Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Τελευταίες μέρες ύπνου και έχω τον άντρα μου να ροχαλιζει. Δεν το πιστεύω αυτό που ζω.καποιος μου κάνει πλάκα.νυσταζω δεν αντέχω και δεν μπορώ να κοιμηθώ.ειμαι περήφανη στα αυτιά.θελβ ησυχία για να κοιμηθώ.με έπιασε Ένας εκνευρισμός τώρα τι να σας λέω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , loyloy είπε:

Τελευταίες μέρες ύπνου και έχω τον άντρα μου να ροχαλιζει. Δεν το πιστεύω αυτό που ζω.καποιος μου κάνει πλάκα.νυσταζω δεν αντέχω και δεν μπορώ να κοιμηθώ.ειμαι περήφανη στα αυτιά.θελβ ησυχία για να κοιμηθώ.με έπιασε Ένας εκνευρισμός τώρα τι να σας λέω.

Δεν είσαι μόνη σου σε αυτό χαχαχαχαχαχα cool....! Σε νιωθω! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Τελευταίες μέρες ύπνου και έχω τον άντρα μου να ροχαλιζει. Δεν το πιστεύω αυτό που ζω.καποιος μου κάνει πλάκα.νυσταζω δεν αντέχω και δεν μπορώ να κοιμηθώ.ειμαι περήφανη στα αυτιά.θελβ ησυχία για να κοιμηθώ.με έπιασε Ένας εκνευρισμός τώρα τι να σας λέω.

Χαχαχα! Καλη φαση! Ελα μωρε παρτον μια αγκαλιτσα και κοιμησου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Cath3rine είπε:

Δεν είσαι μόνη σου σε αυτό χαχαχαχαχαχα cool....! Σε νιωθω! 

Ήρθα στο σαλόνι.πεινασα μέσα σ'όλα.και εσύ τα ίδια τραβάς?δλδ μετα με το μωρό Τι θα κάνω?ο ενας θα κλαίει και ο άλλος θα ροχαλιζει. Ούτε μια ώρα ύπνο δλδ.ωραια θα περάσω.

πρίν από 4 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Χαχαχα! Καλη φαση! Ελα μωρε παρτον μια αγκαλιτσα και κοιμησου!

Δεν παλεύεται.ειμαστσ 2μιση μήνες χωριά και ξεσυνηθισα. Εσύ έχεις τάισμα να φανταστώ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Ήρθα στο σαλόνι.πεινασα μέσα σ'όλα.και εσύ τα ίδια τραβάς?δλδ μετα με το μωρό Τι θα κάνω?ο ενας θα κλαίει και ο άλλος θα ροχαλιζει. Ούτε μια ώρα ύπνο δλδ.ωραια θα περάσω.

Δεν παλεύεται.ειμαστσ 2μιση μήνες χωριά και ξεσυνηθισα. Εσύ έχεις τάισμα να φανταστώ.

Δεν κοιμαται η μπουμπου, εχουμε κλαματα! Εμενα ηδη μου λειπουν παντως οι αγκαλιες με τον αντρα μου! Τωρα μονο αυτο το μικρο σκατο περνουμε αγκαλια :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Δεν κοιμαται η μπουμπου, εχουμε κλαματα! Εμενα ηδη μου λειπουν παντως οι αγκαλιες με τον αντρα μου! Τωρα μονο αυτο το μικρο σκατο περνουμε αγκαλια :)

Ωχχχχχχχχχ.που θα πάει θα στρώσει.οι πρώτοι μήνες είναι δύσκολοι.ελα τόσον καιρο κάναμε αμάν να μείνουμε έγκυος.θυμασαο?όλο για τεστ λέγαμε.δικαιειται και το σκατουλι αγκαλιά  :) .να δω σρ λίγες μέρες τι θα κάνει και το δικό μου από κλάματα. Πάντως όλο το βράδυ με έχει τσακίσει στις κλωτσιές.παω να κάνω μια απόπειρα ύπνου μήπως και.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , loyloy είπε:

Ήρθα στο σαλόνι.πεινασα μέσα σ'όλα.και εσύ τα ίδια τραβάς?δλδ μετα με το μωρό Τι θα κάνω?ο ενας θα κλαίει και ο άλλος θα ροχαλιζει. Ούτε μια ώρα ύπνο δλδ.ωραια θα περάσω.

Δεν παλεύεται.ειμαστσ 2μιση μήνες χωριά και ξεσυνηθισα. Εσύ έχεις τάισμα να φανταστώ.

Σχεδον... Εμενα δεν είναι συνεχόμενο χαχαχα κι εγω οποτε νευριάζω παω σαλόνι κ βλεπω Netflix... Τρωω κ καμια σοκολάτα... Κ μετα επιστρέφω δυναμικά.. Του αλλάζω πλευρό.. Να του ψιθυρίζεις να γυρισει στο πλάι..πιάνει!!!! 

