Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Κι εμείς γεννησαμε τη Δευτέρα και τώρα ήρθαμε σπίτι. Θα επανέλθω με λεπτομέρειες!

Να σου ζήσει!!!! Γερο κ καλοτυχο.....!!!!!! Αχ τι ωραία εχεις το μωρακι σου σπίτι!!!! 

2 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Νονι90 να σου ζησει κοπελα μου!Τι ωραια οντως που ηρθαν φυσικα τα πραγματα!

Κ γω Κατερινα Τεταρτη ΠΗΤ κ μου πε αν δε γινει τιποτα μεχρι τοτε παμε για προκληση...μ εχει πιασει μια αγωνια ενας πανικος φοβαμαι που λενε οτι οι προκλησεις συχνα καταλιγουν καισαρικη κ δε θελω καθολου ...

Κοπελα μου τι να πω για σενα!!ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ! ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!Φοβεραααα!!Αυτο που λες για αστερακια με γεμισμα εγω εφτιαξα συννεφακια φεγγαρι αστερακια κ τα γεμισα με βαμβακι στο χερι ραψιμο κ τα κρεμασα στο φωτιστικο της!θα δω αν μπορω να στο στειλω να το δεις

Εγω επειδή πάω με καισαρική δεν με ενοχλει... Απλα δν θέλω πιο νωρις... Του επιτρέπω σαβ/κο κ πέμπτη μετα... Χαχαχαχα 

Εγω θέλω νσ κανω οπως λες το ονομα του μωρού με γέμισμα κ ύφασμα.. Αλλα δεν ξέρω με το να το γεμίσω... Βαμβάκι δν ειναι ταλαιπωρία;;; 

Επισης σημερα θα κανω εκμαγειο τηε κοιλιάς!!! Ειμαι αποφασισμένη! 

@nanoula90 φιλεναδα μπράβο σου.. Καλλιτεχναρα...!!!! Εγω ξεκιναω τωρα αλλη φάση.. Εκμαγειο... Κ ο θεος μαζί μας!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Να σου ζήσει!!!! Γερο κ καλοτυχο.....!!!!!! Αχ τι ωραία εχεις το μωρακι σου σπίτι!!!! 

Εγω επειδή πάω με καισαρική δεν με ενοχλει... Απλα δν θέλω πιο νωρις... Του επιτρέπω σαβ/κο κ πέμπτη μετα... Χαχαχαχα 

Εγω θέλω νσ κανω οπως λες το ονομα του μωρού με γέμισμα κ ύφασμα.. Αλλα δεν ξέρω με το να το γεμίσω... Βαμβάκι δν ειναι ταλαιπωρία;;; 

Επισης σημερα θα κανω εκμαγειο τηε κοιλιάς!!! Ειμαι αποφασισμένη! 

@nanoula90 φιλεναδα μπράβο σου.. Καλλιτεχναρα...!!!! Εγω ξεκιναω τωρα αλλη φάση.. Εκμαγειο... Κ ο θεος μαζί μας!!! 

 

Εκμαγειο? Τι ειναι αυτο ρε φιλη? Πρωτη φορα το ακουω!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Ο μικρουλης μου ειναι καλυτερα απλα εχει πολυ μπουκωμα μου λενε... εμενα προεκυψε καποιο περιστατικο εκτακτο εδω κ θα με βαλουν τελικα την Τριτη το πρωι χειρουργειο.

Εντωμεταξυ στο σπιτι εκτος απο τους γονεις μου ηρθε κ ο πεθερος μου. Του το ζητησε ο αντρας μου απο σημερα. Γιατι λεει οτι κουραζεται πολυ με το μωρο εκεινος. Δεν μπορει λεει να συνεννοηθει κτλ δεν αντεχω. Μου εχουν σπασει τα νευρα. Τοση ανικανοτητα πια. Εχουν μαζευτει τοσοι κ δεν μπορουν να ηρεμησουν τον τριχρονο γιο μου. Εκνευριζομαι παρα πολυ. 

