Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα έφτασε 10 κιλά ρε φίλη! Είναι χοντροπατατακι το γλυκούλι μου! 

Τι από τώρα; εδώ και ένα μήνα με το που θα ανοίξω πάνα το τραβάει και γελάει και εννοείται το πουλάκι μας "νευριάζει" πολύ! Αχαχαχαχαχα 

Εμενα την περασμενη βδομαδα ηταν 7800, ειναι χοντρουλης κ ο δικος μου. Και πως τον κρατας ρε συ τοσο καιρο?? Εμενα κοπανιεται σαν χταποδι και φοβαμαι κ μη μου γλιστρησει. Οσο για το νευριασμενο πουλακι, ωχ αμαν τι μας περιμενει. Μα αυτοι οι αντρες απο μικροι τελικα ξεκινανε το χομπι χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Εμενα την περασμενη βδομαδα ηταν 7800, ειναι χοντρουλης κ ο δικος μου. Και πως τον κρατας ρε συ τοσο καιρο?? Εμενα κοπανιεται σαν χταποδι και φοβαμαι κ μη μου γλιστρησει. Οσο για το νευριασμενο πουλακι, ωχ αμαν τι μας περιμενει. Μα αυτοι οι αντρες απο μικροι τελικα ξεκινανε το χομπι χαχαχαχα

Αααααα καλά, μου κόβονται τα πόδια κάθε φορά! Όσο για το τσουτσουνι φίλη να δεις τον μεγάλο, κάθεται στον καναπέ, βλέπει τηλεόραση και το χέρι μέσα στη πυτζαμα και δίνει πόνο! Αχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! @nanoula90 και @Dimitra Kκαι εμένα κάνει πράσινα κακά ο μπέμπης και θηλάζω αποκλειστικά. Ο γιατρός δεν ανησυχεί και το παιδί παίρνει κανονικά βάρος οπότε μην αγχώνεστε. 

@ΦαιηΚατςΓια το συγκαμα και εγώ αυτό με το τσιταιδωμα προτείνω σε μας έπιασε. Και το πιστολάκι είναι καλό απλά το άλλο είναι πιο ευχάριστο για το μωρό! Ρε συ τραβάει από Τωρ το πουλάκι του;;;; κλαιωωωωω

Καλημερα κοριτσι! Κ εμενα αυτο μου λεει η δικια μ οτι αφου αναπτυσωμαστε κανονικα δε μας πειραζει που συνεχιζουν πρασινα αλλα εμενα αυτο ηταν το σημαδι οτι ειχε αιμα στα κακα κ αν συνεχιζα να τρωω γαλακτοκομικα θα χειροτερευε κ θα εβλεπα αιμα κοκκινο πλεον....


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Καλημερα κοριτσι! Κ εμενα αυτο μου λεει η δικια μ οτι αφου αναπτυσωμαστε κανονικα δε μας πειραζει που συνεχιζουν πρασινα αλλα εμενα αυτο ηταν το σημαδι οτι ειχε αιμα στα κακα κ αν συνεχιζα να τρωω γαλακτοκομικα θα χειροτερευε κ θα εβλεπα αιμα κοκκινο πλεον....

Καλημέρα κοπέλα μου! Κοίτα εγώ δεν είμαι και πολύ φαν των γαλακτοκομικων. Θα πιω γάλα στον καφέ και θα φάω και λίγο τυράκι αλλά δε θα σκάσω κιόλας. Εκοψα το γάλα που έπινα πρωί βράδυ για να τρώω κάτι "ελαφρύ" και το έκανα χυμό πορτοκάλι. Καμία φορά όμως κάνω και σμουθι με φρούτα και γάλα. Θέλω να πω ότι δεν το πήγα στο άλλο ακρο αλλά ούτε και το παρακάνω. Πάντως μια χαρά είναι το φουσκακι μου χαχαχα! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Η μικρη το πρωι ξυπνησε 7:45 απο τις 23:30 π κοιμηθηκε....την ταισα φρουτα και τωρα κοιμαται εχει κανα 50λεπτο....αυριο 11 η ωρα εχουμε εμβολιο κ το μεσημερακι εχουμε πρωτη φορα χορτοσουπα(πατατα,καροτο) αντε να δουμε!!!! 

Εγω εκανα δουλειες εβαλα το φαγητο στο φουρνο και εκανα καφεδακι να πιω! 

