Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Με τη μικρη ολη μερα δεν προλαβαινω να γραψω !! Εγω εχω ραντεβου 7/6 για αυχενικη..εχω καιρο ακομα..αλλα εχω να δω το μικρακι μου 2 βδομαδες. ολα καλα απο συμπτωματα εγω..ευτυχως καθολου εμετους. Αλλες φορες κατι τσιμπιματακια χαμηλα αλλες οχι. Δεν προλαβαινω να δωσω κ πολλη σημασια χαχα Για το στηθος δεν μπορω να σας πω επειδη θηλαζω ακομα την μικρη μου ( πιο πολυ για την επαφη ) παρα οτι θελει γαλα οποτε δεν νιωθω διαφορά ! @elep και εμεις την ειχαμε παρει μαζι μεσα στον υπερηχο την μικρη ( ηταν στην αγκαλια του μπαμπα ) κ χαζευε την οθονη ! Δεν το περιμενα !! χαχα αν ηξερε τί την περιμένει..χαχα εχω ανχος στο να την προετοιμασω..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Γεια σας κοριτσια! Με τη μικρη ολη μερα δεν προλαβαινω να γραψω !! Εγω εχω ραντεβου 7/6 για αυχενικη..εχω καιρο ακομα..αλλα εχω να δω το μικρακι μου 2 βδομαδες. ολα καλα απο συμπτωματα εγω..ευτυχως καθολου εμετους. Αλλες φορες κατι τσιμπιματακια χαμηλα αλλες οχι. Δεν προλαβαινω να δωσω κ πολλη σημασια χαχα Για το στηθος δεν μπορω να σας πω επειδη θηλαζω ακομα την μικρη μου ( πιο πολυ για την επαφη ) παρα οτι θελει γαλα οποτε δεν νιωθω διαφορά ! @elep και εμεις την ειχαμε παρει μαζι μεσα στον υπερηχο την μικρη ( ηταν στην αγκαλια του μπαμπα ) κ χαζευε την οθονη ! Δεν το περιμενα !! χαχα αν ηξερε τί την περιμένει..χαχα εχω ανχος στο να την προετοιμασω..

Οτ αν το δει θα καταλάβει τι γίνεται.εκει να σε δω τι θα κάνεις.ειναι γενικότερα ζηλιαρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Οτ αν το δει θα καταλάβει τι γίνεται.εκει να σε δω τι θα κάνεις.ειναι γενικότερα ζηλιαρα?

Δεν δείχνει τετοια σημαδια..ειναι πολύ δοτική. Αλλα πιστευω οταν θα δει ενα αλλο μωρο στο στηθος θα της φανει κάπως..θα δούμε !! 

Εχετε κανονίσει τίποτα πλάνα για το τριήμερο; Κοριτσια να φτιαξουμε πινακακι με ΠΗΤ της καθεμιας μας κ μετα τις αυχενικες να βαλουμε κ το φύλο ! Εχει καμία σας διαίσθηση; Εγω παλι κοριτσάκι θέλω ! Χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Δεν δείχνει τετοια σημαδια..ειναι πολύ δοτική. Αλλα πιστευω οταν θα δει ενα αλλο μωρο στο στηθος θα της φανει κάπως..θα δούμε !! 

Εχετε κανονίσει τίποτα πλάνα για το τριήμερο; Κοριτσια να φτιαξουμε πινακακι με ΠΗΤ της καθεμιας μας κ μετα τις αυχενικες να βαλουμε κ το φύλο ! Εχει καμία σας διαίσθηση; Εγω παλι κοριτσάκι θέλω ! Χαχα

Εμείς δουλεύουμε τη τουριστικη περίοδο αρα τπτ.αλλα Κυριακή θα κατέβω Αθήνα στους δικούς να πάω στο γιατρό μου και θα κάτσω μέχρι και την Αυχενική.

ΠΗΤ 20/12 Διαισθηση:κοριτσάκι

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Εμείς δουλεύουμε τη τουριστικη περίοδο αρα τπτ.αλλα Κυριακή θα κατέβω Αθήνα στους δικούς να πάω στο γιατρό μου και θα κάτσω μέχρι και την Αυχενική.

ΠΗΤ 20/12 Διαισθηση:κοριτσάκι

 

Ωραια !! Πότε εχεις αυχενική; Αντε θα περασουν οι μερουλες !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Ωραια !! Πότε εχεις αυχενική; Αντε θα περασουν οι μερουλες !!! 