Ειναι κ το αλλο???? Στο επισκεπτηριο δε μπορουν να συνεννοηθουν ποιος θα ερθει. Αφηστε σημερα στο nst εκανα συσπασεις. Τη μια ειπε η μαμα μου να ερθει την αλλη ο συζυγος της ειπε μα δεν θα παω εγω που ειμαι αντρας της...κ δεν συμμαζευεται. Νομιζω οτι ο αντρας μου οσο πλησιαζουν οι μερες γινεται νευρικος κ ανυποφορος. Στενοχωρηθηκα που της ειπε αυτο. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Εκμαγειο? Τι ειναι αυτο ρε φιλη? Πρωτη φορα το ακουω!!! 

Εκμαγειο είναι αυτο, που, κανεις 3d την κοιλιά με γύψο ..κ μετα το ζωγραφιζεις.. Κ το χρησιμοποιείς ειτε ως διακοσμητικό.. Είτε ως φωτιστικό... Ειτε ως κρεβατακι σε φωτογραφίση νεογεννητου.. Δεν ξέρω κ πως να βαλω φωτό να στο δείξω 

1 hour ago, Sun38mam είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Ο μικρουλης μου ειναι καλυτερα απλα εχει πολυ μπουκωμα μου λενε... εμενα προεκυψε καποιο περιστατικο εκτακτο εδω κ θα με βαλουν τελικα την Τριτη το πρωι χειρουργειο.

Εντωμεταξυ στο σπιτι εκτος απο τους γονεις μου ηρθε κ ο πεθερος μου. Του το ζητησε ο αντρας μου απο σημερα. Γιατι λεει οτι κουραζεται πολυ με το μωρο εκεινος. Δεν μπορει λεει να συνεννοηθει κτλ δεν αντεχω. Μου εχουν σπασει τα νευρα. Τοση ανικανοτητα πια. Εχουν μαζευτει τοσοι κ δεν μπορουν να ηρεμησουν τον τριχρονο γιο μου. Εκνευριζομαι παρα πολυ. 

Ειναι κ το αλλο???? Στο επισκεπτηριο δε μπορουν να συνεννοηθουν ποιος θα ερθει. Αφηστε σημερα στο nst εκανα συσπασεις. Τη μια ειπε η μαμα μου να ερθει την αλλη ο συζυγος της ειπε μα δεν θα παω εγω που ειμαι αντρας της...κ δεν συμμαζευεται. Νομιζω οτι ο αντρας μου οσο πλησιαζουν οι μερες γινεται νευρικος κ ανυποφορος. Στενοχωρηθηκα που της ειπε αυτο. 

Υπομονή κοριτσι μου... Τελικα ολοι πελαγωνουν με το παιδί εκτός απο τις μαμαδες.. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη... Να βγείς κ ολα να ξαναμπούν στη ροή τους !!!αφου μπορούν κ συνεννοούνται κ μένουν εκει ολοι μαζι.. Τι να πω... Μπράβο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sun38mam είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Ο μικρουλης μου ειναι καλυτερα απλα εχει πολυ μπουκωμα μου λενε... εμενα προεκυψε καποιο περιστατικο εκτακτο εδω κ θα με βαλουν τελικα την Τριτη το πρωι χειρουργειο.

Εντωμεταξυ στο σπιτι εκτος απο τους γονεις μου ηρθε κ ο πεθερος μου. Του το ζητησε ο αντρας μου απο σημερα. Γιατι λεει οτι κουραζεται πολυ με το μωρο εκεινος. Δεν μπορει λεει να συνεννοηθει κτλ δεν αντεχω. Μου εχουν σπασει τα νευρα. Τοση ανικανοτητα πια. Εχουν μαζευτει τοσοι κ δεν μπορουν να ηρεμησουν τον τριχρονο γιο μου. Εκνευριζομαι παρα πολυ. 

