Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

@Κελυ 32 εμενα η παιδιατρος με ειπε να περνανε 2.50 ωρες τουλαχιστον απο γευμα σε γευμα με τη σκονη κ μεχρι να γινει ολο αυτο το κοιματε-ξυπναει περναει κανενα μισαωρο οποτε δεν της δινω παλι τετοιο γαλα!Να σημερα το ματιαξα το κοριτσι μου κ ξυπνησε τωρα 3 η ωρα!Ευτυχως δεν κλαιει οπως εκανε τον πρωτο μηνα!

Βρε κοριτσια αδιαθετησατε?Εγω οχι ακομα κ φοβαμαι πως θα ειναι την πρωτη φορα γιατι πριν την εγκυμοσυνη υπεφερα!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 21/2/2019 at 1:04 ΜΜ, athina_rain είπε:

Εμείς βάλαμε το τελευταίο τρίτο αυτό μήνα 500γρ. και δεν ήταν πολύ ευχαριστημένη η γιατρός και με είπε να δώσω συμπλήρωμα αλλά εγώ δε θέλω γιατί έχω γάλα και το μωρό μια χαρά τρώει και γενικώς είναι ευδιάθετη. Ξέρω ότι μετά το 3ο μήνα πέφτουν σε γραμμάρια δεν είναι όπως τους δύο πρώτους μήνες αλλά αυτό η γιατρός δεν μου το είπε παρά αμέσως με πρότεινε να δώσω ξένο γάλα. Θα το παρακολουθώ και  θα δω.

@Nektaritsaki δε θα δώσω ακόμα συμπλήρωμα γιατί μου φάνηκαν καλά τα γραμμάρια για θηλασμό και στη καμπύλη είναι ακριβώς στη μέση στη πράσινη γραμμή και την ακολουθεί ομαλά (θα δώσω μόνο αν δω ότι πάει να πέσει από τη καμπύλη που είναι τώρα) οπότε εγώ σύμφωνα με αυτή τη καμπύλη πάω. Τώρα αυτή ντε και καλά να βγάλει ότι υπάρχει πρόβλημα ενώ δεν βλέπω να υπάρχει! 6 κιλά για 3 μηνών παιδί μια χαρά είναι μη τρελαθούμε τώρα!

Θέμα για τα βαφτίσια δεν έχουμε βρει κάτι κι εμείς αλλά θα με άρεζε κάτι σε vintage style... θέλει αρκετό ψάξιμο!!!

Πράγματα άρχισε να πιάνει η δική μου σιγά σιγά αλλά δε βάζει κάτι στο στόμα. Μόνο το χεράκι της βάζει συνέχεια στο στόμα σα να το πιπιλιζει μιας και πιπιλα δε θελει με τίποτα! Εσένα παίρνει πιπίλα?? Το προσπάθησα αλλά δε τη δέχεται τη φτύνει και αναγουλιάζει! Μάλλον δε θα μπορέσει να πάρει πιπίλα όπως το βλέπω!!!!! Αλλά γενικώς είναι ήσυχη! Της αρέσει πολύ η βολτίτσα στην αγκαλιά και έτσι ηρεμεί!

Καλημέρα!Μην ανησυχείς καθόλου για το βάρος, μια χαρά είστε. Εγώ γέννησα κοντά με σένα κ τον τρίτο μήνα πήρε 560 γρ. ενώ τους προηγούμενους έπαιρνε περισσότερα. ο παιδίατρος είπε ότι είναι φυσιολογικό κ ακολουθούμε την καμπύλη γέννησης.θηλάζω κι εγώ αποκλειστικά. αμέσως πια να προτείνουν ξένο γάλα...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα!Μην ανησυχείς καθόλου για το βάρος, μια χαρά είστε. Εγώ γέννησα κοντά με σένα κ τον τρίτο μήνα πήρε 560 γρ. ενώ τους προηγούμενους έπαιρνε περισσότερα. ο παιδίατρος είπε ότι είναι φυσιολογικό κ ακολουθούμε την καμπύλη γέννησης.θηλάζω κι εγώ αποκλειστικά. αμέσως πια να προτείνουν ξένο γάλα...

