Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Ioio είπε:

Όχι, δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να αλλάξουμε τρόπο επικοινωνίας

Και εδ ω και εκεί.σιγα δεν πίεσε κανει ς κανέναν. Τι κάνεις?το σπορακι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ioio είπε:

Καλά, αν και οι αναγουλες επιμένουν σταθερά. Ευτυχώς δεν έχω πολλές πια.

Εγώ ήρεμη ευτυχως.απιψε με έχει πιάσει ένας πονοκέφαλος και ανακατωσούρα αλλά γενικότερα είμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Εμενα ο γιατρος μου ειχε πει να μπω θαλασσα μετα το πρωτο 3μηνο καθαρά κ μόνο προληπτικά..φετος θα ξεκινησω αρχες Ιουλιου αφου τοτε θα παρει αδεια ο ανδρας μου κ θα παμε διακοπουλες. Ισως μπω κ λιγο πιο νωρις στο εξοχικο μου με την μικρή ! Τυχερες οσες ειστε σε νησί !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Εμενα ο γιατρος μου ειχε πει να μπω θαλασσα μετα το πρωτο 3μηνο καθαρά κ μόνο προληπτικά..φετος θα ξεκινησω αρχες Ιουλιου αφου τοτε θα παρει αδεια ο ανδρας μου κ θα παμε διακοπουλες. Ισως μπω κ λιγο πιο νωρις στο εξοχικο μου με την μικρή ! Τυχερες οσες ειστε σε νησί !!

Και μενα προληπτικά μετά το 1ο τρίμηνο.εγω μένω δίπλα στη θάλασσα και οτ αν βγαίνω από το σπίτι βλέπω κόσμο να λιάζεται και τρελαίνομαι.ζηλια Που με πιάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εμας ευτυχως δεν εχει πολυ καλο καιρο φυσαει πολυ οποτε δε τη ζηλευω τη θαλασσα.... ακομα! Ελπιζω οτι κατα τον Ιουλιο Αυγουστο θα μου επιτρεψει να μπω, αφου τα νερα εδω ειναι καθαρα... τι κανετε? πως πανε τα σπορακια μεγαλωνουν?

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Όχι, δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να αλλάξουμε τρόπο επικοινωνίας

Καλημέρα αποδεκτό αυτό που λες  δεν είπαμε ότι είναι  υποχρεωτικό χαρά μας να μιλάμε και από εδώ!

18 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια ! @Σεβη93 και @Sweetalecia μπρααβο για τα αποτελεσματα σας!! Μπραβο ρε κοριτσια . Υπεροχα νεα . 

Εγω δεν εχω φβ οποτε δεν μπορω να ακολουθησω :|

Δε πειράζει θα τα λεμε και απο εδω!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Koukis ναι κοριτσι μου. Κ απο δω . Ειχα φβ στα 18 για λιγο κ μετα το διεγραψα. Δεν μ αρεσε . Με λες και οπισθοδρομική :lol:

Ομορφες μου μανουλες , ειναι καποια απο Αθηνα?? Να ξερει να μου προτείνει καποια καθαρή παραλια μιας και δεν προκειται να παω διακοπές φετος? Εχω εξοχικο στον ωρωπό αλλα εκεί είναι συνήθως τίγκα στον κόσμο, αρα οι μικροοργανισμοί κάνουν ξέφρενο beach party . 

Τυχερές όσες μένετε σε νησιά. Πολύ σας ζηλεύω !! 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια!!!!!!!!!! @nanoula90 αναλόγως που μένεις.ξερω είναι καθαρά στο Καβούρι.παντως Ωρωπό αν πας σουκου από Κάλαμο πλευρά έχει κάτι ήσυχες παραλίες αν θυμάμαι καλά.

4 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμας ευτυχως δεν εχει πολυ καλο καιρο φυσαει πολυ οποτε δε τη ζηλευω τη θαλασσα.... ακομα! Ελπιζω οτι κατα τον Ιουλιο Αυγουστο θα μου επιτρεψει να μπω, αφου τα νερα εδω ειναι καθαρα... τι κανετε? πως πανε τα σπορακια μεγαλωνουν?

