Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημεραααα ομαδαρα!!!! Τι κανετε??? Πως ειστε??? 

Εγω μολις εβαλα ενα πλυντηριο κ το φαγητο να γινεται. Ειχα βαλει τον μικρο στο καροτσι οσο μαγειρευα και ξαφνικα γυρναω και τσουπ! Τον ειχε παρει ο υπνος. Ετσι απλα. Χωρις κουνημα χωρις τιποτα. Δεν πρεπει να πηγαινει κ πολυ στα καλα του φαινεται χαχαχαχα

Κατα τ αλλα ισως βγουμε κ βολτα σημερα πιο αργα. Ανυπομονω επισης να παμε μεσα στη βδομαδα να του ψωνισουμε καρεκλακι, μπολακια, ποτηρακια, σκατακια και ολα αυτα τα ωραια. 

Νομιζω παντως πως σε αυτο το γκρουπ εχω το πιο ζορικο παιδι. Το βραδυ ξυπνησε 4 φορες αν θυμαμαι καλα. Κ επειδη με τρελαινει με τα σηκωματα, τον παιρνω στο κρεβατι κατα τις 6-7 το πρωι μπας κ κοιμηθουμε λιγο παραπανω. Και κανει κατι που με λιωνει. Γυρναει παντα απο τη μερια που ειμαι εγω, κολλαει τη μουσουδα του στη δικη μου και με τα χερια του μου χαιδευει το προσωπο. Ατσαλα βεβαια γιατι εχει κοντεψει να μου βγαλει και ματι ενιοτε χαχαχαχα, αλλα πεθαινω μιλαμε!! Λιωνω!!! 

Σε προσεχε καλε ο πεθερουλης. Για να διατηρησεις τη σιλουετα σου χαχα

Καλημερα σε ολεεεςς!!!! Καλξμερα φιλη μου! Κ εμενα ξυπνησε 1φορα χθες πραγμα παραξενο για εμας μαλλον θα ελεγα πως δεν κοιμηθηκε αρκετα βαρια κ ετσι οπως κοιμηθηκε 11μιση σηκωθηκε 12κ τεταρτο αλλα την πηρε ο υπνος παλι σε 15λεπτα με λιγο κουνημα μετα κλασσικα σηκωθηκε 7η ωρα εφαγε λιγο κοιμηθηκε και σηκωθηκε 9παρα....10παρα φαγαμε φρουτακια και τωρα κοιμαται! 

Ειχαμε θεμα με το νερο βρε κοριτσια δεν ηθελε με τπτ να πιει λιγο την ξεγελουσα με κουταλακι αλλα και παλι το εφτυνε οποτε εβρισκε ευκαιρια...και τι εκανε;;;; την ωρα π επινα απκ το ποτηρι εγω ανοιξε το στομα της και εκανε πως πινει....κ της εδωσα να πιει εεε απο τοτε τρελενεται να πινει με ποτηρι γυαλινο σαν το δικο μας! Ευτυχως λυσαμε και το θεμα του νερου! Εγω απλωσα 3πληντυρια καλοκαιρινα ρουχα συμμαζεψα σαλονια κ κρμβατοκαμαρα κ περιμενω να ξυπνησει για να σκουπισω,σφουγγαρισω,πλυνω πιατα π εχουν φασαρια κ δεν θελω να της χαλασω τον υπνο! Σε λιγο θα παρω τηλ την παιδιατρο να κανονισουμε για το εμβολιο την δευτερα κ να τηλ καο στον γυναικολογο να κανονισουμε για τεστ παπ ή τριτη ή τεταρτη ποτε τον βολευει γιατι εκτος τ ιατρειου δουλευει κ στο νοσοκομειο!

Εμεις τα συμπραγαλα τα εχουμε απο 3μιση μηνων π ξεκινησαμε κουταλι βεβαια ακομα στο καρεκλακι δεν την βαζω γιατι ψιλογερνει ακομα αλλα την ταιζω στην ημικαθιστη θεση στο ρηλαξ καλα μιλαμε εχουμα καταβολευτει! Εμεις απο βδομαδα θα παμε για την καλοκαιρινη της γκαρνταρομπα μαγιο ρουχα φορεματα κλπ κλπ!!!

