Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 59 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχαχαχ εμεις προλαβαμε καμια 5-6 φορες επανηλθαμε ευτυχως!!! Οι φουσκιτσες εχουν πολυ γελιο τρελενομαιιιι!!!

Ααα, θέλει κόπο  ..χαχαχα 

1 hour ago, Dimitra K είπε:

Ωχ χρονο ε !! Βαλτε πολυ λιπαντικο ...χαχαχα εμεις 3 φορες εχει γινει μετα απο 7 μηνες αποχη κ ηταν πολυ δυσκολο αστα..

Ωχ ωχ ωχ.. Αμά είσαι ετσι μετά απο 7 μήνες. ..ούτε να, φανταστώ δέν μπορώ.  Κ λιπαντικό κ προφυλακτικό;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααα, θέλει κόπο  ..χαχαχα 

Ωχ ωχ ωχ.. Αμά είσαι ετσι μετά απο 7 μήνες. ..ούτε να, φανταστώ δέν μπορώ.  Κ λιπαντικό κ προφυλακτικό;; 

Ω ναι κ απ αυτο αν δε θες συντονα δευτερο μωρο!!

11 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εμενα μαλαμα ειναι αλλα ειναι μακρια δυστηχως! Ναι την βγαζω με το καροτσι φυσικα καθε μερα! Αλλα ποση ωρα να γυρνας στους δρομους!

Ναι τυχαινει να κλαιει μερικες φορες επειδη θελει αγγαλιτσα κ εγω εκεινη την ωρα κανω καποια δουλεια κ την αφηνω μεχρι να τελειωσω κ μετα απλα δεν σταματαει θελει βολτουλα μεσα στο σπιτι την πιανει παραπονο....οχι απο πεινα δεν κλαιει τρωει σταθερα 4 με 4μιση ωρες το πρωι κ το βραδυ μια φορα π ξυπναει τα παρα πολυ 2 μπορει κ να μην ξυπνησει καθολου αρα δεν τρωει! Γιαυτο κ μ ειναι ευκολο π ειναι στο δωματιο της....αλλιως θα την ειχα μαζι μ αν σηκωνοταν παραπανω φορες αναγωγες εμενα δεν μ εκανε ποτε αν μ εκανε σιγουρα θα την ειχα στο δωματιο μου...αλλα παντα την βαζω πλαγια μια απο την μια,μια απο την αλλη! Εκει τουλαχιστον δν την ενοχλουμε κοιμαται ομορφα γιατι οσο κοιμοταν στο ρηλαξ την ειχα στην κρεβατοκαμαρα κ ολο ξυπνουσε απο εμας τουλαχιστον ετσι μπορουμε κ εμεις να δουμε τηλεοραση να πουμε καμια κουβεντα να κανουμε τπτ πριν δεν μπορουσαμε επρεπε να ερθουμε στο σαλονι χαχαχ!!!

Αν κοιμηθει κοιμαται μεχρι να την παρει ο υπνος ειναι το λουκι μας!

Βαλεντινα μ λες με προσπαθεια να επανελθουμε στα παλια νορμαλ μεγεθη....χαχα ρε τι τραβαμε! Α καπου διαβασα που λες οτι η μπουμπου χαζευει στη τηλεοραση κ νομιζω δεν κανει για τα ματακια τους τοσο μικρα  ειναι πολυ εντονο το φως κ γρηγορες εικονες..ρωτα κ το παιδιατρο σ !!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitra K είπε:

Ω ναι κ απ αυτο αν δε θες συντονα δευτερο μωρο!!

Βαλεντινα μ λες με προσπαθεια να επανελθουμε στα παλια νορμαλ μεγεθη....χαχα ρε τι τραβαμε! Α καπου διαβασα που λες οτι η μπουμπου χαζευει στη τηλεοραση κ νομιζω δεν κανει για τα ματακια τους τοσο μικρα  ειναι πολυ εντονο το φως κ γρηγορες εικονες..ρωτα κ το παιδιατρο σ !!

