Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ γω καλαθουνα λεω για αρχη, και μετα κουνια στο δωματιο μας μεχρι το 6μηνο και μετα στο δωματιο του. Θεωρητικα θα το καταφερω χωρις να γινω υπερτασικη χαχα, πρακτικα θα το δω. Αν μου κανει η καρδια κ δεν λιποθυμαω χεχεχε

nanoula90 δεν βλεπω στο πινακακι αν εχεις αγορι η κοριτσι αλλα σ στελνω καρι που ψαχουλεψα για διακοσμησγη εγω στο pinterest που εχω κοριτσακι κ εχω ενθουσιαστει!!

https://gr.pinterest.com/pin/456130268500739205/


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Ρε Εγώ θυμάμαι με την ανηψια  μου όταν κοιμόμουν κάνα βράδυ μαζί της Όσο ήταν μωρό  (Ακόμα δεν είχε 40ντησει) όλο ξυπναγα να δω αν αναπνέει.ασε πολύ άγχος.και Όταν σε αφήνει να κοιμηθείς απλά δε κοιμάσαι.

Σε πιστευω, ποιος υπνος? Αυτον θα τον ξεχασουμε γενικως και αοριστως. Τα κοιμησου τις ωρες που κοιμαται το μωρο αναρωτιεμαι αν το καταφερνει καποια! 

 

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Και γω θα αρχισω σιγα σιγα να αδειαζω το δωματιο που θα κανουμε παιδικο γιατι πρεπει να βαφτει και να φτιαξουμε και τη ντουλαπα γιατι οταν μπηκαμε δεν την ειχαμε φτιαξει! Αυτα τα σχεδια συον τοιχο που λετε ειναι αυτοκολλητα η θα τα ζωγραφισετε?

Υπαρχουν σε αυτοκολλητα, σε ταπετσαριες και εννοειται μπορεις και να τα ζωγραφισεις αν πιανει το χερι σου. Εμενα πιανει το χερι μου σε χειροτεχνιες να φτιαξω διακοσμητικα μονη μου, αλλα οχι στη ζωγραφικη. αμα ζωγραφισω κανα συννεφακι φοβαμαι οτι οταν αρθρωσει λεξουλες το πρωτο πραγμα που θα πει ο μικρος θα ναι μαμα γιατι κανεις μουτζουλες?? :lol: κ αντε να αποδειξεις οτι αυτο ειναι συννεφο κ οχι μουτζουλα!

Ενναλακτικα μπορεις με χαρτονι, αφου κανεις το μοτιβο, να το κοψεις, να το βαψεις και να το κολλησεις π.χ ή οποιοδηποτε σχεδιο και ετσι θα κανει σαν 3d.

Υπαρχουν απειρες ιδεες κ εμενα μ αρεσουν πολυ αυτα που τα φτιαχνεις εσυ. Αλλα κ να μη θες υπαρχουν ολα σε αυτοκολλητα ή ταπετσαριες. Αμα δηλαδη γκουγκλαρεις ιδεες διακοσμησης παιδικου ή βρεφικου, θα σου βγαλει απειρες επιλογες και πολυ οικονομικα, χωρις να ξοδεψεις πολλα ή να γεμισεις τρυπες τους τοιχους.

 Μεχρι κ δικη σου ταπετσαρια μπορεις να φτιαξεις με ενα σχεδιο ή εικονα που αρεσει σε σενα!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

https://gr.pinterest.com/pin/456130268500739205/

 

Δειτε εδω ιδεες κ αν μπειτε youtube διχνει πως να τα φτιαξετε οικονομικα με χαρτονι!εγω εφτιαξα μερικα κ βγαινουν τελεια!

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από εμένα. Αργήσω λίγο να σας γράψω κ έχω χάσει τώρα τις συζητήσεις αλλά ο μικρός λίγο ήταν αδιάθετος κ πολύ ευερέθιστος. Δε ξέρω. Σκέφτομαι ότι μπορεί να βαριέται  μέσα στο σπίτι. Τον βγάζει κ ο άντρας μου όσο μπορεί. Έχει ζωηρεψει. Κανονικά θα έπρεπε να τον πάω σε παιδικο για να κάνει δραστηριότητες αλλά φοβάμαι τις ιώσεις τώρα. Κολλάει πολύ εύκολα. Με το φαγητό πρόβλημα τρωει ελάχιστα. Ουφ έχουν πολύ τρέξιμο τα μικρά.... αλλά φυσικά η χαρά που φέρνουν στο σπίτι είναι ασύγκριτη. Εγώ από την Παρασκευή έχω πονάκια χαμηλά εντελώς. Το καταλαβαίνω όταν ξαπλώνω το μεσημέρι. Το μαγνήσιο δεν έχω ακόμη αρχίσει. Ίσως πρέπει να το ξεκινήσω κ αυτό. Αυτά τα νέα από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Σε πιστευω, ποιος υπνος? Αυτον θα τον ξεχασουμε γενικως και αοριστως. Τα κοιμησου τις ωρες που κοιμαται το μωρο αναρωτιεμαι αν το καταφερνει καποια! 

