει καεί με το χυλό φυσάει και το γιαούρτι που λέει και ο λαός.. 

@Nancy31 ελπίζω να είσαι καλά με τις συσπάσεις.  

@elise  @Nektaritsaki ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά. 

εγώ συνεχίζω ξάπλα και λίγα λεπτά στη βεράντα.. τρυπιεμαι 4 φορές την ημέρα γτ η καμπύλη σακχάρου έδειξε διαβήτη αν και μου κάνουν για ψευδή αποτελέσματα... είμαι 56 κιλά και οι μετρήσεις δείχνουν από 75 μέχρι 100!!! κ μου χει κόψει τα πάντα από ζάχαρη! μέχρι και γραμμάρια με βάζει να μετράω στο τι τρώω.. προχτές με έπιασε κρίση και έφαγα παγωτό δεν άντεξα άλλο ειλικρινά..δεν ξέρω γτ με έχει τόση αυστηρή δίαιτα..

κγω υπάρχουν στιγμές που δε νιώθω το νινι και με πιάνει πανικός μήπως κάτι έπαθε μιας κ λόγω του ότι είμαι κλινιρης δε κάνω συχνά υπέρηχους.. μετα εμφανίζεται και πάει η καρδιά στη θέση της.. 

Επίσης, καινουρια προσθήκη των τελευταίων ημερών,  τα πολύ έντονα όνειρα- μερικές φορές εφιάλτες μπορώ να πω! συμβαίνει κ σε σας; τόσους μήνες ήμουν καλά! τι έπαθα τώρα;;;!

αχ να φύγει αυτή η βδομάδα.. να μπω στον 8ο μήνα να πάρω ανάσα ηρεμίας..

Λογικο να μην εχεις ψωνισει ακομα...Κ εγω ακομα....σε καταλαβαινω..Οσο για τα ονειρα βλεπω κ εγω περιεεγα τωρα τελευταια αλλα πιστευω οτι ειναι το αγχος μας οσο περναει ο καιρος...Λιγο εμεινε ακομα...Ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου κι από μένα!!! 

@Nektaritsaki να ζήσετε λοιπόν! Πάντα ευτυχισμένοι.. Και οι απόγονοι είναι σίγουρα καλοί και έρχονται :grin:

Είχα κι εγώ ραντεβού την Παρασκευή για υπέρηχο, 1.090γρ εμάς η μικρή μας και μας είπε ότι είναι μεγάλο μωράκι. είπε ότι είναι 30% μεγαλύτερο από ότι θα έπρεπε σε αυτή τη φάση.. Σου είπε κάτι τέτοιο εσένα; Πράγμα που μου φάνηκε περίεργο η αλήθεια είναι, καθώς ξέρουμε πως είναι φυσιολογικό να παίρνουν 170γρ την εβδομάδα.. κάθισα λοιπόν και υπολόγισα το τελευταίο βάρος της συν τις εβδομάδες που μεσολαβούν επί τα 170γρ και μου βγαίνει παραπάνω από ότι είναι το μωράκι μου τώρα (συγκεκριμένα βγαίνει 1260γρ και είναι 1.090γρ), δεν ξέρω λοιπόν γιατί μπορεί να το είπε αυτό.. Βέβαια δεν είναι κάτι για να ανησυχούμε αλλά λέω.. 

@Parisa αχ έτσι μου κόλλησε εμένα χθες.. Καταλαβαινα μόνο λίγα μπουρμπουλιθρακια κι εγώ και αυτά αραιά και αναστατώθηκα.. Ο άντρας μου προσπαθούσε να με ηρεμήσει τίποτα εγώ (να κλαίω απαρηγόρητη). Σαν την @elise κι εγώ ζουλουσα από δω σκουντουσα από κει λίγα πράγματα.. Αλλά επειδή κι εγώ είχα βγει ως αργά το προηγούμενο βράδυ, μου λέει ο άντρας μου ότι θα κουράστηκε το μωρό και δεν είναι και όλες οι μέρες ίδιες όπως και για μας. Κάπως ηρέμησα.. Εε λοιπόν το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ.. Μάλλον από το πολύ ζουληγμα όλη μέρα χιχιχι!!

@bella32   @Κελυ 32 πραγματικά νομίζω μέχρι να γεννησουμε θα έχουμε αυτό το άγχος (κι έχω και τη μαμά μου "εντάξει το παιδί, το καταλαβαίνεις;") :D @bella32 κάνε υπομονή καλή μου.. Κάθε μέρα που περνά πλησιάζει στην μεγάλη μέρα που περιμένουμε όλες.. Θα αγκαλιάσεις το παιδάκι σου κι αυτό αξίζει όλες τις θυσίες του κόσμου! Μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω όλη μου τη συμπαράσταση! Επίσης κι εγώ βλέπω όνειρα έντονα τις τελευταίες μέρες, θα τους έλεγα εφιάλτες! 

