Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

@elise δεν είναι τυχαία η αναφορά στην Πάμελα! :D Κι εγώ από μικρομεσαίο και στητό, τώρα έχω πάει σε μεγέθη που δε φανταζόμουν! Μας έχει απαγορεύσει και ο γιατρός τις επαφές, άσ'τα βράσ'τα! :lol:

'Οσο για τα απλά λαδάκια, νομίζω πως κυριαρχεί το αμυγδαλέλαιο που είναι και οικονομικό αλλά δεν ενυδατώνει τόσο καλά όσο το Βio-oil. Και η καρύδα είναι καλή επιλογή. Oτιδήποτε αφορά τη J & J θέλει ψάξιμο. Τα έχω σταμπάρει εδώ και χρόνια ότι δεν είναι καλά αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Αυτό που θυμάμαι είναι ότι γενικά  τα μωρουδιακά προ'ι'όντα δεν είναι τόσο αθώα και αγνά όσο παρουσιάζονται. 

 


SF6pp3.pnguvYdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, VictorVictoria είπε:

@elise δεν είναι τυχαία η αναφορά στην Πάμελα! :D Κι εγώ από μικρομεσαίο και στητό, τώρα έχω πάει σε μεγέθη που δε φανταζόμουν! Μας έχει απαγορεύσει και ο γιατρός τις επαφές, άσ'τα βράσ'τα! :lol:

:D

 

 κλαιω !  :D:D ομολογω οτι τελικα μ αρεσει το μικρο στητο που ειχα, στην αρχη ενθουσιαστηκα, ως ...κατι καινουργιο αλλα μπα.. προτιμω το δικο μου. κατεβαινα λιγο γρηγορα σκαλες σημερα και τα κρατουσα χαχαχαχαχ ελεος....

γιατι ο γιατρος σας απαγορευσε τις επαφες ? εμεις κανονικα παντως λολ ενταξει λιγο ποιο προσεκτικα, αλλά... κανονικα :rolleyes:. δε ρωτησαμε το γιατρο γι αυτο το θεμα αλλα δε μας ειπε και τιποτα. πρεπει να ρωτησω λες ? ή αμα συνεβαινε κατι θα μας το λεγε αυτή ? 

α ! ξεχασα να πω οτι πηγα στο φαρμακειο πριν λιγο και μου εδωσε ενα δειγμα κρεμας να δοκιμασω, Louis Widmer- Swiss Dermatologica λεει, ειναι ειδικα γι αυτο το λογο μου ειπε, και μαλιστα μου εδωσε την λιγο αραιη εκδοχή, με λιγο λαδακι μεσα για να απλωνεται ευκολα. εκανα ντους και την εβαλα, μυριζει και ωραια, διακριτικα δλδ οχι .. κολωνια. σκεφτομαι να την αγορασω, 10,50 ευρω περιπου.. αλλα δε ρωτησα ποσα ml ειναι..


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, asteraki82 είπε:

