Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Μέση κατάσταση δεν υπάρχει ε?

Καλημέρα! Πρωινό ξύπνημα για μένα.... Χωρίς λόγο..... Συμβαίνει και σε σας τις καθημερινές να μην ανοίγει το μάτι σας και το Σαββατοκύριακο να ξυπνάτε χαράματα, μόνες σας;

Σήμερα, θα φάμε στην πεθερά και μετά βόλτα με φίλους, εσείς; Θα κάνετε κτ ιδιαίτερο σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2018 at 12:57 ΜΜ, loyloy είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!!!!!!!!! @nanoula90 αναλόγως που μένεις.ξερω είναι καθαρά στο Καβούρι.παντως Ωρωπό αν πας σουκου από Κάλαμο πλευρά έχει κάτι ήσυχες παραλίες αν θυμάμαι καλά.

Αν μεγαλώνουν λε Ει.χτες πόνος στη μέση και χαμηλά μπροστά ένιωθα να τεντωνονται τα πάντα.αρα μεγάλωνε το σκατουλακι Μου. 

@Cath3rine που Είσαι?Σε χάσαμε.ελπθζω να είναι όλα καλά.

Κορίτσι μου επέστρεψα στα πάτρια εδάφη.... Πηγα κ σε γυναικολόγο εδω.... Σημερα αυριο μπαινω στον τέταρτο! Ολα πανε καλα...!!! Εκανα κ προγεννετικο έλεγχο κ περιμένω αυριο αποτελέσματα! Χάθηκα γτ είχαν κατέβει οι δικοί μ Κρήτη κ μετα ηρθαμε μαζί πανω.... Να δω συγγενείς κλπ καταλαβαίνεις!!!!  Εσύ πως εισαι;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μαι κι εγώ!  Εγώ χάθηκα γιατί ήρθαμε στα πεταχτά στο εξοχικό... έκανα το πρώτο μου μπάνιο κι ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν ναυτίες, εμετός και εξαντληση. Βέβαια την ίδια μέρα έκλεισα 12η και μπήκα στην 13η εβδομάδα, αλλά τόσο αμεσα; Αύριο επιστρέφουμε Θεσσαλονίκη και ελπίζω να μην επιστρέψουν και όλα τα άλλα. Χάρηκα που είδα τα καλά σας νέα. Από αύριο μεθαύριο θα επανέλθω! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κορίτσι μου επέστρεψα στα πάτρια εδάφη.... Πηγα κ σε γυναικολόγο εδω.... Σημερα αυριο μπαινω στον τέταρτο! Ολα πανε καλα...!!! Εκανα κ προγεννετικο έλεγχο κ περιμένω αυριο αποτελέσματα! Χάθηκα γτ είχαν κατέβει οι δικοί μ Κρήτη κ μετα ηρθαμε μαζί πανω.... Να δω συγγενείς κλπ καταλαβαίνεις!!!!  Εσύ πως εισαι;;; 

Στον 4ο?σε ποια βδομάδα ει σαι τώρα?έκανες και Αυχενική?

Άντε ωραία πήγες στο γιατρό σου.καλα έκανες.τη καλύτερη δουλειά.

@Ioio βάφτιση Σήμερα.πριν λίγο γύρισα.μπορω να πω πως κουράστηκα.δεν το περίμενα.τελικα πάνε οι αντοχές μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Στον 4ο?σε ποια βδομάδα ει σαι τώρα?έκανες και Αυχενική?

Άντε ωραία πήγες στο γιατρό σου.καλα έκανες.τη καλύτερη δουλειά.

@Ioio βάφτιση Σήμερα.πριν λίγο γύρισα.μπορω να πω πως κουράστηκα.δεν το περίμενα.τελικα πάνε οι αντοχές μου.

Εμείς κάναμε μαραθώνιο χθες. Αρχικά φαγητό στην πεθερά, μετά καφέ με τους κουμπάρους μας και η μέρα τελείωσε με πίτσα, με άλλο φιλικό ζευγάρι. Εννοείται, όταν γύρισα έπεσα ξερή στο κρεβάτι. Κοιμιζα τη μικρή, αλλά δεν ξέρω σίγουρα ποια από τις δύο κοιμηθηκε πρώτη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2018 at 8:49 ΜΜ, noni90 είπε:

Γύρισα κ εγώ... όλα μια χαρά, το σποράκι έγινε κανονικό μωράκι με χεράκια, ποδαράκια... κουνιόταν κιολας... πήγαινε σφαίρα η καρδούλα του... σε 2 βδομάδες αυχενική.... όλα μια χαρά προς το παρόν!!! Ο άντρας μου να δείτε μόλις το είδε...... τρελάθηκε.... μου έλεγε αυτό το πλασματάκι είναι μισό εσυ μισό εγώ.... μακαρι όλες μας να έχουμε τόσο όμορφα νέα!!! Όλα καλά να μας πάνε κορίτσια...