Τέλος, έκλεισα κι εγώ για ντοπλερ 14/9.. Πέρασε όντως ο καιρός.. Κι ελπίζω να περάσει σύντομα και το υπόλοιπο!! Επίσης εμένα άρχισαν να πρηζονται τα χέρια και τα πόδια μου... Την παλεύω με κρύο ποδολουτρο και ψηλά τα πόδια! Καθώς με έχει πιάσει κι ένας πόνος στο γοφο μου δεξιά (το είχε και η μαμά μου αυτό όταν ήταν έγκυος σε μένα, και το είχε μέχρι να γεννησει) ελπίζω να μου περάσει!! 

Φιλιά σε όλες σας!!! 

Υ. Γ. Ελπίζω να μην σας κούρασα!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nancy31 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου κι από μένα!!! 

@Nektaritsaki να ζήσετε λοιπόν! Πάντα ευτυχισμένοι.. Και οι απόγονοι είναι σίγουρα καλοί και έρχονται :grin:

Είχα κι εγώ ραντεβού την Παρασκευή για υπέρηχο, 1.090γρ εμάς η μικρή μας και μας είπε ότι είναι μεγάλο μωράκι. είπε ότι είναι 30% μεγαλύτερο από ότι θα έπρεπε σε αυτή τη φάση.. Σου είπε κάτι τέτοιο εσένα; Πράγμα που μου φάνηκε περίεργο η αλήθεια είναι, καθώς ξέρουμε πως είναι φυσιολογικό να παίρνουν 170γρ την εβδομάδα.. κάθισα λοιπόν και υπολόγισα το τελευταίο βάρος της συν τις εβδομάδες που μεσολαβούν επί τα 170γρ και μου βγαίνει παραπάνω από ότι είναι το μωράκι μου τώρα (συγκεκριμένα βγαίνει 1260γρ και είναι 1.090γρ), δεν ξέρω λοιπόν γιατί μπορεί να το είπε αυτό.. Βέβαια δεν είναι κάτι για να ανησυχούμε αλλά λέω.. 

@Parisa αχ έτσι μου κόλλησε εμένα χθες.. Καταλαβαινα μόνο λίγα μπουρμπουλιθρακια κι εγώ και αυτά αραιά και αναστατώθηκα.. Ο άντρας μου προσπαθούσε να με ηρεμήσει τίποτα εγώ (να κλαίω απαρηγόρητη). Σαν την @elise κι εγώ ζουλουσα από δω σκουντουσα από κει λίγα πράγματα.. Αλλά επειδή κι εγώ είχα βγει ως αργά το προηγούμενο βράδυ, μου λέει ο άντρας μου ότι θα κουράστηκε το μωρό και δεν είναι και όλες οι μέρες ίδιες όπως και για μας. Κάπως ηρέμησα.. Εε λοιπόν το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ.. Μάλλον από το πολύ ζουληγμα όλη μέρα χιχιχι!!

@bella32   @Κελυ 32 πραγματικά νομίζω μέχρι να γεννησουμε θα έχουμε αυτό το άγχος (κι έχω και τη μαμά μου "εντάξει το παιδί, το καταλαβαίνεις;") :D @bella32 κάνε υπομονή καλή μου.. Κάθε μέρα που περνά πλησιάζει στην μεγάλη μέρα που περιμένουμε όλες.. Θα αγκαλιάσεις το παιδάκι σου κι αυτό αξίζει όλες τις θυσίες του κόσμου! Μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω όλη μου τη συμπαράσταση! Επίσης κι εγώ βλέπω όνειρα έντονα τις τελευταίες μέρες, θα τους έλεγα εφιάλτες! 

Τέλος, έκλεισα κι εγώ για ντοπλερ 14/9.. Πέρασε όντως ο καιρός.. Κι ελπίζω να περάσει σύντομα και το υπόλοιπο!! Επίσης εμένα άρχισαν να πρηζονται τα χέρια και τα πόδια μου... Την παλεύω με κρύο ποδολουτρο και ψηλά τα πόδια! Καθώς με έχει πιάσει κι ένας πόνος στο γοφο μου δεξιά (το είχε και η μαμά μου αυτό όταν ήταν έγκυος σε μένα, και το είχε μέχρι να γεννησει) ελπίζω να μου περάσει!! 

Φιλιά σε όλες σας!!! 

Υ. Γ. Ελπίζω να μην σας κούρασα!!! 