Τοσο συντομα Οχι δεν θα το ήθελα ειναι η αλήθεια..ξέρω πως αν τώρα κανεις ελευθερα μένεις πολυ ευκολα έγκυος ξανα...άσε που νομιζω μετα απο ενα χρόνο υποτίθεται οτι εχει επανέλθει το σωμα σου ωστε να μπορεί να φιλοξενήσει δεύτερο μωράκι... Τωρα βέβαια κ αυτό διαφέρει απο γυναίκα σε γυναίκα!!!! 

Εμενα δεν χαζεύει τηλεόραση αλλά κολλάει σε ράφια.. Τοίχους.. Παιχνίδια χαχαααχ μπορει να γελάει κ μόνος του! Ζουμε μεγάλες στιγμές!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dimitra K είπε:

Ω ναι κ απ αυτο αν δε θες συντονα δευτερο μωρο!!

Βαλεντινα μ λες με προσπαθεια να επανελθουμε στα παλια νορμαλ μεγεθη....χαχα ρε τι τραβαμε! Α καπου διαβασα που λες οτι η μπουμπου χαζευει στη τηλεοραση κ νομιζω δεν κανει για τα ματακια τους τοσο μικρα  ειναι πολυ εντονο το φως κ γρηγορες εικονες..ρωτα κ το παιδιατρο σ !!

Δεν ειναι τοσο κοντα απο μακρυα την κοιταει της το ανεφερα κ γελουσε λεει ετσι κανουν απο τωρα κ στο εξης τα τραβανε το εντονο φως.....αρα μαλλον δεν ειναι τοσο επικυνδυνο!

πρίν από 59 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ααα, θέλει κόπο  ..χαχαχα 

Ωχ ωχ ωχ.. Αμά είσαι ετσι μετά απο 7 μήνες. ..ούτε να, φανταστώ δέν μπορώ.  Κ λιπαντικό κ προφυλακτικό;; 

Ναι και λιπαντικο και προφυλακτικο και αν εισαι κ λιγο προχο κ κανα βοηθημα γιατιιι......ειναι πολυ στενα εμας τν πρωτη φορα ηταν δραμα χειροτερα κ απο την πρωτη μ φορα μετα βοηθησα την κατασταση γιατι ο αντρας μ,μου ειπε εγωω εκει μεσα δεν ξαναμπαινω θα παθω ζημια χαχαχχα.....αλλα τωρα εστρωσε το πραγμα κ επανηλθα κ σε θεμα υγρων στην αρχη ηταν πολυ ξερη η περιοχη τωρα οκ!!! Θελει κοπο κ κυριως χρονο με το.μωρο εμεις επειτα απο 10μηνες ακριβως αποχης το ευχαριστηθηκαμε!!! Μ πεταξε κ ενα αστειο πριν 3μερες μωρο μου τωρα ποτε εχεις γονιμες κ του λεω γιατι για να θυμηθω να βαλω το τσιγκινο βρακακι ε;;; κ μ λεει οχι για να κανουμε κ τον μπεμπη τι ετσι θα την αφησουμε την μικρη μονη της;;; τρελανε μας του λεω τωρα δεν μας παρατας!? Ηταν το ανεκδοτο του 2019 αυτο μαλλον!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν ειναι τοσο κοντα απο μακρυα την κοιταει της το ανεφερα κ γελουσε λεει ετσι κανουν απο τωρα κ στο εξης τα τραβανε το εντονο φως.....αρα μαλλον δεν ειναι τοσο επικυνδυνο!

Ναι και λιπαντικο και προφυλακτικο και αν εισαι κ λιγο προχο κ κανα βοηθημα γιατιιι......ειναι πολυ στενα εμας τν πρωτη φορα ηταν δραμα χειροτερα κ απο την πρωτη μ φορα μετα βοηθησα την κατασταση γιατι ο αντρας μ,μου ειπε εγωω εκει μεσα δεν ξαναμπαινω θα παθω ζημια χαχαχχα.....αλλα τωρα εστρωσε το πραγμα κ επανηλθα κ σε θεμα υγρων στην αρχη ηταν πολυ ξερη η περιοχη τωρα οκ!!! Θελει κοπο κ κυριως χρονο με το.μωρο εμεις επειτα απο 10μηνες ακριβως αποχης το ευχαριστηθηκαμε!!! Μ πεταξε κ ενα αστειο πριν 3μερες μωρο μου τωρα ποτε εχεις γονιμες κ του λεω γιατι για να θυμηθω να βαλω το τσιγκινο βρακακι ε;;; κ μ λεει οχι για να κανουμε κ τον μπεμπη τι ετσι θα την αφησουμε την μικρη μονη της;;; τρελανε μας του λεω τωρα δεν μας παρατας!? Ηταν το ανεκδοτο του 2019 αυτο μαλλον!

