Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κ εγω απο κει περνω απλα θελω δευτερα να εχω κ το ιντερνετ κανει 2-3μερες να ερθουν τπυλαχιστον θα παρω ενα πακετο κ θα παραγγειλω κ απο ιντερνετ!!!

Ναι εχω ξανακουσει γιαυτες τις lup.....αληθεια ποσα τεμαχια εχει μεσα και τι τιμη εχουν;;; μπορει να τις δοκιμασω κ αυτες! 

Το ν3 έχει 56 μέσα και κοστίζει 6,30€ και το ν4 που πήρα τώρα έχει 50 και κοστίζει 6,70€ αλλά τις βγάζει και σε προσφορά πολλές φορες! Είναι πολύ ωραίες και πολύ μαλακές! Δοκίμασε τες και δεν θα χάσεις! Και εγώ ήμουν πολύ επιφυλακτική στην αρχή αλλά τώρα που τις δοκιμασία τις προτείνω με κλειστά ματια!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχψ ακούσει και εγω για του Lidl καλες κριτικές .αλλα μια ωρα να παω μια ωρα να επιατρεψω ουτε ο κοπος για τη βενζινη.

Για πειτε κοριτσια οσες παιρνετε απο ιντερνετ απο ποια site; εγω superpanes και readyforbaby

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Το ν3 έχει 56 μέσα και κοστίζει 6,30€ και το ν4 που πήρα τώρα έχει 50 και κοστίζει 6,70€ αλλά τις βγάζει και σε προσφορά πολλές φορες! Είναι πολύ ωραίες και πολύ μαλακές! Δοκίμασε τες και δεν θα χάσεις! Και εγώ ήμουν πολύ επιφυλακτική στην αρχή αλλά τώρα που τις δοκιμασία τις προτείνω με κλειστά ματια!

Καλε πολυ οικονομικες ειναι οντως δεν συμφερουν αν ειναι ακριβες γτ αλλαζουμε πολλες πανες την ημερα....εχω ακουσει παντως γιαυτες οτι ειναι καλυτερες απο τις παμπερς! Οσοι τις δοκιμασαν ετσι λενε!!

Θα τις παρω κ θα σου πω αν εμεινα ευχαριστημενη!

Just now, loyloy είπε:

Εχψ ακούσει και εγω για του Lidl καλες κριτικές .αλλα μια ωρα να παω μια ωρα να επιατρεψω ουτε ο κοπος για τη βενζινη.

Για πειτε κοριτσια οσες παιρνετε απο ιντερνετ απο ποια site; εγω superpanes και readyforbaby

Panes.gr,,,, Tofarmakeiomou.gr,,,pharmacyBay!!!

Εμενα με συμφερει ειναι 200μετρα μακρια απο το γνωστο σουπερ μαρκετ π ψωνιζω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλε πολυ οικονομικες ειναι οντως δεν συμφερουν αν ειναι ακριβες γτ αλλαζουμε πολλες πανες την ημερα....εχω ακουσει παντως γιαυτες οτι ειναι καλυτερες απο τις παμπερς! Οσοι τις δοκιμασαν ετσι λενε!!

Θα τις παρω κ θα σου πω αν εμεινα ευχαριστημενη!

Panes.gr,,,, Tofarmakeiomou.gr,,,pharmacyBay!!!

Εμενα με συμφερει ειναι 200μετρα μακρια απο το γνωστο σουπερ μαρκετ π ψωνιζω!

Θα τα τσεκαρω.εγω παιρνω τα μηνιαια πακετα τουλαχιστον για να μη παραγφελνω συνεχεια και εχει και τα βρεφικα απορρυπαντικά προσφορες συνηθως και ετσι τα παιρνω απο κει ολα του μπέμπη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Θα τα τσεκαρω.εγω παιρνω τα μηνιαια πακετα τουλαχιστον για να μη παραγφελνω συνεχεια και εχει και τα βρεφικα απορρυπαντικά προσφορες συνηθως και ετσι τα παιρνω απο κει ολα του μπέμπη 

Ναι κ εγω ετσι ειχα παρει το ν1 αλλα την πατησα τα αλλαξαμε γρηγορα κ μ εμειναν! Πανε ολα πακετο στην συνηφαδα μ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κ εγω ετσι ειχα παρει το ν1 αλλα την πατησα τα αλλαξαμε γρηγορα κ μ εμειναν! Πανε ολα πακετο στην συνηφαδα μ!

Ε το ν1 λογικο.εγω ειχα παρει ενα πακετο μονο.μετα κατευθείαν το 2.τωρα που παίρνουμε το 3 παιρνω τα μηνιαία. Μεχρι να φτάσει τονπαιδι 10 κιλα πλεον εχει περιθωρειο.θα μας στιγματισει το ν3 πιστευω.τουλαχιστοβ εχεις να τα δωσεις δν θα πανε πεταμένα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Ε το ν1 λογικο.εγω ειχα παρει ενα πακετο μονο.μετα κατευθείαν το 2.τωρα που παίρνουμε το 3 παιρνω τα μηνιαία. Μεχρι να φτάσει τονπαιδι 10 κιλα πλεον εχει περιθωρειο.θα μας στιγματισει το ν3 πιστευω.τουλαχιστοβ εχεις να τα δωσεις δν θα πανε πεταμένα 

Ναο αν με βολεψουν καποιες απο αυτες π θα δοκιμασω θα παρω να κανω αποθηκη! Και με μωρομαντηλα....εγω ακομα σαμπουαν αφρολουτρο εχω αυτα π ειχ παρει ηταν 1λιτρο ποσο να ξοδεψει μια σταλια σωματακι.....και απορυπαντικο φερνει σε προσφορα το μινι μαρκετ του χωριου το αρκαδι π περνω το φερνει 8ευρω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλε πολυ οικονομικες ειναι οντως δεν συμφερουν αν ειναι ακριβες γτ αλλαζουμε πολλες πανες την ημερα....εχω ακουσει παντως γιαυτες οτι ειναι καλυτερες απο τις παμπερς! Οσοι τις δοκιμασαν ετσι λενε!!

