Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλά μην νομίζεις και εμένα μια κοπέλα μου είπε πως να του φτιάξω το πρόγραμμα για να κοιμάται σερί όλη νύχτα αλλά δεν πιάνει όταν θηλάζεις, είναι μόνο όταν πίνουν ξένο γάλα! Μια φορά του το έκανα και σταμάτησε μόνος του να ξυπνάει!

Σιγά μην μαλλιοτραβηχτουμε βρε... Πάρε εσύ την κορδέλα και άσε σε εμένα την τιάρα! Σιγά.. αχαχαχαχαχα

Τα ψαχουλεψα όλα! Εκεί τις βλεπω, στα ποστ δεν τις βλέπω!

Τωρα θα με κανεις να το πατησω και γω για να δω πως φτιαχνεται. Και αν μετα τη χασω και γω, αλιμονο σου, ουτε τιαρα ουτε τπτ χαχαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλά μην νομίζεις και εμένα μια κοπέλα μου είπε πως να του φτιάξω το πρόγραμμα για να κοιμάται σερί όλη νύχτα αλλά δεν πιάνει όταν θηλάζεις, είναι μόνο όταν πίνουν ξένο γάλα! Μια φορά του το έκανα και σταμάτησε μόνος του να ξυπνάει!

Σιγά μην μαλλιοτραβηχτουμε βρε... Πάρε εσύ την κορδέλα και άσε σε εμένα την τιάρα! Σιγά.. αχαχαχαχαχα

Τα ψαχουλεψα όλα! Εκεί τις βλεπω, στα ποστ δεν τις βλέπω!

Εε αμα εισαι χακερ, τι να λεμε. Το εκανα και το βρηκα. Λοιπον. Πας προφιλ, ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και εκει εχει ενα πεδιο που σου ειναι απενεργοποιημενο και γραφει" εμφανιση υπογραφων?" . Ενεργοποιησε το, πατα αποθηκευση και βουαλά!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ααααα για πες αν δεν βαριέσαι, τα δίδυμα δε θα τα θηλασω, οπότε θα μου χρειαστούν συμβουλές οπωσδήποτε!!! 

Θα στα στείλω σε μήνυμα, είναι ολόκληρη ιστορία!!!

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τωρα θα με κανεις να το πατησω και γω για να δω πως φτιαχνεται. Και αν μετα τη χασω και γω, αλιμονο σου, ουτε τιαρα ουτε τπτ χαχαχαχα

Εε αμα εισαι χακερ, τι να λεμε. Το εκανα και το βρηκα. Λοιπον. Πας προφιλ, ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και εκει εχει ενα πεδιο που σου ειναι απενεργοποιημενο και γραφει" εμφανιση υπογραφων?" . Ενεργοποιησε το, πατα αποθηκευση και βουαλά!

Το βρήκα πριν μου το πεις χάκερ!!! Γιατι άμα εσύ είσαι χάκερ  εγώ είμαι τρακτέρ!! Αχαχαχαχαχαε τιάρα ούτε κορδέλα;;; τι θα πάρω εγώ εεεεε;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Τωρα θα με κανεις να το πατησω και γω για να δω πως φτιαχνεται. Και αν μετα τη χασω και γω, αλιμονο σου, ουτε τιαρα ουτε τπτ χαχαχαχα

Εε αμα εισαι χακερ, τι να λεμε. Το εκανα και το βρηκα. Λοιπον. Πας προφιλ, ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και εκει εχει ενα πεδιο που σου ειναι απενεργοποιημενο και γραφει" εμφανιση υπογραφων?" . Ενεργοποιησε το, πατα αποθηκευση και βουαλά!

Αχ βοηθαμε κ μενα που εχω φτιαξει το τικερακι στο liliypie κ δεν εχω καταφερει να το βαλω εδω κ τοσο καιρο


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Προσεχε τι ταζεις...γιατι θα το πιασεις.... οπως λεει και ενα ασμα χαχαχαχαχα

 

Καλησπερα κοριτσι μου. Εμενα μου δωσανε ενα καθισματακι απο αυτα που ηταν σετ με το καροτσι συστημα 3 σε 1 της inglesina. Θα το κρατησω για αρχη και μετα θα παω σε πιο μεγαλο καθισμα. Αν παρεις, να προσεξεις να εχει περασει απο crash test και καλο ειναι να διαθετει συστημα isofix. Αμα το ψαξεις σιγουρα θα το διαβασεις να το γραφουν. Ειναι πιο ασφαλης τροπος προσδεσης. Οταν φτασει η ωρα να αγορασω προτιμω να επενδυσω στο καθισματακι του κατι παραπανω. 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου!

