Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

On 25/5/2019 at 6:05 ΜΜ, Perple18 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμάς!!ήμασταν έξω για καφέ με τον μπαμπά μας γιατί δουλεύεί το απόγευμα. Έσκασε από την ζέστη στο καρότσι την σηκωσα ιδρωμένη την κακόμοιρα.και το βράδυ έσκαγε όποτε την αφησα με κοντομάνικο όπως η Nikol,έχουμε ζέστη και εμείς σπίτι.ρε nanoula τι τραβάς κοριτσι μου;Γιατί τόσες φορες;πονάνε τα ούλα του μηπως;Και εμένα δαγκώνει δυνατά αλλά η γιατρός μου είπε να μην περιμένω ακόμα δόντι.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να σου ζήσει το μωρακι σου!!! Κι εγώ πλέον με κοντομάνικο φανελάκι τον αφηνω και ένα πιτζαμακι μακρύ από κάτω. Καλά σήμερα το πρωί τον είχα με ολόσωμο σορτσακι! Σκάει πολύ εύκολα ο δικός μου και νευριάζει κιόλας..

On 25/5/2019 at 6:35 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχει πολυ ωραια μερα σημερα και μεις βγηκαμε το πρωι εγω με την μικρη βεβαια, ειχε πολυ πλακα ετσι οπως καθεται και κοιταει τριγυρω  γελαει με το παραμικρο!

@nanoula90Εμεις κοριτσια εχουμε αλλο κακο δεν μπορει να κοιμηθει χωρις την χοντρη την κουβερτα βελουτε φασκιωμενη μεχρι το κεφαλι ακομα κ στα μουτρα αλλιως δεν κοιμαται την δοκιμασα με σεντονακι με φλις τπτ μονο με αυτην την χοντρη ιδρωνει ξεϊδρωνει εκει!!! Μ ειπε η μαμα μ ετσι ηταν κ ο αδερφος μ οταν ηταν μωρο χειμωνα καλοκαιρι με μια πιο χοντρη απο αυτην π εχω εγω στην μικρη φανταστειτε! Ειχα παρει μια κουβερτουλα στην αρχη βελουτε αλλα λιγο πιο λεπτη απο τις κλασσικες τωρα την φρεσκαρισα στο πληντυριο μπας και κοιμαται με αυτην! Εννοειται την κοιμηζω με το κοντομανυκο κορμακι αλλιως δεν γινεται! Βρε τι θα παθω!

Σημερα εφαγε 300μλ φρουτα 300μλ (πατατα,καροτο,κολοκυθακι πουρε) και το απογευμα θα φαει στανταρ αλλα 300μλ κρεμα ειμαι χαρουμενη π φτασαμε κ το φαι στην ιδια ποσοτητα με τα αλλα! Της εστησα κ το καρεκλακι κ εγω το απογευμα θα την βαλω εκει αν κ με εχει καταβολεψει το ριλαξ εχει τα κρεμαστα και απασχολειτε οσο τρωει!

Αχ Βαλεντινα κι εμένα το κάνει αυτό με την κουβέρτα, αλλά φοβάμαι πολύ όταν το βάζει στην μούρη του. Το κάνει ομως κ με σεντόνι ο δικός μου.. Τι να πω.. Για κάποιον λόγο του αρέσει πολύ. Νευριάζει άμα του το κατεβάσω. Κορίτσια ξέρετε πως μπορώ να ανεβάσω φωτοο;;; 

23 ώρες πρίν, Perple18 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι πολόι καφέδες μου έχουν βγει ξινοι αλλά δεν αντέχω άλλο μέσα,ήμουν και στην εγκυμοσυνη κλεισμένη και δεν μπορώ άλλο.μου έχει τύχει το καλύτερο πάντως,μόνη μου(θαρραλέα)βόλτα με το καρότσι στην πλατεία την πιάνει κλάμα με αναφιλητά, την περνώ αγκαλιά στο παγκάκι κοτσαρω και λευκό ήχο στο κινητό και κουνάω (με κοιτάει ο κόσμος σαν εξωγήινη),την παίρνει ο ύπνος,πάω να την βάλω μέσα ξυπνάει πάλι κλάμα πάλι αγκαλιά κούνημα.. το κάναμε 5 φορές μέχρι που φύγαμε κλαίγοντας στο καρότσι.μια τρέλα..  

