Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , loyloy είπε:

Όπως σου βγει καλέ.δεν υπάρχει λόγος άγχους.εγω ονειρεύομαι φαγητά συνέχεια και γλυκά.και τυροκαυτερη.και έχω τη μαμά μου να μου λέει δεβ κάνει στο θηλασμό καυτερα.θα δείξει όμως πως θα μας παε ι.χωρις άγχος και ότι γίνει.

Εμένα δεν μου αρέσουν κιόλας.Δεν με χαλάει να μη τα τρώω.και με τόση πείνα με το ζάχαρο σε διαβεβαιώ τις πρώτες μέρες σιγά μη φάω όσπρια.εχω κάνει παραγγελίες ήδη τι φαγητά Θέλω :)

Κλαίω με την τυροκαυτερη!!!!! Χαχαχαχαχα είναι έρωτας!!!! Πάντως υπάρχει και χωρίς καυτερή πιπεριά μέσα να ξες!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κλαίω με την τυροκαυτερη!!!!! Χαχαχαχαχα είναι έρωτας!!!! Πάντως υπάρχει και χωρίς καυτερή πιπεριά μέσα να ξες!!!!! 

Χριστούγεννα πάντα ψήνουμε παιδάκια στα καρβουνα και κοτα από το χωριό αυγολέμονο.Με το κοψιδι ή τρως τυροκαυτερη ή δεν τρως.δεν κάνω μισοδουλειες. :) Ταυρινα στο ζώδιο.και σαν γνήσιος ταύρος τρελαίνομαι για το φαγητό.τι να κάνουμε.ειμαι λιχουδα. Ά ιδέα γαλοτυρι.αλλα θα βρω καλό στην Αθήνα?Μέτσοβο ήταν όνειρο που χα φάει πάντως.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Χριστούγεννα πάντα ψήνουμε παιδάκια στα καρβουνα και κοτα από το χωριό αυγολέμονο.Με το κοψιδι ή τρως τυροκαυτερη ή δεν τρως.δεν κάνω μισοδουλειες. :) Ταυρινα στο ζώδιο.και σαν γνήσιος ταύρος τρελαίνομαι για το φαγητό.τι να κάνουμε.ειμαι λιχουδα. 

Χαχαχαχα. Επιβεβαιωνω! Ιδιος ειναι και ο αδερφος μου!!! Χαχαχα

Εγω παλι καμια σχεση. Ενω ειμαι πολυ λιχουδα, γενικα στη διατροφη μου προτιμω λαχανικα, οσπρια, αυτα της υγιεινης διατροφης αλλα διπλα μου παντα μια σοκολατα η ενα προφιτερολ, ενα τιραμισού, ενα γαλακτομπουρεκο!! Ειμαι πολυ γλυκατζου. Κατα τ αλλα υγιεινη διατροφη τρομαρα μου χαχα. Πως το κανω αυτο το κουλό ουτε που ξερω. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Χριστούγεννα πάντα ψήνουμε παιδάκια στα καρβουνα και κοτα από το χωριό αυγολέμονο.Με το κοψιδι ή τρως τυροκαυτερη ή δεν τρως.δεν κάνω μισοδουλειες. :) Ταυρινα στο ζώδιο.και σαν γνήσιος ταύρος τρελαίνομαι για το φαγητό.τι να κάνουμε.ειμαι λιχουδα. 

Ααααα κι εγώ που είμαι λέων καλοφαγου είμαι μη νομίζεις...!!! Τώρα. Είπες και παιδάκια.... Ευτυχως έχουμε ψητοπωλείο και ότι ζητήσω την ίδια μέρα μου το ψήνουν χαχαχαχαχα!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Επιβεβαιωνω! Ιδιος ειναι και ο αδερφος μου!!! Χαχαχα

Εγω παλι καμια σχεση. Ενω ειμαι πολυ λιχουδα, γενικα στη διατροφη μου προτιμω λαχανικα, οσπρια, αυτα της υγιεινης διατροφης αλλα διπλα μου παντα μια σοκολατα η ενα προφιτερολ, ενα τιραμισού, ενα γαλακτομπουρεκο!! Ειμαι πολυ γλυκατζου. Κατα τ αλλα υγιεινη διατροφη τρομαρα μου χαχα. Πως το κανω αυτο το κουλό ουτε που ξερω. 