Ειναι κ το αλλο???? Στο επισκεπτηριο δε μπορουν να συνεννοηθουν ποιος θα ερθει. Αφηστε σημερα στο nst εκανα συσπασεις. Τη μια ειπε η μαμα μου να ερθει την αλλη ο συζυγος της ειπε μα δεν θα παω εγω που ειμαι αντρας της...κ δεν συμμαζευεται. Νομιζω οτι ο αντρας μου οσο πλησιαζουν οι μερες γινεται νευρικος κ ανυποφορος. Στενοχωρηθηκα που της ειπε αυτο. 

Αχ σε ακουω που λες για ασυνεννοησία κτλ και θα ήθελα να σου πω κι εγω τον πόνο μου για να καταλάβεις πως όλες έχουμε τα θέματα μας στις οικογένειες μας. Εμείς θα μπουμε την Δευτερα στις 23:00 για πρόκληση τοκετού με τεχνητούς πόνους, εάν και είμαι 37 εβδομάδων, επειδη το μωρο μας είναι μεγάλο. Όταν άκουσε η πεθερά μου οτι ο γιατρός μας ειπε πως θα μπούμε βράδυ για την ολη διαδικασία, το μόνο που την ένοιαξε ειναι το που θα ξεκουραστεί ο γιος της. Και μου ανέφερε πως εγω θα έχω το κρεβάτι μου ενω εκείνος δεν θα μπορέσει να κοιμηθει. Να σημειώσω ότι είναι το πρώτο μας μωρό, και το αγχος μου και ο φόβος μου δεν περιγράφονται που θα βγαλω ενα μωρό πανω απο 4 kg, κι εχω την πεθερά μου να αγχώνεται για το αν θα μείνει ξαγρυπνος ο γιος της μια ημέρα, την ημέρα δηλαδή που θα γεννηθεί το παιδί του, και το πρωτο της εγγονι! 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Anneliz είπε:

Αχ σε ακουω που λες για ασυνεννοησία κτλ και θα ήθελα να σου πω κι εγω τον πόνο μου για να καταλάβεις πως όλες έχουμε τα θέματα μας στις οικογένειες μας. Εμείς θα μπουμε την Δευτερα στις 23:00 για πρόκληση τοκετού με τεχνητούς πόνους, εάν και είμαι 37 εβδομάδων, επειδη το μωρο μας είναι μεγάλο. Όταν άκουσε η πεθερά μου οτι ο γιατρός μας ειπε πως θα μπούμε βράδυ για την ολη διαδικασία, το μόνο που την ένοιαξε ειναι το που θα ξεκουραστεί ο γιος της. Και μου ανέφερε πως εγω θα έχω το κρεβάτι μου ενω εκείνος δεν θα μπορέσει να κοιμηθει. Να σημειώσω ότι είναι το πρώτο μας μωρό, και το αγχος μου και ο φόβος μου δεν περιγράφονται που θα βγαλω ενα μωρό πανω απο 4 kg, κι εχω την πεθερά μου να αγχώνεται για το αν θα μείνει ξαγρυπνος ο γιος της μια ημέρα, την ημέρα δηλαδή που θα γεννηθεί το παιδί του, και το πρωτο της εγγονι! 

Σοβαρά τωρα;;;; κι εσυ κρατήθηκες κ δεν απάντησες;;;; εξω φρενών.. Δεν πάμε καλά !!!κ, νομιζα θα ελεγες ότι αγχωθηκε για ενα που θα ναι βραδυ! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Σοβαρά τωρα;;;; κι εσυ κρατήθηκες κ δεν απάντησες;;;; εξω φρενών.. Δεν πάμε καλά !!!κ, νομιζα θα ελεγες ότι αγχωθηκε για ενα που θα ναι βραδυ! 

