Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Να σας ζησει κοπελα μου !Γερο κ καλοτυχο!

 

3 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Γλυκουλα μου είμαστε ολες μαζι σου! Εγω σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατι μπαίνω Δευτερα 23:00 για τεχνητούς και ο φόβος μου δεν περιγράφεται, αλλα προσπαθώ να σκέφτομαι μόνο τα θετικά, ότι δηλαδή σε λίγες ώρες θα κρατάς στην αγκαλιά σου αυτο το θαύμα που περίμενες εννέα μήνες! Ας προσπαθήσουμε να το απολαύσουμε!!!

Καλημερα ξυπνια κ γω απο τις 5 εχω τρελο ανχος δε ξερω κ γω πως θα περασει αλλο ενα βραδυ μπαινω Τριτη ξημερωματα σιγα μη μπορεσω να κοιμηθω....πφφφφ ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα!Να βγαλουμε υγειη μωρακια κ να γυρισουμε ολες σπιτια μας γερες κ ευτυχισμενες!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Να σου ζησει κοριτσι μου! 

Πως το καταφερες βρε θηριο? Εισαι απιστευτη !! Ακου εκει ισα που προλαβε. 

Καλη ανατροφη κοριτσι μου

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Anneliz και @Δώρα με το καλο σημερα να κρατησετε γερα τα μωρακια σας αγγαλιτσα....

@Dimitra K με το καλο κοπελα μου αυριο να παρεις αγγαλιτσα το μπεμπακι σου!!!

Καλημερα σε ολη την παρεα.....πιστευω ειδατε αννανεωσα το πινακακι μας οτι ξεχασα πειτε μ....

Εμας παλι μας κανει νουμερα η μικρη αντε να δουμε την πεμπτη τι θα μας πουν.....βρεεε δεν λεει να βγει!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Να σου ζησει κοριτσακι μου γερο να ναι.Αυτο το δεν καταλαβα οτι γεννουσα το περασα κι εγω.Καλυτερα ετσι απο το να περνας ωρες στο μαιευτηριο ποτε θα γεννησεις.Ασε που δεν προλαβαινεις να αγχωθεις.Καλη αναρωση τωρα και πολλα φιλακια στο μπεμπακι.Καλως ηρθε..

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Natasoula85 είπε:

Κορίτσια γέννησα Κυριακή απόγευμα έναν μπεμπακο 3.250!!! Με πιάσαν οι πόνοι στις 16:00 και ίσα που πρόλαβα να πάω στο νοσοκομείο γιατί στην αρχή δεν κατάλαβα ότι γεννουσα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε!! Τα νερά σπάσαν στο αυτοκίνητο, βρήκαμε και κίνηση πέρασα όλους τους πόνους καθιστή στο αυτοκίνητο. Επισκληριδιο δεν πρόλαβα να κάνω και πόνεσα πολύ αλλά ευτυχώς για λίγο... Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ούτε λεπτό και δεν ξέρω πως θα την παλέψω... Αυτά από μένα με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Να σου ζησει κορίτσι μου.... Οντως κινηματογράφικο σκηνικο... Πήγαν όμως ολα καλα...!!! Γέρος να ναι κ καλοτυχος!!! 

 

@Δώρα κ @Anneliz θα περιμένουμε νεα σας.. Ολα να πάνε καλα....με το καλο!!!! 

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Anneliz και @Δώρα με το καλο σημερα να κρατησετε γερα τα μωρακια σας αγγαλιτσα....

@Dimitra K με το καλο κοπελα μου αυριο να παρεις αγγαλιτσα το μπεμπακι σου!!!

Καλημερα σε ολη την παρεα.....πιστευω ειδατε αννανεωσα το πινακακι μας οτι ξεχασα πειτε μ....

Εμας παλι μας κανει νουμερα η μικρη αντε να δουμε την πεμπτη τι θα μας πουν.....βρεεε δεν λεει να βγει!!

Κορίτσι μ να σ ευχηθώ να βγει η μικρη πέμπτη μαζι με τον δικό μου...! Ποσο θα'σαι;; εγω 40 εβδ....ελπιζω δλδ να μη θέλει να βγει πιο νωρίς.. Είμαι αποφασισμένη για την πέμπτη! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Cath3rine είπε:

Να σου ζησει κορίτσι μου.... Οντως κινηματογράφικο σκηνικο... Πήγαν όμως ολα καλα...!!! Γέρος να ναι κ καλοτυχος!!! 

 

@Δώρα κ @Anneliz θα περιμένουμε νεα σας.. Ολα να πάνε καλα....με το καλο!!!! 

Κορίτσι μ να σ ευχηθώ να βγει η μικρη πέμπτη μαζι με τον δικό μου...! Ποσο θα'σαι;; εγω 40 εβδ....ελπιζω δλδ να μη θέλει να βγει πιο νωρίς.. Είμαι αποφασισμένη για την πέμπτη! 

