Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , Sun38mam είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά εδώ. Δύσκολα.... Δεν παλεύεται το νοσοκομείο.Σίγουρα εκτός μεγάλης αιμορραγίας αυτή τη βδομάδα δεν θα προχωρήσουν σε καισαρική. Οπότε είμαι στην αναμονή. Μόνη μου... ουφ!

Καλημέρα κορίτσι υπομονή θα πέρασουν οι μέρες και θα πας σπίτι σου με το μωράκι. Δεν έχεις άλλη κοπέλα δίπλα σου να πεις μια κουβέντα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μολις γυρισα απο το νοσοκομειο το πρωι ειδα βλεννη κιτρινη με υγρα τους το ανεφερα μ ειπαν διαστολη 2εκ δουλευτηκε ο τραχηλος το σ/κ π μας περασε....παμε καλα μ ειπαν εκτος απροοπτου πονακια συνεχομενα αιμα ή νερα ραντεβου την πεμπτη μ ειπαν αμνιακα λιγα αλλα σταθερα σχετικα απο την παρασκευη π πηγα τελευταια φορα...στην αναμμονη....θα με τρελανει αυτο το μωρο.....Ποια αλλη περιμενει ετσι μαζι μ;;

Εγωωωωωω!!!!!!!Σήμερα είχα καινεγω βλένη κίτρινη.το απόγευμα είπαμε με το γιατρό θα μιλήσουμε μήπως πάω αύριο το πρωί νοσοκομείο να με δει. Πάντως μου χει δώσει μέχρι Τετάρτη.Γθα να δούμε.κονταροχτυπιομαστε.ποια θα είναι πρώτη? Πάντως κοιτα που έκλεισες την 38η.μια χαρα η μπουμπου εκαν ε από μόνη της αυτό που έπρεπε .Εμείς Σάββατο ίσα που ξεκίνησε η διαστολή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Εγωωωωωω!!!!!!!Σήμερα είχα καινεγω βλένη κίτρινη.το απόγευμα είπαμε με το γιατρό θα μιλήσουμε μήπως πάω αύριο το πρωί νοσοκομείο να με δει. Πάντως μου χει δώσει μέχρι Τετάρτη.Γθα να δούμε.κονταροχτυπιομαστε.ποια θα είναι πρώτη? Πάντως κοιτα που έκλεισες την 38η.μια χαρα η μπουμπου εκαν ε από μόνη της αυτό που έπρεπε .Εμείς Σάββατο ίσα που ξεκίνησε η διαστολή 

Εσυ θα εισαι πρωτη εισαι μια εβδομαδα μπροστα βρε....ναι η κορη μ εκατσε μεσα τελικα...εμεις διαστολη απο παρασκευη π ηταν 1εκ κ κατι σημερα ηταν 2κ κατι....κατι γινεται......με τα κιλα πως πας;;; εβαλα 1κιλο κ 200γρ μεσα σε 5μερες χαχαχα επαθα πλακα νομιζα με κοροιδευει η ζυγαρια...ειμαι 56.600...+14κιλα δηλαδη απο την αρχη!! Ποσο γρηγορα μπαινουν τωρα στο τελος....

Αντε θα βγει ο μπεμπης εχεις κ διορια εξαλλου εγω δεν εχω αναλογως την διαστολη μ κ φυσικα τα αμνιακα παμε! Εκτος αν γινει κατι απροοπτο

Γιατι το τικερακι μ,μου προσθετει μια μερα στις εναπομειναντες;τι επαθε;;;:shock:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εσυ θα εισαι πρωτη εισαι μια εβδομαδα μπροστα βρε....ναι η κορη μ εκατσε μεσα τελικα...εμεις διαστολη απο παρασκευη π ηταν 1εκ κ κατι σημερα ηταν 2κ κατι....κατι γινεται......με τα κιλα πως πας;;; εβαλα 1κιλο κ 200γρ μεσα σε 5μερες χαχαχα επαθα πλακα νομιζα με κοροιδευει η ζυγαρια...ειμαι 56.600...+14κιλα δηλαδη απο την αρχη!! Ποσο γρηγορα μπαινουν τωρα στο τελος....

Αντε θα βγει ο μπεμπης εχεις κ διορια εξαλλου εγω δεν εχω αναλογως την διαστολη μ κ φυσικα τα αμνιακα παμε! Εκτος αν γινει κατι απροοπτο

Γιατι το τικερακι μ,μου προσθετει μια μερα στις εναπομειναντες;τι επαθε;;;:shock:

64.5 Εγώ.11μιση κιλά εχω πάρει.να Ναι καλα το ζαχαρο.το μόνο θετικό.Ειμςι μια βδομάδα μετά αλλά εσένα περιμένουν τη μπέμπα πολύ καιρό.ο δικός μου έχει βολευτεί για τα καλά.μερα με τη μέρα το πάμε παρεα.ουτε το τικερακι σου δεν θέλει να γεννήσεις ακόμα μου φαίνεται  ;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , loyloy είπε:

64.5 Εγώ.11μιση κιλά εχω πάρει.να Ναι καλα το ζαχαρο.το μόνο θετικό.Ειμςι μια βδομάδα μετά αλλά εσένα περιμένουν τη μπέμπα πολύ καιρό.ο δικός μου έχει βολευτεί για τα καλά.μερα με τη μέρα το πάμε παρεα.ουτε το τικερακι σου δεν θέλει να γεννήσεις ακόμα μου φαίνεται  ;)

Ναι οντως την περιμενουμε ακριβως ενα μηνα.....απο την 34η π καναμε εισαγωγη στο νοσοκομειο με συσπασεις! Φοβαμαι να το ξαναφτιαξω μην δεν μπορεσω να το βαλω κ μεινω χωρις τικερακι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι οντως την περιμενουμε ακριβως ενα μηνα.....απο την 34η π καναμε εισαγωγη στο νοσοκομειο με συσπασεις! Φοβαμαι να το ξαναφτιαξω μην δεν μπορεσω να το βαλω κ μεινω χωρις τικερακι!

