Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Nektaritsaki ευτυχώς έχω βοήθεια, δεν έχεις και επιλογή σε αυτές τις περιπτώσεις! Ναιιιιι μεγαλώσαμε... Κι εμένα μου φαίνεται απίστευτο που φτάνουμε στην μεγάλη στιγμή να κρατήσουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας. Ααααχ είμαι τόσο χαρούμενη!

@eliseμην ξύνεις πληγές.. Αυτό το "εξαρτώμαι από τους άλλους" είναι ότι χειρότερο μπορεί να μου συμβεί. Και δυστυχώς μου συμβαίνει. Λίγο υπομονή και θα επανέλθουμε. Δεν χρειάζεται να ταράζεσαι.. Όσο να είναι πιστεύω ότι μας νιώθουν τα μωράκια μας, δεν νομίζω βέβαια ότι του κάνεις κακό με κάποιο τρόπο αλλά μην το κάνεις στον εαυτό σου αυτό. Προσπαθήστε να το διαχειριστείς!

@Κελυ 32  @bella32 κορίτσια μου αυτός ο Νοέμβρης θα είναι ο καλύτερος της ζωής μας.. (οκ για μερικές μπορεί και ο Οκτώβρης χιχιχι, δεν έχει σημασία). Σημασία έχει να έχουμε υγιεί μωράκια και να μας αξιώσει να τα πάρουμε αγκαλίτσα όλες μας! Όλα θα πάνε καλά.. 

Φιλιά πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Nancy31 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Nektaritsaki ευτυχώς έχω βοήθεια, δεν έχεις και επιλογή σε αυτές τις περιπτώσεις! Ναιιιιι μεγαλώσαμε... Κι εμένα μου φαίνεται απίστευτο που φτάνουμε στην μεγάλη στιγμή να κρατήσουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας. Ααααχ είμαι τόσο χαρούμενη!

@eliseμην ξύνεις πληγές.. Αυτό το "εξαρτώμαι από τους άλλους" είναι ότι χειρότερο μπορεί να μου συμβεί. Και δυστυχώς μου συμβαίνει. Λίγο υπομονή και θα επανέλθουμε. Δεν χρειάζεται να ταράζεσαι.. Όσο να είναι πιστεύω ότι μας νιώθουν τα μωράκια μας, δεν νομίζω βέβαια ότι του κάνεις κακό με κάποιο τρόπο αλλά μην το κάνεις στον εαυτό σου αυτό. Προσπαθήστε να το διαχειριστείς!

@Κελυ 32  @bella32 κορίτσια μου αυτός ο Νοέμβρης θα είναι ο καλύτερος της ζωής μας.. (οκ για μερικές μπορεί και ο Οκτώβρης χιχιχι, δεν έχει σημασία). Σημασία έχει να έχουμε υγιεί μωράκια και να μας αξιώσει να τα πάρουμε αγκαλίτσα όλες μας! Όλα θα πάνε καλά.. 

Φιλιά πολλά!!! 

Καλημερααα!!! Φυσικα αυτο εχει σημασια! Να εχουμε υγιη μωρακια! 

Με το καλο λοιπον σε ολες μας!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα ητανε το ραντεβου με τη γιατρό, οοοοολα δειχνουνε φυσιολογικοτατα μου ειπε. 35 εβδ ακριβως και ξεκιναω 36η. απο κιλά δεν εβαλα τιποτα τον τελευταιο μηνα ειμαι σταθερά στα +10 εδω και 5 εβδομαδες. πηρε δειγμα για στρεπτοκοκο και ελεγξε αν υπαρχει καθολου διαστολή. ακομα τιποτα ειπε κανενα ανοιγμα, οκ φυσιολογικο. ο μπεμπης εχει παρει ηδη θεση κεφαλακι προς τα κάτω και κοιταει προς τα πισω ! ο καημενος πρεπει να χουζουρευε, εβαλε το κρυο ζελέ και το μαρτσουκι του υπερηχου, ξυπνησε και δε σταματησε να κινειτε :D επρεπε να το προσπαθησει για να στοχευσει καρδουλα να ακουσουμε χτύπους :lol: πολύ γέλιο. πιεση /ουρα όλα οκ. την αλλη βδομαδα εχω ραντεβου με την μαία να συζητησουμε και να με ενημερωσει για απο δω και πέρα τι και πως και γενικα μεχρι τη γέννα απο δω και στο εξης εβδομαδιαίος ελεγχος. επισης ειπε η οτι αν κρινει απο τη θεση του μπεμπη λογικα δε θα παει περα απο την ΠΗΤ. θα ρθει σε νορμαλ στιγμή. 

