Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Nicol_ είπε:

Και μενα μου λειπει!  Βασικα μου λειπει απλα να καθίσω στο μπαλκονι μου και να πιω ενα ποτακι δροσερο,ειδικα τώρα που εχει τέτοιες βραδιες. Ουτε καν αυτο δεν μπορω, για μαγαζι εξω βραδυ ουτε λογος.. 

Μια βραδια πριν κανα 2 μερες, θηλαζε ο μπομπιρας και τον πήρε ο υπνος στο μαξιλαρι θηλασμου,καθως καθομουν στο σαλονι μας. Μας εβαλε ο αντρας μου απο ενα κρασι,ξηροκαρπια πατατάκια και το ηπιαμε ετσι,εγω με το βυζι εξω και ο μπομπιρας να κοιμαται στο μαξιλαρι και σε πληροφορώ το ευχαριστηθηκαμε χαχαχα! Ειχαμε πολυ καιρο να πιούμε κατι ετσι με ησυχια και να τα πουμε..βρε που καταντησαμε χαχα

Χαχαχα, εμεις αυτο το κανουμε το βραδυ, οταν κοιμηθει. Αραζουμε στο σαλονι, βγαζουμε ξηροκαρπια, και εγω πινω τη μπυρα μου χωρις αλκοολ. Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ωραια οποτε καπως ξεγελιεμαι οτι κατι πινω. Α ρε φιλεναδα. Να μεναμε κοντα να καναμε παρεα η μια στην αλλη 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχα, εμεις αυτο το κανουμε το βραδυ, οταν κοιμηθει. Αραζουμε στο σαλονι, βγαζουμε ξηροκαρπια, και εγω πινω τη μπυρα μου χωρις αλκοολ. Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ωραια οποτε καπως ξεγελιεμαι οτι κατι πινω. Α ρε φιλεναδα. Να μεναμε κοντα να καναμε παρεα η μια στην αλλη 

Κοιμάται μονος στην κουνια?Τοτε μια χαρα εχετε λιγο χρόνο για εσας! 

Εμενα επίσης η μαια μου ειπε πως λιγο κρασι επιτρέπεται,οποτε μετα τον τελευταίο θηλασμό καμια φορά πινω ενα κρασακι,αφού ξερω πως θα περάσουν πανω απο 2 ωρες μεχρι να ξαναθηλασω. Το απολαμβανω απίστευτα!

Αλλα εμενα αν τον αφησω μονο στην κρεβατοκαμαρα συνηθως ξυπνάει οποτε εχω το νου μου και δεν μπορω να αραξω στο σαλονι. Λεμε τώρα να πάρουμε ενδοεπικοινωνία με καμερα μηπως και κάτσουμε κανενα βραδάκι στο μπαλκονι.

Αχ μωρε μακαρι να μεναμε κοντα όντως!  Θα τσουζαμε τις κοκτειλαρες μας λέγοντας τον πονο μας χαχα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Σήμερα έχει πολύ ζέστη πήγαμε για μπανακι το πρωί, μετά στη μάνα μου φάγαμε και ήρθαμε σπίτι το μεσημέρι. Ο μικρός κοιμάται οπότε έκανα και το μπανακι μου με την ησυχία μου! Χτες και εμένα ξυπνησε πιο πολλές φορές εκεί που ξυπνάς μόνο μια το βράδυ και μια τα ξημερώματα. Μάλλον είμαστε σε άλμα, @nanoula90 ο δικός σου θα γίνει πρωταθλητής στο επί κοντό χαχαχαχαχα!

Για τον ύπνο που λέγατε, εγώ του βάζω μόνο ένα  κορμάκι μακρυμανικο και τίποτα άλλο και τον τυλίγω από τη μασχάλη και κάτω με ένα σεντονακι για να μην μπορεί να ξεσκεπαστει γιατί αν ξεσκεπαστει ξυπνάει φυσικά. Μετά από πάνω του ρίχνω άλλο ένα σεντονακι και είναι κομπλέ. Όταν είχε πιο πολύ ψυχούλα έβαζα και μια ψιλή φλις από πάνω αλλά τώρα είναι οκ με τα σεντονακια. Το σπίτι μας γενικά είναι δροσερό δεν έχει βράσει ακόμα. Οπότε με το κοντομάνικο φορμάκι παγωνανε τα μπρατσακια του. 

