Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Αχ βιντεάκι? Ξεκίνησε και σένα τις συνεχόμενες κλωτσιές για ώρες ε?

@Cath3rine Καλά αποτελέσματα!!!!!!!!

Να σας ρωτήσω κάτι όλες.απο καουρες πως πάτε? Εγώ τσλαιπωρουμαι εδώ και 3 μέρες. 

Εγω ειχα στην αρχη πολλες τωρα δεν εχω. Μονο αραια και που. Αλλα ξερω απο φιλες μου εγκυουλες που υπεφεραν απο καουρες. Ελπιζω να ναι κατι παροδικο κ να μην σου κρατησει πολυ.

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σημερα απο το πρωί δύσκολη μέρα... Είχαμε απο την μια δυσάρεστα κ απο την αλλη ευχάριστα!!! Εκανα κανα 3 ωρο τον υπέρηχο διοτι είχαμε μια δυσκολία... Αλλαααααα ειδαμε... Ερχεται ο μικρός πρίγκηπας μου!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κορίτσια σημερα απο το πρωί δύσκολη μέρα... Είχαμε απο την μια δυσάρεστα κ απο την αλλη ευχάριστα!!! Εκανα κανα 3 ωρο τον υπέρηχο διοτι είχαμε μια δυσκολία... Αλλαααααα ειδαμε... Ερχεται ο μικρός πρίγκηπας μου!!!!! 

Καλα ε και οτι σε σκεφτομουνα κ πηγα να γραψω που χαθηκεε η cath3rinee. Τι εγινε κοριτσι μου? Ποια δυσαρεστα? Τα αποτελεσματα ομως ολα καλα ετσι?? 

Αχ κ αλλος μπεμπηηης. Χαμος απο μπεμπηδες!!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κορίτσια σημερα απο το πρωί δύσκολη μέρα... Είχαμε απο την μια δυσάρεστα κ απο την αλλη ευχάριστα!!! Εκανα κανα 3 ωρο τον υπέρηχο διοτι είχαμε μια δυσκολία... Αλλαααααα ειδαμε... Ερχεται ο μικρός πρίγκηπας μου!!!!! 

Με το καλό ο μπέμπης Σας!!!!!ότι άλλο άσχημο συνέβη προσπάθησε να μη το αφήσεις να σε ρίξει.μη ξεχνάς ότι το μπεμπακι μας νιώθει ότι νιώθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχαμε κηδεία ..ενας εφυγε... Ενας έρχεται στη ζωη!!! Ολα τέλεια ηταν... Βγάλαμε κ 3D ....ταλαιπωρήθηκαμε λιγο γτ εμεινα 3 ώρες για τον υπέρηχο... Αλλα ολα καλα!!!! Δεν μασαμε!!! Τα πιο, πολλα μπεμπακια μας ειναι αγόρια;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Σημερα ειχαμε κηδεία ..ενας εφυγε... Ενας έρχεται στη ζωη!!! Ολα τέλεια ηταν... Βγάλαμε κ 3D ....ταλαιπωρήθηκαμε λιγο γτ εμεινα 3 ώρες για τον υπέρηχο... Αλλα ολα καλα!!!! Δεν μασαμε!!! Τα πιο, πολλα μπεμπακια μας ειναι αγόρια;;; 

Καταλαβα, συλληπητηρια κοριτσι μου.

Μπραβοοο για τα καλα αποτελεσματα! Νομιζω πως τα περισσοτερα ειναι αγορακια απο τον πινακα που χε στειλει η Βαλεντινα. Επιτελους εμαθες ομως γιατι στο χε αφησει για εκπληξη ο μικρος σου!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καταλαβα, συλληπητηρια κοριτσι μου.

Μπραβοοο! Νομιζω πως τα περισσοτερα ειναι αγορακια απο τον πινακα που χε στειλει η Βαλεντινα. Επιτελους εμαθες ομως γιατι στο χε αφησει για εκπληξη ο μικρος σου!

Σ ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλα.... 

Με λεει εκει η γιατρός ξέρεις φύλο;;  λεω οχι... Μ λεει θες να στο πω η όχι;;;; 

Τι ερώτηση ειναι αυτη;;;  χαχαχαχαα λεω ανυπομονώ! 