Πραγματικα ρε κοριτσι παιζει να ειναι ο πιο τσαουσος εδω μεσα! 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! @ΒαλεντιναΧρηστος η δικιά σου είναι η πιο φαγανη και @nanoula90 ο δικός σου ο πιο τσαουσης όντως!

Εγώ δε θέλω να το ματιάσω το αστεράκι μου αλλά μόλις γίναμε 5 μηνών έτσι στο άσχετο είπα να δοκιμάσω να τον βάλω να κοιμηθεί μόνος του στην κούνια του ταισμενος αλλά χωρίς κούνημα. Παιδιά δεν το πίστευα πως κοιμήθηκε. Από τότε ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ και κοιμάται μετά 7 με 8 ώρες! Έπαθα πλακαααααα! Τελικά νομίζω το κάθε μωράκι απλά θέλει το χρόνο του. Η ανωμαλία είναι ότι μου λείπει από το κρεββάτι που τον είχα αγκαλίτσα. Και λείπει και του άντρα μου χαχαχαχα δεν παιζομαστε!!! 

Εμεις έχουμε έρθει θάλασσα και πίνω το καφεδάκι μου, ο μπέμπης κοιμάται. Πωπω είναι τέλεια, αν είχα άτομο μαζί μου θα έμπαινα για μπάνιο! 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @ΒαλεντιναΧρηστος η δικιά σου είναι η πιο φαγανη και @nanoula90 ο δικός σου ο πιο τσαουσης όντως!

Εγώ δε θέλω να το ματιάσω το αστεράκι μου αλλά μόλις γίναμε 5 μηνών έτσι στο άσχετο είπα να δοκιμάσω να τον βάλω να κοιμηθεί μόνος του στην κούνια του ταισμενος αλλά χωρίς κούνημα. Παιδιά δεν το πίστευα πως κοιμήθηκε. Από τότε ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ και κοιμάται μετά 7 με 8 ώρες! Έπαθα πλακαααααα! Τελικά νομίζω το κάθε μωράκι απλά θέλει το χρόνο του. Η ανωμαλία είναι ότι μου λείπει από το κρεββάτι που τον είχα αγκαλίτσα. Και λείπει και του άντρα μου χαχαχαχα δεν παιζομαστε!!! 

Εμεις έχουμε έρθει θάλασσα και πίνω το καφεδάκι μου, ο μπέμπης κοιμάται. Πωπω είναι τέλεια, αν είχα άτομο μαζί μου θα έμπαινα για μπάνιο! 

Αχ ζηλευωωωωω. Θελω κ γω παραλια!!!! Ανυπομονω για το καλοκαιρι! 

Μπραβο σας ρε κοριτσια για τα μικρα σας. Μπραβο! Βεβαια ειναι κ συνηθεια πλεον να σηκωνομαι τα βραδια τοσες φορες, αλλα δε θα με χαλουσε να κοιμοταν ενα 8ωρο σερι. Ειναι κ το οτι δεν κοιμαται ουτε την ημερα μονος του. Το πολυ ενα μισαωρο. Δε βαριεσαι. Υγεια να εχουν τα παιδακια μας και θα τα φτιαξουμε ολα. Αν οχι, θα με δειτε στις αγοραπωλησιες του φορουμ να τον δινω οσο οσο χαχαχαχαχα

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @ΒαλεντιναΧρηστος η δικιά σου είναι η πιο φαγανη και @nanoula90 ο δικός σου ο πιο τσαουσης όντως!

Εγώ δε θέλω να το ματιάσω το αστεράκι μου αλλά μόλις γίναμε 5 μηνών έτσι στο άσχετο είπα να δοκιμάσω να τον βάλω να κοιμηθεί μόνος του στην κούνια του ταισμενος αλλά χωρίς κούνημα. Παιδιά δεν το πίστευα πως κοιμήθηκε. Από τότε ξυπνάει μόνο μια φορά το βράδυ και κοιμάται μετά 7 με 8 ώρες! Έπαθα πλακαααααα! Τελικά νομίζω το κάθε μωράκι απλά θέλει το χρόνο του. Η ανωμαλία είναι ότι μου λείπει από το κρεββάτι που τον είχα αγκαλίτσα. Και λείπει και του άντρα μου χαχαχαχα δεν παιζομαστε!!! 

