Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Cath3rine είπε:

Πάρτα αγαπη μου...μέχρι τα 40 θα γενναω εγω!κολλητές γίναμε κι εμείς εδω μέσα τόσους μηνες... Τα δικα μ δικά σου, χαχααχαα πάντως ναι θα ήταν πολυ ωραία να ξανά μιλούσαμε παλι οι ίδιες κ στα επόμενα χαχαχαα 

 

Εγω με το. Αδερφό μου έχουμε 8χρόνια διαφορά... Ο αντρας μ με τον αδερφό του 14μήνες.... Εγω εχω συνηθίσει σε μεγαλη διαφορα κ θελω να χουν ο άντρας μ όχι.. Θα φανεί.. Εγω νομιζω καλο θα ηταν τα 2-3 χρόνια διαφορά ..κ βαση της ηλικίας μου.. Ν  αντεχω.. 

Θα συμφωνήσω φιλη.. Τώρα που πήρες φόρα κ το χεις με το ξενύχτι κ την κούραση δεν θα φανεί περίεργο κ το δεύτερο παιδί.. 

Εσας πότε σας είπε ο γυναικολόγος για το δεύτερο; 

6 μηνες μετα τη γεννα μου ειπε οτι μπορω. Εγω εχω 2 χρονια διαφορα με τον αδερφο μου κ μου αρεσε που μεγαλωναμε μαζι. Ασε που παιζαμε μαζι οποτε η μανα μ ηταν κυρια κ δεν ετρεχε απο πισω χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πλάκα μου κάνετε ότι συζητάτε για δεύτερο έτσι??? Καλά δε μάθατε τίποτα από μένα??? Μην πείτε ότι δεν σας προειδοποίησα μετά... Και κάποια νομίζω έχει και κληρομονικοτητα για διδυμα... Θα γελάω πολύ να ξέρετε!!!! Μου αχαχαχαχα (σατανικό γέλιο και τρίψιμο χεριών!!! ) 

  • Χαχα 5

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Πλάκα μου κάνετε ότι συζητάτε για δεύτερο έτσι??? Καλά δε μάθατε τίποτα από μένα??? Μην πείτε ότι δεν σας προειδοποίησα μετά... Και κάποια νομίζω έχει και κληρομονικοτητα για διδυμα... Θα γελάω πολύ να ξέρετε!!!! Μου αχαχαχαχα (σατανικό γέλιο και τρίψιμο χεριών!!! ) 

Κατσε φιλη, καμια δεν μιλησε για διδυμα χαχαχα. Αλλο 2 αλλο 3. Εγω εχω βαλει εδω κ μια ωρα τους αντρες μου για υπνο. Κ τον μικρο κ τον μεγαλο χαχαχα κ κοιμουνται αγκαλιτσα στο διπλο. Εγω απολαμβανω το καφεδακι μου. Σπανια στιγμη χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Πλάκα μου κάνετε ότι συζητάτε για δεύτερο έτσι??? Καλά δε μάθατε τίποτα από μένα??? Μην πείτε ότι δεν σας προειδοποίησα μετά... Και κάποια νομίζω έχει και κληρομονικοτητα για διδυμα... Θα γελάω πολύ να ξέρετε!!!! Μου αχαχαχαχα (σατανικό γέλιο και τρίψιμο χεριών!!! ) 

Ωχχχ εγω ειμαι ααυτηηη με το ιστορικο...δεν το ειχα σκεφτει....μηνννν γελαςςς δενν ειναι αστειοοοο:mrgreen:

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ωχχχ εγω ειμαι ααυτηηη με το ιστορικο...δεν το ειχα σκεφτει....μηνννν γελαςςς δενν ειναι αστειοοοο:mrgreen:

Βάλε μπρος σε δύο χρονακια, να σε δώσω και το διδυμοκαροτσο χαχαχαχαχαχα!!!! 

@nanoula90ζωαρα!!! Εγώ σκούπισμα σφουγγάρισα καθάρισα μπαλκόνι μπάνιο μάζεψα και άπλωσα ρούχα, γενικώς τα φτυσα.... Πήγα τον Ιωάννη το πρωί στον γιατρό ευτυχώς δεν έχουμε ακροαστικα, τα μωρά μπουκωσαν όπως κι εγώ φυσικά! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα κορίτσια μου μου είπε μετά από 1 χρόνο γιατί έκανα καισαρική και έχω κάνει και ένα ακόμα χειρουργείο για ινομυωματα. 

Καλά να είμαστε και βλέπουμε! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Εμένα κορίτσια μου μου είπε μετά από 1 χρόνο γιατί έκανα καισαρική και έχω κάνει και ένα ακόμα χειρουργείο για ινομυωματα. 

Καλά να είμαστε και βλέπουμε! 

