Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες από Ηράκλειο Κρήτης


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημερα! Βρήκα κάτι πολύ όμορφα κουβερτακια κτλ στο ebay κ έχω ενθουσιαστεί! Άντε 27 σήμερα! Μπαίνει ο μήνας σας!!!

Καλημέρα!τι κουβερτακια?πλησια ζει ο καιρός και δεν το έχω συνειδητοποιησει!αυτές τις μέρες πλένω και σιδερωνω τα μωρουδιακα και τακτοποιω την ντουλάπα!ευτυχώς που εχω στεγνωτηριο γιατί με αυτή την σκόνη που να απλώσεις έξω...ελπίζω να βρέξει να καθαρίσει η ατμόσφαιρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!τι κουβερτακια?πλησια ζει ο καιρός και δεν το έχω συνειδητοποιησει!αυτές τις μέρες πλένω και σιδερωνω τα μωρουδιακα και τακτοποιω την ντουλάπα!ευτυχώς που εχω στεγνωτηριο γιατί με αυτή την σκόνη που να απλώσεις έξω...ελπίζω να βρέξει να καθαρίσει η ατμόσφαιρα...

Ναι είναι τραγική αυτή η κατάσταση! Έχω βαρεθεί να καθαρίζω κ να γίνεται την επαύριο το σπίτι χάλια..

Όταν σταματήσει θα ξανακαθαρισω, δεν έχει νόημα νόμιζω..

Πηρα ένα βαμβακερό κουβερτακι σαν αυτα που βάζεις πάνω σου για να πιάσεις το μωρό ή για το καρότσι για κατι πιο δροσερό. Είναι τέλειο με καρπουζακια!!!

Πότε ξαναπάς στον γιατρό για έλεγχο? 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Ναι είναι τραγική αυτή η κατάσταση! Έχω βαρεθεί να καθαρίζω κ να γίνεται την επαύριο το σπίτι χάλια..

Όταν σταματήσει θα ξανακαθαρισω, δεν έχει νόημα νόμιζω..

Πηρα ένα βαμβακερό κουβερτακι σαν αυτα που βάζεις πάνω σου για να πιάσεις το μωρό ή για το καρότσι για κατι πιο δροσερό. Είναι τέλειο με καρπουζακια!!!

Πότε ξαναπάς στον γιατρό για έλεγχο? 

Ωραία!με γεια σας!άντε να δούμε αν θα βρέξει επιτέλους!την Μ.Τρίτη θα ξαναπάω!τώρα πάω ανά δύο εβδομάδες και όταν μπω στο μήνα μου ανά εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Afroditi85 είπε:

Ωραία!με γεια σας!άντε να δούμε αν θα βρέξει επιτέλους!την Μ.Τρίτη θα ξαναπάω!τώρα πάω ανά δύο εβδομάδες και όταν μπω στο μήνα μου ανά εβδομάδα!

Ευχαριστούμε!! Πότε μπαίνεις στο μήνα σου?? Συγγνώμη, ξέχασα.. αρχές Απρίλη?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Ευχαριστούμε!! Πότε μπαίνεις στο μήνα σου?? Συγγνώμη, ξέχασα.. αρχές Απρίλη?

15 Απρίλη μπαίνω με βάση την ΠΗΤ αλλά με της τελευταίες μετρήσεις μου το βγάζει 11 του μήνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

15 Απρίλη μπαίνω με βάση την ΠΗΤ αλλά με της τελευταίες μετρήσεις μου το βγάζει 11 του μήνα!

Ωωωω!!! Πολύ σύντομα!!! Η μεγάλη αδερφή είναι έτοιμη για τον ρόλο της? :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, modena είπε:

Ωωωω!!! Πολύ σύντομα!!! Η μεγάλη αδερφή είναι έτοιμη για τον ρόλο της? :-D

Καλά το έχει πάρει μου χαϊδεύει την κοιλιά την φιλάει!και περιμένει να γεννηθεί η αδερφούλα της!της λέγαμε βέβαια ότι κάποια στιγμή θα αποκτήσει αδερφάκι πριν καν μείνω έγκυος οποτε το είχε στο μυαλό της!είναι όμως παιδί και σίγουρα θα ζηλέψει το θέμα είναι με ποιο τρόπο θα το εκφράσει...ει μαι σίγουρη ότι θα προσκοληθει περισσότερο στον πατέρα της τον πρώτο καιρό γιατί κάποιος θα πρέπει να φροντίζει το μωρό και αυτή είναι η μαμα τον πρώτο καιρό ειδικά...αλλά θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε ισορροπίες...θα πρέπει να περνάω και εγώ χρόνο μαζί της μόνες μας...και θα μπούμε σε σειρά σιγά σιγά...