Δεν πειράζει.αστο έτσι.πω πω ένα μήνα και σε άφησε να μπεις στην 39η η ατιμουλα.μπραβο πάντως.απο προωρακι που φοβοσουν Παε ι τελειομηνη. Φτου φτου!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Δεν πειράζει.αστο έτσι.πω πω ένα μήνα και σε άφησε να μπεις στην 39η η ατιμουλα.μπραβο πάντως.απο προωρακι που φοβοσουν Παε ι τελειομηνη. Φτου φτου!!!!!!!

Πραγματικα το κοριτσι μ....εσυ απο συσπασεις πως εισαι;;; εγω εχω παρα πολλες καθε τρεις κ λιγο το βραδυ καθε πλευρο π γυρναω κανει συσπαση....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πραγματικα το κοριτσι μ....εσυ απο συσπασεις πως εισαι;;; εγω εχω παρα πολλες καθε τρεις κ λιγο το βραδυ καθε πλευρο π γυρναω κανει συσπαση....

Αραιά και που. Ησυχία.δεεν ξέρω τι γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Και η δικια μου και είναι 2 κιλά μια σταλιά.κλαιει και λίγο μήπως με ξυπνήσει αλλά εγώ εκεί το παίζω κοιμισμένη έτσι πηδάει μια στο κρεβάτι καινκοιμαται κιβαυτη 

Τώρα πως είσαι από αιμορραγία? 

Έχω ακόμη...αλλά λιγότερη 

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι υπομονή θα πέρασουν οι μέρες και θα πας σπίτι σου με το μωράκι. Δεν έχεις άλλη κοπέλα δίπλα σου να πεις μια κουβέντα; 

Είναι ακόμη μια κοπέλα αλλά έχει την αδερφή της κοντά όλο το 24ωρο. Της έχουν δώσει άδεια.  Μιλάμε αλλά έχει κ εκείνη μαζί κ καταλαβαίνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Sun38mam είπε:

Έχω ακόμη...αλλά λιγότερη 

Είναι ακόμη μια κοπέλα αλλά έχει την αδερφή της κοντά όλο το 24ωρο. Της έχουν δώσει άδεια.  Μιλάμε αλλά έχει κ εκείνη μαζί κ καταλαβαίνεις...

Αστα βρε κορίτσι μου δεν περνιεται στο νοσοκομείο αν δεν έχεις κάποιον δικό σου. Που σε έχουνε σε πια πτέρυγα; είσαι καλύτερα σήμερα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειπε θα σ σπασει τα νερα αυτος αν δεν σ σπασουν μονα τους;;

Ναι ναι.

πρίν από 32 λεπτά , Sun38mam είπε:

Έχω ακόμη...αλλά λιγότερη 

Είναι ακόμη μια κοπέλα αλλά έχει την αδερφή της κοντά όλο το 24ωρο. Της έχουν δώσει άδεια.  Μιλάμε αλλά έχει κ εκείνη μαζί κ καταλαβαίνεις...

Καλό που είναι λίγο.εσενα δεν σου επιτρέπουν να ζητήσεις άδεια να χεις κάποιο σύνοδο?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Έχω ακόμη...αλλά λιγότερη 

Είναι ακόμη μια κοπέλα αλλά έχει την αδερφή της κοντά όλο το 24ωρο. Της έχουν δώσει άδεια.  Μιλάμε αλλά έχει κ εκείνη μαζί κ καταλαβαίνεις...

Υπομονη κοριτσι μ ολα θα πανε καλα....!!!:) υπομονη ξερω πως ειναι να εισαι μονη σου....τ ωρα εχεις επισκεπτηριο.;;

πρίν από 41 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι ναι.

Καλό που είναι λίγο.εσενα δεν σου επιτρέπουν να ζητήσεις άδεια να χεις κάποιο σύνοδο?

Πως αισθανεσαι π σιγουρα θα γεννησεις σε 3μερες;;; 

Νομιζω πως για να παρει αδεια γοα συνοδο θα πρεπει να υπαρξει πολλη σοβαρος λογος αλλιωε δεν δινουν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μολις γυρισα απο το νοσοκομειο το πρωι ειδα βλεννη κιτρινη με υγρα τους το ανεφερα μ ειπαν διαστολη 2εκ δουλευτηκε ο τραχηλος το σ/κ π μας περασε....παμε καλα μ ειπαν εκτος απροοπτου πονακια συνεχομενα αιμα ή νερα ραντεβου την πεμπτη μ ειπαν αμνιακα λιγα αλλα σταθερα σχετικα απο την παρασκευη π πηγα τελευταια φορα...στην αναμμονη....θα με τρελανει αυτο το μωρο.....Ποια αλλη περιμενει ετσι μαζι μ;;

Εσυ κορίτσι θα μας πεις ότι γέννησες και δεν θα σε πιστεύουμε!!! Σίριαλ κατάντησε ο τοκετός σου!!!!

  • Χαχα 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Αστα βρε κορίτσι μου δεν περνιεται στο νοσοκομείο αν δεν έχεις κάποιον δικό σου. Που σε έχουνε σε πια πτέρυγα; είσαι καλύτερα σήμερα; 

Στην πτέρυγα Βενιζέλου είμαι. Τα ίδια μια πονακια μια  λίγο αίμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...