Να κι ένα λογικό άτομο, επιτέλους!! Χαχαχχαχα

  • Χαχα 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!Φιλεναδες μου δε πατε καλααααα !!!! Ουτε ν ακουσω για 3 χρονια !Οταν κοιμηθω 8 ωρο ,ο αντρας μ πλεινει εστω ενα πιατο και μου κανουν αυξηση θα επικοινωνησω ξανα!!!χαχαχα

  • Χαχα 4

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Χαχαχα!Φιλεναδες μου δε πατε καλααααα !!!! Ουτε ν ακουσω για 3 χρονια !Οταν κοιμηθω 8 ωρο ,ο αντρας μ πλεινει εστω ενα πιατο και μου κανουν αυξηση θα επικοινωνησω ξανα!!!χαχαχα

Ποτέ δηλαδη χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitra K είπε:

Με την ελπιδα ζω!!

Ασε με φιλη γιατι ξαναγυρισεχη ατοπικη του μικρου μαζι με ξηροδερμια φουλ και νινιδα. Πανω που ειχε αρχισει να στρωνει, μαλλον κατι τον πειραξε παλι, αν κ προσεχω δεν ξερω τι μπορει να εφταιξε και τωρα ξανα απο την αρχη ολα. Οποτε συνεχιζω αποχη με βαρια καρδια. Εχω κουραστει πολυ. Θελω σοκολατα κ γλυκα. Μονο αυτα λαχταραω. Εσεις πως ειστε? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ασε με φιλη γιατι ξαναγυρισεχη ατοπικη του μικρου μαζι με ξηροδερμια φουλ και νινιδα. Πανω που ειχε αρχισει να στρωνει, μαλλον κατι τον πειραξε παλι, αν κ προσεχω δεν ξερω τι μπορει να εφταιξε και τωρα ξανα απο την αρχη ολα. Οποτε συνεχιζω αποχη με βαρια καρδια. Εχω κουραστει πολυ. Θελω σοκολατα κ γλυκα. Μονο αυτα λαχταραω. Εσεις πως ειστε? 

Α τι να σου πω οτι σημερα βγηκε η mayer θετικη παλι αιμα στα κακα...πφφφ κ εγω απελπισμενη ειμαι αλλα νομιζω οτι αν κοψω το θηλασμο θα απελπιστω ακομη πιο πολυ! Εγω θελω παγωτο σαν τρελη.ειπα αντεχω κ Μαιο καλοκαιρι θελω παγωτοοοοο


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Α τι να σου πω οτι σημερα βγηκε η mayer θετικη παλι αιμα στα κακα...πφφφ κ εγω απελπισμενη ειμαι αλλα νομιζω οτι αν κοψω το θηλασμο θα απελπιστω ακομη πιο πολυ! Εγω θελω παγωτο σαν τρελη.ειπα αντεχω κ Μαιο καλοκαιρι θελω παγωτοοοοο

Ασε μεεε. Σουφλε σοκολατας με παγωτο απο πανω. Αλλα κ με ενα γαλακτομπουρεκο ευχαριστημενη θα μαι. Ταψί εννοω, οχι κομματακι εεε χαχαχαχα. Ποτε θα στρωσει αυτο το πραγμα??? Εμεις δεν εχουμε αιμα νομιζω, απλα τα κακα μας ειναι πρασινα με πολυ λιγες βλεννες. Αλλοτε ειναι κιτρινα κανονικα, αλλοτε καταπρασινα. Δεν ξερω πια, εχω απελπιστει. Ισως να τον πειραζουν και τα ιχνη??? Ιδεα δεν εχω. Μωρε κ γω δε θελω να κοψω τον θηλασμο, με βολευει η αληθεια ειναι κ μ αρεσει κιολας, αλλα αν πρεπει να κοψω κ ιχνη ή να συνεχιστει για πολυ η αποχη θα αναγκαστω. Κ δεν ξερω με τις στερεες φτιαχνει αυτο?


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Πλάκα μου κάνετε ότι συζητάτε για δεύτερο έτσι??? Καλά δε μάθατε τίποτα από μένα??? Μην πείτε ότι δεν σας προειδοποίησα μετά... Και κάποια νομίζω έχει και κληρομονικοτητα για διδυμα... Θα γελάω πολύ να ξέρετε!!!! Μου αχαχαχαχα (σατανικό γέλιο και τρίψιμο χεριών!!! ) 

Για ποια χτυπάει η καμπάνα χαχααχαα καμια. Δεν σκέφτηκε για δίδυμα χαχαχαχαα εσυ όντως μας προειδοποίησες. ..αλλα μετα τον χρόνο λεω εγω φίλεναδα να ξεκινήσω ε στον τρίτο χρόνο να υο, βγαλω.. Κι αμα βγαλω δίδυμα εχε το καρότσι ετοιμο χαχαχααχααχαχα παρεπιπτόντως θυμάσε που σ ελεγα για καρότσια μόνα που ενώνονται;;; κάπου το. Ειδα... Βγήκε πατέντα... Μου την κλέψαν χαχαα 

Κορίτσια βγήκαμε βόλτα με το μωρομ,,  ένα φίλο.. Καφε στο χέρι κ περπάτημα παραλιακή.. Φτάσαμε Καλαμαριά... Κ στο γυρισμό κατσαμε κ. Για καφεδάκι ηρθε κ, ο, άντρας μου... Κ απο τις 13:00 φτάσαμε σπίτι 21:00...παιζει. Να περπάτησα 10χλμ σημερα.... 