Οταν θα χουμε τα μωρα αε το δουμε απο την θετική πλευρα.. Μπορεί να το νανουρίζει.... Για Σκέψου...! Και θα πηγαίνω μετα χαράς να κοιμάμαι σαλόνι χαχααχαχαχα

πρίν από 29 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Δεν κοιμαται η μπουμπου, εχουμε κλαματα! Εμενα ηδη μου λειπουν παντως οι αγκαλιες με τον αντρα μου! Τωρα μονο αυτο το μικρο σκατο περνουμε αγκαλια :)

Ξενυχτι ε;;; εχουμε ξενύχτι επειδη ειναι στην κοιλιά κ δεν βολευόμαστε... Εχουμε ξενύχτι κ μετα που τα γενναμε... Αχ... Θελει υπομονη.... Και γερα νευρα....! Εσένα ο άντρας σου σε αφήνει να κοιμηθείς τουλάχιστον;;;; σε βοηθάει; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;Βλεπω το ξενυχτατε.Εμεις εχουμε κι αλλο θεμα.Ο αντρας μου ειναι παθολογος σε κλινικη και τον παιρνουν συχνα μες τη νυχτα για οδηγιες.Σημερα πηραν στις 5απο τοτε ειμαι ξυπνια και κοιμηθηκα στις 2 γιατι ειχα αναγουλα .Ευτυχως ο μικρος κοιμαται στο δικο του δωματιο και δεν ξυπναει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Σχεδον... Εμενα δεν είναι συνεχόμενο χαχαχα κι εγω οποτε νευριάζω παω σαλόνι κ βλεπω Netflix... Τρωω κ καμια σοκολάτα... Κ μετα επιστρέφω δυναμικά.. Του αλλάζω πλευρό.. Να του ψιθυρίζεις να γυρισει στο πλάι..πιάνει!!!! 

Οταν θα χουμε τα μωρα αε το δουμε απο την θετική πλευρα.. Μπορεί να το νανουρίζει.... Για Σκέψου...! Και θα πηγαίνω μετα χαράς να κοιμάμαι σαλόνι χαχααχαχαχα

Ξενυχτι ε;;; εχουμε ξενύχτι επειδη ειναι στην κοιλιά κ δεν βολευόμαστε... Εχουμε ξενύχτι κ μετα που τα γενναμε... Αχ... Θελει υπομονη.... Και γερα νευρα....! Εσένα ο άντρας σου σε αφήνει να κοιμηθείς τουλάχιστον;;;; σε βοηθάει; 

Ο αντρας μου με αφηνει...η μπεμπα δεν μ'αφηνει! Οσο μπορει βοηθαει, αλλα γενικα λειπει ολη μερα στη δουλεια και ειμαι μονη στο σπιτι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεερααα! Και μενα χθες τον επιασε ροχαλητο, αλλα ειναι και ευαισθητουλης. Εγω αυτο που κανω ειναι να αλλαζω πλευρο ακουμπωντας τον στο ποδαρακι και ξυπναει και αλλαζει κ κεινος πλευρο. Ετσι ξανακοιμομαστε σαν πουλακια χαχαχα. Με πηρε ο υπνος απο τις 11 χθες σχεδον και ξυπνησα τωρα. Πιστευω οι αϋπνιες θα μου κακοφανουν πολυ γιατι δεν αντεχω χωρις υπνο. Και μαλιστα χωρις 8ωρο υπνο. Παντα κοιμαμαι ενα 8ωρο και ειμαι φουλ ενεργεια μετα. Αν κοιμηθω λιγοτερο ειμαι σαν την αδικη καταρα με νευρα. Οποτε φοβαμαι με τον μπεμπη μην μεταμορφωθω σε κρουελα χαχαχα. 

@kathyv25με το καλοο. Μη μας ξεχασεις.

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεεερααα! Και μενα χθες τον επιασε ροχαλητο, αλλα ειναι και ευαισθητουλης. Εγω αυτο που κανω ειναι να αλλαζω πλευρο ακουμπωντας τον στο ποδαρακι και ξυπναει και αλλαζει κ κεινος πλευρο. Ετσι ξανακοιμομαστε σαν πουλακια χαχαχα. Με πηρε ο υπνος απο τις 11 χθες σχεδον και ξυπνησα τωρα. Πιστευω οι αϋπνιες θα μου κακοφανουν πολυ γιατι δεν αντεχω χωρις υπνο. Και μαλιστα χωρις 8ωρο υπνο. Παντα κοιμαμαι ενα 8ωρο και ειμαι φουλ ενεργεια μετα. Αν κοιμηθω λιγοτερο ειμαι σαν την αδικη καταρα με νευρα. Οποτε φοβαμαι με τον μπεμπη μην μεταμορφωθω σε κρουελα χαχαχα. 

