Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Cath3rine είπε:

Λοιπον κορίτσια εγω τελικα θα παω αυριο να την κάνω την αυχενικη στις 12:15 ...αλλαξαν τα ραντεβού.. Οποτε εχω μια μικρη αναμονή!, υπομονη!!!! 

@loyloy μπράβο κορίτσι μου...!!!!!! 

Αύριο να μπεις Όχι να περάσει καμια μέρα.με αγχωσες. Ειλικρινά.αντε να χεις σούπερ αποτελέσματα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Λοιπον κορίτσια εγω τελικα θα παω αυριο να την κάνω την αυχενικη στις 12:15 ...αλλαξαν τα ραντεβού.. Οποτε εχω μια μικρη αναμονή!, υπομονη!!!! 

@loyloy μπράβο κορίτσι μου...!!!!!! 

Να πάνε όλα καλά αύριο! Να μας πεις ευχάριστα! 

Κορίτσια, αν βλέπετε κοιλίτσα, είναι το μωρό. Το πότε φαίνεται δεν είναι στάνταρ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το σίγουρο είναι ότι στην επόμενη εγκυμοσύνη φαίνεται νωρίτερα από την πρώτη στην ίδια κοπέλα, πάντα. 

Κι εγώ περιμένω την Παρασκευή τα αποτελέσματα από την εξέταση αίματος και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Αφήστε, φοβάμαι οτι θα αργήσουν μια μέρα και θα περάσει το ΣΚ χωρίς να ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ioio είπε:

Να πάνε όλα καλά αύριο! Να μας πεις ευχάριστα! 

Κορίτσια, αν βλέπετε κοιλίτσα, είναι το μωρό. Το πότε φαίνεται δεν είναι στάνταρ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το σίγουρο είναι ότι στην επόμενη εγκυμοσύνη φαίνεται νωρίτερα από την πρώτη στην ίδια κοπέλα, πάντα. 

Κι εγώ περιμένω την Παρασκευή τα αποτελέσματα από την εξέταση αίματος και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Αφήστε, φοβάμαι οτι θα αργήσουν μια μέρα και θα περάσει το ΣΚ χωρίς να ξέρω.

κ εγω η χαζη που ελεγα οτι ειναι απλα πρηξιμο γτ ακομα δεν εχω κλεισει το πρωτο τριμηνο!

Μπορεις να παρεις αυριο πρωι πρωι να ρωτησεις.. κ να ζητησεις οτι ωρα ετοιμαστουν ν σου τα στειλουν με μειλ.... συνηθως στελνουν κ στο σαββατο με μειλ, τουλαχιστον εδω το κανουν...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioio είπε:

Να πάνε όλα καλά αύριο! Να μας πεις ευχάριστα! 

Κορίτσια, αν βλέπετε κοιλίτσα, είναι το μωρό. Το πότε φαίνεται δεν είναι στάνταρ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το σίγουρο είναι ότι στην επόμενη εγκυμοσύνη φαίνεται νωρίτερα από την πρώτη στην ίδια κοπέλα, πάντα. 

Κι εγώ περιμένω την Παρασκευή τα αποτελέσματα από την εξέταση αίματος και είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Αφήστε, φοβάμαι οτι θα αργήσουν μια μέρα και θα περάσει το ΣΚ χωρίς να ξέρω.

Έλα ολ α Καλά θα πάνε.μην αγχώνεσαι.3 μέρες ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ! Τί κάνετε; Αντε εμειναν και οι τελευταιες με τις αυχενικες !! Να φτιαξουμε το πινακακι !! Εγω την εκανα τη περασμενη Πεμπτη κ ηταν ολα οκ ! Βγηκε κ χθες το papp a και ηταν μια χαρα. Μαλλον ειναι κοριτσακι κ ειμαι πολυ χαρουμενη ! 

 

Οσο αφορα την κοιλια που λετε εμενα στη πρωτη εγκυμοσυνη δεν φαινοταν πριν τον 6ο μηνα..εως κ 7ο επρεπε να με παρατηρησεις πολυ καλα για να το καταλαβεις..σε αυτη την εγκυμοσυνη η κοιλια εμφανως εχει «πεταχτει» πιο γρηγορα..αρα ισχυει αυτο για τη 2η εγκυμοσυνη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Γεια σας κοριτσια ! Τί κάνετε; Αντε εμειναν και οι τελευταιες με τις αυχενικες !! Να φτιαξουμε το πινακακι !! Εγω την εκανα τη περασμενη Πεμπτη κ ηταν ολα οκ ! Βγηκε κ χθες το papp a και ηταν μια χαρα. Μαλλον ειναι κοριτσακι κ ειμαι πολυ χαρουμενη ! 