 

Υπαρχουν σε αυτοκολλητα, σε ταπετσαριες και εννοειται μπορεις και να τα ζωγραφισεις αν πιανει το χερι σου. Εμενα πιανει το χερι μου σε χειροτεχνιες να φτιαξω διακοσμητικα μονη μου, αλλα οχι στη ζωγραφικη. αμα ζωγραφισω κανα συννεφακι φοβαμαι οτι οταν αρθρωσει λεξουλες το πρωτο πραγμα που θα πει ο μικρος θα ναι μαμα γιατι κανεις μουτζουλες?? :lol: κ αντε να αποδειξεις οτι αυτο ειναι συννεφο κ οχι μουτζουλα!

Ενναλακτικα μπορεις με χαρτονι, αφου κανεις το μοτιβο, να το κοψεις, να το βαψεις και να το κολλησεις π.χ ή οποιοδηποτε σχεδιο και ετσι θα κανει σαν 3d.

Υπαρχουν απειρες ιδεες κ εμενα μ αρεσουν πολυ αυτα που τα φτιαχνεις εσυ. Αλλα κ να μη θες υπαρχουν ολα σε αυτοκολλητα ή ταπετσαριες. Αμα δηλαδη γκουγκλαρεις ιδεες διακοσμησης παιδικου ή βρεφικου, θα σου βγαλει απειρες επιλογες και πολυ οικονομικα, χωρις να ξοδεψεις πολλα ή να γεμισεις τρυπες τους τοιχους.

 Μεχρι κ δικη σου ταπετσαρια μπορεις να φτιαξεις με ενα σχεδιο ή εικονα που αρεσει σε σενα!

Τα εχω δει αυτα τα αυτοκολλητα απλα φοβαμαι επειδη δεν ειναι σπατουλαριστος ο τοιχος μη δε κολλανε καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 19/8/2018 at 9:47 ΜΜ, Diavolitsa είπε:

Ποσο το πουλας @Eleutheria2012? Εγω τελικα κοριτσια μετα απο πολλες δοκιμες καροτσιων που εκανα στο λητω δε χωραει κανενα στη μπαγαζιερα του αυτοκινητου μου :) βρηκα ενα καροτσι που κλεινει σε μπαστουνι που μου αρεσαν και τα υφασματα του 3 σε 1 της foppapedretti  και εχει και καλο καθισμα αυτοκινητου στα 450 ευρω και ψηνομαι να παρω αυτο! 

Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα :-) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

σας διάβασα λίγο,όσο πρόλαβα δλδ,γιατί είναι και 3σελιδες!Χαχαχα

Οσο αφορά τα επιδοματα να ξέρετε ότι πληρωνόμαστε με βάση του μεικτού μισθού των 30 τελευταίων ημερών του προηγούμενου χρόνου!Δλδ Δεκέμβρη του 17’.Αν κάποια είχε πάρει τότε περισσότερα χρήματα,είναι ένα συν κι αυτό.

Κι εμείς στο ενοίκιο είμαστε,το παιδικό είναι κανονικό,και το έχω σε ροζ λιλά,άρα δεν θα το αλλάξω,χωράει κι η κούνια και το κρεβάτι της Μαρίας,άρα ευτυχώς προς το παρών είμαστε μια χαρά!Για αρχή όμως θα κοιμηθώ το μωρο δίπλα μου στην κρεβατοκάμαρα στο λικνο μέχρι 3-4 μηνών.Μετα θα την βάλω στο δωμάτιο στην κούνια!