@Ασία ναι ακριβώς το πρώτο μήνα πήρε 1150 και το δεύτερο 1000. τωρα στο τριτο 500 αμεσως προτεινε συμπλήρωμα μετα το θηλασμο και καλα να δουμε αν θα πιει για να καταλαβουμε αν χορταινει. Πως να πιει και μπουκάλι αφου μετα το θηλασμο κατευθειαν τη παίρνει ο ύπνος και ξυπνάει μετά από κάνα 2ωρο 3ωρο!!!! κ να δοκιμασω σιγουρα δε θα θελει μπουκαλι εδω πιπιλα με ειπε η γιατρος να τη δωσω και δε μπορει το μωρο αηδιαζει σιγα μη παρει κ μπουκαλι θα του δημιουργησω συγχυση μετα. Μεχρι κ εξετασεις για ουρολοιμωξη μας εβαλε να κανουμε κ ειναι μια χαρα η μικρη. Τωρα εχω αγωνια ποσο θα παρει στο 4ο μηνα αν κ φιλες μου με ειπαν πως να ειμαι προετοιμασμενη οτι μπορει να παρει κ λιγο λιγοτερο. Πιο πολύ η γιατρος που θα παω με αγχωνει το τι θα με πει παλι παρα το ποσο εβαλε το μωρο. Δηλαδη που φτασαμε ελεος!!!!

ααα και να σκεφτεις την ειπα γιατι να μη περιμενουμε να δουμε ποσο θα βαλει κ τον αλλο μηνα κ με λεει τον αλλο μηνα μπορει να ειναι αργα! δηλ εννοουσε μαλλον να βαλει λιγο εως καθολου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , athina_rain είπε:

@Ασία ναι ακριβώς το πρώτο μήνα πήρε 1150 και το δεύτερο 1000. τωρα στο τριτο 500 αμεσως προτεινε συμπλήρωμα μετα το θηλασμο και καλα να δουμε αν θα πιει για να καταλαβουμε αν χορταινει. Πως να πιει και μπουκάλι αφου μετα το θηλασμο κατευθειαν τη παίρνει ο ύπνος και ξυπνάει μετά από κάνα 2ωρο 3ωρο!!!! κ να δοκιμασω σιγουρα δε θα θελει μπουκαλι εδω πιπιλα με ειπε η γιατρος να τη δωσω και δε μπορει το μωρο αηδιαζει σιγα μη παρει κ μπουκαλι θα του δημιουργησω συγχυση μετα. Μεχρι κ εξετασεις για ουρολοιμωξη μας εβαλε να κανουμε κ ειναι μια χαρα η μικρη. Τωρα εχω αγωνια ποσο θα παρει στο 4ο μηνα αν κ φιλες μου με ειπαν πως να ειμαι προετοιμασμενη οτι μπορει να παρει κ λιγο λιγοτερο. Πιο πολύ η γιατρος που θα παω με αγχωνει το τι θα με πει παλι παρα το ποσο εβαλε το μωρο. Δηλαδη που φτασαμε ελεος!!!!

ααα και να σκεφτεις την ειπα γιατι να μη περιμενουμε να δουμε ποσο θα βαλει κ τον αλλο μηνα κ με λεει τον αλλο μηνα μπορει να ειναι αργα! δηλ εννοουσε μαλλον να βαλει λιγο εως καθολου!!!

Εγώ λέω να αλλάξεις παιδίατρο.εμένα μου είπε πως τον επόμενο μήνα περιμένει να πάρει 400-500 γρ.Είναι δυνατόν να βρίσκουν αφορμές για να κόψουν τον θηλασμό? όσο Όσο για την πιπίλα, εμένα μου είπε ο γιατρός καλύτερα να μην δίνω γιατί μπορεί να έχουμε θέμα με τον θηλασμό στην αρχή μέχρι να εδραιωθεί. στην αρχή έδινα αλλά όταν ξεκίνησε να βάζει χέρια στο στόμα, ξεκίνησε να μην θέλει κ την πιπίλα.αηδιάζει γι αυτό κι εγώ δεν την δίνω. Ο γιατρός μου λέει πως είναι καλύτερα έτσι. κάπου διάβασα πως το 99% των γυναικών μπορούν να θηλάσουν αποκλειστικά. λες εσύ να είσαι στο 1% που για διάφορους λόγους το γάλα σου δεν κάνει καλό στο παιδί σου?Δεν νομίζω, απλά η παιδίατρος θέλει να ξεκινήσετε το ξένο γάλα. άλλαξε την γιατί κ μόνο που σε αγχώνει δεν υπάρχει λόγος να την κρατάς.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , athina_rain είπε:

