Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσιαααααα. Αχ πήζω στο διάβασμα καλοκαιριάτικο. @noni90 και γω έχω πρηστεί. Αν συνεχίσω έτσι, δεν θα χρειαστώ φουσκωτό για την θάλασσα που ήθελα να πάρω, θα γίνω η ίδια :lol:. Εγω είμαι 11+2 νομίζω πως έχουμε μια-δυο μέρες διαφορά μόνο ! Και μαζί και στην αυχενική ! Παρασκευή θα πάω και γω 11.30 το πρωί. Τελευταία και καταιδρωμένη!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααααα. Αχ πήζω στο διάβασμα καλοκαιριάτικο. @noni90 και γω έχω πρηστεί. Αν συνεχίσω έτσι, δεν θα χρειαστώ φουσκωτό για την θάλασσα που ήθελα να πάρω, θα γίνω η ίδια :lol:. Εγω είμαι 11+2 νομίζω πως έχουμε μια-δυο μέρες διαφορά μόνο ! Και μαζί και στην αυχενική ! Παρασκευή θα πάω και γω 11.30 το πρωί. Τελευταία και καταιδρωμένη!

πριν μπεις ημουν εγω η τελευταια αφου τα προγραμματα μου εβγαζαν πητ 28/12 κ ελεγα ειμαι οριακα μανουλα Δεκεμβριου.... 

Δε ξερω αν ειναι πρηξιμο η μωρο... τα αλλα κοριτσια που ειναι δευτερομαμαδες θα μας πουν! ασε εγω μολις πεσω στη θαλασσα θα βουλιαξω.... σας εχει δωσει το οκ για μπανια ο γιατρος ε? εμενα φοβαται τις μολυνσεις... σημερα θα βγει η καλλιεργεια μου κ θα μου πει αν με αφησει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

πριν μπεις ημουν εγω η τελευταια αφου τα προγραμματα μου εβγαζαν πητ 28/12 κ ελεγα ειμαι οριακα μανουλα Δεκεμβριου.... 

Δε ξερω αν ειναι πρηξιμο η μωρο... τα αλλα κοριτσια που ειναι δευτερομαμαδες θα μας πουν! ασε εγω μολις πεσω στη θαλασσα θα βουλιαξω.... σας εχει δωσει το οκ για μπανια ο γιατρος ε? εμενα φοβαται τις μολυνσεις... σημερα θα βγει η καλλιεργεια μου κ θα μου πει αν με αφησει!

Χαχαχαχα. Κ άμα γυρίσω τυχόν ανάποδα στη θάλασσα ξαπλωτή με την κοιλιά προς τα πάνω να δω πως θα επανέλθω μετά :lol: Θα κουνάω χέρια πόδια να μπορέσω να γυρίσω. 

Εμένα ο γιατρός είναι πολύ χαλαρός σε όλα. Το κολύμπι μου είπε οτι είναι η καλύτερη γυμναστική για τις εγκύους αρκεί να αλλάζω μαγιό κάθε φορά και να μην πηγαίνω βαθιά γιατί μπορεί να έχω κάποια κράμπα. Μέχρι και ένα ποτηράκι κρασί ή μια μεζούρα ποτό την εβδομάδα μπορώ να το πίνω, δεν θα πάθει τίποτα το μωρό μου είπε. Αλλά μόνο ένα. 

Η κάθε εγκυμοσύνη και ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικά βέβαια. Κάποιοι είναι πιο αυστηροί, άλλοι όπως και ο δικός μου είναι χαλαροί.  


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Κ άμα γυρίσω τυχόν ανάποδα στη θάλασσα ξαπλωτή με την κοιλιά προς τα πάνω να δω πως θα επανέλθω μετά :lol: Θα κουνάω χέρια πόδια να μπορέσω να γυρίσω. 

Εμένα ο γιατρός είναι πολύ χαλαρός σε όλα. Το κολύμπι μου είπε οτι είναι η καλύτερη γυμναστική για τις εγκύους αρκεί να αλλάζω μαγιό κάθε φορά και να μην πηγαίνω βαθιά γιατί μπορεί να έχω κάποια κράμπα. Μέχρι και ένα ποτηράκι κρασί ή μια μεζούρα ποτό την εβδομάδα μπορώ να το πίνω, δεν θα πάθει τίποτα το μωρό μου είπε. Αλλά μόνο ένα. 