Εμεις έχουμε έρθει θάλασσα και πίνω το καφεδάκι μου, ο μπέμπης κοιμάται. Πωπω είναι τέλεια, αν είχα άτομο μαζί μου θα έμπαινα για μπάνιο! 

Χαχαχαχαχαχ.....εμενα δεν παιζει να κοιμηθει χωρις κουνημα βεβαια δεν το εχω δοκιμασει κ ποτε για να πω με σιγουρια σιγουρα καποια στιγμη στο κοντυνο μελλον θα το επιχεορησω γιατι χερια δεν μ εμειναν τουλαχιστον για βραδυνο υπνο! Καλε μια μερα την πηρα στο κρεβατι επειδη ολο ξυπνουσε ηταν το αλματακι τοτε....κ ο αντρας μ την αλλη μερα μ λεει δεν την φερνεις εδω να κοιμηθει;;; μ αρεσε λεει π γυρνουσα την κοιτουσα π κοιμοταν διπλα μας! Του λεω αιντεεε εγω δεν αλλαξα πλευρο ολο το βραδυ γιατι ηταν κολλημενη πανω μ κ συ λες να την φερω ετσι χωρις λογο; εγω κοριτσια εμαθα να κοιμαται στο κρεβατι της σχεδον 5φορες κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι κ μ κακοφαινεται οταν αναγκαζομαι να την περνω! Δεν ειμαι κακια μανα αλλα θεωρω πως πρεπει να ειναι ο καθενας στο κρεβατι του οσο γινεται κ αυτην να ειναι ηρεμη κ εγω!!! Μπανιο εε;;;;; εισαι του ανοιξιατικου κολυμπιου;;; εγω κρυωνω κ μονο που το σκεφτομαι το καλοκαιρι παω δεν εχω θεμα αλλα στα γενικα μ ειμαι κρυουλιαρα αφου να φανταστειτε δεν μπορω με σεντονι το καλοκαιρι θελω φλις κουβερτουλα κ απο οτι βλεπω κ η κορη μ το ιδιο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ ζηλευωωωωω. Θελω κ γω παραλια!!!! Ανυπομονω για το καλοκαιρι! 

Μπραβο σας ρε κοριτσια για τα μικρα σας. Μπραβο! Βεβαια ειναι κ συνηθεια πλεον να σηκωνομαι τα βραδια τοσες φορες, αλλα δε θα με χαλουσε να κοιμοταν ενα 8ωρο σερι. Ειναι κ το οτι δεν κοιμαται ουτε την ημερα μονος του. Το πολυ ενα μισαωρο. Δε βαριεσαι. Υγεια να εχουν τα παιδακια μας και θα τα φτιαξουμε ολα. Αν οχι, θα με δειτε στις αγοραπωλησιες του φορουμ να τον δινω οσο οσο χαχαχαχαχα

Αχ μωρε κοριτσι μ εισαι Αθηνα ε θα πατε πουθενα να δροσιστειτε το καλοκαιρακι!?? Εμεις το συζηταμε για καπου κοντα οχι νησι για να μη ταλαιπωρηθουμε κ εμεις κ το παιδι ειμαστε ετσι κ αλλιως Λουτρακι διπλα στη θαλασσα κ ειναι σαν μονιμες διακοπες,εχουν αρχισει κ οι τουριστες ηδη κ γινεται χαμος! Βεβαια μου κυκλοφορουν κ αυτες οι τουριστριες με τα σορτσακια τους χωρις ιχνος κυτταριτιδας κ τον δικο μ δεν τον προλαβαινω τις σκαναρει ολες! Τι σκατα τρωνε γαμωτο εκει ,μας καψαν τα πιτογυρα κ οι κρεπες εδω....εγω εχω πιο πολλους κρατηρες κ απ  τη σεληνη!Θα παρω ολοσωμο φετος τελος