@Ασία ναι ακριβώς το πρώτο μήνα πήρε 1150 και το δεύτερο 1000. τωρα στο τριτο 500 αμεσως προτεινε συμπλήρωμα μετα το θηλασμο και καλα να δουμε αν θα πιει για να καταλαβουμε αν χορταινει. Πως να πιει και μπουκάλι αφου μετα το θηλασμο κατευθειαν τη παίρνει ο ύπνος και ξυπνάει μετά από κάνα 2ωρο 3ωρο!!!! κ να δοκιμασω σιγουρα δε θα θελει μπουκαλι εδω πιπιλα με ειπε η γιατρος να τη δωσω και δε μπορει το μωρο αηδιαζει σιγα μη παρει κ μπουκαλι θα του δημιουργησω συγχυση μετα. Μεχρι κ εξετασεις για ουρολοιμωξη μας εβαλε να κανουμε κ ειναι μια χαρα η μικρη. Τωρα εχω αγωνια ποσο θα παρει στο 4ο μηνα αν κ φιλες μου με ειπαν πως να ειμαι προετοιμασμενη οτι μπορει να παρει κ λιγο λιγοτερο. Πιο πολύ η γιατρος που θα παω με αγχωνει το τι θα με πει παλι παρα το ποσο εβαλε το μωρο. Δηλαδη που φτασαμε ελεος!!!!

ααα και να σκεφτεις την ειπα γιατι να μη περιμενουμε να δουμε ποσο θα βαλει κ τον αλλο μηνα κ με λεει τον αλλο μηνα μπορει να ειναι αργα! δηλ εννοουσε μαλλον να βαλει λιγο εως καθολου!!!

Μπορεί να ακούστηκε κάπως το ύφος μου αλλά δεν μπορώ με όλους αυτούς τους παιδίατρους που πολεμάνε τον θηλασμό για διάφορα συμφέροντα. έλεος!! κι εμένα τον πρώτο μήνα η παιδίατρος που είχαμε τότε μου είπε επειγόντως συμπλήρωμα γιατί το παιδί είχε πάρει 800 γρ μέσα σε 20 μέρες. έλεος δηλαδή!!!!! αμέσως την άλλαξα.Δεν ανησύχησα για το παιδί γιατί ενημερώθηκα πως ήταν μια χαρά τόση αύξηση βάρους, απλά νευριάσα πολύ με τη γιατρό γιατί δεν την ενδιέφερε η υγεία του παιδιού αλλά την ενδιέφεραν μάλλον τα δικά της συμφέροντα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Ασία είπε:

Μπορεί να ακούστηκε κάπως το ύφος μου αλλά δεν μπορώ με όλους αυτούς τους παιδίατρους που πολεμάνε τον θηλασμό για διάφορα συμφέροντα. έλεος!! κι εμένα τον πρώτο μήνα η παιδίατρος που είχαμε τότε μου είπε επειγόντως συμπλήρωμα γιατί το παιδί είχε πάρει 800 γρ μέσα σε 20 μέρες. έλεος δηλαδή!!!!! αμέσως την άλλαξα.Δεν ανησύχησα για το παιδί γιατί ενημερώθηκα πως ήταν μια χαρά τόση αύξηση βάρους, απλά νευριάσα πολύ με τη γιατρό γιατί δεν την ενδιέφερε η υγεία του παιδιού αλλά την ενδιέφεραν μάλλον τα δικά της συμφέροντα.