Και ξέρεις τρελαίνομαι και για γλυκά.δεν είμαι Τύπος του Αλμυρού. Θέλω να φάω Καλά και μετά να χτυπήσω και ρνα γλυκάκι περιποιημένο.Ειδικα αν βρω καλό εκμεκ καταιφι το τσακιζω.Οταν έμεινα  μόνη μου έκανα κάτι γρουνιες α σε.σχολαγα από τη δουλειά και αν ήμουν ψωφια έπαιρνα 2 πιτόγυρα περιποιημένα και από το ζαχαροπλαστείο 1 προφιρερολ και 1 εκμεκ καταιφι. Τη συνέχεια τη φαντάζεσαι.και εκείνες τις εποχές ήμουν και 48 κιλά.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Και ξέρεις τρελαίνομαι και για γλυκά.δεν είμαι Τύπος του Αλμυρού. Θέλω να φάω Καλά και μετά να χτυπήσω και ρνα γλυκάκι περιποιημένο.Ειδικα αν βρω καλό εκμεκ καταιφι το τσακιζω.Οταν έμεινα  μόνη μου έκανα κάτι γρουνιες α σε.σχολαγα από τη δουλειά και αν ήμουν ψωφια έπαιρνα 2 πιτόγυρα περιποιημένα και από το ζαχαροπλαστείο 1 προφιρερολ και 1 εκμεκ καταιφι. Τη συνέχεια τη φαντάζεσαι.και εκείνες τις εποχές ήμουν και 48 κιλά.

Χαχαχα. Θεά! Εισαι τρομερη ομως. Κανεις τις γουρουνιες σου αλλα απο κιλα σκιζεις!! Πες μας το μυστικο!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αμην κοπελα μου να πανε ολα καλα για ολες μας!!!! Ποτε μπαινεις στον μηνα σου;; 

Εγώ κανονικά μπαινω στο μήνα μου μέσα Δεκεμβρίου αλλά ούτως ή άλλως δεν θα φτάσω μέχρι τότε. Θα προγραμματιστεί η καισαρική νωρίτερα, εκτός απροόπτου. Θα ξαναμιλήσω στο επόμενο ραντεβού πάλι με το γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 & @loyloy κι εμείς πανσετουλες.. Με τυροκαυτερη κ πάπρικα... Κεφτεδάκια κ κοτόπουλο με πατάτες!!! Αχ τι με θυμίσατε.. Κ καυτερή πιπεριά με ξυδακι κ λαδάκι.. (Μ αρεσουν τα καυτερά) 

@Anastasia_paris βρε έτσι κ μας αφήσουν θα μπούμε κ θα καθαρίσουμε ολόκληρο μαγαζι... Ο φόβος κι ο τρόμος θα μαστε! Χαχαχαχαχαχα η συμμορία των. Εγκύων!!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cath3rine είπε:

@nanoula90 & @loyloy κι εμείς πανσετουλες.. Με τυροκαυτερη κ πάπρικα... Κεφτεδάκια κ κοτόπουλο με πατάτες!!! Αχ τι με θυμίσατε.. Κ καυτερή πιπεριά με ξυδακι κ λαδάκι.. (Μ αρεσουν τα καυτερά) 

@Anastasia_paris βρε έτσι κ μας αφήσουν θα μπούμε κ θα καθαρίσουμε ολόκληρο μαγαζι... Ο φόβος κι ο τρόμος θα μαστε! Χαχαχαχαχαχα η συμμορία των. Εγκύων!!!! 