Αχ μπανακι τι ωραια! Που μενεις ρε κοριτσι κ εχει ζεστανει η θαλασσα?? Εγω εβαλα το ποδι κ ξυλιασα! Θα σε θεωρησω χειμερινη κολυμβητρια!κ εγω απο ντυσιμο ακριβως το ιδιο αλλα εμεις κοιμωμαστε στο ιδιο κρεβατι ακομη κ τη σκεπαζω με τα δικα μας.... κοριτσια ξερω οτι ειναι λαθος αλλα ετσι την εμαθα απο ημερων που δεν ειχα αλλο τροπο να την ηρεμησω κ τωρα ετσι κ τη βαλω στη κουνια θα ξυπνησει 300 φορες οποτε εξαντλουμε κ τη παιρνω ξανα κρεβατι,πιστευω οτι δε θα ξεκολλησει ποτε....


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Αχ μπανακι τι ωραια! Που μενεις ρε κοριτσι κ εχει ζεστανει η θαλασσα?? Εγω εβαλα το ποδι κ ξυλιασα! Θα σε θεωρησω χειμερινη κολυμβητρια!κ εγω απο ντυσιμο ακριβως το ιδιο αλλα εμεις κοιμωμαστε στο ιδιο κρεβατι ακομη κ τη σκεπαζω με τα δικα μας.... κοριτσια ξερω οτι ειναι λαθος αλλα ετσι την εμαθα απο ημερων που δεν ειχα αλλο τροπο να την ηρεμησω κ τωρα ετσι κ τη βαλω στη κουνια θα ξυπνησει 300 φορες οποτε εξαντλουμε κ τη παιρνω ξανα κρεβατι,πιστευω οτι δε θα ξεκολλησει ποτε....

Η συγκοιμηση στο ιδιο κρεβατι ή στο ιδιο δωματιο εχει πολλα οφελη αγαπη για το παιδι. Μην ανησυχεις. Εφοσον αυτο εχετε επιλεξει σαν οικογενεια. Της κανει καλο κ ακομα ειναι μικρη. Εγω που τον εχω στο δωματιο του με φαγανε τα δρομολογια περα δωθε, αλλα δεν μπορω να κοιμηθω καλα αν τον εχω στο κρεβατι. Ουτε εγω ουτε ο αντρας μου. Γιατι θελει να απλωνεται το χταποδι και κουνιεται συνεχεια. 

5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοιμάται μονος στην κουνια?Τοτε μια χαρα εχετε λιγο χρόνο για εσας! 

Εμενα επίσης η μαια μου ειπε πως λιγο κρασι επιτρέπεται,οποτε μετα τον τελευταίο θηλασμό καμια φορά πινω ενα κρασακι,αφού ξερω πως θα περάσουν πανω απο 2 ωρες μεχρι να ξαναθηλασω. Το απολαμβανω απίστευτα!

Αλλα εμενα αν τον αφησω μονο στην κρεβατοκαμαρα συνηθως ξυπνάει οποτε εχω το νου μου και δεν μπορω να αραξω στο σαλονι. Λεμε τώρα να πάρουμε ενδοεπικοινωνία με καμερα μηπως και κάτσουμε κανενα βραδάκι στο μπαλκονι.

Αχ μωρε μακαρι να μεναμε κοντα όντως!  Θα τσουζαμε τις κοκτειλαρες μας λέγοντας τον πονο μας χαχα

Ναι κοιμαται στο δωματιο του εδω κ 2 μηνες. Αλλα ξυπναει πολλες φορες κ δεν μπορω να μαι σιγουρη οτι στανταρ δεν θα ξυπνησει για το επομενο 2ωρο ωστε να πιω λιγο αλκοολ. Για αυτο κ δεν το εχω κανει ακομα. 

Καλημερα κοριτσια μου!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Αχ μπανακι τι ωραια! Που μενεις ρε κοριτσι κ εχει ζεστανει η θαλασσα?? Εγω εβαλα το ποδι κ ξυλιασα! Θα σε θεωρησω χειμερινη κολυμβητρια!κ εγω απο ντυσιμο ακριβως το ιδιο αλλα εμεις κοιμωμαστε στο ιδιο κρεβατι ακομη κ τη σκεπαζω με τα δικα μας.... κοριτσια ξερω οτι ειναι λαθος αλλα ετσι την εμαθα απο ημερων που δεν ειχα αλλο τροπο να την ηρεμησω κ τωρα ετσι κ τη βαλω στη κουνια θα ξυπνησει 300 φορες οποτε εξαντλουμε κ τη παιρνω ξανα κρεβατι,πιστευω οτι δε θα ξεκολλησει ποτε....

