Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

IMG

Δειγμα απο το προσκλητηριο π μ στειλαν δωρεαν να δω την τυπωση και το υλικο ,,αλλο κειμενακι θα γραψουμε επανω!

 IMG%5D

Ειπαμε για να μην επιβαρυνουμε το νονο να παρουμε εμεις τα βαφτιστηκα αυτος μονο το χρυσαφικο....

IMG%5D

IMG%5D

IMG%5D

Το σετακι π θα βαλει μετα την βαφτιση!!!

Ξεχασα να βαλω την παραθεσηηη!!!

Αν εννοεις για το αμαξι εγω την εχω στο καθισματακι της ενα μηνα τωρα αν εννοεις στο καροτσι....σκετο καροτσι απλο εχω εγω π μοιαζει με καλαθουνα!!!

Ολα ειναι πολύ ομορφα.γερη να ειναι η μπουμπου.για το καροτσι λεω.και εμεις στο αμαηι στο καθισματακι του τον εχψ.απλα εμεις παμε καθε μερα με το καροτσι βολτα στο πορτμπεμπε.εχει ανάκληση και τον βαζω λιγο πιο ψηλα αλλα ο ατιμος κοιμαται.δν χαζευει.η βολτα μας είναι υπνος και μολις παμε σπιτι ξυπναει και εχει φουλ ενεργεια ο ατιμος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Μια πριγκίπισσα θα ειναι το κοριτσι μπραβο παρα πολυ ωραια!!!! 

Κ το νυφικο μ....δεν ειμαι εγω στην φοτο ειναι το διαφημιστικο τους!μακαρι να ειχα τετοιο υψος χαχα:lol:  Πηγα το ειδα απο κοντα το πληρωσα κ απλα θα παω να το παρω καποια στιγμη!

IMG

IMG%5D

Just now, loyloy είπε:

Ολα ειναι πολύ ομορφα.γερη να ειναι η μπουμπου.για το καροτσι λεω.και εμεις στο αμαηι στο καθισματακι του τον εχψ.απλα εμεις παμε καθε μερα με το καροτσι βολτα στο πορτμπεμπε.εχει ανάκληση και τον βαζω λιγο πιο ψηλα αλλα ο ατιμος κοιμαται.δν χαζευει.η βολτα μας είναι υπνος και μολις παμε σπιτι ξυπναει και εχει φουλ ενεργεια ο ατιμος.

Εμενα εχει καμια βδομαδα δεν κοιμαται στη βολτα!!!! Θελει να βλεπει ναι στην αμεσως επομενη θεση ανακλισης απο την τερμα ξαπλωτη την εχω πλεον!!!

Ευχαριστουμεε!!!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Βρε κοριτσια οταν λετε οτι ανεβασατε τη πλατη στη βολτα στο πορτ μπεμπε εννοειτε ή τα βαζετε ηδη στο κανονικο?

Εγώ έχω κανονικό καρότσι δεν έχω με καλαθούνα ούτε με πορτ μπεμπέ και του έχω σηκώσει Απλά λίγο την πλάτη δεν το έχω τελείως ξάπλα. 

, αλλά ρώτησα και την παιδίατρο Την Παρασκευή που μας πέρασε που πήγαμε και κάναμε το εμβόλιο των τριών μηνών και μας είπε ότι μπορούμε να τον βάλουμε να κάθεται αν θέλουμε με υποστήριξη Εννοείται φυσικά ότι αν τον αφήσεις μόνο του θα πέσει αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα που λένε ότι δεν κάνει να το βάζεις να κάθεται δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι μας είπε. 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ το νυφικο μ....δεν ειμαι εγω στην φοτο ειναι το διαφημιστικο τους!μακαρι να ειχα τετοιο υψος χαχα:lol:  Πηγα το ειδα απο κοντα το πληρωσα κ απλα θα παω να το παρω καποια στιγμη!

IMG

IMG%5D

Μπραβο πολυ ωραιο με το καλό κορίτσι μου θα είναι ολα υπεροχα!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνα Από πού τα πήρες τα βαφτιστικά φαίνονται πολύ ωραία Για πες μας και εμάς Γιατί Και εμείς ψάχνουμε

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ το νυφικο μ....δεν ειμαι εγω στην φοτο ειναι το διαφημιστικο τους!μακαρι να ειχα τετοιο υψος χαχα:lol:  Πηγα το ειδα απο κοντα το πληρωσα κ απλα θα παω να το παρω καποια στιγμη!

IMG

IMG%5D

Εμενα εχει καμια βδομαδα δεν κοιμαται στη βολτα!!!! Θελει να βλεπει ναι στην αμεσως επομενη θεση ανακλισης απο την τερμα ξαπλωτη την εχω πλεον!!!

Ευχαριστουμεε!!!

Φανταστικό το νυφικό πολύ σικάτο Μπράβο Θα είσαι κούκλα κοπέλα μου με το καλό! 