 

Χαχαχα μου θύμισες που είχα πάει παιδιατρο και αρχίζει να κλαίει αλλά ήταν πολύ μικρούλης τότε.. Λέω στον άντρα μου βάλε σκούπα (από την εφαρμογή, είναι η αγαπημένη του η σκούπα). Μου λέει ο άντρας μου πας καλά; θα γίνουμε ρεζίλι (γτ είχε κ άλλους γονείς με μωράκια). Έλα του λέω σιγά δεν πειράζει, ίσα ίσα που θα αρέσει κ στα αλλα μωρακια. Ε τελικά κορίτσια την βάλαμε κ μας κοιτούσαν όλοι γτ το μωρό με το που ακούει σκούπα δεν βγάζει κιχ.... Ε εντάξει δεν πειράζει, από το να άκουγαν το κλάμα του, καλύτερα να ακούς σκούπα..

  • Χαχα 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να σου ζήσει το μωρακι σου!!! Κι εγώ πλέον με κοντομάνικο φανελάκι τον αφηνω και ένα πιτζαμακι μακρύ από κάτω. Καλά σήμερα το πρωί τον είχα με ολόσωμο σορτσακι! Σκάει πολύ εύκολα ο δικός μου και νευριάζει κιόλας..

Αχ Βαλεντινα κι εμένα το κάνει αυτό με την κουβέρτα, αλλά φοβάμαι πολύ όταν το βάζει στην μούρη του. Το κάνει ομως κ με σεντόνι ο δικός μου.. Τι να πω.. Για κάποιον λόγο του αρέσει πολύ. Νευριάζει άμα του το κατεβάσω. Κορίτσια ξέρετε πως μπορώ να ανεβάσω φωτοο;;; 

Χαχαχα μου θύμισες που είχα πάει παιδιατρο και αρχίζει να κλαίει αλλά ήταν πολύ μικρούλης τότε.. Λέω στον άντρα μου βάλε σκούπα (από την εφαρμογή, είναι η αγαπημένη του η σκούπα). Μου λέει ο άντρας μου πας καλά; θα γίνουμε ρεζίλι (γτ είχε κ άλλους γονείς με μωράκια). Έλα του λέω σιγά δεν πειράζει, ίσα ίσα που θα αρέσει κ στα αλλα μωρακια. Ε τελικά κορίτσια την βάλαμε κ μας κοιτούσαν όλοι γτ το μωρό με το που ακούει σκούπα δεν βγάζει κιχ.... Ε εντάξει δεν πειράζει, από το να άκουγαν το κλάμα του, καλύτερα να ακούς σκούπα..

Εμενα ετσι κοιμαται της αρεσει να δω το καλοκαιρι τι θα κανουμε.....πας στο tinypic.c... και βαζεις την φοτο σου εκει την κανεις μετατροπη και κανεις ανυιγραφη απο τουε συμδεσμους π θα σου βγαλει αυτον π λεει φορουμ και πινακες μηνυματων κ ερχεσαι κ κανεις αντιγραφη εδω ή εκει π θες να ανεβασεις


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα κι από μένα!!!! @Perple18 καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Ρε κορίτσια, διαβάζω τις ποσότητες που γράφετε ότι τρώνε τα μπεμπακια σας και νομίζω ότι κάπου κάνω λάθος.... Εμενα πίνουν με το ζόρι 180μλ, με πολύ ζόρι όμως, καμία φορά πίνουν μόνο 100, και από φρούτα τρώνε βαριά βαριά 100μλ ο καθένας και αντε στο τσακίρ να πιουν από πίσω 20,30μλ γάλα...φαγητό θα ξεκινήσουμε από βδομάδα που θα πάμε και στην γιατρό μας.. Δε θυμάμαι να ήταν τόσο δύσκολο με τον Ιωάννη ρε γαμωτο.. Γενικά είμαι πολύ χαλαρή και ψυχραιμη αλλά στο φαγητό κολλάω, δεν αντέχω να μην τρώνε.. 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Κοίτα εμείς δεν έχουμε πιει ποτέ πάνω από 150 ml μητρικό γάλα, αλλά είμαστε 8.5 kg. Βεβαια ακόμα τρώμε ανά 3 ώρες.. Θέλω να πω, επειδή έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση πως θεωρώ ότι πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχιας. Επίσης όταν είχε κρυώσει πριν κάποιους μήνες και τον πήγα και σε 2ο παιδιατρο να τον δει, μου λέει η γυναίκα, είναι μεγάλο μωράκι, Πόσο πίνει;; 200 - 230ml?? Εμμ λέω όχι 120 ml (έπινε τοτε). Κ μ λέει είδες; κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα ετσι κοιμαται της αρεσει να δω το καλοκαιρι τι θα κανουμε.....πας στο tinypic.c... και βαζεις την φοτο σου εκει την κανεις μετατροπη και κανεις ανυιγραφη απο τουε συμδεσμους π θα σου βγαλει αυτον π λεει φορουμ και πινακες μηνυματων κ ερχεσαι κ κανεις αντιγραφη εδω ή εκει π θες να ανεβασεις