 

Μακαρι κοπελα μ δεν ξερεις ποσο ανυπομονω να βγει η πριγκιπισσα μου....39+4 θα ειμαι απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι....εμενα κ σημερα να βγει δεν με πηραζει....δεν κοιμαμαι καθολου εχω ακρατεια λογω οτι με πιεζει χαμηλα κ παθαινω κραμπες επειδη εχω κωψει το μαγνησιο.....

Με προκληση θα μπεις;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος @Cath3rine λετε να γεννησετε την ιδια μερα? Να χουν τα μπεμπακια σας μαζι γενεθλια?? Αχ τι ωραιαααα!

Εγω τελευταια θα μεινω, που φοβομασταν για προωρο τοκετο, ολο κολπα τα μωρα μας χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος @Cath3rine λετε να γεννησετε την ιδια μερα? Να χουν τα μπεμπακια σας μαζι γενεθλια?? Αχ τι ωραιαααα!

Εγω τελευταια θα μεινω, που φοβομασταν για προωρο τοκετο, ολο κολπα τα μωρα μας χαχαχα

Με κοροιδευει ολη η οικογενεια μ γιαυτο....απο κει π λεγαμε για προωρο νοσηλευτηκα κλπ κλπ βλεπω να μην γλυτωνω την προκληση μαλλον βολευτηκε! Ανεκδοτο αυτη η κορη μ!!!

Μακαρι να εχουν την ιδια μερα γενεθλια.....εμενα αυτο π με νοιαζει ειναι να εμφανιστει να την παρω αγγαλιτσα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος εσυ πραγματικά σήριαλ αυτή η γεννά... Τοση ταλαιπωρία κ αγχος τοσο καιρό κ τελικά τωρα δεν θελει να βγει.... Κι εγω απο το Σάββατο εχω πίεση κ νιώθω σαν να θέλω συνέχεια να παω τουαλέτα... Παω βέβαια.... Αλλα κουραστικό.. Γτ πονάνε παρα πολυ οι προσαγωγοι μου.. Τοίχο τοίχο παω.... Βρε να βγουν κ να χουν μαζι γενεθλια!!! Υπέροχο!!!! Οχι με πρόκληση.. Εγω. Παω καισαρική.. Θα πάω.. Θα κάνω επισκληριδιο κ θα γεννήσω.. Τα εχω απλοποιησει στο μυαλο μ χαχαχ

@nanoula90 εσυ πόσο έχεις ακομα;; υπομονηηηη ..πάντως εμένα εφτασε μέχρι τέλους.. Τελευταία μερα... 

Κοριτσια χτες μ ηρθε καρότσι.. Μας το δωσε μια φίλη... Είναι 3 σε 1...το κοιτάω το ξανά κοιτάω ...μέχρι τωρα μονο καλαθουνα εβλεπα... Τώρα έχω ολα τα κομφόρ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος εσυ πραγματικά σήριαλ αυτή η γεννά... Τοση ταλαιπωρία κ αγχος τοσο καιρό κ τελικά τωρα δεν θελει να βγει.... Κι εγω απο το Σάββατο εχω πίεση κ νιώθω σαν να θέλω συνέχεια να παω τουαλέτα... Παω βέβαια.... Αλλα κουραστικό.. Γτ πονάνε παρα πολυ οι προσαγωγοι μου.. Τοίχο τοίχο παω.... Βρε να βγουν κ να χουν μαζι γενεθλια!!! Υπέροχο!!!! Οχι με πρόκληση.. Εγω. Παω καισαρική.. Θα πάω.. Θα κάνω επισκληριδιο κ θα γεννήσω.. Τα εχω απλοποιησει στο μυαλο μ χαχαχ

@nanoula90 εσυ πόσο έχεις ακομα;; υπομονηηηη ..πάντως εμένα εφτασε μέχρι τέλους.. Τελευταία μερα... 

Κοριτσια χτες μ ηρθε καρότσι.. Μας το δωσε μια φίλη... Είναι 3 σε 1...το κοιτάω το ξανά κοιτάω ...μέχρι τωρα μονο καλαθουνα εβλεπα... Τώρα έχω ολα τα κομφόρ... 

Οντως τοσο απλοποιημενα ειναι ολα δεν ειναι απλα στο μυαλο σου.....αχχχ μακαρι να γεννησω κ εγω μεχρι την πεμπτη..... Εμεις καροτσι δεν πηραμε ακομα το αφησαμε για μετα την γεννα....αλλα εχουμε αποφασισει πιο θελουμε.....