  • Ευχαριστώ 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Εγώ έχω κανονικό καρότσι δεν έχω με καλαθούνα ούτε με πορτ μπεμπέ και του έχω σηκώσει Απλά λίγο την πλάτη δεν το έχω τελείως ξάπλα. 

, αλλά ρώτησα και την παιδίατρο Την Παρασκευή που μας πέρασε που πήγαμε και κάναμε το εμβόλιο των τριών μηνών και μας είπε ότι μπορούμε να τον βάλουμε να κάθεται αν θέλουμε με υποστήριξη Εννοείται φυσικά ότι αν τον αφήσεις μόνο του θα πέσει αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα που λένε ότι δεν κάνει να το βάζεις να κάθεται δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι μας είπε. 

Κ εμενα φαινεται σαν καλαθουνα στην πραγματικοτητα δεν ειναι!!!! 

IMG%5D

Αυτο εχουμε ....

IMG%5D

Και της εχω ετσι σηκωμενο δεν ξερω αν φαινεται καλα!!!!

Καλααααα ε μην παρεξηγητε εμαθα να βαζω φοτο κ χαζεψα!!!! Το καταλαβατε πιστευω!

@kathyv25 το φορεμα με τα παπουτσια κ κορδελα σετ απο το extanbebe.gr π θα της βαλουμε μετα την βαφτιση! Το πακετο με την minnie απο ενα μεγαζι εδω στο τοπο μας κατερινη pappilonkids.gr νομιζω εχει courrier για εκει φοβερες τιμες κ αμεση εξυπηρετηση!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος κορίτσι μου ολα υπέροχα, μπράβο σε το καλό!!!! Πως βάζεις φώτο καλέ πες να μάθουμε κι εμείς!!!! 

Σε ευχαριστω κοπελα μ!!!! Μπαινω στο tinypic και την ανεβαζω εκει μ βγαζει συνδεσμους για το φορουμ τκ αντιγραφω εδω κ την ανεβαζωω!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! @ΒαλεντιναΧρηστος πολυ ομορφα ολα!! Με το καλο κοριτσι μου!! 

@kathyv25 αληθεια μπορουμε να τα βαλουμε καθιστα?? Αχ ποσο χαιρομαι γιατι κλαιει οταν τον ξαπλωνω!!θελει να καθεται συνεχεια!!

@loyloy κ γω στο κανονικο καροτσι τον εχω κ του σηκωνω την πλατη. Το πορτ μπεμπε το εχω μονο στο δωματιο που κοιμαται μεχρι τωρα.

@Nicol_ αγαπη η αποχη απο γαλακτοκομικα ειναι πολυ δυσκολη να ξερεις και επειδη θηλαζεις δεν στο συνιστω αφου οι κολικοι δεν εχει αποδειχτει οτι επιβαρυνονται απο αυτο. Αν ενα παιδι εχει κολικους δεν νομιζω οτι μπορουν να περασουν με το να απεχεις απο γλκ. Στο λεω γτ εγω κανω αποχη και ειναι πολυ δυσκολο. Τωρα θα ξαναδοκιμασω να δω αν τελικα εφταιγαν αυτα για τα σπυρακια του μικρου. Επισης η @Dimitra K κανει αποχη αλλα επειδη ειχε αλλεργια το μωρο της. Συνηθως δηλαδη αποχη κανεις αν υπαρχουν ενδειξεις αλλεργιας πχ αιμα στα κακα, εκζεμα, ατοπικη δερματιτιδα. Εμενα εχει το τελευταιο μαζι με νινιδα επιμονη και σπυρακια. Ηδη εχω δει βελτιωση, τα σπυρακια σχεδον φυγανε. Η νινιδα οχι ακομα. 

Αν θες ομως να απεχεις νομιζω πως ουτε τα κατσικισια πρεπει να τα καταναλωνεις. Δεν το ξερω σιγουρα. Επισης υπαρχουν σε πολλα προιοντα τ γλκ και πρεπει να κοιτας ετικετες τροφιμων. Γενικα δεν ξερω αν πρεπει να κανεις αγαπη. Ειναι πολυ δυσκολη η αποχη απο τοσες ομαδες τροφιμων. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! @ΒαλεντιναΧρηστος πολυ ομορφα ολα!! Με το καλο κοριτσι μου!! 

@kathyv25 αληθεια μπορουμε να τα βαλουμε καθιστα?? Αχ ποσο χαιρομαι γιατι κλαιει οταν τον ξαπλωνω!!θελει να καθεται συνεχεια!!

@loyloy κ γω στο κανονικο καροτσι τον εχω κ του σηκωνω την πλατη. Το πορτ μπεμπε το εχω μονο στο δωματιο που κοιμαται μεχρι τωρα.

