Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Πως τη καταλαβαινεις τη βροχιολιτιδα ρε κοριτσι? Γιατι εμενα η μπεμπα εχει μυξες απο οταν γεννηθηκε δεν εχουμε σταματησει ποτε τον ορο

Οχι η βρογχιολιτιδα ειναι στα πνευμονακια μαζευονται οι μυξουλες(λογω καταποσης) εκει κ ακουγεται σαν χουρχουρισμα στο στηθος του μωρου......


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε ρε κοριτσι μπραβο κ εσυ το παρακανες με τη κλεισουρα θα παθεις τιποτα!! Εδω φυσαει παρα πολυ βγηκαμε αλλα γυρισαμε γρηγορα γιατι φοβηθηκαμε πολυ σκονη κ αερας

  • Μου αρέσει 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια εμενα...Περασε η συνηφαδα μ με πηρε με το αυτοκινητο εμενα κ την μπεμπα πηγαμε στα πεθερικα μας για φαγητο ο αντρας μ με τον δικο της δηλαδη τον διδυμο αδερφο τ ανοιγουν δικο τους συνεργειο κ ειναι μερα νυχτα εκει προετιμαζουν τον χωρο....δεν τον εβλεπα π δεν τον εβλεπα πολυ τωρα θα ξεχασω οτι εχω αντρα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θυμαστε που ειχα πει πως το ν2 στα παμπερς ειναι ισα ισα κ το μωρακι μ ηταν 5.200 τοτε κ ειχα πει πως το ν3 ηταν απο 6-9κιλα ε λοιπον σημερα δεν πηγαινε αλλο μας ειναι μικρα η μια συσκευασια π ειχα ν2 δεν λεει να τελειωσει μ ειχανε κανει δωρο λοιπον μια συσκευασια ν3 κ παω να την δω κ τι βλεπωωωωωωω αναγραφομενα κιλα 5-9 γιαυτο το νινι τοσο καιρο της ηταν τσιμα τσιμα οταν ειχα γραψει ηταν ηδη 5.200 αλλα ειχα την υπονεια η ηλιθια οτι ηταν για 6κιλα μεχρι 9....αφηστε κοντεψα να τρελαθω μα ποσο ηλιθια!!! Φυσικα κ εχουμε παει κατευθειαν στο 3 θα μπαιναμε απο τοτε π σας ειπα αλλα ειπα αντε 800γρ να παρει να φτασει το οριο θα εχει τελειωσει αυτη η μια συσκευασια! Οτι να ναι


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια θυμαστε που ειχα πει πως το ν2 στα παμπερς ειναι ισα ισα κ το μωρακι μ ηταν 5.200 τοτε κ ειχα πει πως το ν3 ηταν απο 6-9κιλα ε λοιπον σημερα δεν πηγαινε αλλο μας ειναι μικρα η μια συσκευασια π ειχα ν2 δεν λεει να τελειωσει μ ειχανε κανει δωρο λοιπον μια συσκευασια ν3 κ παω να την δω κ τι βλεπωωωωωωω αναγραφομενα κιλα 5-9 γιαυτο το νινι τοσο καιρο της ηταν τσιμα τσιμα οταν ειχα γραψει ηταν ηδη 5.200 αλλα ειχα την υπονεια η ηλιθια οτι ηταν για 6κιλα μεχρι 9....αφηστε κοντεψα να τρελαθω μα ποσο ηλιθια!!! Φυσικα κ εχουμε παει κατευθειαν στο 3 θα μπαιναμε απο τοτε π σας ειπα αλλα ειπα αντε 800γρ να παρει να φτασει το οριο θα εχει τελειωσει αυτη η μια συσκευασια! Οτι να ναι

παντα θα αλλαζεις, νουμερο ενα κιλο πιο κατω απο αυτο που εχει ως,οριο. ποτε δεν το φτανουν . οταν αρχισει κ κατουργιετε ειναι η ενδειξη οτι πρεπει να, αλλαξεις νουμερο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

παντα θα αλλαζεις, νουμερο ενα κιλο πιο κατω απο αυτο που εχει ως,οριο. ποτε δεν το φτανουν . οταν αρχισει κ κατουργιετε ειναι η ενδειξη οτι πρεπει να, αλλαξεις νουμερο

Οχι δεν καρουτηθηκε ουτε μια φορα απλα την εσφιγγε πολυ λιγο στα μπουτακια!

Οχι τπτ τραγικο! Θα ειχα αλλαξει εννοειται απλα ειχα κια κλειστη συσκευασια κ ειπα αφου μας περνει λιγο ακομα ας την χρησιμοποιησω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπερα. ..θυμαστε που είμαστε καβαλα;;;  απο την παρασκευή... Σήμερα... Ο άντρας μ με γαστρεντερίτιδα.. Ο κουνιάδος μ επίσης... Κ εγω φεύγω για Θεσσαλονίκη.. Ερχονται να με πάρουν οι γονείς μου... Να μην κολλήσει κ το μωρό τπτ... Αστε....! 