Το πιο πετυχημένο εκεί που περπατάμε ακουμε μια φωνή ..."τι είναι μες το καρότσι;;;  πριγκιπισσουλα;;;; 'γυρνάμε την κοιτάμε... Οχι λεμε... Λέει "αααα με μπέρδεψε το κόκκινο καρότσι.. " ήμαρτον....! Γρρρρρ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ασε μεεε. Σουφλε σοκολατας με παγωτο απο πανω. Αλλα κ με ενα γαλακτομπουρεκο ευχαριστημενη θα μαι. Ταψί εννοω, οχι κομματακι εεε χαχαχαχα. Ποτε θα στρωσει αυτο το πραγμα??? Εμεις δεν εχουμε αιμα νομιζω, απλα τα κακα μας ειναι πρασινα με πολυ λιγες βλεννες. Αλλοτε ειναι κιτρινα κανονικα, αλλοτε καταπρασινα. Δεν ξερω πια, εχω απελπιστει. Ισως να τον πειραζουν και τα ιχνη??? Ιδεα δεν εχω. Μωρε κ γω δε θελω να κοψω τον θηλασμο, με βολευει η αληθεια ειναι κ μ αρεσει κιολας, αλλα αν πρεπει να κοψω κ ιχνη ή να συνεχιστει για πολυ η αποχη θα αναγκαστω. Κ δεν ξερω με τις στερεες φτιαχνει αυτο?

Κοριτσι μ δεν σ χει πει η παιδιατρος να κανετε mayer να δεις αν εχετε αιμα? Γιατι δε θα δεις με το ματι παντα κοκκινο εμενα ας πουμε οποτε παω πρασινη πανα βγενει θετικη ...τι να πω ρε εγω κανω κ απο ιχνη δε μ χουν μεινει κ πολλα να φαω κ να που παλι κατι εφαγα καταλαθος κ την πειραξε...οχι δε σταματαει στις στερεες οσο θηλαζει ακομη κ μια φορα τη μερα αν πιει γαλα που εχει μεσα κατι που το πειραζει θα τ κανει θεμα,λενε οτι βαση στατιστικων παιρναει μονο του στο χρονο....

πρίν από 51 λεπτά , Cath3rine είπε:

Για ποια χτυπάει η καμπάνα χαχααχαα καμια. Δεν σκέφτηκε για δίδυμα χαχαχαχαα εσυ όντως μας προειδοποίησες. ..αλλα μετα τον χρόνο λεω εγω φίλεναδα να ξεκινήσω ε στον τρίτο χρόνο να υο, βγαλω.. Κι αμα βγαλω δίδυμα εχε το καρότσι ετοιμο χαχαχααχααχαχα παρεπιπτόντως θυμάσε που σ ελεγα για καρότσια μόνα που ενώνονται;;; κάπου το. Ειδα... Βγήκε πατέντα... Μου την κλέψαν χαχαα 

Κορίτσια βγήκαμε βόλτα με το μωρομ,,  ένα φίλο.. Καφε στο χέρι κ περπάτημα παραλιακή.. Φτάσαμε Καλαμαριά... Κ στο γυρισμό κατσαμε κ. Για καφεδάκι ηρθε κ, ο, άντρας μου... Κ απο τις 13:00 φτάσαμε σπίτι 21:00...παιζει. Να περπάτησα 10χλμ σημερα.... 

Το πιο πετυχημένο εκεί που περπατάμε ακουμε μια φωνή ..."τι είναι μες το καρότσι;;;  πριγκιπισσουλα;;;; 'γυρνάμε την κοιτάμε... Οχι λεμε... Λέει "αααα με μπέρδεψε το κόκκινο καρότσι.. " ήμαρτον....! Γρρρρρ 

Κοριτσια μ θελω τα φωτα σας εσας που δε θηλαζετε επειδη παιζει να το κοψω κ γω δεν αντεχω αλλο την αποχη για να δω αν θα τη παλεψω πιο πολυ με αποστηρωσεις κτλ.Πρωτον ποσα γευματα τη μερα φτιαχνετε? Αν βγειτε εξω βολτα να καλη ωρα οπως εσυ πρεπει να γυρισετε πχ στο 3 ωρο- 4 ωρο σπιτι η μπορεις να εχεις εξω μαζι αποστηρωμενο μπουκαλι κ βρασμενο νερο πως γινεται ολο αυτο ειναι μανικι?δηλαδη εσυ τοσες ωρες χθες ποσα μπουκαλια τ εφτιαξες εξω?κ τα βραδυα που κοιμαται 12 ωρες δε χανει γευματα εμενα μ χει πει οτι αν κοιμηθει πανω απο 6 ωρες ( καλα ουτε στα πιο τρελα μ ονειρα) να τη ξυπνησω γιατι δε πρεπει να μενει ακομη τοσες ωρες νυστικο το παιδι κ σκεφτομαι τωρα εγω τις διαδικασιες αυτες με μπουκαλι το βραδυ μες τη νυστα....κατατοπισε με ,pleaseeee ;


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...