Ρε τι τραβάμε.. Κ εγω αυτο έχω αντιληφθεί.. Οτι θα είναι δύσκολα τις πρώτες φορές...κ μετα απο ενα χρόνο καταλαβαίνεις πως θα μαστε.. Γι΄αυτό κ προφυλακτικό μαζί..και λιπαντικό κ ο, θεός μαζι μας χαχααχαα απο τωρα σκεφτομαι πως θα ναι.. Που θα εχω το μωρό ..αν θα μαστε άνετοι... 

Ααααα κ εσένα θέλει τόσο γρήγορα:;;;;;; μα τι εχουν πάθει οι αντρες μας;;;κ εμένα θελει τωρα στα κοντα για το δεύτερο.γιατι κ αυτος με τον αδερφό του έχουν 1χρονο διαφορα. κ θελει κ κοριτσάκι τωρα χαχα. Αλλα τον λέω μετα τον χρόνο επιτρέπεται.. Οτι σώσουμε φιλενάδα... Δεν είναι να τους αφησουμε ελεύθερους... χαχαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Ρε τι τραβάμε.. Κ εγω αυτο έχω αντιληφθεί.. Οτι θα είναι δύσκολα τις πρώτες φορές...κ μετα απο ενα χρόνο καταλαβαίνεις πως θα μαστε.. Γι΄αυτό κ προφυλακτικό μαζί..και λιπαντικό κ ο, θεός μαζι μας χαχααχαα απο τωρα σκεφτομαι πως θα ναι.. Που θα εχω το μωρό ..αν θα μαστε άνετοι... 

Ααααα κ εσένα θέλει τόσο γρήγορα:;;;;;; μα τι εχουν πάθει οι αντρες μας;;;κ εμένα θελει τωρα στα κοντα για το δεύτερο.γιατι κ αυτος με τον αδερφό του έχουν 1χρονο διαφορα. κ θελει κ κοριτσάκι τωρα χαχα. Αλλα τον λέω μετα τον χρόνο επιτρέπεται.. Οτι σώσουμε φιλενάδα... Δεν είναι να τους αφησουμε ελεύθερους... χαχαχαχαχαχα 

Καλημερα καλο σκ να εχουμε!!! Εμεις παντως βαζουμε το μωρο στην καλαθουνα οταν ειναι στα καλα της καθεται κοιταει το ταβανι κ συνηθως καθεται ετσι κανα 20λεπτο οποτε προλαβαινουμε εννοειται ομως με την ψυχη στο στομα!!

Οχι εγω τωρα στα κοντα δεν κανω τουλαχιστον 2χρονια εβαλα οριο να ειναι η μικρη λιγο συννενοησιμη! Δεν γινεται να εχω 2μωρα ο αντρας μ ειναι 5αδερφια ολα μαζι κ ενω εχει κ διδυμο εχει κ μια αδερφη με την οποια εχουν 14μηνες διαφορα κ γιαυτο μαλλον του φαινεται ευκολο τι να πω! Ουτε καν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια?βλεπω πολύ σεξ γινεται.εμεις ακομα.τωρα 2 μερες ειναι που κοιμήθηκε ο μπεμπης και νιωθω λιγξ άνθρωπος. Λεψ σημερα να κανω καμια αποπειρα.10 μηνες αποχής ειναι αυτοι .αντε να δουμε πως θα πάει.και εμεις σαλακια φουλ και ρουχα για 6 μηνων πλεον  κςι όταν λεει αυτες τις μπε μπε λεξούλες τρελαινομαι .καλα οταν κλαιει λεει μαααα μαααα και καποιες φορες μαμα. Και ο αντρας μου το ακουει που λεει μαμα αρα δεν ειμαι χαζομαμα 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς σεξ ακόμα τπτ,  ο άντρας μου φευγει 8 παρα απο το σπιτι και γυρνάει 7.30 το απόγευμα και είναι πτώμα. Μέχρι να χαλαρώσει και να έρθουμε σε φαση είναι η ώρα που πάμε για ύπνο μαζί με το μωρο. Οπότε σεξ δεν έχει. ... χαχαχαχα