 

Πιστευω οτι το μωρακι σου εχει μια χαρα βαρος!!! Εγω εχω υπερηχο την τεταρτη και ανυπομονω να δω πως ειναι η μπουμπουκα...Θα γινω παλι γραφικη...Παλι πριν περασα το σοκ οτι δεν κουναει...ωσπου την ακουσα...αλλα πιο απαλα απο οτι αυνηθως!!! Ε το εχω παρει αποφαση!! Μεχρι να γεννησουμε θα λεμε κουναει δεν κουναει!!!! 

Εγω εκλεισα ντοπλερ 25.9.18! Να πανε κοριτσια ολα καλα για ολες μας και να εχουμε σε λιγο καιρο τα μωρακια μας αγκαλια!!!

Οσο για το πρηξιμο προσπαθησε να περιορισεις λιγο το αλατι ωστε να μειωθει η τυχον κατακρατηση!!! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Πιστευω οτι το μωρακι σου εχει μια χαρα βαρος!!! Εγω εχω υπερηχο την τεταρτη και ανυπομονω να δω πως ειναι η μπουμπουκα...Θα γινω παλι γραφικη...Παλι πριν περασα το σοκ οτι δεν κουναει...ωσπου την ακουσα...αλλα πιο απαλα απο οτι αυνηθως!!! Ε το εχω παρει αποφαση!! Μεχρι να γεννησουμε θα λεμε κουναει δεν κουναει!!!! 

Εγω εκλεισα ντοπλερ 25.9.18! Να πανε κοριτσια ολα καλα για ολες μας και να εχουμε σε λιγο καιρο τα μωρακια μας αγκαλια!!!

Οσο για το πρηξιμο προσπαθησε να περιορισεις λιγο το αλατι ωστε να μειωθει η τυχον κατακρατηση!!! 

Κι εγώ πιστεύω ότι το βάρος της είναι κανονικότατο.. Και για να είμαι ειλικρινής μου πέρασε από το μυαλό μήπως μου το φέρνει απέξω απέξω για να μου το πάρει καισαρική (πράγμα που δεν επιθυμώ). Λέω να το συζητήσω μαζί του εκτενέστερα όταν θα πάω να δει το ντοπλερ! 

Να μας γράψεις τα νέα σου από τον υπερηχο! 

Εεε είναι η μόνη μας έννοια.. Να είναι τα μωράκια μας καλά και να έρθουν στον κόσμο γερά! Μετά εγώ νιώθω ότι επικοινωνώ μαζί της κάθε φορά που με κλωτσαει.. Έχω την αίσθηση ότι μιλάμε! Και το έχω πολλή ανάγκη αυτό.. Είναι κάτι εντελώς δικό μας,που κανείς άλλος δεν μπορεί να νιώσει.. Είναι μοναδικό :x Θέλω να πω πως εκτός του ότι ανησυχώ για το αν είναι καλά, είναι η επικοινωνία μας και την χρειάζομαι! 

Ναι, το σκέφτηκα αυτό με το αλάτι και θα το περιορίσω.. 

Θύμισέ μου πότε έχεις ΠΗΤ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Nancy31 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου κι από μένα!!! 

@Nektaritsaki να ζήσετε λοιπόν! Πάντα ευτυχισμένοι.. Και οι απόγονοι είναι σίγουρα καλοί και έρχονται :grin:

Είχα κι εγώ ραντεβού την Παρασκευή για υπέρηχο, 1.090γρ εμάς η μικρή μας και μας είπε ότι είναι μεγάλο μωράκι. είπε ότι είναι 30% μεγαλύτερο από ότι θα έπρεπε σε αυτή τη φάση.. Σου είπε κάτι τέτοιο εσένα; Πράγμα που μου φάνηκε περίεργο η αλήθεια είναι, καθώς ξέρουμε πως είναι φυσιολογικό να παίρνουν 170γρ την εβδομάδα.. κάθισα λοιπόν και υπολόγισα το τελευταίο βάρος της συν τις εβδομάδες που μεσολαβούν επί τα 170γρ και μου βγαίνει παραπάνω από ότι είναι το μωράκι μου τώρα (συγκεκριμένα βγαίνει 1260γρ και είναι 1.090γρ), δεν ξέρω λοιπόν γιατί μπορεί να το είπε αυτό.. Βέβαια δεν είναι κάτι για να ανησυχούμε αλλά λέω.. 

