Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..! Εμεις σημερα βγήκαμε βολτούλα κ πρώτη φορά ο μικρός δεν κοιμήθηκε.. Μεγάλωσε το καμάρι μου χαχαχαχα

Ουτε εμεις εχουμε κανει συζήτηση για στέρεες ακομα.. Φαντάζομαι κατα τον 6ο μηνα κ εμείς... Τι κάνετε εσείς;; εδώ εχει λίγο αεράκι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα όμορφες μανούλες!Να μας ζήσουν τα μπεμπακια μας!Αργησα κατά 3 μήνες να ξαναμπώ στην ομαδούλα μας,αλλά με το τρεξιμο με δυο,καταλαβαίνετε δεν είναι εύκολο!

Ειμαστε καλά,μεγαλώνουμε και θεριευουμε!Η μικρή μου στις 5 του μήνα γίνεται 4 μηνών,αλλάζουν κάθε μέρα τόσο πολύ!Τρελενεται για την αδερφή της,και δεν σταματάει να γελάει όταν είναι μαζί της!Ευτυχως η Μαρια μου ηρέμησε,γιατί στην αρχή είχαμε πολύ ζήλια,απέναντι σε μένα,γιατί θηλαζα την μικρή και ενοιωθε ότι έχασε τα πρωτεία,αυτό είχε αντίκτυπο και στο σχολείο της,κι εκεί που ήταν  ένα παιδάκι που διάβαζε και χαιρόταν που πήγαινε σχολείο,άρχισε να λέει ψέμματα ότι πονάει η κοιλια της,ότι είναι αρρωστη για να μην πηγαίνει!Με πολύ κόπο ευτυχώς επανήλθαμε στα φυσιολογικά μας,και τώρα κι οι δυο είναι αχώριστες!

Εσεις πως είστε;Τα μπουμπούκια σας τι κάνουν;

  • Μου αρέσει 3

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα όμορφες μανούλες!Να μας ζήσουν τα μπεμπακια μας!Αργησα κατά 3 μήνες να ξαναμπώ στην ομαδούλα μας,αλλά με το τρεξιμο με δυο,καταλαβαίνετε δεν είναι εύκολο!

Ειμαστε καλά,μεγαλώνουμε και θεριευουμε!Η μικρή μου στις 5 του μήνα γίνεται 4 μηνών,αλλάζουν κάθε μέρα τόσο πολύ!Τρελενεται για την αδερφή της,και δεν σταματάει να γελάει όταν είναι μαζί της!Ευτυχως η Μαρια μου ηρέμησε,γιατί στην αρχή είχαμε πολύ ζήλια,απέναντι σε μένα,γιατί θηλαζα την μικρή και ενοιωθε ότι έχασε τα πρωτεία,αυτό είχε αντίκτυπο και στο σχολείο της,κι εκεί που ήταν  ένα παιδάκι που διάβαζε και χαιρόταν που πήγαινε σχολείο,άρχισε να λέει ψέμματα ότι πονάει η κοιλια της,ότι είναι αρρωστη για να μην πηγαίνει!Με πολύ κόπο ευτυχώς επανήλθαμε στα φυσιολογικά μας,και τώρα κι οι δυο είναι αχώριστες!

Εσεις πως είστε;Τα μπουμπούκια σας τι κάνουν;

Μπραβο βρηκατε το δρομο σας!!!!!!ηθελε το χρονο της η μεγαλη σου. Εμεις εδω μεγαλωνουμε γελαμε κανουμε αγκαλιτσες.ποτε κοιμομαστε ποτε οχι. Ξερεις τα γνωστα.εγω τωρα συνερχομαι.πρέπει να στρωνουν οι ορμονες μαλλον :) αντε γτ εχει πεσει πολύ κλαμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα όμορφες μανούλες!Να μας ζήσουν τα μπεμπακια μας!Αργησα κατά 3 μήνες να ξαναμπώ στην ομαδούλα μας,αλλά με το τρεξιμο με δυο,καταλαβαίνετε δεν είναι εύκολο!