Εχτες μου έφερε η Κουμπαρα μου το καρότσι 3 σε 1.Εχω τρελαθει το κοιτάω και το ξανά κοιτάω,μου φαινεται απίστευτο ότι πάλι θα έχουμε ένα μπεμπε μέσα στο σπίτι.Θα έχουμε αυτή την μωρουδιλα!:wub:

Εχτες έφαγα και ξαπλωσα,Ε ρε πάρτυ που έγινε!Αρχιςαν να φαίνονται και στην κοιλια οι κινήσεις!χαχα η μεγάλη μου τρελάθηκε!

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια,

σας διάβασα λίγο,όσο πρόλαβα δλδ,γιατί είναι και 3σελιδες!Χαχαχα

Οσο αφορά τα επιδοματα να ξέρετε ότι πληρωνόμαστε με βάση του μεικτού μισθού των 30 τελευταίων ημερών του προηγούμενου χρόνου!Δλδ Δεκέμβρη του 17’.Αν κάποια είχε πάρει τότε περισσότερα χρήματα,είναι ένα συν κι αυτό.

Κι εμείς στο ενοίκιο είμαστε,το παιδικό είναι κανονικό,και το έχω σε ροζ λιλά,άρα δεν θα το αλλάξω,χωράει κι η κούνια και το κρεβάτι της Μαρίας,άρα ευτυχώς προς το παρών είμαστε μια χαρά!Για αρχή όμως θα κοιμηθώ το μωρο δίπλα μου στην κρεβατοκάμαρα στο λικνο μέχρι 3-4 μηνών.Μετα θα την βάλω στο δωμάτιο στην κούνια!

Εχτες μου έφερε η Κουμπαρα μου το καρότσι 3 σε 1.Εχω τρελαθει το κοιτάω και το ξανά κοιτάω,μου φαινεται απίστευτο ότι πάλι θα έχουμε ένα μπεμπε μέσα στο σπίτι.Θα έχουμε αυτή την μωρουδιλα!:wub:

Εχτες έφαγα και ξαπλωσα,Ε ρε πάρτυ που έγινε!Αρχιςαν να φαίνονται και στην κοιλια οι κινήσεις!χαχα η μεγάλη μου τρελάθηκε!

Καλημεεεερα!! Χαχαχα. Τι ωραιο μωρε να βλεπει το αδερφακι του. Πως το χει παρει??? Το περιμενει πως κ πως? 

Εμενα μαλλον εχει γυρισει καθετα με τα ποδια προς τα κατω κ κοριτσια νιωθω τις κινησεις πολυ χαμηλα σημερα. Αλλα πολυ χαμηλα ομως, και κανω κατακορυφο χαχα για να ξανανεβει πανω γιατι πρωτον φοβαμαι κ δευτερον αυτη η αισθηση των κινησεων χαμηλα ειναι πολυυυ αβολη. Σαν να σε πειραζουν εκει κατω δεν ξερω να το εξηγησω. 

Ποιο καροτσι πηρατε τελικα?? Ετσι, να ξεκινησει το σπιτι να φερνει αυρα μωρουδιλας! Κ φανταζομαι πως τωρα στο δευτερο, καπως το ζεις παραπανω ολο αυτο. Εννοω οτι ξερεις τα βηματα, τα πατηματα, ποτε να αγχωθεις κ ποτε οχι, οποτε κ το ευχαριστιεσαι περισσοτερο, η οχι?? Εγω αγχωνομαι κ μονο στην ιδεα οτι θα κλαιει κ δεν θα ξερω τον λογο ενω τα εχω κανει ολα !


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεεεερα!! Χαχαχα. Τι ωραιο μωρε να βλεπει το αδερφακι του. Πως το χει παρει??? Το περιμενει πως κ πως? 

Εμενα μαλλον εχει γυρισει καθετα με τα ποδια προς τα κατω κ κοριτσια νιωθω τις κινησεις πολυ χαμηλα σημερα. Αλλα πολυ χαμηλα ομως, και κανω κατακορυφο χαχα για να ξανανεβει πανω γιατι πρωτον φοβαμαι κ δευτερον αυτη η αισθηση των κινησεων χαμηλα ειναι πολυυυ αβολη. Σαν να σε πειραζουν εκει κατω δεν ξερω να το εξηγησω. 

Ποιο καροτσι πηρατε τελικα?? Ετσι, να ξεκινησει το σπιτι να φερνει αυρα μωρουδιλας! Κ φανταζομαι πως τωρα στο δευτερο, καπως το ζεις παραπανω ολο αυτο. Εννοω οτι ξερεις τα βηματα, τα πατηματα, ποτε να αγχωθεις κ ποτε οχι, οποτε κ το ευχαριστιεσαι περισσοτερο, η οχι?? Εγω αγχωνομαι κ μονο στην ιδεα οτι θα κλαιει κ δεν θα ξερω τον λογο ενω τα εχω κανει ολα !