 

Οσο αφορα την κοιλια που λετε εμενα στη πρωτη εγκυμοσυνη δεν φαινοταν πριν τον 6ο μηνα..εως κ 7ο επρεπε να με παρατηρησεις πολυ καλα για να το καταλαβεις..σε αυτη την εγκυμοσυνη η κοιλια εμφανως εχει «πεταχτει» πιο γρηγορα..αρα ισχυει αυτο για τη 2η εγκυμοσυνη..

Αχ τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβοοο. Πολλά συγχαρητήρια και με το καλό!!!!!!!!!!

 Πλάκα κάνεις έτσι;!!!! Μέχρι τον 7ο εγώ θα τσουλάω σαν μπάλα !! Η κοιλιά μου είναι ήδη πρησμένη!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Cath3rine είπε:

@noni90 @loyloy @Ioio κοριτσια αυριο μολις τελειώσω κ γυρισω σπιτι θα μπω να σας πω.. Εσεις που κάνατε πως ήταν;;; 

Καλά αποτελέσματα και από μένα κορίτσι μου ! Να πάνε όλα τέλεια !

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cath3rine είπε:

@noni90 @loyloy @Ioio κοριτσια αυριο μολις τελειώσω κ γυρισω σπιτι θα μπω να σας πω.. Εσεις που κάνατε πως ήταν;;; 

Καλα αποτελεσματα !!! Δεν ειναι κάτι σαν εξεταση ! Μην φοβασαι ! Υπερηχογραφημα πρακτικα ειναι κ τσεκαρει ολα τα οργανα του μωρου, τα πάντα :-) 

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Αχ τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβοοο. Πολλά συγχαρητήρια και με το καλό!!!!!!!!!!

 Πλάκα κάνεις έτσι;!!!! Μέχρι τον 7ο εγώ θα τσουλάω σαν μπάλα !! Η κοιλιά μου είναι ήδη πρησμένη!

Σοβαρα!! Πρεπει να βρω φωτο να σου δειξω ! Εχω σχετικα μεγαλη περιφερεια που ισως βοηθησε στο να ειχε απλωθει το μωρο χαχα δεν ξερω !! Παντως αληθεια δεν φαινοταν !! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Cath3rine είπε:

@noni90 @loyloy @Ioio κοριτσια αυριο μολις τελειώσω κ γυρισω σπιτι θα μπω να σας πω.. Εσεις που κάνατε πως ήταν;;; 

Υπερυχος.εμενα είχε πλάκα γτ Δεν βολευε η θεσ η του να του μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια και και ο γιατρός χτύπαγε τη κοιλιά μου και ξαφνικά λες και τσαντιστηκε άλλαξε πλευρό το ζουζουν ι.πρεπει να κοιμόταν γτ ήταν ακίνητος.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Υπερυχος.εμενα είχε πλάκα γτ Δεν βολευε η θεσ η του να του μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια και και ο γιατρός χτύπαγε τη κοιλιά μου και ξαφνικά λες και τσαντιστηκε άλλαξε πλευρό το ζουζουν ι.πρεπει να κοιμόταν γτ ήταν ακίνητος.

Το νιώθετε καθόλου να κουνιέται;;;; χαχαχα εμενα οποτε κανω υπέρηχο κουνιέται μεσα....! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Το νιώθετε καθόλου να κουνιέται;;;; χαχαχα εμενα οποτε κανω υπέρηχο κουνιέται μεσα....! 

Δεν το νιώθω ακόμα.ειναι νωρίς αλλά στον υπερυχο δίνει ρεσιτάλ.στην Αυχενική στην αρχή ήταν ακίνητος και μετά ενοχλήθηκε και ξεκίνησε τα δικα του.μας γύρισε και πλάτη γτ ενοχλήθηκε.καταλαβες τι σκατο μεγαλώνω μέσα μου?άντε περιμένουμε νέα σου.σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν το νιώθω ακόμα.ειναι νωρίς αλλά στον υπερυχο δίνει ρεσιτάλ.στην Αυχενική στην αρχή ήταν ακίνητος και μετά ενοχλήθηκε και ξεκίνησε τα δικα του.μας γύρισε και πλάτη γτ ενοχλήθηκε.καταλαβες τι σκατο μεγαλώνω μέσα μου?άντε περιμένουμε νέα σου.σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!

Καλά έκανε το παιδί, πήγατε και το ξυπνήσατε, χωρίς λόγο! Αφού δεν σας μουτζωσε κιόλας να είσαι ευχαριστημένη ;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

ρε κοριτσια... ξεπρηστηκε το στηθος μου.... Γιατι? Να ανησυχησω?

να μην ανησυχησεις καθολου το στηθος δεν πρηζετε καθολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης αν ηταν ετσι σε ολη την εγκυμοσυνη θα φταναμε με στηθος αγελαδας στο τελος. το στηθος σταματαει κ να ποναει κ να πρηζετε στο τελος του τριμηνου εγω δεν το νιωθω πλεον καθολου οτι ηταν το εκανε τις δυο πρωτες εβδομαδες της εγκυμοσυνης. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...