Το μονο που της είπα είναι ότι κι εγω που θα εχω κρεβάτι δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ, μήπως καταλάβει τι είπε.. Δεν θέλω να στεναχωρήσω τον άντρα μου και γι'αυτό δεν θέλω να της μιλάω απότομα αλλά ειλικρινά με έχει βγάλει εκτός ορίων αλλά το μόνο που κάνω ειναι να τα ξεχνάω για να είμαι εγω καλά.. Το μόνο που θέλω είναι να γεννήσω ενα υγιέστατο μωράκι και να τελειώσει αυτό το άγχος και ο φόβος της γέννας! Επίσης να προσθέσω ότι ο άντρας μου την βάζει στην θέση της οπότε με βγάζει απο την δύσκολη θέση. Το θέμα είναι πως σκεφτεται αυτή η γυναίκα, η οποία ειναι γυναίκα και έχει γεννήσει και αυτή. Αντί να με κάνει να νιώσω άνετα, να μου πει μια καλή κουβέντα, σκέφτεται πώς θα φύγει ο γιος της απο κοντα μου, που θα τον θελω οσο τιποτα εκεινη την στιγμή κοντά μου, για να παει σπιτι να ξεκουραστεί. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Αχ σε ακουω που λες για ασυνεννοησία κτλ και θα ήθελα να σου πω κι εγω τον πόνο μου για να καταλάβεις πως όλες έχουμε τα θέματα μας στις οικογένειες μας. Εμείς θα μπουμε την Δευτερα στις 23:00 για πρόκληση τοκετού με τεχνητούς πόνους, εάν και είμαι 37 εβδομάδων, επειδη το μωρο μας είναι μεγάλο. Όταν άκουσε η πεθερά μου οτι ο γιατρός μας ειπε πως θα μπούμε βράδυ για την ολη διαδικασία, το μόνο που την ένοιαξε ειναι το που θα ξεκουραστεί ο γιος της. Και μου ανέφερε πως εγω θα έχω το κρεβάτι μου ενω εκείνος δεν θα μπορέσει να κοιμηθει. Να σημειώσω ότι είναι το πρώτο μας μωρό, και το αγχος μου και ο φόβος μου δεν περιγράφονται που θα βγαλω ενα μωρό πανω απο 4 kg, κι εχω την πεθερά μου να αγχώνεται για το αν θα μείνει ξαγρυπνος ο γιος της μια ημέρα, την ημέρα δηλαδή που θα γεννηθεί το παιδί του, και το πρωτο της εγγονι! 

Εχεις δικιο. Κ εμενα να τραβας τα μαλλια σου ειναι η κατασταση. Τωρα σημερα θα ερθει η μαμα μου το πρωι κ την ακουσα καπως στο τηλ. Στενοχωρηθηκε πολυ μου ειπε που της ειπε αυτα ο αντρας μου. Ασε εχω νευριασει παρα πολυ μαζι του. Τωρα το πρωι θα συγχιστω που θα την δω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Αχ σε ακουω που λες για ασυνεννοησία κτλ και θα ήθελα να σου πω κι εγω τον πόνο μου για να καταλάβεις πως όλες έχουμε τα θέματα μας στις οικογένειες μας. Εμείς θα μπουμε την Δευτερα στις 23:00 για πρόκληση τοκετού με τεχνητούς πόνους, εάν και είμαι 37 εβδομάδων, επειδη το μωρο μας είναι μεγάλο. Όταν άκουσε η πεθερά μου οτι ο γιατρός μας ειπε πως θα μπούμε βράδυ για την ολη διαδικασία, το μόνο που την ένοιαξε ειναι το που θα ξεκουραστεί ο γιος της. Και μου ανέφερε πως εγω θα έχω το κρεβάτι μου ενω εκείνος δεν θα μπορέσει να κοιμηθει. Να σημειώσω ότι είναι το πρώτο μας μωρό, και το αγχος μου και ο φόβος μου δεν περιγράφονται που θα βγαλω ενα μωρό πανω απο 4 kg, κι εχω την πεθερά μου να αγχώνεται για το αν θα μείνει ξαγρυπνος ο γιος της μια ημέρα, την ημέρα δηλαδή που θα γεννηθεί το παιδί του, και το πρωτο της εγγονι! 