Καλημέρα σε όλες!  Είχα καιρό να μπω γιατί είχα έντονο βήχα.μου έδωσε ο ΩΡΛ μια εβδομάδα αντιβιωση χωρίς αποτέλεσμα και τελικά ήταν αλλεργικο. Είχαμε κάνει απεντομωση στο σχολείο και με πείραζε καθημερινά το φάρμακο....ελπίζω να μην επηρεάστηκε το έμβρυο. Πήρα 5 μέρες κορτιζονη από το στόμα και πέρασε.Χτες πηγα στο γυναικολόγο και ηταν όλα καλά. Μου είπε το βάρος του αλλά δεν το θυμάμαι ακριβώς(πάνω από 200γραμ.)Το αμνιακο υγρό πολύ καλά,η θέση του πλακουντα οπίσθια ψηλά, δηλαδή πολύ καλή.Ρώτησα για το μήκος τραχήλου.Το μέτρησε στον υπέρηχο και ηταν 3,5. Μου είπε ότι είναι καλό.Φύλο όπως σας είπα θέλουμε να το μάθουμε την ώρα του τοκετου αλλά και να θελαμε χτες δεν είχε καλη θέση. Το μωρό το αισθάνομαι καθημερινά εδώ και καιρό(αν και τις μέρες με τον έντονο βηχα δεν το ένιωθα).     Καμπύλη ζαχαρου ο γιατρός μου κάνει όταν υπάρχει λόγος. Έκανα μόνο στη 2η εγκυμοσύνη που φαινόταν το μωρό 5 εβδ. μεγαλύτερο αλλά ήταν όλα καλά.     Κορίτσια, πολύ άγχος για το βάρος αντιλαμβάνομαι να έχετε κάποιες.Να είναι καλά το μωρό κι όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία σε αυτή τη φάση. Δεν είναι καιρός για δίαιτες και άγχος. Στις 16 εβδ. είχα βάλει 4 κιλά.Τώρα 17 +2 ίσως να είμαι στα +5 σχεδόν.  Όσο για τις ραγάδες πιστεύω ότι έχει σχέση με την ελαστικότητα του δέρματος της κάθε γυναίκας. Δεν έβαλα ΤΙΠΟΤΑ από κρεμες-λαδια ούτε καν ενυδατικες(μόνο αντηλιακό το καλοκαίρι) σε καμία εγκυμοσύνη. Έβαζα 16-18 κιλά στις 3 εγκυμοσύνες και δεν έχω ούτε δειγμα ραγάδας.Αντιθέτως, έβλεπα κοπέλες που γεννουσαμε μαζί που ενώ έβαζαν καθημερινά κρεμες ήταν γεμάτες μετά τον τοκετό με κόκκινες γραμμές(όχι άσπρες) και μου έκανε εντύπωση. Όχι μόνο στην κοιλιά, αλλά και πλάγια και στο στήθος και στους μηρους. Να πω την αλήθεια ήθελα να έχω λιγες κι εγώ για να μου θυμίζουν τους τοκετούς.Ποιος ξέρει; Ίσως αποκτήσω τώρα...ακόμη πάντως τίποτα. Α! Μετά τον τοκετό είχα τεράστια κοιλιά και το δέρμα στην περιοχη ήταν σαν τη πέτσα από το κοτόπουλο. Στη πρώτη γεννα είχα πάθει σοκ.Μην τρομαξετε.Επανέρχεται στη φυσιολογικη κατάσταση μετά από λίγο καιρό! 

 Περαστικα!!!! Κ εγω ημουν αρρωστη με πολυ βηχα και ηταν πολυ δυσκολο με τη ζεστη....Αντε να γινουμε καλα! 

Link to comment
Share on other sites

@elise μια από τα ίδια! 'Ολο συμμάζεμα θέλουν! :lol::lol: 'Ασε που θέλουν και αλοιφή οι θηλές για να προετοιμαστούν για το θηλασμό, αυτό το ήξερες; Όλο καινούρια πράγματα μαθαίνουμε! Εγώ έκανα εξωσωματική, γι αυτό έχουμε πλήρη απαγόρευση και γενικά περισσότερη προσοχή στα πάντα. Νομίζω πως γενικά επιτρέπεται το φίκι-φίκι αλλά ρώτα κιόλας, δε χάνεις κάτι. Την κρεμούλα δεν την ξέρω αλλά αφού το λέει ο φαρμακοποιός, οκ.


SF6pp3.pnguvYdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επαφές επιτρέπονται αν δεν υπάρχει αίμα ή εντονες συσπάσεις. Όσο για τις θηλες, βοηθάει πολύ να μη φοράμε στο σπίτι σουτιέν και να είμαστε με βαμβακερο φακελάκι ώστε να μην είναι "προστατευμενες" και με την τριβή να σκληραινουν και να γίνονται πιο ανθεκτικες. Επίσης, η λανολινη βοηθάει.Στο μαιευτήριο να βάζουμε οπωσδήποτε για να αποφύγουμε τραυματισμο(παράλληλα με σωστό πιασιμο της θηλης από το νεογέννητο). 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι καμιά από εσάς που να ταλαιπωρειται ακόμη από εμετούς; 

Πάνω που αναθαρρεψα καθώς είχα 2 εβδομάδες "καθαρή" σήμερα 18η εβδομαδα έκανα πάλι 

Σας έχει συμβεί; 

Link to comment
Share on other sites

@Κελυ 32 @asteraki82 περαστικά σας κοριτσια !! καλη και γρηγορη αναρρωση !!
 @Μαρουλακι εγω προσωπικα ειχα ολα αυτα τα περιεργα απο την 7η μεχρι τη 12η εβδομαδα, λιγο "καθαρισμα" μεχρι την 13η κατι ξεκαρφωτες ζαλαδες αραια και που αλλά απο τότε τίποτα απολυτως! εκτος απο την μικρηηη κοιλιτσα και το στηθος "παμελα αντερσον" που θυμιζει την εγκυμοσυνη τιποτα αλλο διαφορετικο τις τελευταιες 7 εβδομαδες. κανενα απολυτως συμπτωμα.... 