Αν μεγαλώνουν λε Ει.χτες πόνος στη μέση και χαμηλά μπροστά ένιωθα να τεντωνονται τα πάντα.αρα μεγάλωνε το σκατουλακι Μου. 

@Cath3rine που Είσαι?Σε χάσαμε.ελπθζω να είναι όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Εχω κ εγω λιγα πονακια στη μεση, και σημερα εχω ραντεβου με το σπορακι στις 18.30 για φωτογραφιση! Ελπιζω κ εμενΑ να μεγαλωνει καλα!

 

Έλα Μπράβο!!!!!!!να μας ενημερώσεις!!!!!!! Πόσο είσαι Τώρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!!!!!!!! @nanoula90 αναλόγως που μένεις.ξερω είναι καθαρά στο Καβούρι.παντως Ωρωπό αν πας σουκου από Κάλαμο πλευρά έχει κάτι ήσυχες παραλίες αν θυμάμαι καλά.

Καλό μήνα! Παλιότερα ναι, έβρισκες ήσυχες παραλίες ,αλλα τα τελευταία χρόνια γίνεται χαμός . Ίσως επειδή αρκετοί δεν πάνε διακοπές λόγω κρίσης, καταλήγουν στις παραλίες της αττικής, δεν ξέρω. Εγώ πάντως ακόμα δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Την ερχόμενη Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό , και ήδη ανυπομονώ και αγωνιώ. Είμαι ψύχραιμη σε σχέση με την προηγούμενη φορά , αλλά όσο να ναι έχω ανάγκη την επιβεβαίωση ότι είναι όλα καλά αφού δεν έχω κάπου άλλου να στηριχθώ.

@noni90 αχ τι ωραία !! Φωτογράφιση τεύχους Ιουνίου :wub: Θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις για το σποράκι σου !!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , nanoula90 είπε:

@Koukis ναι κοριτσι μου. Κ απο δω . Ειχα φβ στα 18 για λιγο κ μετα το διεγραψα. Δεν μ αρεσε . Με λες και οπισθοδρομική :lol:

Ομορφες μου μανουλες , ειναι καποια απο Αθηνα?? Να ξερει να μου προτείνει καποια καθαρή παραλια μιας και δεν προκειται να παω διακοπές φετος? Εχω εξοχικο στον ωρωπό αλλα εκεί είναι συνήθως τίγκα στον κόσμο, αρα οι μικροοργανισμοί κάνουν ξέφρενο beach party . 

Τυχερές όσες μένετε σε νησιά. Πολύ σας ζηλεύω !! 

Καλό μήνα!!!!Εγώ από Αττική είμαι όχι πια από Αθήνα όλο το ξεχνάω αυτό !!Μένω πια Πορτο Ράφτη λίγο έξω από Αθήνα.Εγώ κάνω μπάνιο εδώ προς το παρόν μετά που πλακώνει ο κόσμος πάω από πλευρά Σούνιο είναι πολύ καλά και βρίσκεις να κάνεις μπάνιο.Οι φωτογραφήσεις ξεκινάνε βλέπω!!!άντε με το καλό στις υπόλοιπες!!:grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Koukis είπε:

Εγώ από Αττική είμαι όχι πια από Αθήνα όλο το ξεχνάω αυτό !!Μένω πια Πορτο Ράφτη λίγο έξω από Αθήνα.Εγώ κάνω μπάνιο εδώ προς το παρόν μετά που πλακώνει ο κόσμος πάω από πλευρά Σούνιο είναι πολύ καλά και βρίσκεις να κάνεις μπάνιο.

Α τέλεια !Σε ευχαριστώ! Νεα Φιλαδέλφεια μένω, αλλά τι να κάνω.θα πηγαίνω και Σούνιο άμα χρειαστεί. Αφού Αθήνα ξέρω ότι δεν είναι και πολύ καθαρές οι παραλίες. Φουλ σε εντερόκοκκο και κολοβακτηρίδια. Θα λέω στον φίλο μου " το μπεμπέ σέλει πλάτσα πλούτσα στο Σούνιο '' και θα μου κάνει το χατήρι, αφού θα το ζητάει το παιδί :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...