@Parisa αχ έτσι μου κόλλησε εμένα χθες.. Καταλαβαινα μόνο λίγα μπουρμπουλιθρακια κι εγώ και αυτά αραιά και αναστατώθηκα.. Ο άντρας μου προσπαθούσε να με ηρεμήσει τίποτα εγώ (να κλαίω απαρηγόρητη). Σαν την @elise κι εγώ ζουλουσα από δω σκουντουσα από κει λίγα πράγματα.. Αλλά επειδή κι εγώ είχα βγει ως αργά το προηγούμενο βράδυ, μου λέει ο άντρας μου ότι θα κουράστηκε το μωρό και δεν είναι και όλες οι μέρες ίδιες όπως και για μας. Κάπως ηρέμησα.. Εε λοιπόν το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ.. Μάλλον από το πολύ ζουληγμα όλη μέρα χιχιχι!!

@bella32   @Κελυ 32 πραγματικά νομίζω μέχρι να γεννησουμε θα έχουμε αυτό το άγχος (κι έχω και τη μαμά μου "εντάξει το παιδί, το καταλαβαίνεις;") :D @bella32 κάνε υπομονή καλή μου.. Κάθε μέρα που περνά πλησιάζει στην μεγάλη μέρα που περιμένουμε όλες.. Θα αγκαλιάσεις το παιδάκι σου κι αυτό αξίζει όλες τις θυσίες του κόσμου! Μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω όλη μου τη συμπαράσταση! Επίσης κι εγώ βλέπω όνειρα έντονα τις τελευταίες μέρες, θα τους έλεγα εφιάλτες! 

Τέλος, έκλεισα κι εγώ για ντοπλερ 14/9.. Πέρασε όντως ο καιρός.. Κι ελπίζω να περάσει σύντομα και το υπόλοιπο!! Επίσης εμένα άρχισαν να πρηζονται τα χέρια και τα πόδια μου... Την παλεύω με κρύο ποδολουτρο και ψηλά τα πόδια! Καθώς με έχει πιάσει κι ένας πόνος στο γοφο μου δεξιά (το είχε και η μαμά μου αυτό όταν ήταν έγκυος σε μένα, και το είχε μέχρι να γεννησει) ελπίζω να μου περάσει!! 

Φιλιά σε όλες σας!!! 

Υ. Γ. Ελπίζω να μην σας κούρασα!!! 

 

καλησπέρα, σε ποια εβδομάδα είσαι κ σου είπε πως είναι μεγάλο 1090 γραμμ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Nancy31 είπε:

Κι εγώ πιστεύω ότι το βάρος της είναι κανονικότατο.. Και για να είμαι ειλικρινής μου πέρασε από το μυαλό μήπως μου το φέρνει απέξω απέξω για να μου το πάρει καισαρική (πράγμα που δεν επιθυμώ). Λέω να το συζητήσω μαζί του εκτενέστερα όταν θα πάω να δει το ντοπλερ! 

Να μας γράψεις τα νέα σου από τον υπερηχο! 

Εεε είναι η μόνη μας έννοια.. Να είναι τα μωράκια μας καλά και να έρθουν στον κόσμο γερά! Μετά εγώ νιώθω ότι επικοινωνώ μαζί της κάθε φορά που με κλωτσαει.. Έχω την αίσθηση ότι μιλάμε! Και το έχω πολλή ανάγκη αυτό.. Είναι κάτι εντελώς δικό μας,που κανείς άλλος δεν μπορεί να νιώσει.. Είναι μοναδικό :x Θέλω να πω πως εκτός του ότι ανησυχώ για το αν είναι καλά, είναι η επικοινωνία μας και την χρειάζομαι! 

Ναι, το σκέφτηκα αυτό με το αλάτι και θα το περιορίσω.. 

Θύμισέ μου πότε έχεις ΠΗΤ; 

Ακριβως ετσι ειναι οπως τα λες!!! Επικοινωνουμε οταν μας κλωτσανε!!! Τι ομορφο και μοναδικο συναισθημα!

Εγω εχω ΠΗΤ 27.11.18...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nancy31 είπε:

Γεια σου κι από μένα!!! 26+6 ακριβώς, όταν μου το είπε! 

Μια χαρα ειναι εμενα 26+2 ηταν 1050 και μου ειπε οτι παταμε μια χαρα στην καμπύλη ανάπτυξης!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nancy31 είπε:

Γεια σου κι από μένα!!! 26+6 ακριβώς, όταν μου το είπε! 