Η κάθε εγκυμοσύνη και ο κάθε γιατρός είναι διαφορετικά βέβαια. Κάποιοι είναι πιο αυστηροί, άλλοι όπως και ο δικός μου είναι χαλαροί.  

εχεις δικιο ειναι καποιοι που ειναι πιο χαλαροι... ενταξει δε πειραζει εγω ελπιζω ακομα οτι θα με αφησει λιγο λασκα μετα το πρωτο τριμηνο.. ειπαμε 13+6 τελειωνει το πρωτο τριμηνο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

εχεις δικιο ειναι καποιοι που ειναι πιο χαλαροι... ενταξει δε πειραζει εγω ελπιζω ακομα οτι θα με αφησει λιγο λασκα μετα το πρωτο τριμηνο.. ειπαμε 13+6 τελειωνει το πρωτο τριμηνο?

Ναι! Ίσως επειδή είχες και εμετούς και αδιαθεσίες για αυτό να σε προσέχει παραπάνω ο γιατρός σου. Μόλις μπεις στον 4ο με το καλό, θα σαι πολύ πιο χαλαρή. Για πότε έμαθα την εγκυμοσύνη για πότε ήρθε η αυχενική για πότε κοντεύουμε να κλείσουμε το 1 τρίμηνο, χαμπάρι δεν έχω πάρει. Όλα κυλάνε τόσο γρήγορα...


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι! Ίσως επειδή είχες και εμετούς και αδιαθεσίες για αυτό να σε προσέχει παραπάνω ο γιατρός σου. Μόλις μπεις στον 4ο με το καλό, θα σαι πολύ πιο χαλαρή. Για πότε έμαθα την εγκυμοσύνη για πότε ήρθε η αυχενική για πότε κοντεύουμε να κλείσουμε το 1 τρίμηνο, χαμπάρι δεν έχω πάρει. Όλα κυλάνε τόσο γρήγορα...

14η μπαινω στον 4ο ε? τα μπερδευω παρα πολυ. εχεις δικιο για ποτε μειναμε εγκυες για ποτε ηρθε η αυχενικη.. πολυ γρηγορα ολα! Ελπιζω να εχουμε καλα αποτελεσματα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Βρε κορίτσια η Κατερίνα Δεν έχει στείλει.εκανε Αυχενική χτες Όπως κι εγώ.εχω αγχωθεί λιγάκι.

@noni90 Ναι 14η μπαίνεις στον 4ο.

μηπως δε μπηκε η κοπελα καθολου...? αχ μη λες τετοια μη παει το μυαλο μας στο κακο.... 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Δεν ξέρω ρε συ αλλά όσο να Ναι έχω ψιλοαγχωθει.

οχι οχι μην αγχωνεστε κοριτσια! Απλα δε θα μπηκε η κοπελα ας περιμενουμε λιγο ακομα... Ολα καλα θα πηγαν!

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε Ευχαριστώ και σε ολες ότι καλύτερο.

@Cath3rine σε περιμένουμε.τι έγινε? 

Λοιπον κορίτσια εγω τελικα θα παω αυριο να την κάνω την αυχενικη στις 12:15 ...αλλαξαν τα ραντεβού.. Οποτε εχω μια μικρη αναμονή!, υπομονη!!!! 

@loyloy μπράβο κορίτσι μου...!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Λοιπον κορίτσια εγω τελικα θα παω αυριο να την κάνω την αυχενικη στις 12:15 ...αλλαξαν τα ραντεβού.. Οποτε εχω μια μικρη αναμονή!, υπομονη!!!! 

@loyloy μπράβο κορίτσι μου...!!!!!! 

Πως κ πως σε περιμεναμε να μπεις! Ενταξει να μπεις να μας ενημερωσεις γιατι οπως βλεπεις σε ψαχνουμε χιχιχιχιχι! Ολα καλα να πανε στο αυριανο σας ραντεβου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...