α ξεχασα, 25/10 θα παμε και για ....."ξενάγηση" στους χώρους του νοσοκομειου για να εξοικειωθουμε με το περιβαλλον. 

  • Μου αρέσει 2

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Καινούργια στην παρέα σας!! Έχω ΠΗΤ 2/12 αλλά με βλέπω για πιο νωρίς... Έχω κοντό τράχηλο (23 εκ.) και αμνιακό στα όρια (10). Είμαι ξάπλα προς το παρόν και εύχομαι να φτάσω 37 εβδομάδα... Στο Doppler το κορίτσι μου ηταν 1900 γρ. (32+1). Ας μη μιλήσουμε για κιλά γιατί πέρασα αρκετό καιρό στο σπίτι...Χωρίς περπατηματάκι, χωρίς δουλειές και πολυυυυυυ ξάπλα και έχω πάρει ήδη 15 κιλά. Εσείς πώς τα πάτε???

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elise είπε:

κοριτσια σημερα ητανε το ραντεβου με τη γιατρό, οοοοολα δειχνουνε φυσιολογικοτατα μου ειπε. 35 εβδ ακριβως και ξεκιναω 36η. απο κιλά δεν εβαλα τιποτα τον τελευταιο μηνα ειμαι σταθερά στα +10 εδω και 5 εβδομαδες. πηρε δειγμα για στρεπτοκοκο και ελεγξε αν υπαρχει καθολου διαστολή. ακομα τιποτα ειπε κανενα ανοιγμα, οκ φυσιολογικο. ο μπεμπης εχει παρει ηδη θεση κεφαλακι προς τα κάτω και κοιταει προς τα πισω ! ο καημενος πρεπει να χουζουρευε, εβαλε το κρυο ζελέ και το μαρτσουκι του υπερηχου, ξυπνησε και δε σταματησε να κινειτε :D επρεπε να το προσπαθησει για να στοχευσει καρδουλα να ακουσουμε χτύπους :lol: πολύ γέλιο. πιεση /ουρα όλα οκ. την αλλη βδομαδα εχω ραντεβου με την μαία να συζητησουμε και να με ενημερωσει για απο δω και πέρα τι και πως και γενικα μεχρι τη γέννα απο δω και στο εξης εβδομαδιαίος ελεγχος. επισης ειπε η οτι αν κρινει απο τη θεση του μπεμπη λογικα δε θα παει περα απο την ΠΗΤ. θα ρθει σε νορμαλ στιγμή. 

α ξεχασα, 25/10 θα παμε και για ....."ξενάγηση" στους χώρους του νοσοκομειου για να εξοικειωθουμε με το περιβαλλον. 

Α πολυ ωραια τα νεα σου!!! Αρα μπσινεις τωρα στον μηνα σου ε??? Με το καλο!!! Ποτε εχεις ΠΗΤ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Α πολυ ωραια τα νεα σου!!! Αρα μπσινεις τωρα στον μηνα σου ε??? Με το καλο!!! Ποτε εχεις ΠΗΤ?

ναι στις 15/10 μπαινω στο μηνα μου, πητ 15/11

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

  • Μου αρέσει 4

oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irene14 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Καινούργια στην παρέα σας!! Έχω ΠΗΤ 2/12 αλλά με βλέπω για πιο νωρίς... Έχω κοντό τράχηλο (23 εκ.) και αμνιακό στα όρια (10). Είμαι ξάπλα προς το παρόν και εύχομαι να φτάσω 37 εβδομάδα... Στο Doppler το κορίτσι μου ηταν 1900 γρ. (32+1). Ας μη μιλήσουμε για κιλά γιατί πέρασα αρκετό καιρό στο σπίτι...Χωρίς περπατηματάκι, χωρίς δουλειές και πολυυυυυυ ξάπλα και έχω πάρει ήδη 15 κιλά. Εσείς πώς τα πάτε???

καλησπερα κορίτσι και καλως ήρθες στην παρεα μας !! καλα τα κιλά ειναι το τελευταιο, και 15 μόνο κατω απο αυτες τις συνθηκες παλι καλα ! αλλά αυτό διορθωνεται μετα ευκολα. όλα καλα θα πανε ! και να ξερεις οτι τα μπεμπακια που γεννιουνται μεταξύ 34-37ης εβδομαδας δεν εχουνε κανενα προβλημα. τα διδυμα τα βγαζουνε στις 33 εβδ με 1.600-1.700 γρ, γι αυτο μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε 

πρίν από 2 λεπτά , Linaki2012 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

ευχαριστουμε πολύ !! 3 παιδάκια μπραβο ! γεροι να εισαστε ολοι ! εγώ πρωταρα χεχε 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Linaki2012 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

Σε ευχαριστούμε πολύ!! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Φιλιά πολλά!