Μπράβο σας !!!Αντε τώρα στην αυχενική να πάνε όλα καλά και σιγά σιγά να ηρεμούμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ioio είπε:

Εμείς κάναμε μαραθώνιο χθες. Αρχικά φαγητό στην πεθερά, μετά καφέ με τους κουμπάρους μας και η μέρα τελείωσε με πίτσα, με άλλο φιλικό ζευγάρι. Εννοείται, όταν γύρισα έπεσα ξερή στο κρεβάτι. Κοιμιζα τη μικρή, αλλά δεν ξέρω σίγουρα ποια από τις δύο κοιμηθηκε πρώτη 

Χαχαχαχαχα.ξεφυγες παντως.αυτο έχει σημασία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Στον 4ο?σε ποια βδομάδα ει σαι τώρα?έκανες και Αυχενική?

Άντε ωραία πήγες στο γιατρό σου.καλα έκανες.τη καλύτερη δουλειά.

@Ioio βάφτιση Σήμερα.πριν λίγο γύρισα.μπορω να πω πως κουράστηκα.δεν το περίμενα.τελικα πάνε οι αντοχές μου.

Κι εγω σοκαρίστηκα.. Ναι χτες μπήκα στον τέταρτο! Ειμαι 12 εβδομάδων και 1μερ... Ειδα να κουνάει χεράκι.. Κεφαλι.. Κουνιόταν μεσα... Σε δυο βδομαδες το πολυ μ είπε να κανω αυχενικη... 

Ναι πηγα σε δικο μ γιατρο ευτυχως... Κι ειδα ολόκληρο μωρο.. Είχα ενα μηνα σχεδόν να το δω κ δεν γινοταν αλλο... Λεω επιτέλους ενας νορμαλ γιατρός! Εκοψα τα utrogestan και παίρνω μονο filicine... Δεν εχω πλέον αναγουλες κλπ απλα το μονο που με καταπονει είναι η μεση μ που με χτυπαει σε γοφό.. Τραγικό! Αλλα μονο αυτο! 

Εχω βγει για καφέ.. Πηγα σε γαμο.. Ολα κομπλε...! Τρωω σιγα σιγα κανονικα... 

Κ τελικά παραμένουμε στη πητ για χριστούγεννα (βασικα 22-25)

Εσύ πως πας;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κι εγω σοκαρίστηκα.. Ναι χτες μπήκα στον τέταρτο! Ειμαι 12 εβδομάδων και 1μερ... Ειδα να κουνάει χεράκι.. Κεφαλι.. Κουνιόταν μεσα... Σε δυο βδομαδες το πολυ μ είπε να κανω αυχενικη... 

Ναι πηγα σε δικο μ γιατρο ευτυχως... Κι ειδα ολόκληρο μωρο.. Είχα ενα μηνα σχεδόν να το δω κ δεν γινοταν αλλο... Λεω επιτέλους ενας νορμαλ γιατρός! Εκοψα τα utrogestan και παίρνω μονο filicine... Δεν εχω πλέον αναγουλες κλπ απλα το μονο που με καταπονει είναι η μεση μ που με χτυπαει σε γοφό.. Τραγικό! Αλλα μονο αυτο! 

Εχω βγει για καφέ.. Πηγα σε γαμο.. Ολα κομπλε...! Τρωω σιγα σιγα κανονικα... 

Κ τελικά παραμένουμε στη πητ για χριστούγεννα (βασικα 22-25)

Εσύ πως πας;;; 

Στη 14η εμεν α Μου πε ο γιατρός μπαίνω στον 4ο.τελικα ο καθένας έχει δικό του μέτρημα.και εγω έκοψα utrogestan και cyclacour .Μόνο filicine και του θυρωηδη το χάπι.τωρα σε μια βδομάδα έχω Αυχενική .να γίνει κι αυτό να ηρεμήσω μετά  να είναι ολα καλά.κουραστηκα να το κρύβω. Θέλω να χαρώ και να το φωνάξω.πητ και εγώ στα ι Δια με σένα προς το παρόν.θα δω Και Αυχενική τι θα μας πει για ΠΗΤ.

πρίν από 24 λεπτά , noni90 είπε:

τι κανετε ομορφα κοριτσια? Καλημερα σε ολες!

Γεια σου κορίτσι μου.εδω στην αναμονή για Αυχενική.γτ χωρίς άγχος Δεν γίνεται.αχχχχ τι τραβάμε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα utrogestan δεν μου εκοψε... απλα μου το μειωσε σε 2 των 100 τη μερα.... κ εγω αναμενω την αυχενικη αλλα εχω παρει θαρρος τωρα.... κ σκεφτομαι πολυ θετικα αυτες τις μερες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια . Εγω απ οτι ξερω μέχρι και την 13η εβδομάδα ανήκεις στον 3ο μηνα .απο την 14η μπαινεις στον 4ο. 

Αυτο το utrogestan τι ειναι ? Εμενα δεν μου δινει τιποτα τετοιο. Μονο σιδηρο ασβεστιο κ μαγνησιο . Αλλα βλεπω οτι ολες το παιρνετε . 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...