Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Έλα Μπράβο!!!!!!!να μας ενημερώσεις!!!!!!! Πόσο είσαι Τώρα?

Σημερα αισιως 10 βδομαδων! Ακομα φοβαμαι μη δε παει κατι καλα αλλα εχω αρχισει ηδη κ κανω τοσα ονειρα!!!   Μακαρι να πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , noni90 είπε:

Σημερα αισιως 10 βδομαδων! Ακομα φοβαμαι μη δε παει κατι καλα αλλα εχω αρχισει ηδη κ κανω τοσα ονειρα!!!   Μακαρι να πανε ολα καλα!

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου !! Για όλες μας!! Σε λιγότερο από μήνα θα έχουμε και οι υπόλοιπες τα αποτελέσματα  της αυχενικής και επιτέλους θα μπορέσουμε να ηρεμήσουμε! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , noni90 είπε:

Σημερα αισιως 10 βδομαδων! Ακομα φοβαμαι μη δε παει κατι καλα αλλα εχω αρχισει ηδη κ κανω τοσα ονειρα!!!   Μακαρι να πανε ολα καλα!

Δεν θυμάσαι πως ήμουν εγώ μέχρι τη Τρίτη που είχα ραντεβού?είχα προετοιμάσει τον εαυτό μου για τα χειρότερα.και Τελικά το σκατουλι μου πέρα δώθε πήγαινε μέσα στη κοιλίτσα μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου !! Για όλες μας!! Σε λιγότερο από μήνα θα έχουμε και οι υπόλοιπες τα αποτελέσματα  της αυχενικής και επιτέλους θα μπορέσουμε να ηρεμήσουμε! 

Αααα εκλεισες αυχενικη? Εγω 15 Ιουνιου θα την κανω..... Εσυ ποτε?

 

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν θυμάσαι πως ήμουν εγώ μέχρι τη Τρίτη που είχα ραντεβού?είχα προετοιμάσει τον εαυτό μου για τα χειρότερα.και Τελικά το σκατουλι μου πέρα δώθε πήγαινε μέσα στη κοιλίτσα μου.

Ναι ναι το θυμαμαι κ ταυτιζομαι να ξερεις... κ εγω ετσι ειμαι.... Αλλα εχω αρχισει κ ξετσουπωνω τωρα σιγα σιγα..... δλδ απ τη μια προετοιμαζομαι απ την αλλη κανω ονειρα για το πως θ ειναι η εγκυμοσυνη, πως θα ειναι οταν γεννηθει κ τετοια....λ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Αααα εκλεισες αυχενικη? Εγω 15 Ιουνιου θα την κανω..... Εσυ ποτε?

 

Ναι ναι το θυμαμαι κ ταυτιζομαι να ξερεις... κ εγω ετσι ειμαι.... Αλλα εχω αρχισει κ ξετσουπωνω τωρα σιγα σιγα..... δλδ απ τη μια προετοιμαζομαι απ την αλλη κανω ονειρα για το πως θ ειναι η εγκυμοσυνη, πως θα ειναι οταν γεννηθει κ τετοια....λ

Δεν έκλεισα ακόμα. Την Τετάρτη που θα δω τον γιατρό θα μου πει ακριβώς και θα το κανονίσουμε. Αλλά αν θυμάμαι καλά μου χε πει για τις 20 Ιουνίου κοντά. Η μεγαλύτερη αγωνία μου αυτή είναι. Η αυχενική . 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Δεν έκλεισα ακόμα. Την Τετάρτη που θα δω τον γιατρό θα μου πει ακριβώς και θα το κανονίσουμε. Αλλά αν θυμάμαι καλά μου χε πει για τις 20 Ιουνίου κοντά. Η μεγαλύτερη αγωνία μου αυτή είναι. Η αυχενική . 

Α εγω εχω αγωνια για ολα δε κανω διαχωρισμους χαχαχα Απ το αν θα χτυπαει η καρδια του μεχρι οτι θελεις! 

