Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 hour ago, kathyv25 είπε:

Χαχαχα και μένα έτσι κάνει ρε συ! Με το που βάζω χέρι σταματάει! Χαίρομαι που λέμε όλες τα ίδια! Και εγώ αυτό λέω σαν αλιεν είναι όταν μου φουσκώνει την κοιλιά από μια μεριά! Κυρίως από δεξιά παει και ο δικός μου! 

Τέλεια αφου κάνουν τα ίδια χαίρομαι ...απο δεξια κ μάλιστα φουσκώνει σαν καρούμπαλο.. Αλλα ακομα δεν εχω δει αυτό που λενε οτι φαίνεται πατουσακι κ χεράκι να χτυπάει.. Οποτε δια της αφής κ ενστίκτου λεω ποδι η χερι χααχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Cath3rine είπε:

Τέλεια αφου κάνουν τα ίδια χαίρομαι ...απο δεξια κ μάλιστα φουσκώνει σαν καρούμπαλο.. Αλλα ακομα δεν εχω δει αυτό που λενε οτι φαίνεται πατουσακι κ χεράκι να χτυπάει.. Οποτε δια της αφής κ ενστίκτου λεω ποδι η χερι χααχαχαχα

Κ μεεενα. Εχει πλακα γιατι ο χοντρουλης μου δεν μπορει πλεον να ελεγξει το βαρος του. Οταν λοιπον ξαπλωνω πχ στην αριστερη πλευρα, μετα γυρναω ανασκελα και ολη η κοιλια ειναι αριστερα. Μετα γυρναω δεξια και ολη η κοιλια παει δεξια. :lol: Του κανω καψονια πριν μου κανει αυτος χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Με τα μακαρόνια με κιμά χτες τπτ.δεν τον κατάλαβα.ενω σήμερα ο άτιμος χτυπιοταν.Εγω έβαλα 2 στολίδια για το καλό.το υπόλοιπο στόλισαν ο μπαμπας μου με την ανιψιά μου.

Κι εγω 2-3 έβαλα...! Μην φανταστείς.. Απλα κ με αυτά Κουράστηκα.. Χαχαχαχαχα μετα ανέβαλε ολο το ντεκορασιον μονος.. Ελεγα βαλε αυτο εκεί.. Το αλλο παραπέρα.. Τα νεύρα κρόσια χαχαχαχαχαχαχα έχουμε πολυ μικρό σπίτι οποτε το βαλε εδω κ εκεί ειναι σαν puzzle χαχαααχαα 

Just now, nanoula90 είπε:

Κ μεεενα. Εχει πλακα γιατι ο χοντρουλης μου δεν μπορει πλεον να ελεγξει το βαρος του. Οταν λοιπον ξαπλωνω πχ στην αριστερη πλευρα, μετα γυρναω ανασκελα και ολη η κοιλια ειναι αριστερα. Μετα γυρναω δεξια και ολη η κοιλια παει δεξια. :lol: Του κανω καψονια πριν μου κανει αυτος χαχαχα

Φιλεναδα κ εγώ το κανω αυτό ..με ζορίζει κ αλλαζω πλευρα χαχααχαα καμια φορα σκέφτομαι μήπως δεν πρέπει γτ είναι κ με τον ομφάλιο.... Αλλα δεν μπορώ πιανομαι κιολας στην ιδια μεριά... Επισης πολυ σπάνια να χτυπήσει εμενα οταν είμαι όρθια η εξω για ψώνια.. Σχεδον ποτε... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κι εγω 2-3 έβαλα...! Μην φανταστείς.. Απλα κ με αυτά Κουράστηκα.. Χαχαχαχαχα μετα ανέβαλε ολο το ντεκορασιον μονος.. Ελεγα βαλε αυτο εκεί.. Το αλλο παραπέρα.. Τα νεύρα κρόσια χαχαχαχαχαχαχα έχουμε πολυ μικρό σπίτι οποτε το βαλε εδω κ εκεί ειναι σαν puzzle χαχαααχαα 

Φιλεναδα κ εγώ το κανω αυτό ..με ζορίζει κ αλλαζω πλευρα χαχααχαα καμια φορα σκέφτομαι μήπως δεν πρέπει γτ είναι κ με τον ομφάλιο.... Αλλα δεν μπορώ πιανομαι κιολας στην ιδια μεριά... Επισης πολυ σπάνια να χτυπήσει εμενα οταν είμαι όρθια η εξω για ψώνια.. Σχεδον ποτε... 