Εμενα ρε κοριτσια το βράδυ δεν κοιμαται στο κρεββατάκι του. Μόνο μαζί μου. Βέβαια και εγώ δεν έχω την υπομονή να τον κουνάω μέχρι να κοιμηθεί τελείως το βράδυ γιατί νυστάζω και εγώ και έχω βολευτεί που κοιμόμαστε παρέα χώρις να σηκωνομαστε πάρα μόνο για να αλλάξουμε πανα.

Αλλά έχω πιαστει ελεεινά. Να μου πεις δε μπορούμε να τα έχουμε όλα! 

Την μέρα κοιμάται στο καρότσι, πήρα ένα δεύτερο από την κουνιαδα και έπλυνα τις ρόδες και το έβαλα στο σαλόνι. Σωτήριο! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , loyloy είπε:

Τι κανετε κοριτσια?βλεπω πολύ σεξ γινεται.εμεις ακομα.τωρα 2 μερες ειναι που κοιμήθηκε ο μπεμπης και νιωθω λιγξ άνθρωπος. Λεψ σημερα να κανω καμια αποπειρα.10 μηνες αποχής ειναι αυτοι .αντε να δουμε πως θα πάει.και εμεις σαλακια φουλ και ρουχα για 6 μηνων πλεον  κςι όταν λεει αυτες τις μπε μπε λεξούλες τρελαινομαι .καλα οταν κλαιει λεει μαααα μαααα και καποιες φορες μαμα. Και ο αντρας μου το ακουει που λεει μαμα αρα δεν ειμαι χαζομαμα 

Κ μεις πλεον ολα τα ρουχα μεσα εξω 3-6 μηνων μεγαλωνουν τα μωρακια μας πολυ γρηγορα!!! Τι εννοεις κοιμηθηκε;;; ολο το βραδυ;;; μπραβο σας!!!! Φτου φτου

πρίν από 39 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς σεξ ακόμα τπτ,  ο άντρας μου φευγει 8 παρα απο το σπιτι και γυρνάει 7.30 το απόγευμα και είναι πτώμα. Μέχρι να χαλαρώσει και να έρθουμε σε φαση είναι η ώρα που πάμε για ύπνο μαζί με το μωρο. Οπότε σεξ δεν έχει. ... χαχαχαχα

Εμενα ρε κοριτσια το βράδυ δεν κοιμαται στο κρεββατάκι του. Μόνο μαζί μου. Βέβαια και εγώ δεν έχω την υπομονή να τον κουνάω μέχρι να κοιμηθεί τελείως το βράδυ γιατί νυστάζω και εγώ και έχω βολευτεί που κοιμόμαστε παρέα χώρις να σηκωνομαστε πάρα μόνο για να αλλάξουμε πανα.

Αλλά έχω πιαστει ελεεινά. Να μου πεις δε μπορούμε να τα έχουμε όλα! 

Την μέρα κοιμάται στο καρότσι, πήρα ένα δεύτερο από την κουνιαδα και έπλυνα τις ρόδες και το έβαλα στο σαλόνι. Σωτήριο! 

Εγω την εβαλα στο κρεβατι της δεν γινοταν στην αρχη κ εγω στο κρεβατι την ειχα κ κοιμοταν μονο πανω μ μετα μονο στο ρηλαξ ενω κουνιεται κ τωρα στο κρεβατι της καλα πρωινο υπνο δεν το συζητο εχει να κανει απο 20ημερων τ να κανουμε θα μεγαλωσουν....