πρίν από 49 λεπτά , elise είπε:

καλησπερα κορίτσι και καλως ήρθες στην παρεα μας !! καλα τα κιλά ειναι το τελευταιο, και 15 μόνο κατω απο αυτες τις συνθηκες παλι καλα ! αλλά αυτό διορθωνεται μετα ευκολα. όλα καλα θα πανε ! και να ξερεις οτι τα μπεμπακια που γεννιουνται μεταξύ 34-37ης εβδομαδας δεν εχουνε κανενα προβλημα. τα διδυμα τα βγαζουνε στις 33 εβδ με 1.600-1.700 γρ, γι αυτο μην ανησυχεις ολα καλα θα πάνε 

Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι λιγουλάκι αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά! Εσύ Elise σε ποια βδομάδα είσαι? Κοριτσάκι ή αγοράκι? Είχες εύκολη εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Irene14 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι λιγουλάκι αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά! Εσύ Elise σε ποια βδομάδα είσαι? Κοριτσάκι ή αγοράκι? Είχες εύκολη εγκυμοσύνη?

εκλεισα 35 εβδ και ξεκιναω την 36η αυριο ! αντικειμενικα ειχα πανευκολη εγκυμοσυνη, στο 1ο τριμηνο για 5 εβδομαδες μονο ειχα λιγο ζαλαδα, κουραση και αηδια για φαγητο. μετα ολα καλα και τωρα στο τελευταιο 3μηνο οι νορμαλ δυσκολιες λογω κοιλιτσας... δε μπορω να σκυψω, δεν ειμαι γρηγορη στις κινησεις κουραζομαι ευκολα... δε βολευομαι, αλλα οκ... αυτα ειναι νορμαλ. αγοράκι εχουμε εμεις :D 

οσ αναφορά το αγχος για τον έναν ή τον αλλο λογο όοολες μας λιγο πολυ το εχουμε.... εγω περασα μια φαση πριν λιγο καιρο που δεν ακουγα συχνα το μπεμπη και ολο εβαζα το κακο στο μυαλο μου, .. καταληξαμε και με τα υπολοιπα κοριτσια οτι απο τη στιγμή που μειναμε εγκυος μια ποσοτητα αγχους παντα θα την εχουμε πλεον. εσενα γενικα πως πηγε/παει η εγκυμοσυνη ? γιατι επρεπε να περασεις τοσο καιρο ξαπλωμενη ? απο ποτε βασικά εισαι στο κρεβατι ?


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Linaki2012 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

Σε ευχαριστουμε παρα παρα πολυ! Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Linaki2012 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

Ουαου... Ο Νοέμβρης είναι ο μήνας σου πραγματικά!! Σ ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου και να τα καμαρώνεις!! Η μητρότητα είναι ευλογία!! 

3 ώρες πρίν, Irene14 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Καινούργια στην παρέα σας!! Έχω ΠΗΤ 2/12 αλλά με βλέπω για πιο νωρίς... Έχω κοντό τράχηλο (23 εκ.) και αμνιακό στα όρια (10). Είμαι ξάπλα προς το παρόν και εύχομαι να φτάσω 37 εβδομάδα... Στο Doppler το κορίτσι μου ηταν 1900 γρ. (32+1). Ας μη μιλήσουμε για κιλά γιατί πέρασα αρκετό καιρό στο σπίτι...Χωρίς περπατηματάκι, χωρίς δουλειές και πολυυυυυυ ξάπλα και έχω πάρει ήδη 15 κιλά. Εσείς πώς τα πάτε???

Καλως ήρθες... Με το καλό το μωράκι σου!! Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν. Κι εγώ σαν εσένα, λόγω πρόωρων συσπασεων, εύχομαι να φτασω την 37η εβδομάδα ιδανικά!! Ελπίζω κι εύχομαι να τα καταφέρουμε!! 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Irene14 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Καινούργια στην παρέα σας!! Έχω ΠΗΤ 2/12 αλλά με βλέπω για πιο νωρίς... Έχω κοντό τράχηλο (23 εκ.) και αμνιακό στα όρια (10). Είμαι ξάπλα προς το παρόν και εύχομαι να φτάσω 37 εβδομάδα... Στο Doppler το κορίτσι μου ηταν 1900 γρ. (32+1). Ας μη μιλήσουμε για κιλά γιατί πέρασα αρκετό καιρό στο σπίτι...Χωρίς περπατηματάκι, χωρίς δουλειές και πολυυυυυυ ξάπλα και έχω πάρει ήδη 15 κιλά. Εσείς πώς τα πάτε???