Εγω τον νιωθω οταν κουνιεται. Ειναι πολυ ψηλα ακομα και φαντασου τον νιωθω ακριβως στο διαφραγμα. Επειδη ξερω οτι ειναι με το κεφαλι προς τα κατω και εκει ειναι τα πατουσακια του μολις καταλαβω οτι κλωτσαει του ριχνω και γω στο πατουσακι και εκει ξεκιναει και ριχνει πιο πολλες. Χαχαχαχα. Τον πειραζω, δεν τον αφηνω ησυχο. Τον εχω τρελανει. Αφου θα με τρελανει αυτος μετα, ας του δωσω κ γω ενα μαθημα :lol: μανα να σου πετυχει

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω τον νιωθω οταν κουνιεται. Ειναι πολυ ψηλα ακομα και φαντασου τον νιωθω ακριβως στο διαφραγμα. Επειδη ξερω οτι ειναι με το κεφαλι προς τα κατω και εκει ειναι τα πατουσακια του μολις καταλαβω οτι κλωτσαει του ριχνω και γω στο πατουσακι και εκει ξεκιναει και ριχνει πιο πολλες. Χαχαχαχα. Τον πειραζω, δεν τον αφηνω ησυχο. Τον εχω τρελανει. Αφου θα με τρελανει αυτος μετα, ας του δωσω κ γω ενα μαθημα :lol: μανα να σου πετυχει

Ποσο τελεια..... Εσενα αντιδράει αμα χτυπάς... Εγω οσες φορές το χω κάνει.. Τπτ... Ρε συ εχουν προσωπικότητα;;,θα τρελαθώ... Χαχαχαχα καλα κανεις,!! Λες κ εμενα ακομα εμ το κεφαλι κατω να ναι;;; ποιος ξέρει :;;

Καποιες φορες λεω να ειχα εναν υπερηχο σπίτι να έβλεπα οποτε ηθελα.....! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ποσο τελεια..... Εσενα αντιδράει αμα χτυπάς... Εγω οσες φορές το χω κάνει.. Τπτ... Ρε συ εχουν προσωπικότητα;;,θα τρελαθώ... Χαχαχαχα καλα κανεις,!! Λες κ εμενα ακομα εμ το κεφαλι κατω να ναι;;; ποιος ξέρει :;;

Καποιες φορες λεω να ειχα εναν υπερηχο σπίτι να έβλεπα οποτε ηθελα.....! 

Ε τωρα δυσκολα ξαναγυρνανε. Οχι οτι δεν μπορουν, αλλα ειναι δυσκολο. Ειδικα αν ειναι με το κεφαλι κατω. Γιατι το κεφαλι ειναι πιο βαρυ απο το υπολοιπο σωμα. Για αυτο αλλωστε και οταν ειναι με τα ποδια κατω σου λενε οτι μεχρι και 36 εβδομαδων περιπου αντε βαρια 37 μπορει να γυρισουν, γιατι εχουν κεφάλα και τους παιρνει το βαρος χαχαχαχα. Εμενα ειδικα που ειναι και οντως κεφαλας, μου το ειπαν και στο ντοπλερ, σιγα μην κουνηθει. Και χοντρος και κεφαλας και μαγουλάς στο 3d. Για αυτο δεν παιρνω κιλα. Αφου δεν αφηνει τπτ για μενα χαχαχαχα. Η αρκουδιτσα μου

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε τωρα δυσκολα ξαναγυρνανε. Οχι οτι δεν μπορουν, αλλα ειναι δυσκολο. Ειδικα αν ειναι με το κεφαλι κατω. Γιατι το κεφαλι ειναι πιο βαρυ απο το υπολοιπο σωμα. Για αυτο αλλωστε και οταν ειναι με τα ποδια κατω σου λενε οτι μεχρι και 36 εβδομαδων περιπου αντε βαρια 37 μπορει να γυρισουν, γιατι εχουν κεφάλα και τους παιρνει το βαρος χαχαχαχα. Εμενα ειδικα που ειναι και οντως κεφαλας, μου το ειπαν και στο ντοπλερ, σιγα μην κουνηθει. Και χοντρος και κεφαλας και μαγουλάς στο 3d. Για αυτο δεν παιρνω κιλα. Αφου δεν αφηνει τπτ για μενα χαχαχαχα. Η αρκουδιτσα μου

Αλήθεια;;; μωρε εγω 3d δεν είδα στο, ντοπλερ.. Αλλα ηταν με το κεφάλι κάτω... Οποτε μαλλον θα ναι αυτο που λες.. Ισως γυρνάει τα πόδια πανω στο διαφραγμα κ θώρακα.. Τι να πω...! 

Εμενα 31+5 που έκανα ντοπλερ ηταν 1783γρ..  Πολλα η λιγα δεν ξερω.. Με είπε φυσιολογικά! 