Σημερα βαφτηκα εκανα μαλλια να αισθανθω λιγο ομορφα κ γυναικα εκτος απο μια κουρασμενη μαμα....πιασμενη ειμαι κ εγω απο το βραδυνο το κουνημα μεχρι να κοιμηθει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ μεις πλεον ολα τα ρουχα μεσα εξω 3-6 μηνων μεγαλωνουν τα μωρακια μας πολυ γρηγορα!!! Τι εννοεις κοιμηθηκε;;; ολο το βραδυ;;; μπραβο σας!!!! Φτου φτου

Εγω την εβαλα στο κρεβατι της δεν γινοταν στην αρχη κ εγω στο κρεβατι την ειχα κ κοιμοταν μονο πανω μ μετα μονο στο ρηλαξ ενω κουνιεται κ τωρα στο κρεβατι της καλα πρωινο υπνο δεν το συζητο εχει να κανει απο 20ημερων τ να κανουμε θα μεγαλωσουν....

Σημερα βαφτηκα εκανα μαλλια να αισθανθω λιγο ομορφα κ γυναικα εκτος απο μια κουρασμενη μαμα....πιασμενη ειμαι κ εγω απο το βραδυνο το κουνημα μεχρι να κοιμηθει!!!

Δεν ξέρω βρε κορίτσι εμένα δε λέει να κοιμηθεί στο κρεββατάκι του ενώ στην αρχή κοιμόταν. Εμένα δε με πειράζει και τόσο πέρα από το πιάσιμο, αλλά σεξ δε βλέπω να κάνουμε σύντομα χαχχχαχαχααχα!

Τώρα κοιμάται ο αφρατούλης μου, πήγε να ξυπνήσει κάπιοα στιγμή, τον ξανακούνησα και τσουπ ξανακοιμήθηκε!
Ένα μασάζ μας χρειάζεται για να ισιώσουμε από πάνω ως κάτω!

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια!!! Ευτυχως εμενα ειχε καλο βράδυ.. Κοιμήθηκε.. Σηκώθηκε στο 4ωρο να φάει.. Ξανακοιμηθηκε... Σηκώθηκε μετα στις 3ώρες... Εφαγε κ, μετα αλλάξαμε βάρδια με τον αντρα μ χαχαααχα εμενα βολεύεται στο ριλάξ.. Ειτε κατω στον καναπέ με μια πάνα αγκαλιάς.. Κ κοιμάται στο σαλόνι.. Κι εγω στον καναπέ... 

Το σεξ με το κυαλι θα το βλεπω στο τελος... Απο βδομαδα θα πάω γυναικολόγο γτ καθαρίζω σιγά σιγα να δούμε τι θα μ πει κι αυτός!!! 

2 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς σεξ ακόμα τπτ,  ο άντρας μου φευγει 8 παρα απο το σπιτι και γυρνάει 7.30 το απόγευμα και είναι πτώμα. Μέχρι να χαλαρώσει και να έρθουμε σε φαση είναι η ώρα που πάμε για ύπνο μαζί με το μωρο. Οπότε σεξ δεν έχει. ... χαχαχαχα

Εμενα ρε κοριτσια το βράδυ δεν κοιμαται στο κρεββατάκι του. Μόνο μαζί μου. Βέβαια και εγώ δεν έχω την υπομονή να τον κουνάω μέχρι να κοιμηθεί τελείως το βράδυ γιατί νυστάζω και εγώ και έχω βολευτεί που κοιμόμαστε παρέα χώρις να σηκωνομαστε πάρα μόνο για να αλλάξουμε πανα.

Αλλά έχω πιαστει ελεεινά. Να μου πεις δε μπορούμε να τα έχουμε όλα! 

Την μέρα κοιμάται στο καρότσι, πήρα ένα δεύτερο από την κουνιαδα και έπλυνα τις ρόδες και το έβαλα στο σαλόνι. Σωτήριο! 