Κι εγώ όταν πήγα πριν δυο εβδομάδες δηλαδή 25 κ 2 ήταν 836 γρ οπότε σχεδόν το ίδιο αν προσθέσεις δέκα μέρες και μου είπε πως είναι φυσιολογικό βάρος αν και ρώτησα μήπως είναι μεγάλη γιατί έτσι μου είπαν όλοι και με άγχωσαν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Parisa είπε:

Κι εγώ όταν πήγα πριν δυο εβδομάδες δηλαδή 25 κ 2 ήταν 836 γρ οπότε σχεδόν το ίδιο αν προσθέσεις δέκα μέρες και μου είπε πως είναι φυσιολογικό βάρος αν και ρώτησα μήπως είναι μεγάλη γιατί έτσι μου είπαν όλοι και με άγχωσαν.

Τι εννοείς όλοι; άλλες μανούλες; 

Εσύ θα ακούς τον γιατρό σου φυσικά.. Αλλά γιατί να το είπαν αυτό; 

Εγώ νομίζω πως είναι φυσιολογικοτατα τα μωράκια μας! 

πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

 Μια χαρά είναι, όπως είπε κ η μάντη :)με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!

Ευχαριστώ καλή μου!! Κι εσύ το μωράκι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Nancy31, όσον αφορά το πρήξιμο, μεγάλη διαφορά θα δεις αν βάζεις τα πόδια σου ψηλά όταν κάθεσαι. Εγώ έχω πρησμένα πόδια και χέρια από την πρώτη στιγμή που φούντωσε η ζέστη και διαφορά βλέπω μόνο έτσι. Οκ, να περιορίσεις και το αλάτι επειδή κάνει κατακράτηση αλλά πιο πολύ ξεπρήζεσαι όταν τα πόδια είναι ψηλά. 'Οσο για τα χέρια, δεν μπορείς να παρέμβεις, απλά το συνηθίζεις. Εγώ κάθε πρωί έχω πρησμένες παλάμες και δάχτυλα που δυσκολεύομαι να λυγίσω κιόλας αλλά ως το μεσημέρι έχει περιοριστεί αρκετά το φαινόμενο. Ο γιατρός λέει πως είναι φυσιολογικό, οπότε δεν ανησυχώ.

 

 


SF6pp3.pnguvYdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!! Γυρισα απο τον γιατρο σημερα!! Ολα καλα δοξα τον θεο!! Χασμουριοταν κιολας καποια στιγμη! Το βαρος του ειναι καπου στα 950 γραμμαρια και ειμαι 26 + 2 ημερων! 

Just now, Κελυ 32 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Γυρισα απο τον γιατρο σημερα!! Ολα καλα δοξα τον θεο!! Χασμουριοταν κιολας καποια στιγμη! Το βαρος του ειναι καπου στα 950 γραμμαρια και ειμαι 26 + 2 ημερων! 

Ααα επισης πηρα και ενα κιλο απο την αρχη της εγκυμοσυνης!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, VictorVictoria είπε:

@Nancy31, όσον αφορά το πρήξιμο, μεγάλη διαφορά θα δεις αν βάζεις τα πόδια σου ψηλά όταν κάθεσαι. Εγώ έχω πρησμένα πόδια και χέρια από την πρώτη στιγμή που φούντωσε η ζέστη και διαφορά βλέπω μόνο έτσι. Οκ, να περιορίσεις και το αλάτι επειδή κάνει κατακράτηση αλλά πιο πολύ ξεπρήζεσαι όταν τα πόδια είναι ψηλά. 'Οσο για τα χέρια, δεν μπορείς να παρέμβεις, απλά το συνηθίζεις. Εγώ κάθε πρωί έχω πρησμένες παλάμες και δάχτυλα που δυσκολεύομαι να λυγίσω κιόλας αλλά ως το μεσημέρι έχει περιοριστεί αρκετά το φαινόμενο. Ο γιατρός λέει πως είναι φυσιολογικό, οπότε δεν ανησυχώ.

 

 

Πράγματι φουντώνει περισσότερο με την ζέστη αλλά θα συμφωνήσω ότι περιορίζεται κάπως ως το μεσημέρι.. Ανάλογα την μέρα, μια έτσι μια αλλιώς! Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου..αν κι έχω κάνα δυο μέρες που είμαι πολύ καλύτερα! Σ ευχαριστώ πολύ! Τι να κάνουμε υπομονή :rolleyes:

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Γυρισα απο τον γιατρο σημερα!! Ολα καλα δοξα τον θεο!! Χασμουριοταν κιολας καποια στιγμη! Το βαρος του ειναι καπου στα 950 γραμμαρια και ειμαι 26 + 2 ημερων! 

Ααα επισης πηρα και ενα κιλο απο την αρχη της εγκυμοσυνης!!!

Τέλειαααα!!! Ααααχ μωρέ ψυχούλα μου!! Χασμουριούνται, πιπιλάνε δάχτυλα.. Είναι να τα φας!!! Μια χαρά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...