Link to comment
Share on other sites

Και μενα η μπεμπα ακριβως στην ιδια θεση με τη loyloy ειναι! Και συνηθως τουρλωνει τον κωλο της! Εκει να δεις πονο! Νιωθω οτι θα σπασει η κοιλια μου! Εμενα ειναι και μεγαλη τωρα...σημερα εκλεισα τις 37 εβδομαδες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αλήθεια;;; μωρε εγω 3d δεν είδα στο, ντοπλερ.. Αλλα ηταν με το κεφάλι κάτω... Οποτε μαλλον θα ναι αυτο που λες.. Ισως γυρνάει τα πόδια πανω στο διαφραγμα κ θώρακα.. Τι να πω...! 

Εμενα 31+5 που έκανα ντοπλερ ηταν 1783γρ..  Πολλα η λιγα δεν ξερω.. Με είπε φυσιολογικά! 

Νορμαλ ειναι. Τι να πω κ γω. Που 32+1 τον εβγαλε ο γιατρος 2200 και στο ντοπλερ 33 +1 2600. Αν παιρνει 400 γρ τη βδομαδα θα πρεπει να κανω απεργια πεινας για να μπορεσω να τον βγαλω :lol::lol:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαραβαλακια μου εσείς με το ζάχαρο.ηθελα σα τρελή γλυκό και έτσι για απογευμα έφαγα ενα μήλο και ενα ταρτακι. Τιμή ζαχαρου 96. :)

πρίν από 2 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Και μενα η μπεμπα ακριβως στην ιδια θεση με τη loyloy ειναι! Και συνηθως τουρλωνει τον κωλο της! Εκει να δεις πονο! Νιωθω οτι θα σπασει η κοιλια μου! Εμενα ειναι και μεγαλη τωρα...σημερα εκλεισα τις 37 εβδομαδες!

Άντε γέννησε σε περιμένω να ακολουθήσω.οι κυριες προηγουνται.τα τηρεί αυτά ο γιος μου!!!!!!

Ο κωλαράκος είναι από τα αριστερά εκεί να δεις τουρλωμα.καθεται κάπως πλαγιαστος .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Σαραβαλακια μου εσείς με το ζάχαρο.ηθελα σα τρελή γλυκό και έτσι για απογευμα έφαγα ενα μήλο και ενα ταρτακι. Τιμή ζαχαρου 96. :)

Αυτα ειναι. Κ γω εχω κεικ και το τσιμπαω το κομματακι μου. Δεν ανεβαινει προς το παρον. Τι σκατα ζαχαρο ειναι αυτο δεν μπορω να καταλαβω. Τη μια μπορει να ανεβει με το γλυκακι την αλλη ουτε 100 δεν φτανει. Τι να πω. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Και μενα η μπεμπα ακριβως στην ιδια θεση με τη loyloy ειναι! Και συνηθως τουρλωνει τον κωλο της! Εκει να δεις πονο! Νιωθω οτι θα σπασει η κοιλια μου! Εμενα ειναι και μεγαλη τωρα...σημερα εκλεισα τις 37 εβδομαδες!

Εισαι 1 βδομαδα κ κατι μεγαλύτερη!!! Εγω τετάρτη μπαινω 36η εβδ.. Σε πονάει τοσο;;; βαζεις κρέμες εσύ;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αυτα ειναι. Κ γω εχω κεικ και το τσιμπαω το κομματακι μου. Δεν ανεβαινει προς το παρον. Τι σκατα ζαχαρο ειναι αυτο δεν μπορω να καταλαβω. Τη μια μπορει να ανεβει με το γλυκακι την αλλη ουτε 100 δεν φτανει. Τι να πω. 

Με κέικ με πήγε 143 αν θυμάμαι καλά.και 2 δαγκωνιες.αρα καλύτερα ταρτακια .μου Μου αρέσουν και πιο πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εισαι 1 βδομαδα κ κατι μεγαλύτερη!!! Εγω τετάρτη μπαινω 36η εβδ.. Σε πονάει τοσο;;; βαζεις κρέμες εσύ;;; 

Ειχα παρει μια στην αρχη αλλα δεν την εβαλα ποτε! Τωρα εχω καμια βδομαδα που βαζω γιατι αισθανομαι οτι θα σπασει η κοιλια μου!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσιαααααα μόλις τελείωσα συμμάζεματα, σιδερωσαμε μωρουδιακα και τέτοια και τα τακτοποιουσα..... @ΒαλεντιναΧρηστος τι έγινε κοριτσάκι μου γεννησαμεεεεεε?????????

Εμείς καλά πάμε, ξεκίνησα χθες αντιβίωση στον μικρο, δεν τη γλιτώσαμε δυστυχώς...! Ευτυχώς Παναγία μου που δεν κολλάω!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...