Έχω πάρει σκέτο καρότσι και ήθελα να πάρω ένα καλό καθισματάκι γιαύτο το ψάχνω!


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Dimitra K είπε:

Αχ βοηθαμε κ μενα που εχω φτιαξει το τικερακι στο liliypie κ δεν εχω καταφερει να το βαλω εδω κ τοσο καιρο

Πας στο προφίλ στις ρυθμίσεις εκεί που λέει settings area ανοίγεις και επιλέγεις υπογραφή, μετά πατάς προσθήκη επιπρόσθετου υλικου και προσθήκη εικόνας από σύνδεσμο url, εκεί κάνεις επικόλληση το url από το τικερακι σου

πρίν από 1 λεπτό , Dimitra K είπε:

Νομιζω το καταφερα!εμφανιζεται!Ξερεις αν αλλαζει μονο του οσο περνανε οι μερες?

Ναι κάνει αντίστροφη μέτρηση!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυυυ!

πρίν από 2 λεπτά , Dimitra K είπε:

Νομιζω το καταφερα!εμφανιζεται!Ξερεις αν αλλαζει μονο του οσο περνανε οι μερες?

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πας στο προφίλ στις ρυθμίσεις εκεί που λέει settings area ανοίγεις και επιλέγεις υπογραφή, μετά πατάς προσθήκη επιπρόσθετου υλικου και προσθήκη εικόνας από σύνδεσμο url, εκεί κάνεις επικόλληση το url από το τικερακι σου

 

 

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια, στο ντοπλερ σε κοιτανε μονο κοιλιακα ετσι?? :lol: Καταλαβαινουμε ολες γιατι ρωταω βεβαια εεε@Anastasia_paris ??? Εχω ραντεβου να το κανω αυριο αυτο. Κοιτανε και τραχηλο μηπως?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσια, στο ντοπλερ σε κοιτανε μονο κοιλιακα ετσι?? :lol: Καταλαβαινουμε ολες γιατι ρωταω βεβαια εεε@Anastasia_paris ??? Εχω ραντεβου να το κανω αυριο αυτο. Κοιτανε και τραχηλο μηπως?

Ναι καταλαβαίνω χαχαχαχαχ!!!!! Πικρή ιστορία.... Σε μένα όπως ξέρεις δεν τον μέτρησαν δυστυχώς, το ιδιο και στην @Cath3rine, πήγαμε στον ίδιο γιατρό!!!!! Η γιατρός μου άφησε να εννοηθεί ότι έπρεπε να το κάνει.... Σε ιδιωτικό θα πας η σε δημόσιο???? Μπορεί στο δημόσιο να Μας Ξεπετανε τι να πω.... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ναι καταλαβαίνω χαχαχαχαχ!!!!! Πικρή ιστορία.... Σε μένα όπως ξέρεις δεν τον μέτρησαν δυστυχώς, το ιδιο και στην @Cath3rine, πήγαμε στον ίδιο γιατρό!!!!! Η γιατρός μου άφησε να εννοηθεί ότι έπρεπε να το κάνει.... Σε ιδιωτικό θα πας η σε δημόσιο???? Μπορεί στο δημόσιο να Μας Ξεπετανε τι να πω.... 

Αν δεν τον δουν θα τους το ζητησω. Αν και επειδη εμενα το εντοπισαμε εγκαιρα ευτυχως το προβλημα με παρακολουθει ο γιατρος καθε 2 βδομαδες και τον κοιταμε και τον τραχηλο καθε φορα. 

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Μικρακι μου!!! Μη φοβασαι! Η μπουμπου σου εξαλλου ειναι ετοιμη ακομα κ αν βγει! Να εισαι ηρεμη, με την αγωγη που σου δινουν μπορει και να σταματησουν οι συσπασεις. ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ! Μια χαρα θα ειναι το παιδακι σου! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8

Βαλεντινακι μου καταρχήν ψυχραιμία.... Σου χορηγούν φάρμακα???? Η κορτιζόνη αγάπη μου είναι για τα πνευμονακια της μπέμπα, είναι για καλό μην ανησυχείς.... Έχεις διαστολη??? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...