εχεις απόλυτο δικιο!!!!! δε ξερω αν εχει συμφερον η εχει κανενα αποθημενο με τον θηλασμο η συγκεκριμενη, ειναι του ικα παιδιατρος κ την είχαμε κ στον μεγάλο μου γιο που τον παρακολουθούσε τότε αλλα στο εξωτερικο της ιατρειο με πληρωμη τωρα δουλευει μονο στο ικα. Και τοτε στο μεγαλο μου γιο προτεινε απο το πρωτο μηνα συμπληρωμα αλλα το παιδι ειχε ουρολοιμωξη κ δεν πηρε βαρος τσαμπα του εδωσα συμπληρωμα θα μπορουσα να τον ειχα θηλασει αποκλειστικα και αυτον αλλα αυτη επεμενε παλι με το γαλα μου!!!! ειναι ξεκαθαρο πως δεν υποστηριζει το θηλασμο!!!!! στο δευτερο μου γιο αλλαξαμε γιατρο κ μια χαρα ουτε συμπληρωμα προτεινε ουτε τιποτα παρολο που κ εκεινος επεσε λιγο μετα το τριτο μηνα οι ρυθμοι του αλλα ειναι το σκαρι των παιδιων μου ειμαστε ολοι κανονικοι στην οικογενεια αυτη μας θελει χοντρους ελεος!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!Πως ειναι τα μπεμπακια σας?

Να σας κανω μια ερωτηση?Πως πλενετε τα παιχνιδια του μωρου που μπορει να τα βαλει στο στομα?Εχουμε ενα απο αυτα τα αρχικα τα βιβλιαρακια που εχει κ μασιτικα πανω κ γραφει οτι πλενετε μονο επιφανιακα!Ντετολ να φανταστω να μην χρεισημοποιησω!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Καλησπερα μανουλες!Πως ειναι τα μπεμπακια σας?

Να σας κανω μια ερωτηση?Πως πλενετε τα παιχνιδια του μωρου που μπορει να τα βαλει στο στομα?Εχουμε ενα απο αυτα τα αρχικα τα βιβλιαρακια που εχει κ μασιτικα πανω κ γραφει οτι πλενετε μονο επιφανιακα!Ντετολ να φανταστω να μην χρεισημοποιησω!

γεια σου @Nektaritsaki!!!! καλύτερα όχι φάρμακο αλλά με λίγο ξύδι και νερό σε ένα πανάκι νομίζω θα είσαι οκ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!!τι κανετε; πως πάνε τα μπεμπάκια σας;

On 26/2/2019 at 1:32 ΜΜ, Nektaritsaki είπε:

Καλησπερα μανουλες!Πως ειναι τα μπεμπακια σας?

Να σας κανω μια ερωτηση?Πως πλενετε τα παιχνιδια του μωρου που μπορει να τα βαλει στο στομα?Εχουμε ενα απο αυτα τα αρχικα τα βιβλιαρακια που εχει κ μασιτικα πανω κ γραφει οτι πλενετε μονο επιφανιακα!Ντετολ να φανταστω να μην χρεισημοποιησω!

γεια σου @Nektaritsaki!!!! καλύτερα όχι φάρμακο αλλά με λίγο ξύδι και νερό σε ένα πανάκι νομίζω θα είσαι οκ!!!! 

γεια σας κορίτσια τι κάνετε; πως πάνε τα μπεμπάκια σας;

Link to comment
Share on other sites

On 27/2/2019 at 12:10 ΠΜ, athina_rain είπε:

γεια σου @Nektaritsaki!!!! καλύτερα όχι φάρμακο αλλά με λίγο ξύδι και νερό σε ένα πανάκι νομίζω θα είσαι οκ!!!! 

Αθηνά μου πηρα λευκο ξυδι κ τα εκανα αλλα αυτη η μυρωδια που αφηνει δεν μαρεσει καθολου...πφφφφφφ!