Λαύριο μένω κοπέλα μου, είναι πολύ ωραία! Δεν είναι λάθος να κοιμάσαι μαζί με το μωρό μην ανησυχείς! Ίσα ίσα που θηλάζεις και πιο άνετα και δεν χάνεις τον ύπνο σου! Αν δεν έχει θέμα ο αντρας σου και δεν καταπιεζεστε ολα καλά! Εμένα κοιμάται στην κούνια του εδώ και 2 βδομάδες σλλα 2 μέρες τώρα ξυπνάει λίγο περισσότερο οπότε πάλι αγκαλιτσα μας τον φέρνω. Μας είχε λείψει κιόλας χαχαχαχαχα! 

Καλημερουδια και από μένα! @nanoula90 κλασσικά ξύπνια, σε σήκωσε νωρίς για να πας να ψηφίσεις χαχαχαχα! Ταλαιπωρη μανααααα


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Λαύριο μένω κοπέλα μου, είναι πολύ ωραία! Δεν είναι λάθος να κοιμάσαι μαζί με το μωρό μην ανησυχείς! Ίσα ίσα που θηλάζεις και πιο άνετα και δεν χάνεις τον ύπνο σου! Αν δεν έχει θέμα ο αντρας σου και δεν καταπιεζεστε ολα καλά! Εμένα κοιμάται στην κούνια του εδώ και 2 βδομάδες σλλα 2 μέρες τώρα ξυπνάει λίγο περισσότερο οπότε πάλι αγκαλιτσα μας τον φέρνω. Μας είχε λείψει κιόλας χαχαχαχαχα! 

Καλημερουδια και από μένα! @nanoula90 κλασσικά ξύπνια, σε σήκωσε νωρίς για να πας να ψηφίσεις χαχαχαχα! Ταλαιπωρη μανααααα

Χαχαχαχαχα, αν θελησετε μια παρεα καποια στιγμη ετσι να πειτε 2 κουβεντες, δεν πα να ειναι αξημερωτα, δεν πα να ειναι χαραματα, εδω ειμαι εγω για σας χαχαχαχαχα

Καλημερα κοριτσιιι, καλα μπανιαααα, πως σε ζηλευωωω!!! 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα κι από μένα!!!! @Perple18 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Ρε κορίτσια, διαβάζω τις ποσότητες που γράφετε ότι τρώνε τα μπεμπακια σας και νομίζω ότι κάπου κάνω λάθος.... Εμενα πίνουν με το ζόρι 180μλ, με πολύ ζόρι όμως, καμία φορά πίνουν μόνο 100, και από φρούτα τρώνε βαριά βαριά 100μλ ο καθένας και αντε στο τσακίρ να πιουν από πίσω 20,30μλ γάλα...φαγητό θα ξεκινήσουμε από βδομάδα που θα πάμε και στην γιατρό μας.. Δε θυμάμαι να ήταν τόσο δύσκολο με τον Ιωάννη ρε γαμωτο.. Γενικά είμαι πολύ χαλαρή και ψυχραιμη αλλά στο φαγητό κολλάω, δεν αντέχω να μην τρώνε.. 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα κι από μένα!!!! @Perple18 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Ρε κορίτσια, διαβάζω τις ποσότητες που γράφετε ότι τρώνε τα μπεμπακια σας και νομίζω ότι κάπου κάνω λάθος.... Εμενα πίνουν με το ζόρι 180μλ, με πολύ ζόρι όμως, καμία φορά πίνουν μόνο 100, και από φρούτα τρώνε βαριά βαριά 100μλ ο καθένας και αντε στο τσακίρ να πιουν από πίσω 20,30μλ γάλα...φαγητό θα ξεκινήσουμε από βδομάδα που θα πάμε και στην γιατρό μας.. Δε θυμάμαι να ήταν τόσο δύσκολο με τον Ιωάννη ρε γαμωτο.. Γενικά είμαι πολύ χαλαρή και ψυχραιμη αλλά στο φαγητό κολλάω, δεν αντέχω να μην τρώνε.. 

Μην τρελενεσαι βρε!εγω αυτη την φρικη τρωω με το γαλα δεν πινει ρε συ απο τοτε π ξεκινησε να τρωει εκοψε το γαλα δηλαδη αντε να πιει 160μλ την ημερα με το ζορι....τι να πω η παιδιατρος δεν εδειξε να ανησυχει οταν της το ειπα μ ειπε οτι χορταινει με τα γευματα γιαυτο δεν θελει....φρουτα φαι και κρεμα δοξα τω Θεω απο 300μλ καθε φορα αλλα γαλα τπτ κ ολο σκαω! Μην ανχωνεσαι αφου τρωνε γαλατακι θελουν κ τον χρονο τους μωρε σιγα σιγα θα τρωνε κ παραπανω κ μην συγκρινεις με τον πρωτο καθε παιδι ειπαμε ειναι διαφορετικο!