@kathyv25με το καλοο. Μη μας ξεχασεις.

 

Καλημερουδιααα...εγω τον χαϊδεύω καμια φορά κ αλλαζει πλευρό.. Η αλλάζω εγώ κ ίσως τον κουνήσω λιγο χαχαχαχαα τυχαια κ μοιραία πάντα!!!! Χαααχα ακομα παλεύω να κοιμηθώ. Γρρρρρ κ είμαι με 3-4 ωρες υπνο.. Θα τρελαθώ.. Εγω που κοιμόμουν με τις ωρες... Πφφφφφφ

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;Βλεπω το ξενυχτατε.Εμεις εχουμε κι αλλο θεμα.Ο αντρας μου ειναι παθολογος σε κλινικη και τον παιρνουν συχνα μες τη νυχτα για οδηγιες.Σημερα πηραν στις 5απο τοτε ειμαι ξυπνια και κοιμηθηκα στις 2 γιατι ειχα αναγουλα .Ευτυχως ο μικρος κοιμαται στο δικο του δωματιο και δεν ξυπναει

Κακό πράμα να σε κόβουν πάνω στον καλό υπνο.. Πωωω κ καθε λιγο κ λιγάκι σας αναστατώνουν.. Δύσκολο ...παλι καλα για τον μικρο που δε. Ξυπνάει να έχεις κ αλλα.....! 

@kathyv25 κορίτσι με το καλο σήμερα... Οποτε μπορέσεις να μας γράψεις!!! Φιλιά.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!! Εσάς σας ξυπνάνε τα ροχαλητα εμένα με ξυπνάει ο σκύλος μου!!! Έχει τώρα κάποιες μέρες που επειδή κοιμάμαι πολύ βαριέται το ζωντανό και κάθε πρωί τσουκου τσουκου ανοίγει την πόρτα με την κεφαλα του και έρχεται στο δωματιο!!! Ο άντρας μου δεν καταλαβαίνει τίποτα αλλά εγώ από τον ήχο στα πλακάκια που κάνουν τα πατουσακια του ξυπνάω!!! Μου θυμίζει αυτό που μου λένε  φίλες μου  με μεγάλα  παιδιά  ότι στο ρεπό τους  θέλουν  να κοιμηθούν  και τα παιδιά  τους τους ξυπνάνε από τις οκτώ το πρωί!!!

  • Χαχα 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά εδώ. Δύσκολα.... Δεν παλεύεται το νοσοκομείο.Σίγουρα εκτός μεγάλης αιμορραγίας αυτή τη βδομάδα δεν θα προχωρήσουν σε καισαρική. Οπότε είμαι στην αναμονή. Μόνη μου... ουφ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Εσάς σας ξυπνάνε τα ροχαλητα εμένα με ξυπνάει ο σκύλος μου!!! Έχει τώρα κάποιες μέρες που επειδή κοιμάμαι πολύ βαριέται το ζωντανό και κάθε πρωί τσουκου τσουκου ανοίγει την πόρτα με την κεφαλα του και έρχεται στο δωματιο!!! Ο άντρας μου δεν καταλαβαίνει τίποτα αλλά εγώ από τον ήχο στα πλακάκια που κάνουν τα πατουσακια του ξυπνάω!!! Μου θυμίζει αυτό που μου λένε  φίλες μου  με μεγάλα  παιδιά  ότι στο ρεπό τους  θέλουν  να κοιμηθούν  και τα παιδιά  τους τους ξυπνάνε από τις οκτώ το πρωί!!!

Και η δικια μου και είναι 2 κιλά μια σταλιά.κλαιει και λίγο μήπως με ξυπνήσει αλλά εγώ εκεί το παίζω κοιμισμένη έτσι πηδάει μια στο κρεβάτι καινκοιμαται κιβαυτη 

πρίν από 1 λεπτό , Sun38mam είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά εδώ. Δύσκολα.... Δεν παλεύεται το νοσοκομείο.Σίγουρα εκτός μεγάλης αιμορραγίας αυτή τη βδομάδα δεν θα προχωρήσουν σε καισαρική. Οπότε είμαι στην αναμονή. Μόνη μου... ουφ!

Τώρα πως είσαι από αιμορραγία? 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μολις γυρισα απο το νοσοκομειο το πρωι ειδα βλεννη κιτρινη με υγρα τους το ανεφερα μ ειπαν διαστολη 2εκ δουλευτηκε ο τραχηλος το σ/κ π μας περασε....παμε καλα μ ειπαν εκτος απροοπτου πονακια συνεχομενα αιμα ή νερα ραντεβου την πεμπτη μ ειπαν αμνιακα λιγα αλλα σταθερα σχετικα απο την παρασκευη π πηγα τελευταια φορα...στην αναμμονη....θα με τρελανει αυτο το μωρο.....Ποια αλλη περιμενει ετσι μαζι μ;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...