Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

@noni90 πωω υπομονη κοριτσακι μ ειναι δυσκολο οι εμμετοι ευτυχως δεν εχω ποτε δεν ειχα ευχομαι να σταματησουν συντομα οτι σε επιβαρυνει μην το τρως..το καλο ειναι οτι εχεις καλη διαθεση κ ειναι πολλη θετικο αυτο! Ευχομαι τα καλυτερα!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@noni90 πωω υπομονη κοριτσακι μ ειναι δυσκολο οι εμμετοι ευτυχως δεν εχω ποτε δεν ειχα ευχομαι να σταματησουν συντομα οτι σε επιβαρυνει μην το τρως..το καλο ειναι οτι εχεις καλη διαθεση κ ειναι πολλη θετικο αυτο! Ευχομαι τα καλυτερα!:D

Κ σε σένα κοριτσι!!! :)

πρίν από 5 λεπτά , Irini123 είπε:

Εχω παρει ηδη 2 δεκαπενθήμερα απο τη γιατρό μου και 2 δεκαήμερα για μέση!  Δε ξερω τι αλλο μπορώ να κάνω εχω παρει ηδη πολλές άδειες κ Η γιατρός μου δε μ γράφει άλλη 

Κ τωρΑ τι; Έστω δες την αλλαγή πόστου με την επιθεώρηση.... τι να πω στον ιδιωτικό τομέα πάντα έτσι γίνεται..... 

Link to comment
Share on other sites

@Irini123 τι να πω παντα τετοια κανει ο ιδιωτικος τομεας ποτε δεν μπορεις να βρεις το δικιο σου με αυτους! Παντα σε φτανουν στο αμην λες κ δεν καταλαβαινουν τις αναγκες του κοσμου!:evil:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irini123 είπε:

Loylou μου δυστυχώς όχι δε φαινόταν κατι ακόμη μας είπε αλλα υποθέτω κοριτσάκι! Το θέμα με την άδεια ειναι οτι δουλεύω σε σούπερ και σε δύσκολο πόστο με πολύ βάρος κλπ κι εκτός οτι δε μ αλλάζουν πόστο δε μ δίνουν άνευ αποδοχών  και δε μπορω να παρω και αναρρωτική για κάτι κ εχουν δεθεί τα χέρια μου!  Το μονο που μου μενει ειναι να παραιτηθώ 

Καλα σοβαρά δεν σε αλλάζουν πόστο?αν είναι δυνατόν.επιτηδες για να παραιτηθείς το κάνουν.τωρα να περιμένεις μεχρι τον 7ο είναι κρίμα στη κατάσταση σου.

Link to comment
Share on other sites

@Irini123 καλωσηρθες στην παρέα μας και να εχεις μια ηρεμη κ ομορφη εγκυμοσυνη. Με τιποτα μην παραιτηθεις. Χανεις πολλα δικαιωματα που τα ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ. Μην παραιτηθεις οσο κ αν σε φτανουν στα ορια σου και σκεφτεσαι πως δεν αξιζει. Ειναι δικαιωματα της καθε εγκυου γυναικας κ μην τους αφησεις να πατησουν πανω σε αυτο για να σε αναγκασουν. Αυτοι δεν μπορουν να σε απολυσουν. Κ αν βλεπεις πως σε δυσκολευουν μιλα στην επιθεωρηση εργασιας. Θα βρεις ακρη. Αλλα μην παραιτηθεις κοριτσι μου. Μη τους κανεις τη χαρη!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα εγκυουλες τι κανετε;;; πως πανε οι κοιλιτσες κ τα μπεμπακια σας;;:)

Καλημέρα σας κορίτσια είναι πρώτη φορά στο φόρουμ....να έχετε όλες σας μια καλή εγκυμοσύνη....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Eleni92 καλωσηρθες κοριτσι μουυ εισαι εγκυουλα π θα γεννησει το Δεκεμβριο;; ;-)

Αν όλα πάνε καλά  ναι...25 Δεκέμβρη έχουμε ημερομηνία ...θα είναι ένα γιορτινό μωρό...

 

 

Κορίτσια έχετε προβλήματα γενικά στην εγκυμοσύνη σας...εγώ εχω αποκόλληση πλακούντα και είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά ...ειδικά σήμερα που μετα από 12 μερες από την πρώτη αιμοραγια ...ξύπνησα και άρχισε πάλι αίμα να τρέχει...έχω μιλήσει με γιατρό όλα καλά μου είπε να μην ανησυχώ...έχει κάποια κάποιο αντίστοιχο πρόβλημα?

 

Link to comment
Share on other sites

@Eleni92 και εμας γιορτινο το νινι μας 24/12 γενικα τα νινακια του Δεκεμβριου ειναι ολα γιορτινα παντως!:wub:αρα εισαι 13&6; ή κανω καποιο λαθος; 

Κοριτσι μ πολλη λυπαμαι για την αποκολληση ολα καλα θα πανε δεν εχω κατι παρομοιο Δοξα τον Θεο οτι σ ειπε ο γιατρος αυτος καλυτερα ξερει σου ειπε ξαπλα κ ξεκουραση να φανταστω ε;απο φαρμακα σ εδωσε κατι;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Eleni92 και εμας γιορτινο το νινι μας 24/12 γενικα τα νινακια του Δεκεμβριου ειναι ολα γιορτινα παντως!:wub:αρα εισαι 13&6; ή κανω καποιο λαθος; 

Κοριτσι μ πολλη λυπαμαι για την αποκολληση ολα καλα θα πανε δεν εχω κατι παρομοιο Δοξα τον Θεο οτι σ ειπε ο γιατρος αυτος καλυτερα ξερει σου ειπε ξαπλα κ ξεκουραση να φανταστω ε;απο φαρμακα σ εδωσε κατι;

Ακριβώς κορίτσι είμαι 13& 5 ...περνώ utrogestan και amoxil...και φυσικά ξάπλα μόνο τουαλέτα...άντε να περάσει ..ο καιρός να διορθωθούν καπώς τα πράγματα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Eleni92 μην ανχωνεσαι ακολουθα τις οδηγιες τ γιατρου κ θα πανε ολα καλα...! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ να είσαι καλά και εσύ με το καλό το μωράκι σου...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ(14w και 2d)ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΗΤ 21/12.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ Ν

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΗΓΑ ΚΑΛΑ!ΧΑΧΑΑΧΧΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

  • Μου αρέσει 3

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Eleni92 ευχαριστω κοριτσι μου!!

@Eleutheria2012 καλημερα ελευθερια μου καλωσηρθες στην παρεα μας....να χσιρεσαι το πρωτο σου παιδακι και ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλο να ερθει και το δευτερο!:D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...