Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Alex. Arap είπε:

Εδω ετοιμαζομαστε το σαββατο εχουμε παρτυ γενεθλίων. Η μπουμπου τρεχει πιως την πιανει γυρω γυρω μες στο σπιτι χαμως. Ωχ θελει μονο ζιζι προβλημα αυτο πιο μπιμπερο του εχεις; 

Αχ ρε συ το πρωτο σας παρτυ??? Τι ομορφα!!! Να τη χαιρεστε και παλι αγαπη μου!!

Ναι ναι μονο ζιζι. Ενω απο μικρο του εδινα μπιμπερο. Πολλες φορες τυχαινε κ τον αφηνα στην πεθερα για λιγες ωρες κ τον ταιζε με μπιμπερο. Αλλα κ εγω καμια φορα εδινα δικο μου με μπιμπερο. Απλα τις τελευταιες μερες δεν τον ειχα αφησει, και μαλλον το ξεχασε(?) Δεν εχω ιδεα. Του εδινα παντα με avent ηταν τα μονα στην αρχη που του αρεσαν. Τωρα ουτε να το βλεπει. Εχω και mam και nuk. Θα τα δοκιμασω ολα μπας και... Εχει αποψη οχι αστεια 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ μολις ηθελα να γραψω κ εμενα απλωνει τα χερια οταν την κανω ελα ελα κ ειναι στο μπαμπα αλλα κ οταν ειναι σε μενα κ την κανει ο μπαμπας της παλι τα απλωνει πουθενα αλλου ομως! Κ εμενα μια γυρναει απο ανασκελα μπρουμητα και ποτε το αντιστροφο κ ποτε οχι! Ποσες φορες επλενα πιατα και την ακουσα να κλαιει κ την κοιταω να παλευει ενω εχει γυρισει απο ανασκελα μπρουμυτα και δεν μπορει να ξαναγυρισει και απλα καθεται κ κλαιει με το κεφαλι στο παπλωμα! Χαχαχχα τα μωρουλια μας!!!

Γεια κοριτσι η μπουμπου σου τι κανει εσυ;  ολα ετοιμα για την βαπτιση και το γαμο; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ μολις ηθελα να γραψω κ εμενα απλωνει τα χερια οταν την κανω ελα ελα κ ειναι στο μπαμπα αλλα κ οταν ειναι σε μενα κ την κανει ο μπαμπας της παλι τα απλωνει πουθενα αλλου ομως! Κ εμενα μια γυρναει απο ανασκελα μπρουμητα και ποτε το αντιστροφο κ ποτε οχι! Ποσες φορες επλενα πιατα και την ακουσα να κλαιει κ την κοιταω να παλευει ενω εχει γυρισει απο ανασκελα μπρουμυτα και δεν μπορει να ξαναγυρισει και απλα καθεται κ κλαιει με το κεφαλι στο παπλωμα! Χαχαχχα τα μωρουλια μας!!!

Ετσι ακριβως. Κουραζεται να κραταει το κεφαλι μετα απο ωρα και το αφηνει κατω και κλαιει χαχαχαχα. Ειναι υπεροχα τα μπεμπακια μας. Θελω και αλλο ρε συ αμεσα δεν κρατιεμαι χαχαχα. Αλλα δεν μπορω ρε γαμωτο. Εχουμε γαμοβαφτιση κ θελω κ δουλεια πρωτα να βρω. Αν δεν ειχα αυτα, θα το χα βαλει μπρος ηδη για το δευτερο. Ηταν να μην γινει η αρχη χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ ρε συ το πρωτο σας παρτυ??? Τι ομορφα!!! Να τη χαιρεστε και παλι αγαπη μου!!

Ναι ναι μονο ζιζι. Ενω απο μικρο του εδινα μπιμπερο. Πολλες φορες τυχαινε κ τον αφηνα στην πεθερα για λιγες ωρες κ τον ταιζε με μπιμπερο. Αλλα κ εγω καμια φορα εδινα δικο μου με μπιμπερο. Απλα τις τελευταιες μερες δεν τον ειχα αφησει, και μαλλον το ξεχασε(?) Δεν εχω ιδεα. Του εδινα παντα με avent ηταν τα μονα στην αρχη που του αρεσαν. Τωρα ουτε να το βλεπει. Εχω και mam και nuk. Θα τα δοκιμασω ολα μπας και... Εχει αποψη οχι αστεια 

Δεν το ξεχασε δεν το θέλει εμενα μονο τα Mrs Browns πιάνει παρε να δοκιμασεις και αυτα. Ευτυχως σε λιγο θα μπουν και στερεές τροφες και θα τρωει όχι μόνο ζιζι.