  • Χαχα 2

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra K είπε:

Αχ μωρε κοριτσι μ εισαι Αθηνα ε θα πατε πουθενα να δροσιστειτε το καλοκαιρακι!?? Εμεις το συζηταμε για καπου κοντα οχι νησι για να μη ταλαιπωρηθουμε κ εμεις κ το παιδι ειμαστε ετσι κ αλλιως Λουτρακι διπλα στη θαλασσα κ ειναι σαν μονιμες διακοπες,εχουν αρχισει κ οι τουριστες ηδη κ γινεται χαμος! Βεβαια μου κυκλοφορουν κ αυτες οι τουριστριες με τα σορτσακια τους χωρις ιχνος κυτταριτιδας κ τον δικο μ δεν τον προλαβαινω τις σκαναρει ολες! Τι σκατα τρωνε γαμωτο εκει ,μας καψαν τα πιτογυρα κ οι κρεπες εδω....εγω εχω πιο πολλους κρατηρες κ απ  τη σεληνη!Θα παρω ολοσωμο φετος τελος

Αχαχαχαχαχαχα, Αθηνα ειμαι ναι, αλλα εχουμε εξοχικο λιγο πιο εξω απο την αθηνα, μιση ωρα δηλαδη. Κατι ειναι κ αυτο. Διακοπες δεν βλεπω να πηγαινουμε ουτε φετος. Αντε κανα διημερο καπου κοντα, ισως κ Λουτρακι!! Θελουμε να μαζεψουμε λεφτα για τη γαμοβαφτιση. 

Ασεεε με με την κυτταριτιδα. Δεν ειχα σχεδον καθολου και τα τελευταια 3 χρονια ολο κ χειροτερα. Η βαρυτητα εκανε την εμφανιση της και οχι μονο στο θεμα της κυτταριτιδας. Αμ τον πωπο που τον πας?? Που ηταν περηφανος περηφανος, ψηλος ψηλος, να κοιταζει τον ηλιο και πλεον εχει πεσει σε καταθλιψη. Ασε με, πονεμενη ιστορια.

Ρε συ αυτες τρωνε χειροτερα απο μας. Μονο τηγανιτα, μπεργκερ και σαβουρες. Και πινουν κ περισσοτερο. Αλλα νομιζω ειναι στο dna τους πρωτον. Δευτερον τους βοηθαει ο κρυος καιρος που εχουν οσον αφορα τις βορειοευρωπαιες. Και επισης εκεινες γυμναζονται συχνα. Ειτε περπατανε πολυ, ειτε χρησιμοποιουν ποδηλατο, κ.α. 

Εγω σορτσακι εχω να βαλω 3-4 χρονια. Κ ολο λεω θα παω γυμναστηριο και ολο το αναβαλλω. Το γνωστο που λεμε, απο δευτερα ξεκιναω γυμναστηριο και διαιτα. Και αυτη η δευτερα εχει περασει εδω και 3 χρονια χαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα, Αθηνα ειμαι ναι, αλλα εχουμε εξοχικο λιγο πιο εξω απο την αθηνα, μιση ωρα δηλαδη. Κατι ειναι κ αυτο. Διακοπες δεν βλεπω να πηγαινουμε ουτε φετος. Αντε κανα διημερο καπου κοντα, ισως κ Λουτρακι!! Θελουμε να μαζεψουμε λεφτα για τη γαμοβαφτιση. 

Ασεεε με με την κυτταριτιδα. Δεν ειχα σχεδον καθολου και τα τελευταια 3 χρονια ολο κ χειροτερα. Η βαρυτητα εκανε την εμφανιση της και οχι μονο στο θεμα της κυτταριτιδας. Αμ τον πωπο που τον πας?? Που ηταν περηφανος περηφανος, ψηλος ψηλος, να κοιταζει τον ηλιο και πλεον εχει πεσει σε καταθλιψη. Ασε με, πονεμενη ιστορια.