19 ώρες πρίν, VictorVictoria είπε:

@elise μια από τα ίδια! 'Ολο συμμάζεμα θέλουν! :lol::lol: 'Ασε που θέλουν και αλοιφή οι θηλές για να προετοιμαστούν για το θηλασμό, αυτό το ήξερες; Όλο καινούρια πράγματα μαθαίνουμε! Εγώ έκανα εξωσωματική, γι αυτό έχουμε πλήρη απαγόρευση και γενικά περισσότερη προσοχή στα πάντα. Νομίζω πως γενικά επιτρέπεται το φίκι-φίκι αλλά ρώτα κιόλας, δε χάνεις κάτι. Την κρεμούλα δεν την ξέρω αλλά αφού το λέει ο φαρμακοποιός, οκ.

οχι αυτο για της θηλές δε το ηξερα ! τεταρτη ειναι το ραντεβου αμα δε μου πει τιποτα η γιατρος θα της το αναφερω..

εγώ το 1ο μπανιο στη θαλασσα που το εκανα με το μπικινι μου το κανονικο ?? οχι κανενα της εγκυμοσυνης δλδ, τριγωνακι επανω... πωπω θέ μου ! δράμα ! αφού καταφερα να μην κανω κανα λάιβ σόου εκει περα παλι καλα ! χαχαχαχαχ


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μολις σήμερα ήρθε το καρότσι που παραγγειλαμε ! cangaroo luxor 3 in 1. πανευκολη συναρμολογηση, διαθετει ολα τα αξεσουαρ, κουνουπιερα, πλαστικο για βροχή, τσαντα, μεγαλο καλαθι κατω απο το καθισμα, τρομπα, πολυ μαλακό στο περπατημα, αναρτησεις, γενικα ευχαριστημενη πολύ, εμεις πηραμε το γκρι χρωμα, 

επισης συχνα πυκνά εχω λιγο πονο χαμηλα στην κοιλια, καμια φορα και οταν φτερνιζομαι. μυικός μοιαζει περισσοτερο παρα κατι άλλο. ισως που τεντωνονται ολα εκει σιγα σιγα ? δεν ειναι οξυς, ουτε διαρκεί για ώρες ή μερες. το εχετε και εσεις ?


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elise said:

κορίτσια μολις σήμερα ήρθε το καρότσι που παραγγειλαμε ! cangaroo luxor 3 in 1. πανευκολη συναρμολογηση, διαθετει ολα τα αξεσουαρ, κουνουπιερα, πλαστικο για βροχή, τσαντα, μεγαλο καλαθι κατω απο το καθισμα, τρομπα, πολυ μαλακό στο περπατημα, αναρτησεις, γενικα ευχαριστημενη πολύ, εμεις πηραμε το γκρι χρωμα, 

επισης συχνα πυκνά εχω λιγο πονο χαμηλα στην κοιλια, καμια φορα και οταν φτερνιζομαι. μυικός μοιαζει περισσοτερο παρα κατι άλλο. ισως που τεντωνονται ολα εκει σιγα σιγα ? δεν ειναι οξυς, ουτε διαρκεί για ώρες ή μερες. το εχετε και εσεις ?

Καλοτάξιδο το καροτσάκι σας

Ναι μικρό τραβήγματα όταν βήχω φτερνιζομαι ακόμη κ όταν αλλάζω άγαρμπα πλευρό έχω κι εγώ. Λογικό μου φαίνεται! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εγκυουλες μου...

Μια ολοκληρη βδομαδα χωρις ιντερνετ...λιγο ακομα κ θα παθαινα στερητικο!

Καλοταξιδο το καροτσακι σας elise μου!Να το χαρει πολυ ο μπεμπης σου!

Εγω κρεμα στην κοιλια εχω 1 μηνα που χρεισημοποιο ειδικες απο φαρμακειο...για την ακριβεια μια κρεμα κ ενα λαδι!Ετσι κ αλλιως εβαζα κρεμα σωματος κ πριν οποτε ειπα γιατι να μην παρω ειδικες?

VictorVictoria απο δω κ περα θα σε λεω παμελα χιχιχι!Κ γω εχω δει μεγαλη διαφορα το 75B ειναι πλεον παρελθον κ πλεον προσπαθω να τα βολεψω σε μπουστακια...σουτιεν ουτε για αστειο!