Καλημερα κοριτσια σημερα λιωσαμε στον υπνο κοιμηθηκαμε 23:00 η ωρα ξυπνησε δεν ξερω για πιο λογο 00:50 αλλα δεν χρειαστηκε καν αγγαλια την ξαναπηρε αμεσως ξυπνησε να φαει 7μιση η ωρα κοιμηθηκε κ σηκωθηκαμε 10η ωρα ετρεχα να φτιαξω φρουτοκρεμα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα κι από μένα!!!! @Perple18 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Ρε κορίτσια, διαβάζω τις ποσότητες που γράφετε ότι τρώνε τα μπεμπακια σας και νομίζω ότι κάπου κάνω λάθος.... Εμενα πίνουν με το ζόρι 180μλ, με πολύ ζόρι όμως, καμία φορά πίνουν μόνο 100, και από φρούτα τρώνε βαριά βαριά 100μλ ο καθένας και αντε στο τσακίρ να πιουν από πίσω 20,30μλ γάλα...φαγητό θα ξεκινήσουμε από βδομάδα που θα πάμε και στην γιατρό μας.. Δε θυμάμαι να ήταν τόσο δύσκολο με τον Ιωάννη ρε γαμωτο.. Γενικά είμαι πολύ χαλαρή και ψυχραιμη αλλά στο φαγητό κολλάω, δεν αντέχω να μην τρώνε.. 

Καλως σας βρηκα ηρωα της παρέας!!κοιτα εμενα απο νεογενητο ειχε σκαμπανεβάσματα στα ml ,μεσα στην ημερα δεν ετρωγε το ιδιό μπορεί το πρωί 120 και το βράδυ 160.κάποια στιγμή μου μείωσε κιόλας από 150 που έτρωγε για κάποιο διάστημα πήγε 100-120.Τώρα πίνει 160 αλλά υπάρχουν μέρες που μπορεί να πιει 230.Δεν ξέρω γιατί το κάνει και εμένα μου δημιουργεί άγχος αλλά η γιατρός μου είπε ότι επειδή βάρος παίρνει κάθε φορά αρκετό να μην δίνω σημασία.ίσως να ανεβάζει ml όταν είναι δε αλμα.απο βάρος είναι καλά τα μικρουλια;αν ναι μήπως να τα άφηνες να φάνε όσο θέλουν;Εγώ μετά την κρέμα της δίνω σκέτο νερό και γαλα ξανα πινει στο επόμενο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Έχω μια απορία για τις πιο εμπειρες στις στέρεες αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει. Ο μικρός μου τρώει φρουτοκρεμα το πρωί, ένα μισή φρούτο δλδ γύρω στα 150 ml. Την τρώει με ευχαριστήση κ στις τελευταίες μπουνιές ενώ ανοίγει το στόμα του κανονικά κ τρώει κάνει σαν γουλια κ μου βγάζει δύο τρεις μπουνιές φρουτοκρεμα. Γιατί το κάνει αυτό; Συμβαίνει μόνο όταν τον ταιζω εγώ στην κυρία που τον κρατάει η στον άντρα μου δεν το κάνει. Μήπως άθελά μου του δίνω παραπάνω από όσο θέλει; Να σταματάω νωρίτερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Έχω μια απορία για τις πιο εμπειρες στις στέρεες αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει. Ο μικρός μου τρώει φρουτοκρεμα το πρωί, ένα μισή φρούτο δλδ γύρω στα 150 ml. Την τρώει με ευχαριστήση κ στις τελευταίες μπουνιές ενώ ανοίγει το στόμα του κανονικά κ τρώει κάνει σαν γουλια κ μου βγάζει δύο τρεις μπουνιές φρουτοκρεμα. Γιατί το κάνει αυτό; Συμβαίνει μόνο όταν τον ταιζω εγώ στην κυρία που τον κρατάει η στον άντρα μου δεν το κάνει. Μήπως άθελά μου του δίνω παραπάνω από όσο θέλει; Να σταματάω νωρίτερα;