Αυτο με το καρότσι το κανω οταν πηγαίνω στη μαμα μ.. Κ κοιμάται μεσα στη καλάθουνα με κούνημα.. Εγω όμως επειδή εχω μικρο σπίτι δεν μπορώ να το κάνω.. Αν κ το δοκιμάσα 1-2 φορές..  Κ τωρα πού του μιλάμε κοιμάται.. Τον εβαλε ο αντρας μ. Μέσα στη φόρμα εξόδου τον έβαλε στη καλαθουνα.. Κατέβηκαν να πάνε βολτα κ εξω το χει στρώσει.. Κ ρίχνει κ χιόνι.. Οποτε τον έκανε βολτσ στο διάδρομο κοιμήθηκε κ επέστρεψαν χαχααχαχα

1 hour ago, kathyv25 είπε:

Δεν ξέρω βρε κορίτσι εμένα δε λέει να κοιμηθεί στο κρεββατάκι του ενώ στην αρχή κοιμόταν. Εμένα δε με πειράζει και τόσο πέρα από το πιάσιμο, αλλά σεξ δε βλέπω να κάνουμε σύντομα χαχχχαχαχααχα!

Τώρα κοιμάται ο αφρατούλης μου, πήγε να ξυπνήσει κάπιοα στιγμή, τον ξανακούνησα και τσουπ ξανακοιμήθηκε!
Ένα μασάζ μας χρειάζεται για να ισιώσουμε από πάνω ως κάτω!

Πωωωω πωωωω αυτο το μασάζ μόνο που το είπες το φανταστηκά... Μια μερα σπα αν κανουμε κάτι θα απολαύσουμε πιστεύω!!! Ολα τα κοκαλάκια μ πονάνε. Χααχααχ πλέον βάρυνε δεν κρατάν κ πολυ τα χέρια χααχαχα κι εμεις φοράμε 3-6 κ 6-9 γτ πλέον μας μικρυναν ολα τ αλλα κ φοραω ότι. Μ έχουν δωσει.. Κ πιο μεγάλα δεν μ ενοχλεί καθόλου... Απο βδομάδα αμα στρώσει ο καιρος θα πάω να τον παρω κανα δυο φορμακια στο νούμερο του! Ετσι για το καλο! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kathyv25 είπε:

Δεν ξέρω βρε κορίτσι εμένα δε λέει να κοιμηθεί στο κρεββατάκι του ενώ στην αρχή κοιμόταν. Εμένα δε με πειράζει και τόσο πέρα από το πιάσιμο, αλλά σεξ δε βλέπω να κάνουμε σύντομα χαχχχαχαχααχα!

Τώρα κοιμάται ο αφρατούλης μου, πήγε να ξυπνήσει κάπιοα στιγμή, τον ξανακούνησα και τσουπ ξανακοιμήθηκε!
Ένα μασάζ μας χρειάζεται για να ισιώσουμε από πάνω ως κάτω!

Δεν πηραζει μετα τους 6μηνες θα στρωσουνε ΜΑΛΛΟΝ χαχαχχα.....εμενα κοιμηθηκε 45λεπτα 9η ωρα το πρωι π εφαγε και τωρα π την ξαναταισα την κοιμησα αν κοιμηθει ενα μισαωρο θα ειμαι ευτυχισμενη! Λιγο να ξεκουραστω να κανω καμια δουλεια θελω! Ευτυχως τρωι ανα 4με 4μιση ωρες....

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Ευτυχως εμενα ειχε καλο βράδυ.. Κοιμήθηκε.. Σηκώθηκε στο 4ωρο να φάει.. Ξανακοιμηθηκε... Σηκώθηκε μετα στις 3ώρες... Εφαγε κ, μετα αλλάξαμε βάρδια με τον αντρα μ χαχαααχα εμενα βολεύεται στο ριλάξ.. Ειτε κατω στον καναπέ με μια πάνα αγκαλιάς.. Κ κοιμάται στο σαλόνι.. Κι εγω στον καναπέ... 

Το σεξ με το κυαλι θα το βλεπω στο τελος... Απο βδομαδα θα πάω γυναικολόγο γτ καθαρίζω σιγά σιγα να δούμε τι θα μ πει κι αυτός!!! 