Βρε κοριτσια εχω κ γω δυο τρεις μερες που νιωθω περιεργα στην κοιλια μου...κατι σαν φτερουγισμα γαργαλιτο σαν φυσαλιδες δεν ξερω πως να το πω!Μονο οταν ειμαι ξαπλωμενη βεβαια!Α κ καπου διαβασα οτι αυτη τη βδομαδα αρχιζουν να ακουνε τα μωρουλινια κ να αναγνωριζουν την φωνη μας οποτε ειναι καλο να αρχιζουμε να τους μιλαμε η οτι διαβαζουμαι να το διαβαζουμε δυνατα να μας ακουνε!Φυσικα οχι εξω στον κοσμο για ευνοητους λογους!

Σας φιλωωωωω...


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nektaritsaki @Μαρουλακι ευχαριστώ κοριτσια ! το χω στο σαλονι 2 μερες τωρα και το πηγαινοφέρνω βολτα να συνηθιζω στην ιδεα χαχαχα χτες μ επιασε ενα αγχος και ενας πανικος, το πηγα επανω, αλλα τωρα το βραδακι το ξεπερασα και παλι και το κατεβασα να το βλεπω λολ

@Nektaritsaki που ησουνα καλέ χωρις ιντερνετ εσυ ? χεχεχ αυτες οι .."φυσαλιδες" στην κοιλια χαμηλα ειναι το νινί ! και μενα εχει κανα 10ημερο χοντρικα που τον νοιωθω, με το που πατησα 18η εβδ αρχισα σιγα σιγα να νοιωθω ! τρέλα ειναι, επαθα εθισμό θελω να τον νοιωθω συνεχεια :D τεταρτη στις 15.00 εχουμε και το ραντεβου με το γιατρο, επιτελους να τον δουμε !! θα ειμαι 19+6 εβδ. κοριτσια πλακα πλάκα, στο 50% ειμαστε σχεδον ! καναμε ηδη τη μιση διαδρομή ! μεχρι στιγμής ολα καλα δεν καταλαβα και πολλά,.. αντε να δουμε απο δω και περα... λογικά δε θα περασει τοσο γρήγορα και .."αναιμακτα".. ετσι νομιζω δλδ... πφφφ αντε με επιασε παλι η μίρλα.. δε λέω άλλα

που ειστε καλε και οι υπολοιπες πειτε μας τα νεα σας τί κανετε πως πανε οι κοιλιτσες?


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, elise είπε:

@Nektaritsaki @Μαρουλακι ευχαριστώ κοριτσια ! το χω στο σαλονι 2 μερες τωρα και το πηγαινοφέρνω βολτα να συνηθιζω στην ιδεα χαχαχα χτες μ επιασε ενα αγχος και ενας πανικος, το πηγα επανω, αλλα τωρα το βραδακι το ξεπερασα και παλι και το κατεβασα να το βλεπω λολ

@Nektaritsaki που ησουνα καλέ χωρις ιντερνετ εσυ ? χεχεχ αυτες οι .."φυσαλιδες" στην κοιλια χαμηλα ειναι το νινί ! και μενα εχει κανα 10ημερο χοντρικα που τον νοιωθω, με το που πατησα 18η εβδ αρχισα σιγα σιγα να νοιωθω ! τρέλα ειναι, επαθα εθισμό θελω να τον νοιωθω συνεχεια :D τεταρτη στις 15.00 εχουμε και το ραντεβου με το γιατρο, επιτελους να τον δουμε !! θα ειμαι 19+6 εβδ. κοριτσια πλακα πλάκα, στο 50% ειμαστε σχεδον ! καναμε ηδη τη μιση διαδρομή ! μεχρι στιγμής ολα καλα δεν καταλαβα και πολλά,.. αντε να δουμε απο δω και περα... λογικά δε θα περασει τοσο γρήγορα και .."αναιμακτα".. ετσι νομιζω δλδ... πφφφ αντε με επιασε παλι η μίρλα.. δε λέω άλλα

που ειστε καλε και οι υπολοιπες πειτε μας τα νεα σας τί κανετε πως πανε οι κοιλιτσες?