Ειμαστε καλά,μεγαλώνουμε και θεριευουμε!Η μικρή μου στις 5 του μήνα γίνεται 4 μηνών,αλλάζουν κάθε μέρα τόσο πολύ!Τρελενεται για την αδερφή της,και δεν σταματάει να γελάει όταν είναι μαζί της!Ευτυχως η Μαρια μου ηρέμησε,γιατί στην αρχή είχαμε πολύ ζήλια,απέναντι σε μένα,γιατί θηλαζα την μικρή και ενοιωθε ότι έχασε τα πρωτεία,αυτό είχε αντίκτυπο και στο σχολείο της,κι εκεί που ήταν  ένα παιδάκι που διάβαζε και χαιρόταν που πήγαινε σχολείο,άρχισε να λέει ψέμματα ότι πονάει η κοιλια της,ότι είναι αρρωστη για να μην πηγαίνει!Με πολύ κόπο ευτυχώς επανήλθαμε στα φυσιολογικά μας,και τώρα κι οι δυο είναι αχώριστες!

Εσεις πως είστε;Τα μπουμπούκια σας τι κάνουν;

Καλημερααααααα.....

Ωραια αφου βρηκατε τους ρυθμους σας μια χαρα....επρεπε να το συνειδειτοποιησει η μεγαλη κ να το χωνεψει μετα ειναι ολα πολυ καλυτερα σιγουρα....

Εμεις 19γινομαστε 4ων κοιμομαστε αρκετα καλα λεμε μπαμπα μαμ αγγαλιαζουμε κακαριζουμε στα γελια βαζουμε οτι πιασουμε στο στομα και φλυαρουμε ΠΟΛΥ!!!! Εγω καλα ειμαι οι πρωτες 40μερες ηταν δυσκολες εκλαιγα με το παραμικρο δεν ηθελα κ βοηθεια ουτε με το μωρο ουτε με το σπιτι αλλα μετα τον 40ντισμο μια χαρα ετοιμαζομαστε για την γαμοβαφτιση!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Μπραβο βρηκατε το δρομο σας!!!!!!ηθελε το χρονο της η μεγαλη σου. Εμεις εδω μεγαλωνουμε γελαμε κανουμε αγκαλιτσες.ποτε κοιμομαστε ποτε οχι. Ξερεις τα γνωστα.εγω τωρα συνερχομαι.πρέπει να στρωνουν οι ορμονες μαλλον :) αντε γτ εχει πεσει πολύ κλαμα.

Ναι,δόξα τον Θεο όλα καλά!Μια κοιμάστε μια δεν κοιμάστε,θα στρώσει σιγά σιγά,ετσι είμασταν κι εμείς τους πρώτους δυο μήνες,τώρα μια χαρά,10 το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει 6μιση,πίνει γαλατάκι και ξανά κοιμάται ως τις9.Εγω βέβαια αυτό το τρίωρο τρέχω σαν τον Βέγγο,αλλά δεν έχει σημασία!Χαχχαχααχ

Αχ αυτές οι ορμόνες μας!

@ΒαλεντιναΧρηστοςετσι ήμουν κι εγώ στην μεγάλη μου κόρη,πολύ κλάμα τις 40πρωτες μέρες,μετά ηρέμησα,μόλις ειδικά έφτιαξε ο καιρος και βγήκαμε βολτούλα ήμουν καλύτερα.Αυτα τα χέρια στο στόμα,κι ότι πιάνει μέσα!Θελει προσοχή,πράγματι!Με το καλό ο γάμος και η βάφτιση σας!Ποτε βαφτίζετε κορίτσια;

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eleutheria2012 είπε:

Ναι,δόξα τον Θεο όλα καλά!Μια κοιμάστε μια δεν κοιμάστε,θα στρώσει σιγά σιγά,ετσι είμασταν κι εμείς τους πρώτους δυο μήνες,τώρα μια χαρά,10 το βράδυ κοιμάται και ξυπνάει 6μιση,πίνει γαλατάκι και ξανά κοιμάται ως τις9.Εγω βέβαια αυτό το τρίωρο τρέχω σαν τον Βέγγο,αλλά δεν έχει σημασία!Χαχχαχααχ

Αχ αυτές οι ορμόνες μας!

@ΒαλεντιναΧρηστοςετσι ήμουν κι εγώ στην μεγάλη μου κόρη,πολύ κλάμα τις 40πρωτες μέρες,μετά ηρέμησα,μόλις ειδικά έφτιαξε ο καιρος και βγήκαμε βολτούλα ήμουν καλύτερα.Αυτα τα χέρια στο στόμα,κι ότι πιάνει μέσα!Θελει προσοχή,πράγματι!Με το καλό ο γάμος και η βάφτιση σας!Ποτε βαφτίζετε κορίτσια;

Εμεις ειπαμε για 14ιουλιου κ εμεις οποτε εχει καλο καιρο βγαινουμε βολτα!!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα! Σε εμάς τις τελευταίες ημέρες έχει πολύ αέρα και έτσι δεν το βγάζω το νινί βόλτα. Ανυπομονώ να φτιάξει ο καιρός γιατί φέτος έπεσε πολύ κλεισούρα. Εμείς 7/7 έχουμε κλείσει για βάπτιση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sunshine83 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα! Σε εμάς τις τελευταίες ημέρες έχει πολύ αέρα και έτσι δεν το βγάζω το νινί βόλτα. Ανυπομονώ να φτιάξει ο καιρός γιατί φέτος έπεσε πολύ κλεισούρα. Εμείς 7/7 έχουμε κλείσει για βάπτιση.