εγω την εκλεισα γτ υπαρχει ενα κεντρο μονο εδω..... Τελεια κοντα κοντα θα ειναι οι αυχενικες μας!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 11 Ιουνίου.παντως στου υπερυχο προχτες φάνηκε η αυχενικη.σαν πρώτη εικόνα είπε ο γιατρός φαίνεται Καλά.και να ηρεμήσω.θα χουμε μια όμορφη εγκυμοσύνη.επεμενε από την αποξεση οτ αν κάναμε.μου έλεγε την επόμενη φορά όλα θα πάνε καλα.και πάλι προχτε ς μου είπε τι σου πα τότε?να με ακούς και να ηρεμήσεις.

Είναι πολυ θετικό για μένα να βλέπω Έτσι αισιοδοξο το γιατρό.ειναι και γενετιστής.οσο να ναι θα χει δει πολλά περίεργα, Είναι και μεγάλος σε ηλικία έχει εμπειρία.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

@Koukis ναι κοριτσι μου. Κ απο δω . Ειχα φβ στα 18 για λιγο κ μετα το διεγραψα. Δεν μ αρεσε . Με λες και οπισθοδρομική :lol:

Ομορφες μου μανουλες , ειναι καποια απο Αθηνα?? Να ξερει να μου προτείνει καποια καθαρή παραλια μιας και δεν προκειται να παω διακοπές φετος? Εχω εξοχικο στον ωρωπό αλλα εκεί είναι συνήθως τίγκα στον κόσμο, αρα οι μικροοργανισμοί κάνουν ξέφρενο beach party . 

Τυχερές όσες μένετε σε νησιά. Πολύ σας ζηλεύω !! 

Καλησπερα !! Εγω μενω Αθηνα κ συγκεκριμενα Νεα Σμυρνη. Εχουμε εξοχικο προς Σαρωνιδα κ γενικα μετα απο τη Σαρωνιδα δηλαδη προς Θυμάρι, ακομα κ Σουνιο ειναι καθαρά. Ο ανδρας μου εχει εξοχικο στην αλλη πλευρά διπλα στη Ραφηνα,στο Νεο Βουτζα. Εκει συνηθως παμε στο Σχοινια αλλα οχι περιοδους full season γιατι γινεται χαμός! Γενικα προτιμάω τη πλευρά μετα τη Σαρωνίδα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Καλησπερα !! Εγω μενω Αθηνα κ συγκεκριμενα Νεα Σμυρνη. Εχουμε εξοχικο προς Σαρωνιδα κ γενικα μετα απο τη Σαρωνιδα δηλαδη προς Θυμάρι, ακομα κ Σουνιο ειναι καθαρά. Ο ανδρας μου εχει εξοχικο στην αλλη πλευρά διπλα στη Ραφηνα,στο Νεο Βουτζα. Εκει συνηθως παμε στο Σχοινια αλλα οχι περιοδους full season γιατι γινεται χαμός! Γενικα προτιμάω τη πλευρά μετα τη Σαρωνίδα..

Σε ευχαριστώ πολύ !! Μάλλον προς τα εκεί θα καταλήξω , αν και είναι λίγο μακρυά από μένα, αλλά δεν πειράζει.Κάπου διάβασα ότι 5 Ιουνίου θα ανακοινωθούν και επίσημα οι παραλίες της Αττικής που είναι κατάλληλες για κολύμβηση και ποιες οχι, οποτε θα έχουμε και μια γενικότερη ιδέα για όλες τις παραλίες. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , noni90 είπε:

Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

Μπραβοοοοοοοο.γερο να είναι το σπορακι σου.ετσι όμορφα νέα να εχ ουμε!! !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , noni90 είπε:

Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

Μπραβο κοπελα μου!με το καλο η αυχενικη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , noni90 είπε:

Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

Μπραβο κορίτσι μου !!! Βουρ τωρα στην αυχενική να βγει κ αυτη τέλεια !!! 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , noni90 είπε:

Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

Τέλεια νεα !! Μπραβο κοριτσι !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...