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια κοριτσι η μπουμπου σου τι κανει εσυ;  ολα ετοιμα για την βαπτιση και το γαμο; 

Η μπουμπου καλα ειναι τωρα κοιμαται! Εγω εχω ενα πονοκοιλο αλλο πραγμα αδιαθετησα το σαββατο κ ειμαι ακομα χαλια! Ετοιμαζομαστε σιγα σιγα κοπελα μου εχουμε βεβαια ενα σοβαρο θεμα λειπει ο νονο-κουμπαρος δεν εχουμε εχουμε μια προατση αλλα δεν ξερουμε κατα ποσο θελουμε! Θα φανεια 

Να χαιρεσαι την μικρη σου να ειναι γερη σαν τα ψηλα βουνα! 

Just now, nanoula90 είπε:

Ετσι ακριβως. Κουραζεται να κραταει το κεφαλι μετα απο ωρα και το αφηνει κατω και κλαιει χαχαχαχα. Ειναι υπεροχα τα μπεμπακια μας. Θελω και αλλο ρε συ αμεσα δεν κρατιεμαι χαχαχα. Αλλα δεν μπορω ρε γαμωτο. Εχουμε γαμοβαφτιση κ θελω κ δουλεια πρωτα να βρω. Αν δεν ειχα αυτα, θα το χα βαλει μπρος ηδη για το δευτερο. Ηταν να μην γινει η αρχη χαχαχα

Κ εγω θελω κοριτσι αλλα ας ξεπεταχτει λιγο η μικρη γτ αν ειναι κ η 2η εγκυμοσυνη μ σαν την 1η δυστηχως θα στερηθει πολλες αγγαλιες κ δεν το θελω! Κατα τα αλλα το μονο μ προβλημμα εμενα αυτο ειναι! Οτι αν εχω συσπασεις παλι θελω να περπαταει τουλαχιστον για να μην θελει συνεχεια αγγαλια!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Η μπουμπου καλα ειναι τωρα κοιμαται! Εγω εχω ενα πονοκοιλο αλλο πραγμα αδιαθετησα το σαββατο κ ειμαι ακομα χαλια! Ετοιμαζομαστε σιγα σιγα κοπελα μου εχουμε βεβαια ενα σοβαρο θεμα λειπει ο νονο-κουμπαρος δεν εχουμε εχουμε μια προατση αλλα δεν ξερουμε κατα ποσο θελουμε! Θα φανεια 

Να χαιρεσαι την μικρη σου να ειναι γερη σαν τα ψηλα βουνα! 

Κ εγω θελω κοριτσι αλλα ας ξεπεταχτει λιγο η μικρη γτ αν ειναι κ η 2η εγκυμοσυνη μ σαν την 1η δυστηχως θα στερηθει πολλες αγγαλιες κ δεν το θελω! Κατα τα αλλα το μονο μ προβλημμα εμενα αυτο ειναι! Οτι αν εχω συσπασεις παλι θελω να περπαταει τουλαχιστον για να μην θελει συνεχεια αγγαλια!

Ναι εχεις δικιο. Κ γω ειχα θεμα, ελπιζω να μην μου ξανατυχει! Θα περιμενουμε να μεγαλωσουν λιγο τα μικρακια μας κ μετα βουουρρ χαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ναι εχεις δικιο. Κ γω ειχα θεμα, ελπιζω να μην μου ξανατυχει! Θα περιμενουμε να μεγαλωσουν λιγο τα μικρακια μας κ μετα βουουρρ χαχα

Ε εννοειταιιιι!!!!! Χαχχαχαχαχαχ:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Φιλεναδα εδω εγω ο ανθρωπος σου. Ελα να κλαψουμε παρεα τη μοιρα μας χαχα. Εμενα ηταν ετσι ολον τον καιρο. Τις τελευταιες 3 μερες πηγε να το φτιαξει αλλα χθες κυλησαμε παλι κ ξυπνησε αρκετες φορες με αποτελεσμα σημερα να κουτουλαω κ να νυστααααζω. Νυσταζωωω λεμε. 

Το ποδι στο στομα ακομα δεν το βαζει, μονο το πιανει. 

Ρε κοριτσια τον αφηνω κατω μπρουμυτα αλλα δεν μου γυρναει ανασκελα. Για να γυρισει πρεπει να τον σπρωξω εγω κανα 2 φορες και μετα το κανει μονος του.

Αλλα αυτο που εκανε χθες κ τρελαθηκα γιατι δεν μου το χε ξανακανει, ειναι να απλωσει χερακια να τον παρω αγκαλια. Τον ειχε ο αντρας μου αγκαλια και μολις πηγα εγω εστριξε προς τη μερια μου και απλωσε τα χερια του να τον παρω!! Μονο τα κλαμματα δεν εβαλα η χαζομανα χαχαχα. 