@Nicol_ αγαπη η αποχη απο γαλακτοκομικα ειναι πολυ δυσκολη να ξερεις και επειδη θηλαζεις δεν στο συνιστω αφου οι κολικοι δεν εχει αποδειχτει οτι επιβαρυνονται απο αυτο. Αν ενα παιδι εχει κολικους δεν νομιζω οτι μπορουν να περασουν με το να απεχεις απο γλκ. Στο λεω γτ εγω κανω αποχη και ειναι πολυ δυσκολο. Τωρα θα ξαναδοκιμασω να δω αν τελικα εφταιγαν αυτα για τα σπυρακια του μικρου. Επισης η @Dimitra K κανει αποχη αλλα επειδη ειχε αλλεργια το μωρο της. Συνηθως δηλαδη αποχη κανεις αν υπαρχουν ενδειξεις αλλεργιας πχ αιμα στα κακα, εκζεμα, ατοπικη δερματιτιδα. Εμενα εχει το τελευταιο μαζι με νινιδα επιμονη και σπυρακια. Ηδη εχω δει βελτιωση, τα σπυρακια σχεδον φυγανε. Η νινιδα οχι ακομα. 

Αν θες ομως να απεχεις νομιζω πως ουτε τα κατσικισια πρεπει να τα καταναλωνεις. Δεν το ξερω σιγουρα. Επισης υπαρχουν σε πολλα προιοντα τ γλκ και πρεπει να κοιτας ετικετες τροφιμων. Γενικα δεν ξερω αν πρεπει να κανεις αγαπη. Ειναι πολυ δυσκολη η αποχη απο τοσες ομαδες τροφιμων. 

Σε ευχαριστω κοπελα μ...εγω καθιστη την βαζω εδω κ 20μερες διοτι ξαπλα δεν θελει για κανεναν λογο!!!

@Alex. Arap δοκιμασα τις πανες lupilu απο χθες το μεσημεριι ειναι τελειες μπροστα τους τα παμπερς δεν πιανουνν μια...σε ευχαριστω π μου τις συστησες!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοπελα μ...εγω καθιστη την βαζω εδω κ 20μερες διοτι ξαπλα δεν θελει για κανεναν λογο!!!

@Alex. Arap δοκιμασα τις πανες lupilu απο χθες το μεσημεριι ειναι τελειες μπροστα τους τα παμπερς δεν πιανουνν μια...σε ευχαριστω π μου τις συστησες!!!!

ΒαλεντιναΧρηστος μαλλον μπερδευτικες δεν τις εχω δοκιμασει τις lupilu μαλλον αλλη κοπελα στις ειχε πει. Καλές ειναι δεν εχω παρει ποτε; 

 

  • Χαχα 3

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

ΒαλεντιναΧρηστος μαλλον μπερδευτικες δεν τις εχω δοκιμασει τις lupilu μαλλον αλλη κοπελα στις ειχε πει. Καλές ειναι δεν εχω παρει ποτε; 

 

Αχαχααχαχα εγώ τις συστησα! Για πες!!!! Τελειες;;;;; @ΒαλεντιναΧρηστος 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

ΒαλεντιναΧρηστος μαλλον μπερδευτικες δεν τις εχω δοκιμασει τις lupilu μαλλον αλλη κοπελα στις ειχε πει. Καλές ειναι δεν εχω παρει ποτε; 

 

Ναι ειναι τελειες....πωωωω δικιο εχεις μπερδευτηκα π να ειχε περασει κ ενας μηνας π μ το ειπε φαντασου τι θα γινοτανε!!! @ΦαιηΚατς ειχες δικιο για τις πανες lupilu τις φοραμε απο χθες το μεσημερι ουτε διαρροες ουτε ερεθισμα ουτε τπτ....μπροστα σε αυτες οι παμπερς δεν πιανουν τπτ!!!! Το ειπα σωστα τωρα!!!

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Αχαχααχαχα εγώ στις συστησα! Για πες!!!! Τελειες;;;;;

Ναι καλε μπερδευτηκα θα χασω κ το λιγο μυαλο π μ εμεινε με αυτο το παιδι!!

Ναι φοβερες.....σε ευχαριστω πολυ!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ειναι τελειες....πωωωω δικιο εχεις μπερδευτηκα π να ειχε περασει κ ενας μηνας π μ το ειπε φαντασου τι θα γινοτανε!!! @ΦαιηΚατς ειχες δικιο για τις πανες lupilu τις φοραμε απο χθες το μεσημερι ουτε διαρροες ουτε ερεθισμα ουτε τπτ....μπροστα σε αυτες οι παμπερς δεν πιανουν τπτ!!!! Το ειπα σωστα τωρα!!!

Ναι καλε μπερδευτηκα θα χασω κ το λιγο μυαλο π μ εμεινε με αυτο το παιδι!!

Ναι φοβερες.....σε ευχαριστω πολυ!!!

Στο είπα! Είναι πολύ καλες και οικονομικές! Χαίρομαι που σας έκατσαν καλά! ;)

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Στο είπα! Είναι πολύ καλες και οικονομικές! Χαίρομαι που σας έκατσαν καλά! ;)

Ναι κ ευτυχως αν κ ειπα για δοκιμη πηρα 2σακουλακια παλι καλα θα ετρεχα παλι! Εν το μεταξυ τα ραφια αδεια ηταν ειχε πολλες 1κ2 νουμερα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...