Ρε συ αυτες τρωνε χειροτερα απο μας. Μονο τηγανιτα, μπεργκερ και σαβουρες. Και πινουν κ περισσοτερο. Αλλα νομιζω ειναι στο dna τους πρωτον. Δευτερον τους βοηθαει ο κρυος καιρος που εχουν οσον αφορα τις βορειοευρωπαιες. Και επισης εκεινες γυμναζονται συχνα. Ειτε περπατανε πολυ, ειτε χρησιμοποιουν ποδηλατο, κ.α. 

Εγω σορτσακι εχω να βαλω 3-4 χρονια. Κ ολο λεω θα παω γυμναστηριο και ολο το αναβαλλω. Το γνωστο που λεμε, απο δευτερα ξεκιναω γυμναστηριο και διαιτα. Και αυτη η δευτερα εχει περασει εδω και 3 χρονια χαχα

Χαχαχααααααα πολυ γελασα παλι! Τη κατω βολτα κ στηθος κ πωπος αστααα κ γω ετσι δεν ειχα ιχνος κ οταν ετρωγα κρεπες κ παγωτα με το φτυαρι ελεγα πως αντεχουν οσες πρεπει να προσεχουν κ ηρθε το πληρωμα του χρονου κ εγινε το μπαμ κ εσκασε μια κ καλη το λιπος!!!Αααχ αν ερθετε Λουτρακι να μου στειλεις να γνωριστουμε ρεεε κ τα μπεμπακια μας!

Ρε κοριτσι πρασινα κακα σ εχει κανει παλι?συνεχιζω αποχη αλλα ολο κ κανει καποιες μερες πρασινα

  • Χαχα 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Χαχαχααααααα πολυ γελασα παλι! Τη κατω βολτα κ στηθος κ πωπος αστααα κ γω ετσι δεν ειχα ιχνος κ οταν ετρωγα κρεπες κ παγωτα με το φτυαρι ελεγα πως αντεχουν οσες πρεπει να προσεχουν κ ηρθε το πληρωμα του χρονου κ εγινε το μπαμ κ εσκασε μια κ καλη το λιπος!!!Αααχ αν ερθετε Λουτρακι να μου στειλεις να γνωριστουμε ρεεε κ τα μπεμπακια μας!

Ρε κοριτσι πρασινα κακα σ εχει κανει παλι?συνεχιζω αποχη αλλα ολο κ κανει καποιες μερες πρασινα

Εννοειται πως θα σου στειλω εαν ερθουμε!!! Κ εαν αρχισει ο δικος μου τα δικα του κ κλαιει σαν να μην υπαρχει αυριο θα σε αφησω να κανεις οτι δεν με ξερεις, μην ανησυχεις χαχαχα

Αν εχει κανει παλι? Δεν καταλαβες. Μονο πρασινα κακα κανει. Μονο. Και σκουρα κιολας. Αυτο το ωραιο το μουσταρδι κιτρινο εχω να το δω πολυ καιρο. Ακομα κ στην αποχη πρασινα εκανε. Ωστοσο δεν εχουμε βλεννες, τα δερματικα μας φτου φτου ειναι καλυτερα κ γενικα δεν φαινεται να τον ενοχλει κατι. Δεν ξερω γιατι κανει πρασινα κακα, αλλα με κουρασε ολο αυτο. Ο γιατρος μου λεει δεν ανησυχει. Πολλα μωρα που θηλαζουν κανουν πρασινα κακα. Οποτε τι να σου πω κ γω. Ευτυχως θα ξεκινησουμε στερεες σιγα σιγα κ πιστευω αν καπου εχει αλλεργια θα φανει με τις εισαγωγες. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εννοειται πως θα σου στειλω εαν ερθουμε!!! Κ εαν αρχισει ο δικος μου τα δικα του κ κλαιει σαν να μην υπαρχει αυριο θα σε αφησω να κανεις οτι δεν με ξερεις, μην ανησυχεις χαχαχα