Τι κανετε;;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Η μικρη το πρωι ξυπνησε 7:45 απο τις 23:30 π κοιμηθηκε....την ταισα φρουτα και τωρα κοιμαται εχει κανα 50λεπτο....αυριο 11 η ωρα εχουμε εμβολιο κ το μεσημερακι εχουμε πρωτη φορα χορτοσουπα(πατατα,καροτο) αντε να δουμε!!!! 

Εγω εκανα δουλειες εβαλα το φαγητο στο φουρνο και εκανα καφεδακι να πιω! 

Τι κανετε;;;;

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Ααα Βαλεντίνα βολικότατο το κοριτσάκι σου!!! Αφήνει κ την μαμα να ξεκουράζεται!!! Εγώ σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη, νιώθω πως δεν μπορώ να κανω τίποτα.. Να σε ρωτήσω μια απορία που έχω;;; όταν λες φρούτα, επειδή το έχω ξανακούσει πολλές φορές, εννοείς πως του κόβεις φρουτάκια μικρά μικρά κομμάτια κ του τα δίνεις;; δεν τους κάνουμε κρεμουλα; 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Ααα Βαλεντίνα βολικότατο το κοριτσάκι σου!!! Αφήνει κ την μαμα να ξεκουράζεται!!! Εγώ σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη, νιώθω πως δεν μπορώ να κανω τίποτα.. Να σε ρωτήσω μια απορία που έχω;;; όταν λες φρούτα, επειδή το έχω ξανακούσει πολλές φορές, εννοείς πως του κόβεις φρουτάκια μικρά μικρά κομμάτια κ του τα δίνεις;; δεν τους κάνουμε κρεμουλα; 

Εννοω οτι κοβω φρουτα βαζω στο μπλεντερ και αλεθω! Αλλα αν πω κρεμα μπορει να φανει ετοιμη του εμποριου κ δεν θελω! Ναι ειναι καλοβολο το χρυσο μου!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εννοω οτι κοβω φρουτα βαζω στο μπλεντερ και αλεθω! Αλλα αν πω κρεμα μπορει να φανει ετοιμη του εμποριου κ δεν θελω! Ναι ειναι καλοβολο το χρυσο μου!

Ααα εντάξει κατάλαβα!!!! :)

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου. Κ γω νιωθω ενα πτωμαααα. Κοιμηθηκε στις 9 και κατι, ξυπνησε στις 12, μετα στις 2, στις 4.20, στις 6 και εκει μου βγηκε τελειως ο υπνος. Ποτε θα φτιαξει αραγε κ μενα τον υπνο του??? 5 μηνων και ακομα σαν νεογεννητο ειναι. :cry:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου. Κ γω νιωθω ενα πτωμαααα. Κοιμηθηκε στις 9 και κατι, ξυπνησε στις 12, μετα στις 2, στις 4.20, στις 6 και εκει μου βγηκε τελειως ο υπνος. Ποτε θα φτιαξει αραγε κ μενα τον υπνο του??? 5 μηνων και ακομα σαν νεογεννητο ειναι. :cry:

Πω βρε κοριτσι μου τι να πω! Εγω εχω ξαναπει 1φορα ξυπναει καποιες φορες κ μ κακοφαινεεεεται! Μπραβο σου βεβαια ειναι κ συνηθεια αμα εχεις μαθει να κοιμαται κ αυτη  η μια φορα σε ενοχλει αν εχεις μαθει να ξυπναει συχνα δεν σε ενοχλει κ τοσο! Νομιζω πως οταν μπειτε στις στερεες θα κοιμαται πολυ καλυτερα ειδικα αν τρωει αργουτσικα το απογευματινο θα χορταινει! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου. Κ γω νιωθω ενα πτωμαααα. Κοιμηθηκε στις 9 και κατι, ξυπνησε στις 12, μετα στις 2, στις 4.20, στις 6 και εκει μου βγηκε τελειως ο υπνος. Ποτε θα φτιαξει αραγε κ μενα τον υπνο του??? 5 μηνων και ακομα σαν νεογεννητο ειναι. :cry:

Θα φτιάξει όταν σταματήσει να θηλάζει και τρώει στερεές κοριτσάκι μου! Εμένα ο δικος μου οταν αρχίσαμε στερεές και φόρμουλα σταμάτησε να ξυπνάει... 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Θα φτιάξει όταν σταματήσει να θηλάζει και τρώει στερεές κοριτσάκι μου! Εμένα ο δικος μου οταν αρχίσαμε στερεές και φόρμουλα σταμάτησε να ξυπνάει... 