Θα τις παρω κ θα σου πω αν εμεινα ευχαριστημενη!

Panes.gr,,,, Tofarmakeiomou.gr,,,pharmacyBay!!!

Εμενα με συμφερει ειναι 200μετρα μακρια απο το γνωστο σουπερ μαρκετ π ψωνιζω!

Έχω τις παμπερς τις σιχαθηκα! Βρωμουσαν ακόμη και με τσισακια! άσε αυτό το δίχτυ που έχουν μέσα... Δοκιμασε τες και θα δεις!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Έχω τις παμπερς τις σιχαθηκα! Βρωμουσαν ακόμη και με τσισακια! άσε αυτό το δίχτυ που έχουν μέσα... Δοκιμασε τες και θα δεις!

Αυτο με το διχτυ ειναι οτι πιο ασχημο οταν εχει τσισα κολαει πανω ρης κ με νευριαζει.....πιστευω κ αυτην....αυτες δεν εχουν μεσα;; σιγουρα αυτες θα παρω


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο με το διχτυ ειναι οτι πιο ασχημο οταν εχει τσισα κολαει πανω ρης κ με νευριαζει.....πιστευω κ αυτην....αυτες δεν εχουν μεσα;; σιγουρα αυτες θα παρω

Όχι παιδι μου, δεν έχουν τέτοιες βλακειες! Είναι πολύ μαλακές και έχουν και ζωγραφιές πανω! Έχουν ελαστικά πλαϊνά και μένει στεγνός οσες ώρες και να μείνει με την ίδια πάνα! Μου έχει κοιμηθεί και 10ωρο σερι και ξυπνησε και ηταν στεγνό το πωπουδακι του! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Όχι παιδι μου, δεν έχουν τέτοιες βλακειες! Είναι πολύ μαλακές και έχουν και ζωγραφιές πανω! Έχουν ελαστικά πλαϊνά και μένει στεγνός οσες ώρες και να μείνει με την ίδια πάνα! Μου έχει κοιμηθεί και 10ωρο σερι και ξυπνησε και ηταν στεγνό το πωπουδακι του! 

Οοοοοο!!!! Εμας στο 5ωρο ειναι υγρο το πωπουδακι της αλλα δεν ειχα διαρροες κ ημουν καλυμενη! Το διχτυ τωρα π το σκεφτομαι με ενοχλει αρκετα δεν το ειχα συνειδητοποιησει! 

Σε ευχαριστω για την αποψη π μ παρεθεσες....θα παω απο αυριο κιολας να παρω αν κ εχω λιγες ακομα παμπερς θα τις τελειωσω κ μετα θα ξεκινησω εκεινες!

Ασχετο τα μωρομαντηλα sensitive της ιδιας εταιριας τα εχεις δοκιμασει;;;; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οοοοοο!!!! Εμας στο 5ωρο ειναι υγρο το πωπουδακι της αλλα δεν ειχα διαρροες κ ημουν καλυμενη! Το διχτυ τωρα π το σκεφτομαι με ενοχλει αρκετα δεν το ειχα συνειδητοποιησει! 

Σε ευχαριστω για την αποψη π μ παρεθεσες....θα παω απο αυριο κιολας να παρω αν κ εχω λιγες ακομα παμπερς θα τις τελειωσω κ μετα θα ξεκινησω εκεινες!

Ασχετο τα μωρομαντηλα sensitive της ιδιας εταιριας τα εχεις δοκιμασει;;;; 

Έχει αλλεργία στα μωρομαντηλα, δεν χρησιμοποιώ καθόλου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλινες μου γλυκιες....επιτελους φτου φτου φτου τολμω να πω οτι απο οτι φαινεται αρχιζουμε να στρωνουμε στον υπνο....κοιμαται ενα 5ωρο κ μετα π θα φαει αλλη 1με1μιση ωρα απλα ξυπναμε νωρις ακομα δηλαδη κατα τις 6μιση ξυπναει ενταξει πιστευω θα φτιαξει κ αυτο τουλαχιστον να ξυπναει 7!!! Κατα τα αλλα επιτελους ξεκουραστηκα ειχα να κοιμηθω ετσι απο πριν αρρωστησει 20/2...ειχε ξεστρωσει οταν ηταν αρρωστη η καημενουλα αργησαμε αλλα το ξαναβρηκαμε....ενταξει καμια φορα ξυπναει κ στο 40λεπτο αλλα παω την περνω αγγαλιτσα 5λεπτα κ ξανακοιμαται κατευθειαν!!!! Ολα καλα δοξα τω Θεω καλη εβδομαδουλα να εχουμε!!!

Εσεις τι κανετε;;;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...