Ε οχι και φοβος κ τρομος. Οι ταβερνιαρηδες θα τριβουν τα χερακια τους. Θα λενε ηρθανε οι φαγανουλες παιδια, τρεχααατεεε χαχαχαχ

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω παλι ρε κοριτσια πεθυμησα πιο απλα πραγματα! Μακαρονια με κιμα, κοτοπουλο με ρυζι η με τραχανα, ρεβυθια, φετα...ενταξει απο γλυκα δε το συζηταω! Τα θελω ολα! Σημερα το εριξα εξω! Εφαγα ενα χοιρινο καλαμακι και 6 πατατες τηγανιτες και ενα κουταλακι μαγιονεζα! Ευτυχως η μετρηση ηταν καλη! Α...ηπια και δυο γουλιες sprite απο τον αντρα μου! Κοριτσια μου μειναν στη χειροτερη 8 μερες! Απιστευτο μου φαινεται!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε οχι και φοβος κ τρομος. Οι ταβερνιαρηδες θα τριβουν τα χερακια τους. Θα λενε ηρθανε οι φαγανουλες παιδια, τρεχααατεεε χαχαχαχ

Ναι αλλα εμείς τα θέλουμε γρήγορα!!!  Θα ναι όλοι έντρομοι.. Χαχ:χαχαχά 

πρίν από 2 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω παλι ρε κοριτσια πεθυμησα πιο απλα πραγματα! Μακαρονια με κιμα, κοτοπουλο με ρυζι η με τραχανα, ρεβυθια, φετα...ενταξει απο γλυκα δε το συζηταω! Τα θελω ολα! Σημερα το εριξα εξω! Εφαγα ενα χοιρινο καλαμακι και 6 πατατες τηγανιτες και ενα κουταλακι μαγιονεζα! Ευτυχως η μετρηση ηταν καλη! Α...ηπια και δυο γουλιες sprite απο τον αντρα μου! Κοριτσια μου μειναν στη χειροτερη 8 μερες! Απιστευτο μου φαινεται!

Τόσες λίγες ε;;;  πωωωω.... Ααα καλα έκανες κ τα, φαγες τπτ δεν έμεινε!!!!  Σήμερα έκανα μακαρόνια με κιμά....

Κ μόλις γεννήσεις με το καλο βγαλε ενα εβδομαδιαίο μενού.. Κάθε μέρα κ ένα φαγητό που στερήθηκες!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Θεά! Εισαι τρομερη ομως. Κανεις τις γουρουνιες σου αλλα απο κιλα σκιζεις!! Πες μας το μυστικο!

Το μυστικό?Δούλευα σε καζίνο.κοιλιομενο ωραριο.ποτε όλη νύχτα ποτε πρωί ποτε μεσημέρι.ο οργανισμός τα χε φτύσει και έκαιγε τα πάντα.αφου αν έπαιρνα λίγα κιλά περίμενα ποτε θα μαι νυχτα για να τα χάσω.με το που σταμάτησα 53 κιλά και κόλλησα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια, σας δελεαζω για ταξίδι Θεσσαλονίκη..!!! Οποία έρθει κερνάω τραπέζι στο μαγαζί Μας!!!! Και έχουμε και πολύ ωραίο γύρο, όχι σουβλάκι.... ΓΥΡΟΟΟΟΟΟΟ..... Και σουβλάκι φυσικά, όχι καλαμάκι... Χαχαχαχαχαχα οποια τα ζητήσει λάθος τα χρεώνεται κανονικά!!!! 

  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Λοιπόν κορίτσια, σας δελεαζω για ταξίδι Θεσσαλονίκη..!!! Οποία έρθει κερνάω τραπέζι στο μαγαζί Μας!!!! Και έχουμε και πολύ ωραίο γύρο, όχι σουβλάκι.... ΓΥΡΟΟΟΟΟΟΟ..... Και σουβλάκι φυσικά, όχι καλαμάκι... Χαχαχαχαχαχα οποια τα ζητήσει λάθος τα χρεώνεται κανονικά!!!! 

Χαχαχαχα σωστή!! !!!!!!!!σπούδαζα Καβάλα.Αθηναια καταλαβαίνεις πόσο δούλεμα έτρωγα μέχρι να σταματήσω να τα λέω καλαμάκι.Αχ γυρο.τελευταια φορά έφαγα τη μέρα που συλλαβαμε τον μπέμπη!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...