Αν εχει κανει παλι? Δεν καταλαβες. Μονο πρασινα κακα κανει. Μονο. Και σκουρα κιολας. Αυτο το ωραιο το μουσταρδι κιτρινο εχω να το δω πολυ καιρο. Ακομα κ στην αποχη πρασινα εκανε. Ωστοσο δεν εχουμε βλεννες, τα δερματικα μας φτου φτου ειναι καλυτερα κ γενικα δεν φαινεται να τον ενοχλει κατι. Δεν ξερω γιατι κανει πρασινα κακα, αλλα με κουρασε ολο αυτο. Ο γιατρος μου λεει δεν ανησυχει. Πολλα μωρα που θηλαζουν κανουν πρασινα κακα. Οποτε τι να σου πω κ γω. Ευτυχως θα ξεκινησουμε στερεες σιγα σιγα κ πιστευω αν καπου εχει αλλεργια θα φανει με τις εισαγωγες. 

Κοριτσάκι μου να σου πω, επειδή έχει συγκαεί πάρα πολύ ο μπεμπακος μου και δεν ξέρω γιατί, γιατί 3 μέρες τώρα τον κρατούσε η πεθερά μου πολλές ώρες και σήμερα είδα ένα τρομερό συγκαμα που σε κάποια σημεία βγάζει και αίμα τι σου είχε πει ο γιατρός; εγώ έβαλα λίγο κενακομπ το πρωι και σουντοκριμ στις υπόλοιπες αλλαγές. 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσάκι μου να σου πω, επειδή έχει συγκαεί πάρα πολύ ο μπεμπακος μου και δεν ξέρω γιατί, γιατί 3 μέρες τώρα τον κρατούσε η πεθερά μου πολλές ώρες και σήμερα είδα ένα τρομερό συγκαμα που σε κάποια σημεία βγάζει και αίμα τι σου είχε πει ο γιατρός; εγώ έβαλα λίγο κενακομπ το πρωι και σουντοκριμ στις υπόλοιπες αλλαγές. 

Ωωω μωρε το μικρακι σου. Εμας τωρα αρχιζει κ φευγει να φανταστεις. Ακομα εχει τα σπυρακια αλλα εχουν συρρυκνωθει. Πριν 3 μερες αυτα ειχαν πυον μεσα. 

Σουντοκριμ σε καθε αλλαγη κοριτσι μου, πλυσιμο εννοειται καθε φορα, οχι τριβες, και να τον αφηνω χωρις πανα. Στρωνω κατω που εχω το χαλακι του ενα σελτεδακι σε περιπτωση που κατουρησει και τον αφηνω τσιτσιδι. Νομιζω αυτο εκανε ολη τη δουλεια. Δεν μου δωσε ειδικη κρεμα δηλαδη ο γιατρος


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Ωωω μωρε το μικρακι σου. Εμας τωρα αρχιζει κ φευγει να φανταστεις. Ακομα εχει τα σπυρακια αλλα εχουν συρρυκνωθει. Πριν 3 μερες αυτα ειχαν πυον μεσα. 

Σουντοκριμ σε καθε αλλαγη κοριτσι μου, πλυσιμο εννοειται καθε φορα, οχι τριβες, και να τον αφηνω χωρις πανα. Στρωνω κατω που εχω το χαλακι του ενα σελτεδακι σε περιπτωση που κατουρησει και τον αφηνω τσιτσιδι. Νομιζω αυτο εκανε ολη τη δουλεια. Δεν μου δωσε ειδικη κρεμα δηλαδη ο γιατρος

Εγώ μόνο πλύσιμο του κάνω γιατί έχει αλλεργία στα μωρομαντηλα αλλα έχει βαρύνει και δεν μπορώ να τον κρατάω κάτω από τη βρύση σε κάθε αλλαγή, τον κάνω με βρεγμένα πανάκια απαλά. Θα το κάνω και εγώ αυτό με το τσιτσιδι! Θα χαρεί πολύ! Λάστιχο θα το κάνει το τσουτσουνι του από το τράβηγμα τώρα που θα έχει ευκαιρία! 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ μόνο πλύσιμο του κάνω γιατί έχει αλλεργία στα μωρομαντηλα αλλα έχει βαρύνει και δεν μπορώ να τον κρατάω κάτω από τη βρύση σε κάθε αλλαγή, τον κάνω με βρεγμένα πανάκια απαλά. Θα το κάνω και εγώ αυτό με το τσιτσιδι! Θα χαρεί πολύ! Λάστιχο θα το κάνει το τσουτσουνι του από το τράβηγμα τώρα που θα έχει ευκαιρία! 