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;;  Σας ειπα οτι εχθες ειχαμε το ραντεβου στο νοσοκομειο ε απο την στιγμη π φυγαμε απο εκει εως και στις 6η ωρα τα ξημερωματα η μικρη πρεπει να εκανε ανακαινηση μεσα στην κοιλια αλλιως δεν εξηγειτε τετοια κλωτσια τετοια αγκωνια και τετοια κινηση....τουλαχιστον την χορτασε ο αντρας μ το κεφαλι κ το χερι του δεν ξεκολλησε απο την κοιλια μ....χαλαλι της οταν βγει με το καλο θα την φαωω!!! Δεν κοιμηθηκα καλα δυστηχως και τωρα κουτουλαω ουτε να σηκωθω δεν θελω απο το κρεβατι:wacko:

 

πρίν από 38 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια

Εχτες μου έφερε η Κουμπαρα μου το καρότσι 3 σε 1.Εχω τρελαθει το κοιτάω και το ξανά κοιτάω,μου φαινεται απίστευτο ότι πάλι θα έχουμε ένα μπεμπε μέσα στο σπίτι.Θα έχουμε αυτή την μωρουδιλα!:wub:

Εχτες έφαγα και ξαπλωσα,Ε ρε πάρτυ που έγινε!Αρχιςαν να φαίνονται και στην κοιλια οι κινήσεις!χαχα η μεγάλη μου τρελάθηκε!

Καλημερααααα.....μπραβοοο στην κουμπαραααααα....τυχερουλα εφυγε ενα απο τα μεγαλα εξοδα! Χαχαχα:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά πως είστε; Δίνω επιτέλους κ εγώ το παρόν αν και έμπαινα να σας διαβάσω απλά δεν προλάβαινα να γραψώ.... έχουν έρθει συγγενείς λόγω καλοκαιριού και όλο έχω επισκέψεις η κάπου να πάω....   χωριά ότι με έχει πιάσει άγχος για τη β επιπέδου που θα κάνω τη Πέμπτη και προσπαθώ να μη το σκέφτομαι κ αγχώνομαι παραπάνω ,,, η κοιλιτσα μεγαλώνει σιγά σιγά, άρχισα και φαίνομαι κ εγώ για έγκυος κ όχι για τσουπωτουλα... από κιλά είμαι 73, και ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 74-75. Έχω αρχίσει κ νιώθω ξεκάθαρα πια τις κλωτσιές του μικρού, και τρελαίνομαι κάθε φορά,,, μόλις βάλω το χέρι μου εγώ η ο άντρας μου σταματάει ο πονηρούλης να κλωτσάει σου λέει με πήραν χαμπάρι!! Χαχαχα...

παω να διαβάσω τα νέα σας στις τελευταίες σελίδες και επανέρχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά πως είστε; Δίνω επιτέλους κ εγώ το παρόν αν και έμπαινα να σας διαβάσω απλά δεν προλάβαινα να γραψώ.... έχουν έρθει συγγενείς λόγω καλοκαιριού και όλο έχω επισκέψεις η κάπου να πάω....   χωριά ότι με έχει πιάσει άγχος για τη β επιπέδου που θα κάνω τη Πέμπτη και προσπαθώ να μη το σκέφτομαι κ αγχώνομαι παραπάνω ,,, η κοιλιτσα μεγαλώνει σιγά σιγά, άρχισα και φαίνομαι κ εγώ για έγκυος κ όχι για τσουπωτουλα... από κιλά είμαι 73, και ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 74-75. Έχω αρχίσει κ νιώθω ξεκάθαρα πια τις κλωτσιές του μικρού, και τρελαίνομαι κάθε φορά,,, μόλις βάλω το χέρι μου εγώ η ο άντρας μου σταματάει ο πονηρούλης να κλωτσάει σου λέει με πήραν χαμπάρι!! Χαχαχα...

παω να διαβάσω τα νέα σας στις τελευταίες σελίδες και επανέρχομαι!!!