Γεια σας κοριτσια!!! Εγω εκλεισα ραντεβου για την β επιπεδου στις 18 ιουλιου...Ελπιζω ολα να πανε καλα γιατι εχω αρκετο αγχος! Κατα τα αλλα ησυχα..Δεν εχω αρχισει να νιωθω το μωρο..Μονο κατι γουργουρητα! Επισης σιγα σιγα μειωνονται και οι ναυτιες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες μου...

elise μου κ ο αντρας μου με εχει φαει με το καροτσι το θελει διακοσμιτικο στο σαλονι απο τωρα!Περιμενουμε κ μεις να βρουμε λιγο χρονο να παμε να τα δουμε απο κοντα μπας κ αποφασισουμε!Οσο για το ιντερνετ ασε με ασε με ουτε στον εχθρο μου τετοιο κακο!

Κελυ 32 με το καλο η β σου!Μεχρι τοτε δεν ξαναεχεις γιατρο!Ποσο εβδομαδων θα εισαι τοτε για να ξερουμε ποτε περιπου θα περιμενουμε την δικη μας?

Εγω εχω ραντεβου το Σαββατο με τον γιατρο μου θα ειμαι 20 βδομαδων κ μαλλον θα με πει ποτε να κλεισω για β επιπεδου!25 Ιουλιου θα φυγουμε διακοπουλες για 2 βδομαδες φανταζομαι θα την εχω κανει μεχρι τοτε!

Σας φιλωωωωω...

 


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Καλημερα εγκυουλες μου...

elise μου κ ο αντρας μου με εχει φαει με το καροτσι το θελει διακοσμιτικο στο σαλονι απο τωρα!Περιμενουμε κ μεις να βρουμε λιγο χρονο να παμε να τα δουμε απο κοντα μπας κ αποφασισουμε!Οσο για το ιντερνετ ασε με ασε με ουτε στον εχθρο μου τετοιο κακο!

Κελυ 32 με το καλο η β σου!Μεχρι τοτε δεν ξαναεχεις γιατρο!Ποσο εβδομαδων θα εισαι τοτε για να ξερουμε ποτε περιπου θα περιμενουμε την δικη μας?

Εγω εχω ραντεβου το Σαββατο με τον γιατρο μου θα ειμαι 20 βδομαδων κ μαλλον θα με πει ποτε να κλεισω για β επιπεδου!25 Ιουλιου θα φυγουμε διακοπουλες για 2 βδομαδες φανταζομαι θα την εχω κανει μεχρι τοτε!

Σας φιλωωωωω...

 

Ευχαριστω παρα πολυ!!!! Βασικα εχω ξανα ραντεβου στις 6 ιουλη και μετα θα κανω β επιπεδου...Γενικα ο γιατρος με παρακολουθει καθε δυο βδομαδες λογω του ιστορικου μου...

Λογικα θα ειμαι καπου στην 21η βδομαδα!!!

Link to comment
Share on other sites

@Nektaritsaki εμεις με τις αγορες μεσω ιντερνετ ειμαστε ΠΟΛΥ εξοικειωμενοι και ευχαριστημενοι γενικά, αγοραζουμε ΠΟΛΛΑ μεσω ιντερνετ -ισως και τα περισσοτερα δλδ- αλλά ναι καταλαβαινω οτι δεν ειναι για ολους ίδια εμπειρία.... σιγουρα καποια πραματα μπορει να πανε στραβά αλλά το ιδιο μπορει να συμβει και με αγορα /παραγγελια απευθειας απο μαγαζί... όλα ειναι σχετικα... μη σου τυχει ειναι !! ευτυχως μεχρι στιγμής δεν εχω καποια ασχημη εμπειρια, και ελπιζω ετσι να παραμεινει κιολας χιχι να κανετε παντως οτι σας βολευει και σας κανει να νοιωθετε ανετα ! 

@Κελυ 32 @Nektaritsaki ραντεβου εγώ εχω τεταρτη στο γιατρό, 19+6 θα ειμαι ! δεν ξερω γιατι, αλλά αγχωνομαι .... εχει κανα 2 μερες τωρα χαμηλά στην κοιλια που εχω πονακια μυικά τα νοιωθω μπορω να πω... οταν δλδ σηκωνομαι, καθομαι κλπ που χρησιμοποιουμε κοιλιακο, σφιγγουμε λιγο... σαν να πηγα γυμναστηριο ενα πραμα εκανα εντονη ασκηση και τωρα σε καθε κινηση το νοιωθω. οταν καθομαι δε νοιωθω κατι..... οταν φτερνιζομαι εννοειτε επισης.... φφφφφ τι να κανω.... να πανικοβληθώ ή οχι... ?

κελυ32 ποσο ακριβως εισαι σημερα ?


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...