Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Λυγαρια - πολυκυστηκες ωοθηκες


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , CMES είπε:

Μου ειχε πει μετα την επαφη 20 λεπτα ξαπλωμενη μπρουμυτα και μετα 20 λεπτα ανασκελα!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Μπρουμυτα κοιμάμαι και όλας, αλλά για το ανάσκελα δεν το ήξερα. Θα δοκιμάσω! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κ από μένα. Πρώτα πρεπςι να τσεκαρεις οτι κάνεις ωορρηξία.έιτε με τεστ ωορρηξίας η είτε με υπέρηχο. Έχεις σταθερο κύκλο; 

Εγώ είχα Εικόνα πολυκυστικων στην Μια ωοθήκη. Κ προλακτινη 32-40 . Αλλά έκανα ωορρηξία Γτ είχα σταθερο κύκλο 27-29μέρες. Πηρα την λυγαριά αλλά δεν είδα διαφορά σε μένα. Εμεινα εγκυος μετά από 6 μήνες αλλά είχα αποβολή. Μετά πήρα το dostinex μισό χάπι την βδομάδα για ένα μήνα(το έπαιρνα βράδυ κ φαγωμενη Γτ Αλλιώς γινόμουν χάλια) ,μου μικρυνε τον κύκλο σε 26 μέρες κ έμεινα εγκυος. 

23 προλακτινη δν είναι υψηλή για να παίρνεις dostinex Γτ είναι δυνατό χάπι

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Μπρουμυτα κοιμάμαι και όλας, αλλά για το ανάσκελα δεν το ήξερα. Θα δοκιμάσω! 

Κ εγώ το εφάρμοσα αυτό.. Γτ είχα ελαφριά οπισθια. Επίσης λένε στάση στα 4 Είναι ευνοϊκή


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα. Πρώτα πρεπςι να τσεκαρεις οτι κάνεις ωορρηξία.έιτε με τεστ ωορρηξίας η είτε με υπέρηχο. Έχεις σταθερο κύκλο; 

Εγώ είχα Εικόνα πολυκυστικων στην Μια ωοθήκη. Κ προλακτινη 32-40 . Αλλά έκανα ωορρηξία Γτ είχα σταθερο κύκλο 27-29μέρες. Πηρα την λυγαριά αλλά δεν είδα διαφορά σε μένα. Εμεινα εγκυος μετά από 6 μήνες αλλά είχα αποβολή. Μετά πήρα το dostinex μισό χάπι την βδομάδα για ένα μήνα(το έπαιρνα βράδυ κ φαγωμενη Γτ Αλλιώς γινόμουν χάλια) ,μου μικρυνε τον κύκλο σε 26 μέρες κ έμεινα εγκυος. 

23 προλακτινη δν είναι υψηλή για να παίρνεις dostinex Γτ είναι δυνατό χάπι

Κ εγώ το εφάρμοσα αυτό.. Γτ είχα ελαφριά οπισθια. Επίσης λένε στάση στα 4 Είναι ευνοϊκή

Άντα μου σε ευχαριστώ! Και εμένα είναι ελαφριά οπίσθια. Ναι αυτό το μήνα την έβαλα και εγώ στο πρόγραμμα τη στάση :oops: 

Και αυτό που λες για την εικόνα πολυκυστικών στη μία ωοθηκη το έχω στη δεξιά. Πωπω τα ίδια έχουμε εμείς οι δύο και τα ίδια οι άντρες μας. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Άντα μου σε ευχαριστώ! Και εμένα είναι ελαφριά οπίσθια. Ναι αυτό το μήνα την έβαλα και εγώ στο πρόγραμμα τη στάση :oops: 

Και αυτό που λες για την εικόνα πολυκυστικών στη μία ωοθηκη το έχω στη δεξιά. Πωπω τα ίδια έχουμε εμείς οι δύο και τα ίδια οι άντρες μας. 

Καλημερα ! ναι !! εγω να φατναστεις οτι απο μονη μου μετα απο λιγη ωρα γυρισω ,μπρουμυτα κ κοιμαμαι οποτε το εφαρμοσα κ αυτο ! τι κανετε εσεις? πηρες κλομιφαινη?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα ! ναι !! εγω να φατναστεις οτι απο μονη μου μετα απο λιγη ωρα γυρισω ,μπρουμυτα κ κοιμαμαι οποτε το εφαρμοσα κ αυτο ! τι κανετε εσεις? πηρες κλομιφαινη?

Καλημέρα! Και εγώ το ίδιο,  με βολεύει να κοιμάμαι μπρουμυτα. Καλά, εγώ τώρα είμαι στις γόνιμες. Δεν πήρα κλομιφαινη, κάνουμε μόνοι μας και μακάρι να το πετύχουμε. Εσύ πως είσαι, σταμάτησαν οι εμετοι; 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα! Και εγώ το ίδιο,  με βολεύει να κοιμάμαι μπρουμυτα. Καλά, εγώ τώρα είμαι στις γόνιμες. Δεν πήρα κλομιφαινη, κάνουμε μόνοι μας και μακάρι να το πετύχουμε. Εσύ πως είσαι, σταμάτησαν οι εμετοι; 

μακαρι !!! καλη επιτυχια κ πολυ σεξ!!! αχ ασε τα ιδια ειμαι ..χαλια .. υπομονη κανω.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

μακαρι !!! καλη επιτυχια κ πολυ σεξ!!! αχ ασε τα ιδια ειμαι ..χαλια .. υπομονη κανω.

Κουράγιο κορίτσι μου! Μακάρι σύντομα να γίνεις καλά και να το απολαύσεις! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου! Μακάρι σύντομα να γίνεις καλά και να το απολαύσεις! 

ευχαριστω πολυ! μακαρι αλλα το κοβω να με παει ετσι μεχρι να γεννησω..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...