Αυτο με το καρότσι το κανω οταν πηγαίνω στη μαμα μ.. Κ κοιμάται μεσα στη καλάθουνα με κούνημα.. Εγω όμως επειδή εχω μικρο σπίτι δεν μπορώ να το κάνω.. Αν κ το δοκιμάσα 1-2 φορές..  Κ τωρα πού του μιλάμε κοιμάται.. Τον εβαλε ο αντρας μ. Μέσα στη φόρμα εξόδου τον έβαλε στη καλαθουνα.. Κατέβηκαν να πάνε βολτα κ εξω το χει στρώσει.. Κ ρίχνει κ χιόνι.. Οποτε τον έκανε βολτσ στο διάδρομο κοιμήθηκε κ επέστρεψαν χαχααχαχα

Βολικο καλε το παιδι σου....το βραδυ σας δεν το συζητω τελειο φτου φτου στρωνει σιγα σιγα μπραβο του....εμενα δεν κοιμαται ετσι στην καλαθουνα για κανεναν λογο αμα ομως μπει στο καθισμα του αυτοκινητου δεσου την ζωνη και ξεκινησει το αμαξι λες κ εχει κουμπι κοιμαται πιστευω αμα παμε κανα ταξιδι λεμε τωρα κ εχει δρομο 6ωρο ουτε θα σηκωθει να φαει! Χαχαχχαχα οσο για το σεξ εμεις προλαβαινουμε μολις φαει αν δεν κοιμηθει εχει σιγουρα ενα στανταρακι 20-30λεπτο ησυχη καθεται κ κοιταει ειτε τηλεοραση ειτε το υπερπεραν!

Αρα το βολευουμε εκει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν πηραζει μετα τους 6μηνες θα στρωσουνε ΜΑΛΛΟΝ χαχαχχα.....εμενα κοιμηθηκε 45λεπτα 9η ωρα το πρωι π εφαγε και τωρα π την ξαναταισα την κοιμησα αν κοιμηθει ενα μισαωρο θα ειμαι ευτυχισμενη! Λιγο να ξεκουραστω να κανω καμια δουλεια θελω! Ευτυχως τρωι ανα 4με 4μιση ωρες....

Βολικο καλε το παιδι σου....το βραδυ σας δεν το συζητω τελειο φτου φτου στρωνει σιγα σιγα μπραβο του....εμενα δεν κοιμαται ετσι στην καλαθουνα για κανεναν λογο αμα ομως μπει στο καθισμα του αυτοκινητου δεσου την ζωνη και ξεκινησει το αμαξι λες κ εχει κουμπι κοιμαται πιστευω αμα παμε κανα ταξιδι λεμε τωρα κ εχει δρομο 6ωρο ουτε θα σηκωθει να φαει! Χαχαχχαχα οσο για το σεξ εμεις προλαβαινουμε μολις φαει αν δεν κοιμηθει εχει σιγουρα ενα στανταρακι 20-30λεπτο ησυχη καθεται κ κοιταει ειτε τηλεοραση ειτε το υπερπεραν!

Αρα το βολευουμε εκει!

Κι εγω έτσι νομιζω οτι στρώνει το βραδυνό κυρίως γτ σε αυτο είχαμε πρόβλημα.. Κ γενικα στρώνει το πρόγραμμα... Τετάρτη που κάναμε το εμβόλιο να δεις.. Πήγαμε 12 ώρα το κάναμε κ μετα πήγαμε βόλτα στα jumbo κ μετα για φαγητό έξω που σας είχα πει.. Δεν σηκώθηκε ουτε στις 5 ώρες για να φάει.. Εγω τον ξυπνησα για να τον αλλάξω.. Το καλύτερο του βολτα με καρότσι κ με το αμάξι...! τωρα μας ξεκίνησε καινούριο Χούι... Γκρινιάζει γτ θελει να κοιμηθεί κ δεν μπορεί.. Κλείνουν τα μάτια τ αλλα για κάποιο λογο ξυπνάει κ μετα γκρινιάζει.. Μια μέρα του πιασα το χέρι του βαλα κ πιπίλα κ.κοιμήθηκε στο δευτερόλεπτο χαχαχαχαχαααχααχ