Η μπουμπου μου εκτος του οτι ειναι μια κουκλα ειναι κ πολυ καλο μωρο!Κοιματε ολο το βραδυ κ τη μερα την βαζω στο καροτσι κ την παιρνω μαζι μου κ μπορω να κανω καμια δουλεια κ να μαγειρεψω!Να σας ρωτησω εσας τσιριζουν τα μωρα σας?Η δικια μου τσιριζει οταν εχει κεφια το εχει για κουβεντα δεν ξερω τι να πω!Λεει αντε κ κανει το γνωστο τδδδδδ με τη γλωσσα που της το κανω εγω συνεχεια!Κ το χερι μονιμως στο στομα!Γενικα εχω ενα πολυ γελαστο μωρο κ ησυχο φτου φτου φτου!

εχω κλεισει πλεον 13 μηνες χωρις περιοδο το φουσκωμα δεν παλευεται...μερικες φορες ειμαι σαν 4 μηνων εγκυος!

Εσεις μανουλες τι κανετε?


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Αθηνά μου πηρα λευκο ξυδι κ τα εκανα αλλα αυτη η μυρωδια που αφηνει δεν μαρεσει καθολου...πφφφφφφ!

Η μπουμπου μου εκτος του οτι ειναι μια κουκλα ειναι κ πολυ καλο μωρο!Κοιματε ολο το βραδυ κ τη μερα την βαζω στο καροτσι κ την παιρνω μαζι μου κ μπορω να κανω καμια δουλεια κ να μαγειρεψω!Να σας ρωτησω εσας τσιριζουν τα μωρα σας?Η δικια μου τσιριζει οταν εχει κεφια το εχει για κουβεντα δεν ξερω τι να πω!Λεει αντε κ κανει το γνωστο τδδδδδ με τη γλωσσα που της το κανω εγω συνεχεια!Κ το χερι μονιμως στο στομα!Γενικα εχω ενα πολυ γελαστο μωρο κ ησυχο φτου φτου φτου!

εχω κλεισει πλεον 13 μηνες χωρις περιοδο το φουσκωμα δεν παλευεται...μερικες φορες ειμαι σαν 4 μηνων εγκυος!

Εσεις μανουλες τι κανετε?

φούσκωμα κ εγω εχω κανω γυμναστικη μπας κ φυγει η κοιλιτσα κοιλιακους φουλ χορο και αεροβια κ πολυ περπατημα!!!! οπως το ειπες σαν 4 μηνων εγκυος!!!!! κ η δικη μου 4 μημων πολυ ησυχη κ πιπιλιζει το δαχτυλο μιας κ πιπιλα δε δεχεται με τιποτα!! 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

φούσκωμα κ εγω εχω κανω γυμναστικη μπας κ φυγει η κοιλιτσα κοιλιακους φουλ χορο και αεροβια κ πολυ περπατημα!!!! οπως το ειπες σαν 4 μηνων εγκυος!!!!! κ η δικη μου 4 μημων πολυ ησυχη κ πιπιλιζει το δαχτυλο μιας κ πιπιλα δε δεχεται με τιποτα!! 

Πας γυμναστηριο?Εχεις βοηθεια δλδ!Εγω δεν εχω κ πρεπει οτι κανω να το κανω στο σπιτι που εχω διαδρομο κ στεπ...για αρχη πρεπει να κοπει η μασα κ κυριως τα γλυκα!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Πας γυμναστηριο?Εχεις βοηθεια δλδ!Εγω δεν εχω κ πρεπει οτι κανω να το κανω στο σπιτι που εχω διαδρομο κ στεπ...για αρχη πρεπει να κοπει η μασα κ κυριως τα γλυκα!

Όχι δε παω γυμναστήριο που να βρω χρόνο!!!! Σπίτι τα κάνω όλα αυτά στο δωμάτιο μέσα αφιερώνω μια ώρα και τα κάνω όλα αλλά όχι κάθε μέρα, μέρα παρά μέρα σχεδόν είναι καλά... Τι να κάνω που έχω αδυναμία στη σοκολάτα όμως!!!!!!! έχουν μείνει δύο κιλάκια από την εγκυμοσύνη και θέλω να τα χάσω!