Πραγματικά μόνο να γελάσω μπορώ με την ατάκα της πεθεράς... Έλεος..λες και είναι μωρό ο γιος της και δεν μπορεί να καθήσει ένα βράδυ ξύπνιος...νομίζω ότι σε αυτές τις περιπτώσεις δεν πρέπει να μιλάς γιατί τσάμπα χαλάς το σάλιο σου...

Και αυτά πρέπει να τα βλέπουμε όσες από μας θα μεγαλώσουμε αγόρια να μην κάνουμε τα ίδια αύριο μεθαύριο!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τί κάνετε;;; πως είμαστε σήμερα;;; εγω σημερα κυκλοφόρησα... Με ομίχλη βέβαια αλλα βγήκα... Πηγα πηρα τα δωράκια μου χιχιχιχι κ μετα για ουζάκι.....  Σημερα έβγαλα κατι σαν βλενη.... Οπως οταν έχουμε ωορρηξία.... Λετε να γενναω;;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου! Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας, δυστυχώς δεν πρόλαβα να διαβάσω παραμονή την τελευταία σελίδα για τη πεθερά της Anneliz και λέω αν είναι δυνατόν βρε παιδί μου! Πράγματι όσες κάνουμε γιους να μην τα κάνουμε αυτά! 

Εμείς ήρθαμε σπίτι μας την Τετάρτη το απόγευμα, ο μικρός μας είναι μια χαρά ροδαλός ροδαλός! Τρώει συνέχεια απορώ που το βάζει χαχαχα! Το στήθος μου φούσκωσε απίστευτα την Τετάρτη το βράδυ έγινε το τριπλό, το κοίταζα και δεν το πίστευα!  Ευτυχώς βέβαια που ο γλυκούλης μου τρώει καλά και το αδειάζουμε χαχαχαχα!

Είδα πως γέννησε και η αλλη Κατερίνα τη Δευτέρα! Να σου ζήσει και εσένα κοπέλα μου! Σου εύχομαι ότι καλύτερο! 

Just now, Cath3rine είπε:

Κοριτσια μου τί κάνετε;;; πως είμαστε σήμερα;;; εγω σημερα κυκλοφόρησα... Με ομίχλη βέβαια αλλα βγήκα... Πηγα πηρα τα δωράκια μου χιχιχιχι κ μετα για ουζάκι.....  Σημερα έβγαλα κατι σαν βλενη.... Οπως οταν έχουμε ωορρηξία.... Λετε να γενναω;;;; 

Α οκ δεν γεννησες μάλλον μπερδεύτηκα χαχαχαχα


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας, δυστυχώς δεν πρόλαβα να διαβάσω παραμονή την τελευταία σελίδα για τη πεθερά της Anneliz και λέω αν είναι δυνατόν βρε παιδί μου! Πράγματι όσες κάνουμε γιους να μην τα κάνουμε αυτά! 

Εμείς ήρθαμε σπίτι μας την Τετάρτη το απόγευμα, ο μικρός μας είναι μια χαρά ροδαλός ροδαλός! Τρώει συνέχεια απορώ που το βάζει χαχαχα! Το στήθος μου φούσκωσε απίστευτα την Τετάρτη το βράδυ έγινε το τριπλό, το κοίταζα και δεν το πίστευα!  Ευτυχώς βέβαια που ο γλυκούλης μου τρώει καλά και το αδειάζουμε χαχαχαχα!

Είδα πως γέννησε και η αλλη Κατερίνα τη Δευτέρα! Να σου ζήσει και εσένα κοπέλα μου! Σου εύχομαι ότι καλύτερο! 

Α οκ δεν γεννησες μάλλον μπερδεύτηκα χαχαχαχα

Χαχαχαχαχ Όχι όχι ..ακομα μεσα τον έχω χαχαχαχα πεμπτη με είπαν να πάω... Αλλα σημερα ειδα αυτό σαν βλενη.... Αλλα δν ποναω...! Αχ τι ωραία έχεις τον μικρούλι σου αγκαλιά!! Ανυπομονώ κι ργω! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας, δυστυχώς δεν πρόλαβα να διαβάσω παραμονή την τελευταία σελίδα για τη πεθερά της Anneliz και λέω αν είναι δυνατόν βρε παιδί μου! Πράγματι όσες κάνουμε γιους να μην τα κάνουμε αυτά! 

