Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ρε βαράει κανονικά.εχει δυναμώσει πολύ.κλωτσιες μπουνιές σε κάποια φάση.ενιωθα να τρώω ξύλο στη κοιλιά από παντού.θα με βασανίσει αυτό το παιδί.

Χαχαχαχα λειτουργουν απο τωρα σαν κανονικοι ανθρωποι!! Ειναι απιστευτα τα μικρα μας ανθρωπακια!!!:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα λειτουργουν απο τωρα σαν κανονικοι ανθρωποι!! Ειναι απιστευτα τα μικρα μας ανθρωπακια!!!:lol:

Ανυπομονώ Να το πάρω αγκαλιά. Χτες στον ύπνο μου είδα ότι είχα γεννήσει και τον θηλαζα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ανυπομονώ Να το πάρω αγκαλιά. Χτες στον ύπνο μου είδα ότι είχα γεννήσει και τον θηλαζα.

Ανυπομονησια να δεις εγωω.....:lol: αλλα το εχω ψυχολογησει το θεμα....περναει γρηγορα ο καιρος ηδη περασαν 4μηνες..

 

2 ώρες πρίν, mitsaki90 είπε:

Τι κανετε κοριτσια ? @ΒαλεντιναΧρηστος να ζησετε παντα χαρες! Εγω λιωνω απο τη ζεστη στη δουλεια... μαθαμε κ εμεις φυλο!μπεμπης αυτη τη φορα :):)

Ευχαριστω πολληη..αντεεε ωραιααα γαμπροι για την μπεμπα μαςςςς;) καλα ειμαστε σε λιγο θα παμε στα γενεθλια της μαμας μου θα τα κανει σε ενα κτημα με κουνιες κλπ γιατι εχει γενεθλια κ η μικρη κορη του συζηγου της κ θα τα κανουν μαζι....ηθελα θαλασσιτσα σημερα αλλα δεν μας εκατσε μας πηρε ο υπνος:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ρε βαράει κανονικά.εχει δυναμώσει πολύ.κλωτσιες μπουνιές σε κάποια φάση.ενιωθα να τρώω ξύλο στη κοιλιά από παντού.θα με βασανίσει αυτό το παιδί.

Χαχαχα. Αχ μωρε... δυνατο παιδι θα βγει. Τι ωραια...:wub: Ανυπομονω να αρχισει κ ο δικος μου

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Αχ μωρε... δυνατο παιδι θα βγει. Τι ωραια...:wub: Ανυπομονω να αρχισει κ ο δικος μου

Σε καμια βδομάδα θα τον καταλάβεις.

3 ώρες πρίν, mitsaki90 είπε:

Τι κανετε κοριτσια ? @ΒαλεντιναΧρηστος να ζησετε παντα χαρες! Εγω λιωνω απο τη ζεστη στη δουλεια... μαθαμε κ εμεις φυλο!μπεμπης αυτη τη φορα :):)

Κι άλλος μπεμπακος.χαμος με τα αγόρια φέτος!!!!γερος να Είναι!! !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια τι κανετεε;;; καλη εβδομαδα αντε φουσκωνουν οι κοιλιτσες σιγα σιγαα!!!!:wub:

Καλ η εβδομάδα!! !!!!πλέον όποτε κουραστώ λιγάκι με πιάνουν έντονα πονακια μη σου πω και πόνοι.αυριο πρωί θα πάω γιατρό να με δει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Καλ η εβδομάδα!! !!!!πλέον όποτε κουραστώ λιγάκι με πιάνουν έντονα πονακια μη σου πω και πόνοι.αυριο πρωί θα πάω γιατρό να με δει.

Και εμενα με πιανουν πονακια στη μητρα αλλα ξαπλωνω και με περνανε σε 10λεπτα....εσενα δεν περνανε με ξαπλα;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εμενα με πιανουν πονακια στη μητρα αλλα ξαπλωνω και με περνανε σε 10λεπτα....εσενα δεν περνανε με ξαπλα;

Και μένα ξαπλα περνάνε αλλά είναι καθημερινά εδώ και λίγες μέρες.με πιάνει και η μέση μου.γινεται χαμός μεσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Και μένα ξαπλα περνάνε αλλά είναι καθημερινά εδώ και λίγες μέρες.με πιάνει και η μέση μου.γινεται χαμός μεσα.

Καλα ειναι και λιγο λογικο μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας πιανουν ολο κ πιο πολλη χωρο τα λεω για να τα ακουω και εγω!!! Σκεψου οτι μεσα στον 5ο πλεον εχουμε κοιλια αρα φουσκωνει κ λιγο "αποτομα" ας πουμε....εσυ τον ειπες να πας να σε δει ή ο γιατρος;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα ειναι και λιγο λογικο μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας πιανουν ολο κ πιο πολλη χωρο τα λεω για να τα ακουω και εγω!!! Σκεψου οτι μεσα στον 5ο πλεον εχουμε κοιλια αρα φουσκωνει κ λιγο "αποτομα" ας πουμε....εσυ τον ειπες να πας να σε δει ή ο γιατρος;;

Εγώ γιατί πρέπει να μου γράψει τις εξετάσεις του μηνα, φαρμακα και του πα να καν ουμε και υπερυχο Αφού θα πάω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ γιατί πρέπει να μου γράψει τις εξετάσεις του μηνα, φαρμακα και του πα να καν ουμε και υπερυχο Αφού θα πάω.

Εε ναιιι ετσι φυσικααα κ εγω το ιδιο θα εκανα!!

Εγω προσπαθω να κρατηθω μεχρι την β επιπεδου κ να μην παω 17μερες μεινανε!:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εε ναιιι ετσι φυσικααα κ εγω το ιδιο θα εκανα!!

Εγω προσπαθω να κρατηθω μεχρι την β επιπεδου κ να μην παω 17μερες μεινανε!:P

Εμε να 2 βδομάδες ακριβώς.θελω και τις αιματολογικές μωρέ να τις δει.ο γιατρός μου στην Αθήνα. Θα πάω εκεί για β επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Εμε να 2 βδομάδες ακριβώς.θελω και τις αιματολογικές μωρέ να τις δει.ο γιατρός μου στην Αθήνα. Θα πάω εκεί για β επιπέδου.

Με το καλο λοιπον να δεις τον μπεμπουλη περιμενουμε νεα σου!!! Αντε πλησιαζουν οι β επιπεδουυ:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...