Καλος μας ηρθες εγκυουλα!Με το καλο η μπεμπα σου!Ε περασε ο καιρος τωρα παει...μετα ουτε που θα σε νοιαζουν τα κιλα οταν παρεις αγκαλια την μπουμπου σου!

 

11 ώρες πρίν, Linaki2012 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Δεν ειμαι εγκυος αλλα ειμαι αυθεντικη μανουλα Νοεμβριου μιας και τα 3 μου παιδακια ειναι γεννημενα Νοεμβριο χιχι! Σας διαβαζω και αναπολω τις εγκυμοσυνες μου, τις γεννες και ολη την αγωνια και την ανυπομονησια που αισθανομουν  τετοια περιοδο! Τα παιδακια μου ειναι 6, 3 και 1 ! Ειναι απιστευτο πως περναει ο καιρος. Θελω απλα να σας ευχηθω με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα, να εχετε μια ομορφη γεννα και λοχεια! Πολλα φιλια! 

Ευχαριστουμε παρα πολυ!Να σου ζησουν κουκλα μου τα παιδακια σου!Παντα υγειοι κ καλοτυχα να ειναι κ σεις να τα χαιρεστε!

Καλημερα εγκυουλες!Πως ειστε σημερα?Βρε κοριτσια θελω να σας ρωτησω κατι...Το παπλωμα τις κουβερτες τις χοντρες κ τις παντες πως τα πλυνατε?Κυριως για τις παντες δεν ξερω τι να κανω!Τα αλλα πες οτι τα βαζω στο πλυντηριο αλλα οι παντες?Θα το πιστεψετε οτι χθες δεν μπορεσα να κοιμιθω απο αυτο το αχγος?Οτι του φανει του λολοστεφανη το ξερετε?Καθε μερα κατι θα βρω να με τρωει τον εγκεφαλο...φφφ


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλος μας ηρθες εγκυουλα!Με το καλο η μπεμπα σου!Ε περασε ο καιρος τωρα παει...μετα ουτε που θα σε νοιαζουν τα κιλα οταν παρεις αγκαλια την μπουμπου σου!

 

Ευχαριστουμε παρα πολυ!Να σου ζησουν κουκλα μου τα παιδακια σου!Παντα υγειοι κ καλοτυχα να ειναι κ σεις να τα χαιρεστε!

Καλημερα εγκυουλες!Πως ειστε σημερα?Βρε κοριτσια θελω να σας ρωτησω κατι...Το παπλωμα τις κουβερτες τις χοντρες κ τις παντες πως τα πλυνατε?Κυριως για τις παντες δεν ξερω τι να κανω!Τα αλλα πες οτι τα βαζω στο πλυντηριο αλλα οι παντες?Θα το πιστεψετε οτι χθες δεν μπορεσα να κοιμιθω απο αυτο το αχγος?Οτι του φανει του λολοστεφανη το ξερετε?Καθε μερα κατι θα βρω να με τρωει τον εγκεφαλο...φφφ

Καλημέρα κορίτσι μου!! αχ αυτά τα άγχη μας!! εγώ να σου πω,  τις έβαλα στο πολύ ευαίσθητο πρόγραμμα,  στις 400 στροφές,  έριξα και dettol απολυμαντικο για τα ρούχα, και όλα καλά!!! εγώ σκέφτομαι τώρα,  να απολυμανω τα κοχύλια για το στήθος από τωρα ή τη τελευταία στιγμή;; ( ξεκάθαρα προβλήματα...!!!)


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! αχ αυτά τα άγχη μας!! εγώ να σου πω,  τις έβαλα στο πολύ ευαίσθητο πρόγραμμα,  στις 400 στροφές,  έριξα και dettol απολυμαντικο για τα ρούχα, και όλα καλά!!! εγώ σκέφτομαι τώρα,  να απολυμανω τα κοχύλια για το στήθος από τωρα ή τη τελευταία στιγμή;; ( ξεκάθαρα προβλήματα...!!!)

Α εβαλες τις παντες στο πλυντηριο?Κ βγηκαν οκ?Καταρχην πως θα τα απολυμανεις τα κοχυλια?Θα τις βρασεις να φανταστω?Οποτε αυτη η δουλεια θα παρει 5 λεπτα?10?Αρα καλυτερα λιγο αργοτερα λεω εγω!Αν το κανεις απο τωρα θα ψαχνεις μετα ενα αποστηρωμενο μερος να τις αποθηκευσεις...


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...