Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Αποβολη λογω μικροβιου


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Την βοηθεια σας πηρα τα αποτελεσματα του αντρα μου για pcr ερπητοιο και βγηκε θετικος στο δειγμα για ερπη hsv τυπου 1. 

Δωστε μου τα φωτα σας αυτο πως κολλαει; 

Κοριτσι μου τωρα το ειδα για καποιο λογο δεν μου εδειξε ειδοποιηση οτι εγραψες :(

προσπαθειτε συστηματικας ο γιατρος σπυ τι λεει;

κοριτσι αυτο ειναι απλως ο επιχειλιος ερπης κολλαει με τα φιλια  κτλ αλλα συγκεκριμενες μερες που βρισκετε σε εξαρση. δεν ειναι κατι ανησυχητικο ειναι συνιθισμενο.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, linaa είπε:

κοριτσι αυτο ειναι απλως ο επιχειλιος ερπης κολλαει με τα φιλια  κτλ αλλα συγκεκριμενες μερες που βρισκετε σε εξαρση. δεν ειναι κατι ανησυχητικο ειναι συνιθισμενο.  

Το βρηκανε σε εξεταση σπερματος! Για αυτο ρωταω πως κολλαει;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MELINASP είπε:

Το βρηκανε σε εξεταση σπερματος! Για αυτο ρωταω πως κολλαει;;; 

ειναι ο απλος επιχειλιος ερπης κ αν εχεις τον ιο μπορει να εμφανιστει κ στο σπερμα γεννετικα οργανα δηλαδη. ενα 80% των ανθρωπων εχουν αυτον ιο κολλαει οταν υπαρχει εξανθημα απο επαφη με το εξανθημα. ειναι παντως ο απλος ερπης κ δεν χρειαζετε να ανχωνεσε γιαυτο σχεδον ολος ο κοσμος εχει. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, linaa είπε:

ειναι ο απλος επιχειλιος ερπης κ αν εχεις τον ιο μπορει να εμφανιστει κ στο σπερμα γεννετικα οργανα δηλαδη. ενα 80% των ανθρωπων εχουν αυτον ιο κολλαει οταν υπαρχει εξανθημα απο επαφη με το εξανθημα. ειναι παντως ο απλος ερπης κ δεν χρειαζετε να ανχωνεσε γιαυτο σχεδον ολος ο κοσμος εχει. 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/5/2018 at 12:09 ΠΜ, MELINASP είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Την βοηθεια σας πηρα τα αποτελεσματα του αντρα μου για pcr ερπητοιο και βγηκε θετικος στο δειγμα για ερπη hsv τυπου 1. 

Δωστε μου τα φωτα σας αυτο πως κολλαει; 

Κοριτσι μου τωρα το ειδα για καποιο λογο δεν μου εδειξε ειδοποιηση οτι εγραψες :(

προσπαθειτε συστηματικας ο γιατρος σπυ τι λεει;

Καλημέρα κορίτσι μου!!Υπομονή κάνουμε!!Πίνω ινοφερτ,d!!PRC στον άντρα είναι ίδιο με την καλλιέργεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Υπομονή κάνουμε!!Πίνω ινοφερτ,d!!PRC στον άντρα είναι ίδιο με την καλλιέργεια?

Ινοφερτ d ειναι βιταμινες; οχι ακριβως ειναι μια μεθοδος που βλεπουν τα μικροβια στο σπερμα. Εμας μας ζητησε ο γιατρος να δουν στο σπερμα ερπητοιο και cmv με μεθοδο pcr.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MELINASP είπε:

Ινοφερτ d ειναι βιταμινες; οχι ακριβως ειναι μια μεθοδος που βλεπουν τα μικροβια στο σπερμα. Εμας μας ζητησε ο γιατρος να δουν στο σπερμα ερπητοιο και cmv με μεθοδο pcr.

Mάλιστα!!Το ινοφερτ είναι φυλικό μαζί με ινοσιτόλη!!Στρώνει τον κύκλο κ βοηθά όσο γίνεται βέβαια την ποιότητα των ωαρίων!!D την έπινα ξεχωριστά!!!Πως είσαι γενικώς?

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, marillia είπε:

Mάλιστα!!Το ινοφερτ είναι φυλικό μαζί με ινοσιτόλη!!Στρώνει τον κύκλο κ βοηθά όσο γίνεται βέβαια την ποιότητα των ωαρίων!!D την έπινα ξεχωριστά!!!Πως είσαι γενικώς?

Εμενα μου εχει δωσει τις pregnacare original καψουλες και στον αντρα μου wellman original παλι καψουλες ειναι πολυβιταμινες και βοηθανε για πριν τις προσπαθειες. Μας ειπε 3 μηνες. Γενικα ειμαι καλυτερα. Σε δυο εβδομαδες βεβαια γενναει η αδερφη μου που ειχαμε μεινει μαζι εγκυες στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και τωρα θα γεννπυσα κ εγω και οσο και να το κανεις επειδη το ζω απο κοντα της με ποναει. Εσυ;

Ασχετο.την d πινεις τις αμπουλες;;;; 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Εμενα μου εχει δωσει τις pregnacare original καψουλες και στον αντρα μου wellman original παλι καψουλες ειναι πολυβιταμινες και βοηθανε για πριν τις προσπαθειες. Μας ειπε 3 μηνες. Γενικα ειμαι καλυτερα. Σε δυο εβδομαδες βεβαια γενναει η αδερφη μου που ειχαμε μεινει μαζι εγκυες στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και τωρα θα γεννπυσα κ εγω και οσο και να το κανεις επειδη το ζω απο κοντα της με ποναει. Εσυ;

Ασχετο.την d πινεις τις αμπουλες;;;; 

Πως είσαι?Σίγουρα πονάει!!Ναι ήταν σε αμπούλες μια φορά την βδομάδα κ μετά σε αναβράζον κάθε μέρα πιο λίγες μονάδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...