Αχαχαχαχαψαχαχαχαχα εκλαψα. Ασε το παιδι τσιτσιδι να χαρει παιδι μου. Κ γω δεν χρησιμοποιω μωρομαντηλα και σε καθε αλλαγη τον πλενω κατω απο τον νιπτηρα. Αλλα κ μενα μου χουν κοπει τα χερια. Μολις φυγει το συγκαμα καλα, θα τον καθαριζω τοπικα με ενα πανακι στα τσισα. Δεν μπορω να τον σηκωνω αλλο 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμεις οταν βγηκαμε αποντο μαιευτήριο ειχε λιγο συγκαει στο πωπουδακι κ οποια κρεμα κ αν εβαζα δεν έφευγε. Μας είπε η μαια ενα κολπο που το εκανα κ απο τοτε ουτε καν μου κοκκινιζει. Αφου τον καθαρισω τον σκουπιζω με την πετσετουλα και μετα τον στεγνώνω στο τελος με το σεσουαρ! Επισης εβαζα κρεμα της βελεντα γιατί η σουντοκρεμ τίποτα δεν εκανε. Εξαφανιστηκε το συγκαμα και δεν ξαναειχαμε τίποτα. Το σεσουαρ κανει πολυ καλη δουλειά στεγνωνει την περιοχή άψογα  ασε που το απολαμβάνει ο δικος μου χαχα..αν δειτε το προτεινει κ ο παπαβεντσης. 

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! @nanoula90 και @Dimitra Kκαι εμένα κάνει πράσινα κακά ο μπέμπης και θηλάζω αποκλειστικά. Ο γιατρός δεν ανησυχεί και το παιδί παίρνει κανονικά βάρος οπότε μην αγχώνεστε. 

@ΦαιηΚατςΓια το συγκαμα και εγώ αυτό με το τσιταιδωμα προτείνω σε μας έπιασε. Και το πιστολάκι είναι καλό απλά το άλλο είναι πιο ευχάριστο για το μωρό! Ρε συ τραβάει από Τωρ το πουλάκι του;;;; κλαιωωωωω

  • Μου αρέσει 2

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαψαχαχαχαχα εκλαψα. Ασε το παιδι τσιτσιδι να χαρει παιδι μου. Κ γω δεν χρησιμοποιω μωρομαντηλα και σε καθε αλλαγη τον πλενω κατω απο τον νιπτηρα. Αλλα κ μενα μου χουν κοπει τα χερια. Μολις φυγει το συγκαμα καλα, θα τον καθαριζω τοπικα με ενα πανακι στα τσισα. Δεν μπορω να τον σηκωνω αλλο 

Εμένα έφτασε 10 κιλά ρε φίλη! Είναι χοντροπατατακι το γλυκούλι μου! 

Just now, kathyv25 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! @nanoula90 και @Dimitra Kκαι εμένα κάνει πράσινα κακά ο μπέμπης και θηλάζω αποκλειστικά. Ο γιατρός δεν ανησυχεί και το παιδί παίρνει κανονικά βάρος οπότε μην αγχώνεστε. 

@ΦαιηΚατςΓια το συγκαμα και εγώ αυτό με το τσιταιδωμα προτείνω σε μας έπιασε. Και το πιστολάκι είναι καλό απλά το άλλο είναι πιο ευχάριστο για το μωρό! Ρε συ τραβάει από Τωρ το πουλάκι του;;;; κλαιωωωωω

Τι από τώρα; εδώ και ένα μήνα με το που θα ανοίξω πάνα το τραβάει και γελάει και εννοείται το πουλάκι μας "νευριάζει" πολύ! Αχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...