11/6 Θα μαι 12+4 .βασικά τώρα έχω αγωνία για τη Τρίτη γιατί έχω να το δω ήδη 2 βδομάδες και έχω τρελαθεί.εχω ηρεμήσει αρκετά από συμπτώματα.και το μυαλό μου κανει Παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κανονισει ακομα για αυχενικη . Λογικα την επομενη φορα που θα δω τον γιατρο μου θα μου πει. 

Μου δωσε ΠΗΤ :02/1 αλλα εγω πιστευω οτι δεν ειναι κ πολυ σωστο με βαση τον κυκλο μου κ οτι θα μου ρθει 30 Δεκεμβρη η ακομα και στην αλλαγη του χρονου! 

Ολοι μου λενε οτι εχω αγορι , δεν ξερω απο που το συμπεραινουν, αλλα εγω δεν ειμαι κ πολυ σιγουρη. Πιστευω μπορει να ναι κοριτσακι . Ειναι ομορφη η προσμονη . Ας ειναι καλά και ας ειναι οτι θελει!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Loyloy: ΠΗΤ  20/12 ΔΙΑΙΣΘ: κοριτσάκι 

Nanoula90 :ΠΗΤ 2/1 ΔΙΑΙΣΘ: κοριτσακι

Άντε σιγά σιγά να οργανωθούμε 

ΠΗΤ:7/12 αν και όπως έχω αναφέρει θα μπω προγραμματισμένα τέλη νοέμβρη.Είμαι guest στις μανούλες Δεκέμβρη!! Η ΠΗΤ της κάθε μιας μας θα αλλάξει μετά την αυχενική οπότε μήπως να περιμέναμε λίγο για το πινακάκι;Όσο για προαίσθημα....πάντα έλεγα ότι αν αξιωθώ να κάνω παιδιά θα κάνω 2 αγόρια, έχω ήδη ένα όποτε πιστεύω ότι πάλι αγόρι έχω, όχι ότι θα με χάλαγε ένα κοριτσάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια μου! Σήμερα πήγα στο γιατρό και είδα το μπεμπέ μου! Έγινε κανονικός άνθρωπος. Κολυμπούσε και έσκασα στα γέλια. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αφού είμάστε αποφασιμενοι να κάνουμε την αιματολογική που ανιχνεύει κατά 99,8% τις χρ. Ανωμαλίες να μην κάνουμε αυχενικη κι έτσι δεν θα κάνουμε. Έχω ΠΗΤ 14.12.18 και διαίσθηση κοριτσάκι. Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Έλσα1978 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια μου! Σήμερα πήγα στο γιατρό και είδα το μπεμπέ μου! Έγινε κανονικός άνθρωπος. Κολυμπούσε και έσκασα στα γέλια. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αφού είμάστε αποφασιμενοι να κάνουμε την αιματολογική που ανιχνεύει κατά 99,8% τις χρ. Ανωμαλίες να μην κάνουμε αυχενικη κι έτσι δεν θα κάνουμε. Έχω ΠΗΤ 14.12.18 και διαίσθηση κοριτσάκι. Φιλιά σε όλες!

Πότε θα κάνεις την αιματολογική; θα μάθεις σίγουρα φύλο!!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Έλσα1978 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια μου! Σήμερα πήγα στο γιατρό και είδα το μπεμπέ μου! Έγινε κανονικός άνθρωπος. Κολυμπούσε και έσκασα στα γέλια. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αφού είμάστε αποφασιμενοι να κάνουμε την αιματολογική που ανιχνεύει κατά 99,8% τις χρ. Ανωμαλίες να μην κάνουμε αυχενικη κι έτσι δεν θα κάνουμε. Έχω ΠΗΤ 14.12.18 και διαίσθηση κοριτσάκι. Φιλιά σε όλες!

Κι εμάς το ίδιο μας είπε. Η δική μου ΠΗΤ είναι 10.12 κι εμένα η διαίσθηση είναι για κοριτσάκι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Ioio είπε:

Κι εμάς το ίδιο μας είπε. Η δική μου ΠΗΤ είναι 10.12 κι εμένα η διαίσθηση είναι για κοριτσάκι. 

Καλημέρα! Είμαστε πολύ κοντά! Πότε θα κάνετε την εξεταση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...