Καλη σαρακοστή να χουμε... !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κορίτσια καλησπερα. ..θυμαστε που είμαστε καβαλα;;;  απο την παρασκευή... Σήμερα... Ο άντρας μ με γαστρεντερίτιδα.. Ο κουνιάδος μ επίσης... Κ εγω φεύγω για Θεσσαλονίκη.. Ερχονται να με πάρουν οι γονείς μου... Να μην κολλήσει κ το μωρό τπτ... Αστε....! 

Καλη σαρακοστή να χουμε... !

Επισης καλη σαρακοστη.....καλυτερα να γυρισεις γτ τα μικρακια μας ειναι ευαισθητα ακομη!!!!

Ελπιζω να περασατε ομορφα ομως!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια θυμαστε που ειχα πει πως το ν2 στα παμπερς ειναι ισα ισα κ το μωρακι μ ηταν 5.200 τοτε κ ειχα πει πως το ν3 ηταν απο 6-9κιλα ε λοιπον σημερα δεν πηγαινε αλλο μας ειναι μικρα η μια συσκευασια π ειχα ν2 δεν λεει να τελειωσει μ ειχανε κανει δωρο λοιπον μια συσκευασια ν3 κ παω να την δω κ τι βλεπωωωωωωω αναγραφομενα κιλα 5-9 γιαυτο το νινι τοσο καιρο της ηταν τσιμα τσιμα οταν ειχα γραψει ηταν ηδη 5.200 αλλα ειχα την υπονεια η ηλιθια οτι ηταν για 6κιλα μεχρι 9....αφηστε κοντεψα να τρελαθω μα ποσο ηλιθια!!! Φυσικα κ εχουμε παει κατευθειαν στο 3 θα μπαιναμε απο τοτε π σας ειπα αλλα ειπα αντε 800γρ να παρει να φτασει το οριο θα εχει τελειωσει αυτη η μια συσκευασια! Οτι να ναι

Ν3 premium care 5-9 n3active baby 6-10 γι αυτο μπορεο να μπερδευτηκες.παντως παντα να αλλαζεις ενα κιλο πριν. Μη το πας με ακριβεια.εμεις εδω και ενα μηνα ν3 απο 4κιλα.

5 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κορίτσια καλησπερα. ..θυμαστε που είμαστε καβαλα;;;  απο την παρασκευή... Σήμερα... Ο άντρας μ με γαστρεντερίτιδα.. Ο κουνιάδος μ επίσης... Κ εγω φεύγω για Θεσσαλονίκη.. Ερχονται να με πάρουν οι γονείς μου... Να μην κολλήσει κ το μωρό τπτ... Αστε....! 

Καλη σαρακοστή να χουμε... !

Καλυτερα που φυγατε.πω ρε γκαντεμια.

Αχ Καβάλα!!!!!εκει σπουδαζα.πολύ ωραια πολη.Την αγαπω!!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ν3 premium care 5-9 n3active baby 6-10 γι αυτο μπορεο να μπερδευτηκες.παντως παντα να αλλαζεις ενα κιλο πριν. Μη το πας με ακριβεια.εμεις εδω και ενα μηνα ν3 απο 4κιλα.

Καλυτερα που φυγατε.πω ρε γκαντεμια.

Αχ Καβάλα!!!!!εκει σπουδαζα.πολύ ωραια πολη.Την αγαπω!!!!

Καλημερα κορίτσι... Ευτυχως μας έκανε καλες μέρες.. Προλάβαμε βγήκαμε.. Κυκλοφόρησαμε!!! Ωραια ηταν!!!! Κι είχε πάρα πολύ κόσμο...! 

18 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Επισης καλη σαρακοστη.....καλυτερα να γυρισεις γτ τα μικρακια μας ειναι ευαισθητα ακομη!!!!

Ελπιζω να περασατε ομορφα ομως!

Καλημέρα κοριτσάκι μ.. Ναι προλάβαμε τουλάχιστον να κυκλοφορήσουμε κανα 2 μέρες.. Ειδαμε τους φίλους μας.. Εντάξει... Αλλα χτες θ άφηνα τον μικρο στην πεθερά μου κ θα βγαινα για ουζάκι βραδυ... Αλλα δεν μας έκατσε χαχαχααχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Βαλεντίνα μου χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις και να χαίρεσαι την κοράκλα σου! 

Εμείς καθαρά Δευτέρα πήγαμε στη μαμά μου και φάγαμε, αφου  πήγαμε για καφεδάκι πρώτα εννοείται με τις φίλες μου ! 

Σήμερα έχει παλιοκαιρο και δεν πήγαμε πουθενα. ..  Από ύπνο είμαστε στα ίδια το βράδυ καθε 2 ωρες περιπου ξυπναει, αλλά συνήθισα μπορώ να πω. Το χω πάρει απόφαση μάλλον θα έλεγα καλύτερα χαχαχα! 

 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...