Αχ λες?? Μακαρι ρε συυ γιατι υπαρχει ενα ενδεχομενο να ξεκινησω δουλεια σεπτεμβρη και με αυτο το προγραμμα δεν θα την βγαλω καθαρη. 

Πως εισαι εσυ κοριτσι?? 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πω βρε κοριτσι μου τι να πω! Εγω εχω ξαναπει 1φορα ξυπναει καποιες φορες κ μ κακοφαινεεεεται! Μπραβο σου βεβαια ειναι κ συνηθεια αμα εχεις μαθει να κοιμαται κ αυτη  η μια φορα σε ενοχλει αν εχεις μαθει να ξυπναει συχνα δεν σε ενοχλει κ τοσο! Νομιζω πως οταν μπειτε στις στερεες θα κοιμαται πολυ καλυτερα ειδικα αν τρωει αργουτσικα το απογευματινο θα χορταινει! 

Εχεις δικιο μικρη μ. Η αληθεια ειναι πως στις αρχες κουτουλουσα, τωρα το χω συνηθισει. Το μεγαλυτερο μου αγχος ηταν τοτε να μην με παρει ο υπνος ενω τον ειχα αγκαλια κ θηλαζα. Τωρα ξυπναει τρωει 5-10 λεπτα κ ξανακοιμαται. Αλλα οταν ξυπναει τοσες φορες δεν μπορω να ξεκουραστω κ γω. Γιατι μεχρι να με παρει ο υπνος, εχει ξαναξυπνησει εκεινος. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ λες?? Μακαρι ρε συυ γιατι υπαρχει ενα ενδεχομενο να ξεκινησω δουλεια σεπτεμβρη και με αυτο το προγραμμα δεν θα την βγαλω καθαρη. 

Πως εισαι εσυ κοριτσι?? 

Εχεις δικιο μικρη μ. Η αληθεια ειναι πως στις αρχες κουτουλουσα, τωρα το χω συνηθισει. Το μεγαλυτερο μου αγχος ηταν τοτε να μην με παρει ο υπνος ενω τον ειχα αγκαλια κ θηλαζα. Τωρα ξυπναει τρωει 5-10 λεπτα κ ξανακοιμαται. Αλλα οταν ξυπναει τοσες φορες δεν μπορω να ξεκουραστω κ γω. Γιατι μεχρι να με παρει ο υπνος, εχει ξαναξυπνησει εκεινος. 

Ωωωωωω καλαααα!!!! Δεν μου έφταναν όλα τα άλλα έχω και αναγούλες σήμερα από το πρωί! Μουαχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ωωωωωω καλαααα!!!! Δεν μου έφταναν όλα τα άλλα έχω και αναγούλες σήμερα από το πρωί! Μουαχαχαχαχα

Τοσους αντρες εχεις. Να σε προσεχουν, αντε τι κανουν κ αυτοι. Ολο μαμ κακα και νανι?? Καλα ο μικρος δεν μπορει να κανει κ πολλα, αλλα οι αλλοι δυο να μην κανουν τις παπιες χαχα. Να σε βοηθανε

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ λες?? Μακαρι ρε συυ γιατι υπαρχει ενα ενδεχομενο να ξεκινησω δουλεια σεπτεμβρη και με αυτο το προγραμμα δεν θα την βγαλω καθαρη. 

Πως εισαι εσυ κοριτσι?? 

Εχεις δικιο μικρη μ. Η αληθεια ειναι πως στις αρχες κουτουλουσα, τωρα το χω συνηθισει. Το μεγαλυτερο μου αγχος ηταν τοτε να μην με παρει ο υπνος ενω τον ειχα αγκαλια κ θηλαζα. Τωρα ξυπναει τρωει 5-10 λεπτα κ ξανακοιμαται. Αλλα οταν ξυπναει τοσες φορες δεν μπορω να ξεκουραστω κ γω. Γιατι μεχρι να με παρει ο υπνος, εχει ξαναξυπνησει εκεινος. 

Κ εμενα το μεγαλυτερο αγχος μ ηταν κ ειναι να μην με παρει ο υπνος οσο την κοιμηζω! Μην ανχωνεσαι με το φαγητακι θα στρωσει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...