Και φάνηκε σχετικα νωρίς.. Ηταν σημερα συνεργάσιμος ο μικρός.. Τα είδαμε ολα...!  Αααα κ ηταν 406γρ.. Λογικό πρέπει να είναι σαν βαρος... Με είπε ολα τέλεια.. Κι ομορφο μωρο χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Να σαι καλα.... 

Με λεει εκει η γιατρός ξέρεις φύλο;;  λεω οχι... Μ λεει θες να στο πω η όχι;;;; 

Τι ερώτηση ειναι αυτη;;;  χαχαχαχαα λεω ανυπομονώ! 

Και φάνηκε σχετικα νωρίς.. Ηταν σημερα συνεργάσιμος ο μικρός.. Τα είδαμε ολα...!  Αααα κ ηταν 406γρ.. Λογικό πρέπει να είναι σαν βαρος... Με είπε ολα τέλεια.. Κι ομορφο μωρο χαχαχαχαχα

Χαχαχα, με το καλο το αντρακι σου! 

Υπαρχουν γονεις που δεν θελουν να μαθουν το φυλο, θελουν να το χουν για εκπληξη. Εγω απορω βεβαια πως κρατιουνται, εδω ειχα κανει πριν την αυχενικη ακομα, ολα τα τεστ προβλεψεως του φυλου που κυκλοφορουν στο ιντερνετ χαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχα, με το καλο το αντρακι σου! 

Υπαρχουν γονεις που δεν θελουν να μαθουν το φυλο, θελουν να το χουν για εκπληξη. Εγω απορω βεβαια πως κρατιουνται, εδω ειχα κανει πριν την αυχενικη ακομα, ολα τα τεστ προβλεψεως του φυλου που κυκλοφορουν στο ιντερνετ χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα ο, άντρας μ το είχε ρίξει σαν ιδεα... Λεω δεν παίζει.. Αν θες να μην στο πω κ να το, μάθεις στη γεννά καλώς.. Χαχαχαχαχαχα 

Κι εγω απορω αλλα.. Πλακα πλακα ακομα λιγο αν αργουσε να φανεί το, φύλλο... Οντως θ μπορούσα να το, μάθω στη γεννά...χαχαχα 

Τωρα θ αρχίσουμε ψώνια σιγά σιγά για ρουχακια!! Εσείς κάνατε τπτ;;; 

Παρεπιπτόντως επειδη με πατούσε πολυ για να δει ολη η κοιλιά νομιζω έχω μελανιές... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Χαχαχαχαχα ο, άντρας μ το είχε ρίξει σαν ιδεα... Λεω δεν παίζει.. Αν θες να μην στο πω κ να το, μάθεις στη γεννά καλώς.. Χαχαχαχαχαχα 

Κι εγω απορω αλλα.. Πλακα πλακα ακομα λιγο αν αργουσε να φανεί το, φύλλο... Οντως θ μπορούσα να το, μάθω στη γεννά...χαχαχα 

Τωρα θ αρχίσουμε ψώνια σιγά σιγά για ρουχακια!! Εσείς κάνατε τπτ;;; 

Παρεπιπτόντως επειδη με πατούσε πολυ για να δει ολη η κοιλιά νομιζω έχω μελανιές... 

Καλημερα κοριτσιαααα.....αντε με το καλο ο μπεμπης σας....προς το παρον νομιζω ειμαστε 2-2 στο πινακακι τωρα με τον μπεμπη 3-2...γερα να ειναιι πανω απο ολααα.....και εμενα με πατουσε στην κοιλια και μετα πονουσε λιγο αλλα το ξεπερασα αργοτερα!!! Συλληπητηρια!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω χτες πηγα πρωτη φορα να δω για καροτσι και η αληθεια ειναι οτι καταμπερδευτηκα! Πανω που ειπαμε να παρουμε ενα της inglesina γιατι ετσι οπως κλεινει χωραει και στο δικο μου αυτοκινητο ερχομαστε σπιτι και διαβαζω ενα σωρο αρνητικα σχολια...δε ξερω τι να κανω και θελω να το παρω αμεσα γιατι εχει καλες εκπτωσεις τωρα και ειναι πανακριβα! Εσεις ειδατε τπτ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Diavolitsa είπε:

Εγω χτες πηγα πρωτη φορα να δω για καροτσι και η αληθεια ειναι οτι καταμπερδευτηκα! Πανω που ειπαμε να παρουμε ενα της inglesina γιατι ετσι οπως κλεινει χωραει και στο δικο μου αυτοκινητο ερχομαστε σπιτι και διαβαζω ενα σωρο αρνητικα σχολια...δε ξερω τι να κανω και θελω να το παρω αμεσα γιατι εχει καλες εκπτωσεις τωρα και ειναι πανακριβα! Εσεις ειδατε τπτ?

