Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες από Ηράκλειο Κρήτης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!Ναι είμαι στις 32 εβδομάδες! Εσυ?

Καλημέρα!! Προχωρημένη κοιλιτσα! Εγώ 18 + 5 σήμερα! Στα μισά της διαδρομής. :)

Που θα γεννήσεις? Το πρώτο?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Καλημέρα!! Προχωρημένη κοιλιτσα! Εγώ 18 + 5 σήμερα! Στα μισά της διαδρομής. :)

Που θα γεννήσεις? Το πρώτο?

Με το καλό! με ένα υγείες μωρό!περιμενουμε το δεύτερο παιδάκι μας!έχουμε μια κόρη 6 χρονών!στο Μητέρα θα γεννήσω!εσυ?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

Με το καλό! με ένα υγείες μωρό!περιμενουμε το δεύτερο παιδάκι μας!έχουμε μια κόρη 6 χρονών!στο Μητέρα θα γεννήσω!εσυ?

Τέλεια! Με το καλό!Εμάς το πρώτο μας είναι κ είμαστε ψαρωμενοι! :) Στο Μητέρα κ εμείς με τον Νικολετακη. 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , modena είπε:

Τέλεια! Με το καλό!Εμάς το πρώτο μας είναι κ είμαστε ψαρωμενοι! :) Στο Μητέρα κ εμείς με τον Νικολετακη. 

Εγω αγχώνομαι πιο πολύ τώρα παρά στο πρώτο!στο πρώτο ήμουν λίγο στον κόσμο μου! ήμουν και πιο μικρή!μου το λέει και ο γιατρός μου ότι είμαι πιο αγχωμένη τώρα!και να μην μπαίνω στο ίντερνετ να διαβάζω διάφορα!χαχαχα!που το κατάλαβε?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Εγω αγχώνομαι πιο πολύ τώρα παρά στο πρώτο!στο πρώτο ήμουν λίγο στον κόσμο μου! ήμουν και πιο μικρή!μου το λέει και ο γιατρός μου ότι είμαι πιο αγχωμένη τώρα!και να μην μπαίνω στο ίντερνετ να διαβάζω διάφορα!χαχαχα!που το κατάλαβε?

Μπορεί να έχει να κάνει η ηλικία. Αλλά αφού το έχεις ζήσει άλλη μια φορά τότε τουλάχιστον είσαι πανέτοιμη από άποψη πραγμάτων κ όλα θα ξυπνήσουν όταν έρθει η ώρα.

Κ εγώ πολύ διάβασμα.. βιντεάκια στο youtube, ομάδες στο fb.. χαμός! Προς το παρόν με έχουν βοηθήσει πολύ! Δεν ήξερα καν τι είναι σελτεδακι φαντάσου! Πολύ άσχετη η μέλλουσα μαμά! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! 

Κι εγώ Ηράκλειο τα τελευταία 8 χρόνια. Είμαι στις 12+4 εβδ. στο δεύτερο παιδάκι μας. Έχουμε ήδη μια κόρη 16μ και τώρα περιμένουμε τον αδερφούλη της. 

Κι εγώ στο Μητέρα θα γεννήσω πάλι.

@modena Ρώτα ό,τι θες! Εγώ είχα πάρει πολλά πράγματα στο πρώτο που τελικά δεν χρησιμοποίησα.

  • Μου αρέσει 1

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ZiliHer είπε:

Γεια σας! 

Κι εγώ Ηράκλειο τα τελευταία 8 χρόνια. Είμαι στις 12+4 εβδ. στο δεύτερο παιδάκι μας. Έχουμε ήδη μια κόρη 16μ και τώρα περιμένουμε τον αδερφούλη της. 

Κι εγώ στο Μητέρα θα γεννήσω πάλι.

@modena Ρώτα ό,τι θες! Εγώ είχα πάρει πολλά πράγματα στο πρώτο που τελικά δεν χρησιμοποίησα.

Καλώς την!!!Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά! Να σας ζήσει η μικρούλα σας! Με το καλό κ ο αδερφουλης σας!! Ξέρετε το φύλο απο τώρα?

Για τα πράγματα για πες μου απτην δική σου εμπειρία τις άχρηστες αγορές?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, modena είπε:

Μπορεί να έχει να κάνει η ηλικία. Αλλά αφού το έχεις ζήσει άλλη μια φορά τότε τουλάχιστον είσαι πανέτοιμη από άποψη πραγμάτων κ όλα θα ξυπνήσουν όταν έρθει η ώρα.