Καλημεραααα!!!μια απ τα ιδια κ αποψε ....τσουζουν τα ματια μου ,ουτε που θυμαμαι πλεον ποσες φορες ξυπνησα....αποψε θα χουμε αλλο γολγοθα γιατι θα εχουμε κανει κ εμβολιο να δω ποσο χειροτερα μπορει να μας παει!!! Ααααααα!

Ενταξει αυτο με τα χερια απλα ΕΡΩΤΑΣ!! Δεν μου το χει κανει ποτε κ ουτε γυρναει απο μπρουμητα ανασκελα μονο το αντιθετο κ αυτο με πολυ ζορι κ μετα παραδινετε κ κλαιει η χοντρουλα μ!

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Να σας ρωτησω...οσες ξεκινησατε στερεες τι ποσοτητα τρωνε τα μπεμπακια σας? Μετα δινεται γαλα? Και ποσο νερο δινεται? Χτες της εδωσα πρωτη φορα λαχανικα! Τα ζυγισα και ηταν 180γρ! Τα εφαγε ολα και μετα δεν ηξερα αν επρεπε να τη δωσω γαλα...τελικα της εδωσα 60μλ και τα ηπιε! Φοβαμαι μη την παραφορτωνω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Καλημερα κοριτσια! Να σας ρωτησω...οσες ξεκινησατε στερεες τι ποσοτητα τρωνε τα μπεμπακια σας? Μετα δινεται γαλα? Και ποσο νερο δινεται? Χτες της εδωσα πρωτη φορα λαχανικα! Τα ζυγισα και ηταν 180γρ! Τα εφαγε ολα και μετα δεν ηξερα αν επρεπε να τη δωσω γαλα...τελικα της εδωσα 60μλ και τα ηπιε! Φοβαμαι μη την παραφορτωνω!

καλε την πρωτη φορα δινεις 4 κουταλιες κ μετα γαλα. την δευτερη 8 κουταλιτσες κ μετα γαλα κ παει λεγοντας δεν κανει με την πρωτη μεγαλη ποσοτητα πρεπει να συνιθισει να δεις αν υπαρχει αλλεργια θα την πειραξει ετσι τοσο μεγαλη ποσοτητα με την πρωτη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

καλε την πρωτη φορα δινεις 4 κουταλιες κ μετα γαλα. την δευτερη 8 κουταλιτσες κ μετα γαλα κ παει λεγοντας δεν κανει με την πρωτη μεγαλη ποσοτητα πρεπει να συνιθισει να δεις αν υπαρχει αλλεργια θα την πειραξει ετσι τοσο μεγαλη ποσοτητα με την πρωτη

Εχει ηδη φαει φρουτα δεν εφαγε πρωτη φορα στερεες! Ο γιατρος δεν μου ειπε κατι τετοιο μου ειπε δινεις και οσο φαει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Εχει ηδη φαει φρουτα δεν εφαγε πρωτη φορα στερεες! Ο γιατρος δεν μου ειπε κατι τετοιο μου ειπε δινεις και οσο φαει!

α οκ γιατι ετσι οπως το λες παραπανω νομιζα πρωτη φορα τρωει στερεες. με 180 ml δεν χρειαζετε γαλα εχει χορτασει. τωρα πλεον οταν σταματαει να τρωει εχει χορτασει δεν χρειαζετε συμπληρωμα περιπου στα 200 ml ειναι η ποσοτητα που συστηνετε σαν μεριδα κ αναλογα οσο θελει το παιδι μετα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Καλημερα κοριτσια! Να σας ρωτησω...οσες ξεκινησατε στερεες τι ποσοτητα τρωνε τα μπεμπακια σας? Μετα δινεται γαλα? Και ποσο νερο δινεται? Χτες της εδωσα πρωτη φορα λαχανικα! Τα ζυγισα και ηταν 180γρ! Τα εφαγε ολα και μετα δεν ηξερα αν επρεπε να τη δωσω γαλα...τελικα της εδωσα 60μλ και τα ηπιε! Φοβαμαι μη την παραφορτωνω!

Καλημερα εμενα τρωει φρουτα 280μλ κ απο πισω οσο νερακι θελει συνηθως 15μλ γαλα δεν πινει απο πισω το εκοψε κ κρεμα το απογευμα 300μλ εννοειται χωρις γαλα απο πισω μονο νερακι φαγητακι δεν ξερω ακομα θα φανει σε 1εβδομαδα π θα ξεκινησουμε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα εμενα τρωει φρουτα 280μλ κ απο πισω οσο νερακι θελει συνηθως 15μλ γαλα δεν πινει απο πισω το εκοψε κ κρεμα το απογευμα 300μλ εννοειται χωρις γαλα απο πισω μονο νερακι φαγητακι δεν ξερω ακομα θα φανει σε 1εβδομαδα π θα ξεκινησουμε!!!

280 φρουτα ε? Μπα εμενα γυρω στα 130 με 150 τρωει γι'αυτο της δινω και 60 γαλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...