Πότε θα κανείς την β επιπέδου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλά το έχει πάρει μου χαϊδεύει την κοιλιά την φιλάει!και περιμένει να γεννηθεί η αδερφούλα της!της λέγαμε βέβαια ότι κάποια στιγμή θα αποκτήσει αδερφάκι πριν καν μείνω έγκυος οποτε το είχε στο μυαλό της!είναι όμως παιδί και σίγουρα θα ζηλέψει το θέμα είναι με ποιο τρόπο θα το εκφράσει...ει μαι σίγουρη ότι θα προσκοληθει περισσότερο στον πατέρα της τον πρώτο καιρό γιατί κάποιος θα πρέπει να φροντίζει το μωρό και αυτή είναι η μαμα τον πρώτο καιρό ειδικά...αλλά θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε ισορροπίες...θα πρέπει να περνάω και εγώ χρόνο μαζί της μόνες μας...και θα μπούμε σε σειρά σιγά σιγά...

Πότε θα κανείς την β επιπέδου?

Καλημέρα!! Εξαρτάται και το παιδί! Νομίζω τα κοριτσακια είναι πιο χαρούμενα γενικά με τα μωρά. Το ένστικτο της μάνας! Χεχεχ Ευχομαι να πάει καλά κ ανώδυνα!

Εμείς 12 Απριλίου η Β επιπέδου. 12 και σήμερα! Χαχαχ


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα!! Εξαρτάται και το παιδί! Νομίζω τα κοριτσακια είναι πιο χαρούμενα γενικά με τα μωρά. Το ένστικτο της μάνας! Χεχεχ Ευχομαι να πάει καλά κ ανώδυνα!

Εμείς 12 Απριλίου η Β επιπέδου. 12 και σήμερα! Χαχαχ

Μακάρι!!!πλησιάζουν οι μέρες! στο Μητέρα θα την κάνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στον γιατρό μου θα την κάνω. Εγώ πάω στον Νικολετακη που έχει το κέντρο έμβρυου κ πάνε πολλά κορίτσια για τους μεγάλους υπερήχους.

Έχει ιατρείο δίπλα στο μητέρα μέσα στο στενό του φαρμακείου.

6 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Καλησπέρα!

Κι εγώ έκλεισα Β επιπέδου στο Μητέρα για τον Μάιο. Σε ποιο γιατρό θα πάτε;

Πότε θα την κάνεις? Εμείς κοντοζυγωνουμε!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Καλησπέρα!

Κι εγώ έκλεισα Β επιπέδου στο Μητέρα για τον Μάιο. Σε ποιο γιατρό θα πάτε;

Εγω την εκανα τώρα στον Μαντά είναι πίσω από το Μητέρα το ιατρείο του...στην πρώτη μου κορη την εκανα στο Μητέρα στον Μουσουρακη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην κόρη μου τα είχα κάνει όλα στον Μαντά αλλά τώρα έκανα αυχενική και τροφοβλάστη στον Σηφάκη και εκλεισα κι εκεί για β επιπέδου. Αν θυμάμαι καλά 25.5.

Πάντως και ο Μουσουράκης και ο Νικολετάκης είναι πολύ καλοί όντως. Εγώ άλλαξα τον Μαντά γιατί με αγχωνε κάπως, αν και σίγουρα είναι πολύ καλός στο είδος του και πιστοποιημένος.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ZiliHer είπε:

Εγώ στην κόρη μου τα είχα κάνει όλα στον Μαντά αλλά τώρα έκανα αυχενική και τροφοβλάστη στον Σηφάκη και εκλεισα κι εκεί για β επιπέδου. Αν θυμάμαι καλά 25.5.

Πάντως και ο Μουσουράκης και ο Νικολετάκης είναι πολύ καλοί όντως. Εγώ άλλαξα τον Μαντά γιατί με αγχωνε κάπως, αν και σίγουρα είναι πολύ καλός στο είδος του και πιστοποιημένος.

Ναι και εγώ δεν έχω κάποιο παράπονο και ο Σηφάκης είναι πολύ καλος...καταλαβαίνω τι λες...αλλά όντως είναι πολύ καλός στην δουλειά του και σχολαστικός...αλλά όπου νοιώθει ο καθένας καλά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Εγώ στην κόρη μου τα είχα κάνει όλα στον Μαντά αλλά τώρα έκανα αυχενική και τροφοβλάστη στον Σηφάκη και εκλεισα κι εκεί για β επιπέδου. Αν θυμάμαι καλά 25.5.

Πάντως και ο Μουσουράκης και ο Νικολετάκης είναι πολύ καλοί όντως. Εγώ άλλαξα τον Μαντά γιατί με αγχωνε κάπως, αν και σίγουρα είναι πολύ καλός στο είδος του και πιστοποιημένος.

Για τον Σηφάκη έχω ακούσει δύο αντίθετες απόψεις.. σίγουρα έχει γνώσεις πολλές κ εμπειρία αλλά είναι λίγο χοντροκομμένος ο τρόπος του μου είπε ένα φιλικό ζευγάρι. Η τροφοβλάστη τι είναι? εμείς 11 και σήμερα!!! Χαχαχα Φτάσαμε στη μέση!! 20η εβδομάδα !


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...