Καλως επεστρεψεςς....με το καλο η β επιπεδου μονο καλα νεα να ακουμε! Μερικες φορες κ η δικια μας σταματαει αλλες οχι ειναι αναλογως πως θα την πιασει!:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλως επεστρεψεςς....με το καλο η β επιπεδου μονο καλα νεα να ακουμε! Μερικες φορες κ η δικια μας σταματαει αλλες οχι ειναι αναλογως πως θα την πιασει!:lol:

Με το καλό για όλες μας!! Νομίζω εγώ είμαι απ τις τελευταίες του μήνα εσυ γεννάς πιο πριν όποτε θα νιώθεις πολύ πιο καθαρά κλωτσιές κ εσυ κ ο άντρας σου..τυχερουλα!

@nanoula90 η ώρα η καλή πολλές ευχές για το γάμο σας! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

Με το καλό για όλες μας!! Νομίζω εγώ είμαι απ τις τελευταίες του μήνα εσυ γεννάς πιο πριν όποτε θα νιώθεις πολύ πιο καθαρά κλωτσιές κ εσυ κ ο άντρας σου..τυχερουλα!

@nanoula90 η ώρα η καλή πολλές ευχές για το γάμο σας! 

 

Kαλημερα κοριιτσι και σε ευχαριστω πολυυυ!

 Κ οτι σε μελετουσα χθες! Ελεγα οτι χαθηκες! Πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα. Τι ωρα εχεις την β επιπεδου την πεμπτη? Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις.

πρίν από 28 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά πως είστε; Δίνω επιτέλους κ εγώ το παρόν αν και έμπαινα να σας διαβάσω απλά δεν προλάβαινα να γραψώ.... έχουν έρθει συγγενείς λόγω καλοκαιριού και όλο έχω επισκέψεις η κάπου να πάω....   χωριά ότι με έχει πιάσει άγχος για τη β επιπέδου που θα κάνω τη Πέμπτη και προσπαθώ να μη το σκέφτομαι κ αγχώνομαι παραπάνω ,,, η κοιλιτσα μεγαλώνει σιγά σιγά, άρχισα και φαίνομαι κ εγώ για έγκυος κ όχι για τσουπωτουλα... από κιλά είμαι 73, και ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 74-75. Έχω αρχίσει κ νιώθω ξεκάθαρα πια τις κλωτσιές του μικρού, και τρελαίνομαι κάθε φορά,,, μόλις βάλω το χέρι μου εγώ η ο άντρας μου σταματάει ο πονηρούλης να κλωτσάει σου λέει με πήραν χαμπάρι!! Χαχαχα...

παω να διαβάσω τα νέα σας στις τελευταίες σελίδες και επανέρχομαι!!!

Μπραβο σου!! Δεν εχεις παρει τπτ απο κιλα! Εγω πλησιαζω στα +6!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Kαλημερα κοριιτσι και σε ευχαριστω πολυυυ!

 Κ οτι σε μελετουσα χθες! Ελεγα οτι χαθηκες! Πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα. Τι ωρα εχεις την β επιπεδου την πεμπτη? Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις.

Μπραβο σου!! Δεν εχεις παρει τπτ απο κιλα! Εγω πλησιαζω στα +6!

Στις 10 το πρωί, πρώτο ραντεβού γιατί δεν άντεχα χαχαχα.. 21 κ 6 θα είμαι... μωρε έχω πάρει αλλά στην αρχή με τις ναυτίες έχασα κ είχα πάει 68.500.. μετά το πρώτο τρίμηνο άρχισα να τα παίρνω πίσω με γρήγορους ρυθμούς κ δε ξέρω που θα φτάσω..η γιατρός έχει πει μέχρι 12 αλλά όσο πιο λίγα τόσο πιο καλά γιατί έχω διαβήτη κύησης... κ όλο τρώω χαχαχαχα

εσυ ποτέ έχεις β επιπέδου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαααα σας στέλνω από την πανέμορφη Χαλκιδικήηη!!! Ήρθαμε διακοπουλες εχθές, κόντρα σε όσα συμβαίνουν τις τελευταίες μέρες μπας και ηρεμησουμε λίγο!!! Τα μικρά μου εχθές που κουράστηκα αρκετά από το ταξίδι και μετά όλο το συμμάζεμα κλπ, μόλις ξάπλωσα έκαναν πάρτυ στην κοιλιά, δε μπόρεσα να κοιμηθω καθόλου!!! Από σήμερα επιτέλους αρχίζει η ξεκούραση, ο μικρός δεν ξεκολλάει από τη θάλασσα, όλα είναι τέλεια!!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...