κανει σαν εμετο η απλα το φτυνει αυτο που του εδωσες εκεινη την ωρα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Έχω μια απορία για τις πιο εμπειρες στις στέρεες αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει. Ο μικρός μου τρώει φρουτοκρεμα το πρωί, ένα μισή φρούτο δλδ γύρω στα 150 ml. Την τρώει με ευχαριστήση κ στις τελευταίες μπουνιές ενώ ανοίγει το στόμα του κανονικά κ τρώει κάνει σαν γουλια κ μου βγάζει δύο τρεις μπουνιές φρουτοκρεμα. Γιατί το κάνει αυτό; Συμβαίνει μόνο όταν τον ταιζω εγώ στην κυρία που τον κρατάει η στον άντρα μου δεν το κάνει. Μήπως άθελά μου του δίνω παραπάνω από όσο θέλει; Να σταματάω νωρίτερα;

Καλε Καλή μέρα δεν είπα!! Καλή μέρα σε όλες!μήπως έχει χορτάσει και δεν θέλει αλλο;Έτσι κάνει και εμένα και την σταματαω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!

@noni90 Μήπως να δοκίμαζε μικρότερες κουταλιές και να του τις δίνεις πιο αργά??

@Perple18 Καλωσήρθες στην παρέα μας.

Εμείς από τότε που ξεκινήσαμε φρούτα, ο μπέμπης παρόλο που τρώει γύρω στα 230 γρ. Φρουτόκρεμα, στο τέλος της μέρας πεινάει πολύ και ζητάει περισσότερο γάλα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Perple18 είπε:

Καλως σας βρηκα ηρωα της παρέας!!κοιτα εμενα απο νεογενητο ειχε σκαμπανεβάσματα στα ml ,μεσα στην ημερα δεν ετρωγε το ιδιό μπορεί το πρωί 120 και το βράδυ 160.κάποια στιγμή μου μείωσε κιόλας από 150 που έτρωγε για κάποιο διάστημα πήγε 100-120.Τώρα πίνει 160 αλλά υπάρχουν μέρες που μπορεί να πιει 230.Δεν ξέρω γιατί το κάνει και εμένα μου δημιουργεί άγχος αλλά η γιατρός μου είπε ότι επειδή βάρος παίρνει κάθε φορά αρκετό να μην δίνω σημασία.ίσως να ανεβάζει ml όταν είναι δε αλμα.απο βάρος είναι καλά τα μικρουλια;αν ναι μήπως να τα άφηνες να φάνε όσο θέλουν;Εγώ μετά την κρέμα της δίνω σκέτο νερό και γαλα ξανα πινει στο επόμενο.

Καλά είμαστε από κιλακια δόξα τω θεω, Τετάρτη θα μετρηθούμε κιόλας που έχουμε εμβόλιο. Εγώ νεράκι δεν τους δίνω ακόμα, τώρα που κλείνουμε τον 6ο θα ξεκινήσω τσαγακι και νεράκι λογικά. Δεν τα πιέζω στο φαΐ εννοείται, γιατί θα μου τα βγάλουν, τα αφήνω να φάνε και να πιούνε όσο θέλουν, απλά εμένα μου φαίνεται λίγο! 

πρίν από 39 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Έχω μια απορία για τις πιο εμπειρες στις στέρεες αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει. Ο μικρός μου τρώει φρουτοκρεμα το πρωί, ένα μισή φρούτο δλδ γύρω στα 150 ml. Την τρώει με ευχαριστήση κ στις τελευταίες μπουνιές ενώ ανοίγει το στόμα του κανονικά κ τρώει κάνει σαν γουλια κ μου βγάζει δύο τρεις μπουνιές φρουτοκρεμα. Γιατί το κάνει αυτό; Συμβαίνει μόνο όταν τον ταιζω εγώ στην κυρία που τον κρατάει η στον άντρα μου δεν το κάνει. Μήπως άθελά μου του δίνω παραπάνω από όσο θέλει; Να σταματάω νωρίτερα;

Νονι μου μια φορά το έκανε κι εμένα αυτό ο μικρός, αλλά έφταιγε  το ότι δεν είχε καταπιει καλά κι εγώ δεν το είχα καταλάβει, οπότε έβγαλε αυτό που του έδωσα και όσο είχε κρατημένο στο στόμα, 3 κουταλιές θα έλεγα σίγουρα μαζεμένες. 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@sunshine83 καλώς σας βρήκα!! @Anastasia_paris δεν τρώνε όλα τα μωράκια τί ίδιες ποσότητες αν δείχνουν χορτατα τα καλύπτει αυτή η ποσότητα μην ανησυχείς.νερακι βρασμένο μου είπε η παιδίατρος να της δίνω μετά την κρέμα και μετά το φαΐ που θα ξεκινήσουμε,μαλλον για να κατεβαίνει το φαγητό δεν ξέρω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...