Κ μεις 7θελαμε αλλα εχει κλεισει η μαμα μου τον γαμο της:lol: οποτε πηγαμε την επομενη κυριακη


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου. Εγω ηθελα να κανω γαμοβαφτιση σεπτεμβρη φετος αλλα δεν προλαβαινω με τπτ. Ειμαι ολη μερα με το μωρο, ποτε να τρεξω για ολα?? Ολοι δουλευουν τα πρωινα κ δεν μπορω να τον αφηνω καπου. Οποτε μαλλον παμε για του χρονου δυστυχως!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εμείς κλείσαμε ημερομηνία 13 Ιουλίου σιγά σιγά αρχίζω και ψάχνω για τα βαφτιστικά τις μπομπονιέρες και όλα τα σχετικά αλλά εντάξει το πάμε χαλαρά σχετικά!!


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Εγω ηθελα να κανω γαμοβαφτιση σεπτεμβρη φετος αλλα δεν προλαβαινω με τπτ. Ειμαι ολη μερα με το μωρο, ποτε να τρεξω για ολα?? Ολοι δουλευουν τα πρωινα κ δεν μπορω να τον αφηνω καπου. Οποτε μαλλον παμε για του χρονου δυστυχως!!! 

Δεν πηραζει μια χαρα εχεις και χρονο να ετοιμαστεις....

 

Just now, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμείς κλείσαμε ημερομηνία 13 Ιουλίου σιγά σιγά αρχίζω και ψάχνω για τα βαφτιστικά τις μπομπονιέρες και όλα τα σχετικά αλλά εντάξει το πάμε χαλαρά σχετικά!!

Εγω τα βρηκα ολα μονο τα πεδιλα μ εμειναν π ακομα δεν μπορω να βρω....κομπλε η γαμοβαφτιση!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Κι εμείς για του χρόνου λέμε,τον Μάρτιο.Θα αργήσουμε λίγο αλλά δεν πειραζει.Γερα να είναι τα παιδάκια μας!!!!!!!

Καλημερα! Κ εμεις για Μαρτιο γιατι ειπαμε να χρονισει πρωτα κ μετα θα ναι χειμωνας οποτε παμε για ανοιξη του 2020! Κ επισης δεν εχουμε ακομη νονοοοο!!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσιαααα!! Τι κανετε??? Εγω πινω καφεδακι με τον συζυγο.

Πως ειναι τα μπεμπακια σας?? Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα. Εβλεπα χθες ενα βιντεο που τον εχω απο το μαιευτηριο και συγκινηθηκα τοσο πολυ. Ηταν τοσο μικρουλι και σαν χαμενο. Κ τωρα ειναι ενα μικρο τερατακι!!! 

Επισης ασχετο αλλα θελω να ξεκινησω γυμναστηριο. Δεν παει αλλο η κατασταση μου. Ολο μασουλαω!! 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Kαλημερα κοριτσιαααα!! Τι κανετε??? Εγω πινω καφεδακι με τον συζυγο.

Πως ειναι τα μπεμπακια σας?? Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα. Εβλεπα χθες ενα βιντεο που τον εχω απο το μαιευτηριο και συγκινηθηκα τοσο πολυ. Ηταν τοσο μικρουλι και σαν χαμενο. Κ τωρα ειναι ενα μικρο τερατακι!!! 

Επισης ασχετο αλλα θελω να ξεκινησω γυμναστηριο. Δεν παει αλλο η κατασταση μου. Ολο μασουλαω!! 

Καλημεραααααα.....εγω περιμενω τον συζηγο να γυρισει απο την δουλεια να δουμε τι θα κανουμε!!!

Μπραβο σου που βρισκεις χρονο για γυμναστηριο! Εγω δεν εχω κανεναν να μ την κρατησει δεν θελω να χασω αλλα να σφιξω ειδικα η κοιλιτσα!!! Μαλλον θα κανω βαρη με την μικρη στα χερια χαχαχαχ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...