Ολα καλα να μας πανε κοριτσια μου!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Cath3rine είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος εσυ πραγματικά σήριαλ αυτή η γεννά... Τοση ταλαιπωρία κ αγχος τοσο καιρό κ τελικά τωρα δεν θελει να βγει.... Κι εγω απο το Σάββατο εχω πίεση κ νιώθω σαν να θέλω συνέχεια να παω τουαλέτα... Παω βέβαια.... Αλλα κουραστικό.. Γτ πονάνε παρα πολυ οι προσαγωγοι μου.. Τοίχο τοίχο παω.... Βρε να βγουν κ να χουν μαζι γενεθλια!!! Υπέροχο!!!! Οχι με πρόκληση.. Εγω. Παω καισαρική.. Θα πάω.. Θα κάνω επισκληριδιο κ θα γεννήσω.. Τα εχω απλοποιησει στο μυαλο μ χαχαχ

@nanoula90 εσυ πόσο έχεις ακομα;; υπομονηηηη ..πάντως εμένα εφτασε μέχρι τέλους.. Τελευταία μερα... 

Κοριτσια χτες μ ηρθε καρότσι.. Μας το δωσε μια φίλη... Είναι 3 σε 1...το κοιτάω το ξανά κοιτάω ...μέχρι τωρα μονο καλαθουνα εβλεπα... Τώρα έχω ολα τα κομφόρ... 

Εγω ειμαι 38+1 σημερα!! Αλλα δεν βλεπω καμια δραστηριοτητα. Παρολο που εχω ξεκινησει περπατημα φουλ. Τεταρτη εχω γιατρο να δουμε τι θα μας πει. 

Βλεπω να περναω τις γιορτες στο μαιευτηριο χαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω ειμαι 38+1 σημερα!! Αλλα δεν βλεπω καμια δραστηριοτητα. Παρολο που εχω ξεκινησει περπατημα φουλ. Τεταρτη εχω γιατρο να δουμε τι θα μας πει. 

Βλεπω να περναω τις γιορτες στο μαιευτηριο χαχα

Κ εγω για χριστουγεννα ετσι με βλεπω μακαρι να πεσω εξω....

Ασε π μ προσθετει μια μερα στις εναπομειναντες το τικερακι κ με εκνευριζει.....6μερες μενουν μεχρι την ΠΗΤ οχι 7:mad: ειμαι 39+1!!!!:angry: ΤΕΣΠΑ:lol:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!! Ειμαι εδώ και σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω χιχιχιχι!!!! Με το καλο όσες έμειναν και συγχαρητήρια σε όσες γεννησαν ήδη!!! Σασ αγαπώ και σας σκεφτομαι όλες!!! Κάποια στιγμή θα σας γράψω αναλυτικά τα νέα μας, τα μωράκια μου ολα είναι μια χαρά, μικρά και μεγάλα!!!! 

  • Μου αρέσει 4

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 Γ.6/11? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.640kg 50cm

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 Γ?? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg cm??

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 Γ.10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ kg?? cm??

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 Γ.12/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3490kg 53cm

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Δώρα              ΠΗΤ 18/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 Γ.10/12 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 Γ.7/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3050kg 52cm

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 Γ.16/11 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3.250kg cm??

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 Γ.30/11 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.780kg 47cm ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 48cm

@noni90             ΠΗΤ 28/12 Γ.14/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2.800kg cm??

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

@Anneliz           ΠΗΤ 03/01 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΤΩΡΑ:-P ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.. ΣΤΑ ??? ΑΝΑΜΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

@Natasoula85 να σου ζησει κοπελα μ το μπεμπακι καλα αναθρεμματα καλη ανναρωση κ καλη ξεκουραση!!!! 

Καλημέρα κούκλα μου! Εμένα γεννήθηκε 2610! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω ειμαι 38+1 σημερα!! Αλλα δεν βλεπω καμια δραστηριοτητα. Παρολο που εχω ξεκινησει περπατημα φουλ. Τεταρτη εχω γιατρο να δουμε τι θα μας πει. 

Βλεπω να περναω τις γιορτες στο μαιευτηριο χαχα

Κι εγω ετσι ημουν... 39 εβδομαδες μ επιασε ο, πρώτος πόνος... Λες κ ηταν ετοιμο! Εγω πιστευω θα βγω παραμονες Χριστουγέννων.. Κατευθείαν για τραπέζι χαχαχαχαα 

πρίν από 46 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω για χριστουγεννα ετσι με βλεπω μακαρι να πεσω εξω....

Ασε π μ προσθετει μια μερα στις εναπομειναντες το τικερακι κ με εκνευριζει.....6μερες μενουν μεχρι την ΠΗΤ οχι 7:mad: ειμαι 39+1!!!!:angry: ΤΕΣΠΑ:lol:

Θετική σκέψη!!!!! Ααα εγω δεν έχω κανει τικερακι... Ειδα κ αλλες ελεγαν για τις μερες.. Δεν πειράζει.. Εμεις ξέρουμε χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...