Κ εγώ πολύ διάβασμα.. βιντεάκια στο youtube, ομάδες στο fb.. χαμός! Προς το παρόν με έχουν βοηθήσει πολύ! Δεν ήξερα καν τι είναι σελτεδακι φαντάσου! Πολύ άσχετη η μέλλουσα μαμά! :-D

Καλημερα!χαχαχα..Καλα και εγω στο πρώτο δεν νομίζω ότι ήξερα!αλλά μην αγχώνεσαι με τέτοιες λεπτομέρειες και κοίτα να το απολαύσεις!Εγω τα εχω όλα γιατί περιμένουμε την δεύτερη κόρη και γέννησα και ίδια περίοδο!αλλά και για μενα όλα από την αρχή είναι γιατί έχουν περάσει αρκετά χρόνια...Εγω αυτό που δεν με βόλεψε καθόλου είναι ο μάρσιπος που ειχα πάρει...δεν τον χρησιμοποιησα καθόλου... Φαντάζομαι ξέρεις το φύλο?

9 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Γεια σας! 

Κι εγώ Ηράκλειο τα τελευταία 8 χρόνια. Είμαι στις 12+4 εβδ. στο δεύτερο παιδάκι μας. Έχουμε ήδη μια κόρη 16μ και τώρα περιμένουμε τον αδερφούλη της. 

Κι εγώ στο Μητέρα θα γεννήσω πάλι.

@modena Ρώτα ό,τι θες! Εγώ είχα πάρει πολλά πράγματα στο πρώτο που τελικά δεν χρησιμοποίησα.

Γειά σου!να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημερα!χαχαχα..Καλα και εγω στο πρώτο δεν νομίζω ότι ήξερα!αλλά μην αγχώνεσαι με τέτοιες λεπτομέρειες και κοίτα να το απολαύσεις!Εγω τα εχω όλα γιατί περιμένουμε την δεύτερη κόρη και γέννησα και ίδια περίοδο!αλλά και για μενα όλα από την αρχή είναι γιατί έχουν περάσει αρκετά χρόνια...Εγω αυτό που δεν με βόλεψε καθόλου είναι ο μάρσιπος που ειχα πάρει...δεν τον χρησιμοποιησα καθόλου... Φαντάζομαι ξέρεις το φύλο?

Γειά σου!να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!

Προς το παρόν όλα δείχνουν για αγοράκι! Κάθε φορά το τσεκαρει ο γιατρός μας κ κάθε φορά το ίδιο λέει. Θα το σιγουρέψουμε στην Β επιπέδου που είναι 12/04. Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες αλλά που!! Σαν χελώνα νιώθω να περνάνε!

Με το καλό το δεύτερο το κοριτσάκι σας!! Πότε γεννατε δηλαδή? Σύντομα πρέπει να είναι ε?

 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , modena είπε:

Προς το παρόν όλα δείχνουν για αγοράκι! Κάθε φορά το τσεκαρει ο γιατρός μας κ κάθε φορά το ίδιο λέει. Θα το σιγουρέψουμε στην Β επιπέδου που είναι 12/04. Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες αλλά που!! Σαν χελώνα νιώθω να περνάνε!

Με το καλό το δεύτερο το κοριτσάκι σας!! Πότε γεννατε δηλαδή? Σύντομα πρέπει να είναι ε?

 

Ευχαριστούμε!Μια χαρά!γερά να είναι!εμάς μας το είπε και στην αυχενική ο γιατρός και όντως κοριτσάκι είναι!Δεν ξεφεύγω από το ροζ!εχω ΠΗΤ 15/05 αλλά εγώ πιστεύω τέλος Απριλίου με αρχές Μάιου θα την κάνει την εμφάνιση της η μπουμπου!εσένα ποτέ σου έχει πει?θα περάσει ο καιρός θα δεις...και εγώ στην αρχή έτσι μου φαινόταν και τώρα λεω πω πω πλησιάζουμε...ποτέ πέρασε ο καιρός!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ευχαριστούμε!Μια χαρά!γερά να είναι!εμάς μας το είπε και στην αυχενική ο γιατρός και όντως κοριτσάκι είναι!Δεν ξεφεύγω από το ροζ!εχω ΠΗΤ 15/05 αλλά εγώ πιστεύω τέλος Απριλίου με αρχές Μάιου θα την κάνει την εμφάνιση της η μπουμπου!εσένα ποτέ σου έχει πει?θα περάσει ο καιρός θα δεις...και εγώ στην αρχή έτσι μου φαινόταν και τώρα λεω πω πω πλησιάζουμε...ποτέ πέρασε ο καιρός!!!

Και εμάς από την αυχενική μας το είπε. Κ οι δυο αγοράκι προτιμούσαμε για να είμαι ειλικρινής. Έχουμε ΠΗΤ 19 Αυγούστου. Εσείς σύντομα θα κάνετε εμφάνιση! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κ να μην σε ταλαιπωρήσει η ζουζούνα σας!

Γλιτώνεις όλες τις ζέστες κ τους καύσωνες! Τυχερουλα!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...