Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , elep είπε:

@IoioΔεν το ειχα ακουσει ετσι :)

Είναι δεύτερη εγκυμοσύνη οπότε (αν όλα πάνε καλά) υποθέτω κάποιες (πχ κυστικη ινωση ) δεν θα τις επαναλαβω. Δεν με έχει απασχολησει να σου πω την αληθει νια!!! Χαρηκα που ανοιξε το θεμα και ειδα οτι δεν ειμαι η μονη που δεν εχω ακουσει καρδια!

Εγώ είχα πάει στις 5+6 .ίσως ήταν πολύ νωρίς ! 


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Τελικά είμαστε πολλές !! Ολα να πανε καλά σε ολες !! Εγω εχω προγραμματισει να παω στο γιατρο 26/4 για πρωτη φορα. Ηταν να παω αυριο αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις. ΤΕΡ ειχα στις 10/3 οποτε συμφωνα με τα προγραμματακια στο ιντερνετ ΠΗΤ 15/12. 

22 ώρες πρίν, Σεβη93 είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό εύχομαι και να σου πάνε όλα τέλεια!! κι εγώ έγκυος ειμαι 6+6 σήμερα τελευταία περίοδος 1/3 περιμένουμε την άλλη Τετάρτη να ακούσουμε καρδούλα! Σύμφωνα με τα προγραματακια στο ίντερνετ Πητ 6/12 εσύ?

ΠΗΤ 15/12 εγώ :-) Λογικα την αλλη βδομαδα θα ακουσουμε καρδουλα που θα παμε στο γιατρο. Πρωτό παιδάκι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, loyloy είπε:

6+6 Θα πάω εγώ να το δούμε.εθχα άλλη μια εγκυμοσύνη παλινδρομη δυστυχώς που και τότε 6+6 είχα πάει και το ακουσαμε.

Όλα καλά θα πάνε !! Να είσαι θετική !! :)


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sweetalecia είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Τελικά είμαστε πολλές !! Ολα να πανε καλά σε ολες !! Εγω εχω προγραμματισει να παω στο γιατρο 26/4 για πρωτη φορα. Ηταν να παω αυριο αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις. ΤΕΡ ειχα στις 10/3 οποτε συμφωνα με τα προγραμματακια στο ιντερνετ ΠΗΤ 15/12. 

ΠΗΤ 15/12 εγώ :-) Λογικα την αλλη βδομαδα θα ακουσουμε καρδουλα που θα παμε στο γιατρο. Πρωτό παιδάκι; 

Άντε με το καλό! Πρώτο παιδάκι για μένα ναι! Εγώ μένω στο Ηράκλειο Κρήτης? Εσείς? Τι ηλικίες έχετε? Εγώ 24 είμαι!

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά.Κερκυρα μένω εγώ αλλά έχω το γιατρό μου Αθήνα.θα πηγαινοέρχομαι όσο μπορώ.

Γιατί δεν βρίσκεις έναν εκεί! Θα ταλαιπωρηθεισ! Δεν έχει κλινικές εκεί η νοσοκομείο?


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sweetalecia είπε:

Απο Αθήνα είστε κορίτσια; 

Ναι από Αθήνα, είμαι 37 και έχω έναν θησαυρό  :wub:  15 μηνών!!επίσης έχω όοοολη μέρα ναυτία όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 54 λεπτά , Σεβη93 είπε:

Άντε με το καλό! Πρώτο παιδάκι για μένα ναι! Εγώ μένω στο Ηράκλειο Κρήτης? Εσείς? Τι ηλικίες έχετε? Εγώ 24 είμαι!

Γιατί δεν βρίσκεις έναν εκεί! Θα ταλαιπωρηθεισ! Δεν έχει κλινικές εκεί η νοσοκομείο?

32 Εγώ.Εχει και κλινικη καινγιατρους.θα χω και δω να με παρακολουθεί.απλα για τον πρώτο υπερυχο Αυχενική β-επιπέδου και γεννητούρια Θέλω το γιατρουλη μου.εκει νιώθω ασφάλεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elep είπε:

Ναι από Αθήνα, είμαι 37 και έχω έναν θησαυρό  :wub:  15 μηνών!!επίσης έχω όοοολη μέρα ναυτία όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη!!

Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Εγώ δεν έχω σχεδόν καθόλου συμπτώματα χθες μόνο που είχα απίστευτη αναγουλα!


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , elep είπε:

Ναι από Αθήνα, είμαι 37 και έχω έναν θησαυρό  :wub:  15 μηνών!!επίσης έχω όοοολη μέρα ναυτία όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη!!

Και εμενα ειναι δευτερη εγκυμοσυνη !! @elep εγω εχω ενα κοριτσακι 15 μηνων !! Εγω ειμαι 32 χρονων απο Αθηνα. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα απολυτως κανενα συμπτωμα παρα μονο κατι καουρες τις τελευταιες βδομαδες..να δουμε αν θα κυλησει τόσο ομαλα και αυτη !!!

πρίν από 27 λεπτά , elep είπε:

Ναι από Αθήνα, είμαι 37 και έχω έναν θησαυρό  :wub:  15 μηνών!!επίσης έχω όοοολη μέρα ναυτία όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη!!

Και πώς τα βγαζεις πέρα με ναυτια και με 15 μηνων θησαυρό; :-) αγοράκι ή κοριτσακι έχεις; :-) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Και εμενα ειναι δευτερη εγκυμοσυνη !! @elep εγω εχω ενα κοριτσακι 15 μηνων !! Εγω ειμαι 32 χρονων απο Αθηνα. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα απολυτως κανενα συμπτωμα παρα μονο κατι καουρες τις τελευταιες βδομαδες..να δουμε αν θα κυλησει τόσο ομαλα και αυτη !!!

Και πώς τα βγαζεις πέρα με ναυτια και με 15 μηνων θησαυρό; :-) αγοράκι ή κοριτσακι έχεις; :-) 

Να σου ζήσει!!Αγοράκι έχω!Την παλεύω όσο μπορώ κατά την διάρκεια της ημέρας και το απόγευμα που επιστρέφει ο σύζυγος καταρέω...δεν μπορώ να σηκωθώ ούτε για τουαλέτα...αυτό που με ανησυχεί πιο πολύ είναι που πρέπει να αποφεύγω το βάρος λόγω μικρής αποκόλλησης και δεν γίνεται γιατί ο θησαυρός θέλει τα δικά του!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , elep είπε:

Να σου ζήσει!!Αγοράκι έχω!Την παλεύω όσο μπορώ κατά την διάρκεια της ημέρας και το απόγευμα που επιστρέφει ο σύζυγος καταρέω...δεν μπορώ να σηκωθώ ούτε για τουαλέτα...αυτό που με ανησυχεί πιο πολύ είναι που πρέπει να αποφεύγω το βάρος λόγω μικρής αποκόλλησης και δεν γίνεται γιατί ο θησαυρός θέλει τα δικά του!!!

Αυτό το εχω απορία και εγώ..μου λεει ο γιατρος μου ωσπου να σε δω να μην σηκωνεις βαρος..μα με την μικρή τί θα κάνω;; Βεβαια περπαταει κιολας αλλα θελει κ αγκαλιά!! Θέλει προσοχή το πρωτο καιρό και υπομονή !!! Αχ ελπιζω να μην με πιασει ναυτία γιατι δεν ξερω τί θα κανω..εμενα γυριζει αργά ο ανδρας μου καθε μερα δυστυχως τυπου 20:00+ ..θα δουμε !! Ελπιζω να πανε ολα καλα :-) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...