Καλημερα!! Κ γω της inglesina θα παρω. Το trilogy αλλα μονο το καροτσι χωρις πορτ μπεμπε κ αυγο γιατι αυτα θα μου τα δωσει μια ξαδερφη μου που ειχε παρει το inglesina trilogy ολο το συστημα. Για ποιο διαβασες αρνητικες κριτικες? Αυτο που θα παρω εγω μου χουν πει πολυ καλα λογια παντως και η ξαδερφη μου που θα μου δωσει το πορτ μπεμπε κ το αυγο της σειρας. 

Στην αρχη φλερταρα με το cangaroo luxor αλλα το φοβηθηκα γτ διαβασα ειναι βαρυ κ δυστυχως εχω σκαλες. Επισης ειδα απο κοντα της peg perego και mclarel που λενε οτι ειναι και καλα καροτσια.

Εμεις λεμε σημερα να παμε να παρουμε το καροτσι κ την κουνια μιας κ εχουν προσφορες ακομα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Εγω χτες πηγα πρωτη φορα να δω για καροτσι και η αληθεια ειναι οτι καταμπερδευτηκα! Πανω που ειπαμε να παρουμε ενα της inglesina γιατι ετσι οπως κλεινει χωραει και στο δικο μου αυτοκινητο ερχομαστε σπιτι και διαβαζω ενα σωρο αρνητικα σχολια...δε ξερω τι να κανω και θελω να το παρω αμεσα γιατι εχει καλες εκπτωσεις τωρα και ειναι πανακριβα! Εσεις ειδατε τπτ?

Εμεις εχουμε δει το cangaroo gala 2σε 1 πορτ μπεμπε και καροτσι αν κ αχριαστο θα μας ειναι το πορτ μπεμπε δεν εχω σκοπο να βγαζω το πορτ μπεμπε απο το καροτσι καθε τρεις κ λιγο ετσι κ αλλιως θα αγορασουμε και καλαθουνα χωρια!  Ειναι στο μαγαζι μας περιμενει να παμε να το παρουμε....κοιταξε να δεις οσο αφορα τα αρνητικα σχολια η καθε μια μαμα μενει σε διαφορετικο τοπο ας πουμε εγω δεν εχω θεμα απο βαρος επειδη μενω σε μονοκατοικια στο χωριο αρα δεν εχω σκαλια κ τα λοιπα....ειναι οτι βολευει εσενα καταλαβες;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε ενας φιλος για το trilogy οτι τωρα που χρονησε η μπεμπα δεν την χωραει το καροτσι...ειναι στενο λεει και αμα ειναι εξω και θελει να κοιμηθει δε μπορει και πηγαν και πηραν αλλο! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Πως είστε;

Με το καλό και στα καινούργια μέλη της ομαδούλες μας!Τελειομηνες εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας!

Εγώ χάθηκα λίγο,είχαμε φυγει 5 μερουλες να κάνουμε κανένα μπανακι,πιο πολύ για την μεγάλη μου!Περασαμε πολύ ωραια,και τώρα επιστροφή πίσω στην βάση μας!Να μου με σε μια σειρά γιατί σε λίγο ανοίγουν και τα σχολεία,και προσπαθώ να την μαζέψω,έχει έχει ξεφυγει λίγο με τον ύπνο.Δεν θα μου σηκώνεται τα πρωινά!Και γενικότερα την έχει πιάσει το καλοκαίρι και θέλει να είναι συνεχώς έξω βόλτες!Βγηκαν και οι απαντήσεις από την nipt.που είχα κάνει για το εμβρυακό μου!Δοξα το Θεο όλα Τελεια!Αληθεια μου έφυγε μεγάλο άγχος!!!!!Και τώρα ευχαριστιέμαι την κοιλιτσα μου!Η κλωτσιά δεν σταματάει!Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...