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2019 at 3:25 ΠΜ, Nektaritsaki είπε:

@Κελυ 32 εμενα η παιδιατρος με ειπε να περνανε 2.50 ωρες τουλαχιστον απο γευμα σε γευμα με τη σκονη κ μεχρι να γινει ολο αυτο το κοιματε-ξυπναει περναει κανενα μισαωρο οποτε δεν της δινω παλι τετοιο γαλα!Να σημερα το ματιαξα το κοριτσι μου κ ξυπνησε τωρα 3 η ωρα!Ευτυχως δεν κλαιει οπως εκανε τον πρωτο μηνα!

Βρε κοριτσια αδιαθετησατε?Εγω οχι ακομα κ φοβαμαι πως θα ειναι την πρωτη φορα γιατι πριν την εγκυμοσυνη υπεφερα!

Μα κ εγω πλεον την ταιζω μετα το τριωρο...εγω ναι εχω αδιαθετησει ηδη δυο τρεις φορες...και ειχα τεραστια ροη!!!!

On 6/3/2019 at 4:23 ΜΜ, Nektaritsaki είπε:

Αθηνά μου πηρα λευκο ξυδι κ τα εκανα αλλα αυτη η μυρωδια που αφηνει δεν μαρεσει καθολου...πφφφφφφ!

Η μπουμπου μου εκτος του οτι ειναι μια κουκλα ειναι κ πολυ καλο μωρο!Κοιματε ολο το βραδυ κ τη μερα την βαζω στο καροτσι κ την παιρνω μαζι μου κ μπορω να κανω καμια δουλεια κ να μαγειρεψω!Να σας ρωτησω εσας τσιριζουν τα μωρα σας?Η δικια μου τσιριζει οταν εχει κεφια το εχει για κουβεντα δεν ξερω τι να πω!Λεει αντε κ κανει το γνωστο τδδδδδ με τη γλωσσα που της το κανω εγω συνεχεια!Κ το χερι μονιμως στο στομα!Γενικα εχω ενα πολυ γελαστο μωρο κ ησυχο φτου φτου φτου!

εχω κλεισει πλεον 13 μηνες χωρις περιοδο το φουσκωμα δεν παλευεται...μερικες φορες ειμαι σαν 4 μηνων εγκυος!

Εσεις μανουλες τι κανετε?

Αχ κ εγω την βαζω στοκαροτσι μεσα στο σπιτθ κ με εχει βολεψει πολυ γιατι την παιρνω οπου παω κ κανω τις δουλεις μου...κ εμενα κοιμαται γενικα απλα θελω το βραδυ να κοιματσι πιο νωρις..πολλες φορες παει 12 για να κοιμηθει..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Μα κ εγω πλεον την ταιζω μετα το τριωρο...εγω ναι εχω αδιαθετησει ηδη δυο τρεις φορες...και ειχα τεραστια ροη!!!!

Αχ κ εγω την βαζω στοκαροτσι μεσα στο σπιτθ κ με εχει βολεψει πολυ γιατι την παιρνω οπου παω κ κανω τις δουλεις μου...κ εμενα κοιμαται γενικα απλα θελω το βραδυ να κοιματσι πιο νωρις..πολλες φορες παει 12 για να κοιμηθει..

Καλησπερα κοπελα μου κ χρονια πολλα!Κ η δικια μου τις περισσοτερες φορες παει 12 που κοιμαται αλλα ειναι λογικο αφου την κανουμε μπανιο 10:30 κ μετα μεχρι να την ντυσουμε να την ταισουμε παει 11 κοιμαται με το μπιμπερο στο στομα κ με το που την αφησω στην κουνια της ξυπναει κ θηλαζουμε για να κοιμιθει μια κ καλη!Το δικο μου το θεμα ειναι οτι 5 με 6 το πρωι με ξυπνανε τα...βυζια μου!κ μετα μου ειναι δυσκολο να ξανακοιμηθω οποτε ξυπναω την μικρη κατα τις 8 την ταιζω κ μετα τις 9 που μας εχει αδιασει το κρεβατι ο αντρας μου κανουμε συνκοιμιση μεχρι τις 11+!Ευτυχως γιατι αλλιως θα κουτουλουσα ολη μερα!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...