Εμείς ήρθαμε σπίτι μας την Τετάρτη το απόγευμα, ο μικρός μας είναι μια χαρά ροδαλός ροδαλός! Τρώει συνέχεια απορώ που το βάζει χαχαχα! Το στήθος μου φούσκωσε απίστευτα την Τετάρτη το βράδυ έγινε το τριπλό, το κοίταζα και δεν το πίστευα!  Ευτυχώς βέβαια που ο γλυκούλης μου τρώει καλά και το αδειάζουμε χαχαχαχα!

Είδα πως γέννησε και η αλλη Κατερίνα τη Δευτέρα! Να σου ζήσει και εσένα κοπέλα μου! Σου εύχομαι ότι καλύτερο! 

Α οκ δεν γεννησες μάλλον μπερδεύτηκα χαχαχαχα

Κοριτσι μου μπραβο σου που το χεις ηδη βρει! Για πες? Δυσκολος ο θηλασμος??? 

1 hour ago, Cath3rine είπε:

Χαχαχαχαχ Όχι όχι ..ακομα μεσα τον έχω χαχαχαχα πεμπτη με είπαν να πάω... Αλλα σημερα ειδα αυτό σαν βλενη.... Αλλα δν ποναω...! Αχ τι ωραία έχεις τον μικρούλι σου αγκαλιά!! Ανυπομονώ κι ργω! 

Και γω σημερα βγηκα για περπατημα. Περπατουσα 3 ωρες και τα φτυσα!!! Πηρα τον αντρα μου τηλ να ερθει να με παρει γιατι δεν ειχα κουραγιο να γυρισω ολον αυτον τον δρομο με τα ποδια χαχαχα. Η βλεννη σημαινει πως πλησιαζει η ωρα. Αλλα εσενα πλησιαζει ετσι και αλλιως οποτε ολα οκ. Μονο μη θελει να βγει νωριτερα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου μπραβο σου που το χεις ηδη βρει! Για πες? Δυσκολος ο θηλασμος??? 

Και γω σημερα βγηκα για περπατημα. Περπατουσα 3 ωρες και τα φτυσα!!! Πηρα τον αντρα μου τηλ να ερθει να με παρει γιατι δεν ειχα κουραγιο να γυρισω ολον αυτον τον δρομο με τα ποδια χαχαχα. Η βλεννη σημαινει πως πλησιαζει η ωρα. Αλλα εσενα πλησιαζει ετσι και αλλιως οποτε ολα οκ. Μονο μη θελει να βγει νωριτερα! 

Σαν να εχω κ πονο  συνεχόμενο ενα δεκάλεπτο... Μόλις έβαψα μαλλι.... Ρε λες να ετοιμαστώ;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Cath3rine είπε:

Σαν να εχω κ πονο  συνεχόμενο ενα δεκάλεπτο... Μόλις έβαψα μαλλι.... Ρε λες να ετοιμαστώ;; 

Αντε πλησιαζει η ωρα κ εγω ειδα βλεννη την δευτερα αλλα ακομα τπτ.....

 

πρίν από 56 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου μπραβο σου που το χεις ηδη βρει! Για πες? Δυσκολος ο θηλασμος??? 

Και γω σημερα βγηκα για περπατημα. Περπατουσα 3 ωρες και τα φτυσα!!! Πηρα τον αντρα μου τηλ να ερθει να με παρει γιατι δεν ειχα κουραγιο να γυρισω ολον αυτον τον δρομο με τα ποδια χαχαχα. Η βλεννη σημαινει πως πλησιαζει η ωρα. Αλλα εσενα πλησιαζει ετσι και αλλιως οποτε ολα οκ. Μονο μη θελει να βγει νωριτερα! 

Κατι μ λεει οτι μαζι θα μεινουμε....39εβδομαδων αυριο δεν λεει να βγει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...