Το μόνο, στάνταρ που δεν εχουμε είναι το γαλα.. Δλδ ποτε τρώει 180..κανα 2 φορές εφαγε 200 ..κι αλλιώς ξεκινάμε 90 κ αναλογα αν πεινάει κι αλλο θα φάει κι αλλα 60..αλλα ευτυχώς βάζει κιλα οποτε δεν μας ανησυχεί.. Συνεχίζουμε.. Τρωει οποτε θέλει κ οσο θέλει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κι εγω έτσι νομιζω οτι στρώνει το βραδυνό κυρίως γτ σε αυτο είχαμε πρόβλημα.. Κ γενικα στρώνει το πρόγραμμα... Τετάρτη που κάναμε το εμβόλιο να δεις.. Πήγαμε 12 ώρα το κάναμε κ μετα πήγαμε βόλτα στα jumbo κ μετα για φαγητό έξω που σας είχα πει.. Δεν σηκώθηκε ουτε στις 5 ώρες για να φάει.. Εγω τον ξυπνησα για να τον αλλάξω.. Το καλύτερο του βολτα με καρότσι κ με το αμάξι...! τωρα μας ξεκίνησε καινούριο Χούι... Γκρινιάζει γτ θελει να κοιμηθεί κ δεν μπορεί.. Κλείνουν τα μάτια τ αλλα για κάποιο λογο ξυπνάει κ μετα γκρινιάζει.. Μια μέρα του πιασα το χέρι του βαλα κ πιπίλα κ.κοιμήθηκε στο δευτερόλεπτο χαχαχαχαχαααχααχ

Το μόνο, στάνταρ που δεν εχουμε είναι το γαλα.. Δλδ ποτε τρώει 180..κανα 2 φορές εφαγε 200 ..κι αλλιώς ξεκινάμε 90 κ αναλογα αν πεινάει κι αλλο θα φάει κι αλλα 60..αλλα ευτυχώς βάζει κιλα οποτε δεν μας ανησυχεί.. Συνεχίζουμε.. Τρωει οποτε θέλει κ οσο θέλει! 

Α και εμας ετσι κανει με το γαλα μην ανχωνεσαι οσο περνει βαρος.....εμενα τρωει τα στανταρ της 130απο κει κ περα ειναι αναλογως ας πουμε χθες το βραδυ ηπιε 110ειχε κοιμηθει πριν τελειωσει καν το γαλα κανα δυο φορες εχει φαει και 200 και πιο πολλες φορες εχει φαει και 160 αλλα το στανταρ της ειναι το 130!

Εγω δεν θα την ξυπνουσα για αλλαγμα με τπτ αν ηταν μονο τσισα....την βαζω κρεμα σε καθε αλλαγη κ ετσι δεν ειναι ποτε πυτε καν λιγο κοκκινο γιαυτο κ δεν φοβαμαι την αλλαζω οταν ξυπναει! Κακα αν εχει κανει μυριζει ολο τκ δωματιο στο οποιο ειναι αρα το καταλαβαινω χαχαχχα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μ λετε για μασαζ κ ειναι σαν να νιωθω τα χερια πανω μ!!θελω επειγοντως!!σκεφτομαι να πω σε μια κοπελα που μ εκανε κ προ εγκυμοσυνης ερχεται σπιτι με το κρεβατι της κ σε τριβει μια ωρα  με 15€..μιλαμε για βαλσαμο....μονο μη ξυπνησει η μπεμπα ...κ ειμαστε ετσι με 5  κ 6 κιλα τι θα κανουμε μετα που θα ναι 10 κιλα κ θα θελουν ακομη αγκαλια??καλα στο αμαξι κουμπι πραγματικα μπορει να τσιριζει μεχρι να μπει μεσα κ μολις μπει στο καθισμα τσουυυπ μπαινει στι αθορυβο με το που σταματησει ομως το αμαξι το ματι γαριδα!!ρε κοριτσια μονες το εχετε παρει το παιδι δηλαδη να οδηγητε εσεις κ πισω μονο τ??φοβαμαι ακομη αλλα θελω να πηγαινω στη μανα μ που μενει στο διπλα χωριο 10 λεπτα διαδρομη,ισως το δοκιμασω με μικρες στασεις ειναι επαρχιακος δρομος

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...