IMG%5D

Ευχαριστώωω!!! Χάχα έτσι θέλει την κουβέρτα.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Κοίτα εμείς δεν έχουμε πιει ποτέ πάνω από 150 ml μητρικό γάλα, αλλά είμαστε 8.5 kg. Βεβαια ακόμα τρώμε ανά 3 ώρες.. Θέλω να πω, επειδή έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση πως θεωρώ ότι πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχιας. Επίσης όταν είχε κρυώσει πριν κάποιους μήνες και τον πήγα και σε 2ο παιδιατρο να τον δει, μου λέει η γυναίκα, είναι μεγάλο μωράκι, Πόσο πίνει;; 200 - 230ml?? Εμμ λέω όχι 120 ml (έπινε τοτε). Κ μ λέει είδες; κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. 

IMG%5D

Ευχαριστώωω!!! Χάχα έτσι θέλει την κουβέρτα.. 

Καλώς βρήκα κοπέλα μου!!να χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!Και εσένα πολύ μαλλακι έχει εε;;μπράβο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Κοίτα εμείς δεν έχουμε πιει ποτέ πάνω από 150 ml μητρικό γάλα, αλλά είμαστε 8.5 kg. Βεβαια ακόμα τρώμε ανά 3 ώρες.. Θέλω να πω, επειδή έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση πως θεωρώ ότι πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχιας. Επίσης όταν είχε κρυώσει πριν κάποιους μήνες και τον πήγα και σε 2ο παιδιατρο να τον δει, μου λέει η γυναίκα, είναι μεγάλο μωράκι, Πόσο πίνει;; 200 - 230ml?? Εμμ λέω όχι 120 ml (έπινε τοτε). Κ μ λέει είδες; κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. 

IMG%5D

Ευχαριστώωω!!! Χάχα έτσι θέλει την κουβέρτα.. 

Χαχαχχαχαχα εμενα χειροτερα γτ θελει να ειναι φασκιωμενη γυρω γυρω μεχρι πανω θα σ ανεβασω αυριο φοτο να δεις δεν την εχω βγαλει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Κοίτα εμείς δεν έχουμε πιει ποτέ πάνω από 150 ml μητρικό γάλα, αλλά είμαστε 8.5 kg. Βεβαια ακόμα τρώμε ανά 3 ώρες.. Θέλω να πω, επειδή έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση πως θεωρώ ότι πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχιας. Επίσης όταν είχε κρυώσει πριν κάποιους μήνες και τον πήγα και σε 2ο παιδιατρο να τον δει, μου λέει η γυναίκα, είναι μεγάλο μωράκι, Πόσο πίνει;; 200 - 230ml?? Εμμ λέω όχι 120 ml (έπινε τοτε). Κ μ λέει είδες; κάθε παιδί είναι διαφορετικό.. 

IMG%5D

Ευχαριστώωω!!! Χάχα έτσι θέλει την κουβέρτα.. 

Συγγνωμηηηη αλλα ολο αυτο ειναι μαλλι????? Μη του βαλες περουκινι του παιδιου??? Πωπω μαλλουρα φτου φτου. 

 Κ μενα το κανει αυτο με την κουβερτα. Σκεπαζεται μονος του χαχχα, αλλα μετα την δαγκωνει και μετα μαλωνει μαζι της και τσιριζει. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Καλώς βρήκα κοπέλα μου!!να χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!Και εσένα πολύ μαλλακι έχει εε;;μπράβο!!

Ναι έχει μπόλικο.. 

Just now, nanoula90 είπε:

Συγγνωμηηηη αλλα ολο αυτο ειναι μαλλι????? Μη του βαλες περουκινι του παιδιου??? Πωπω μαλλουρα φτου φτου. 

 Κ μενα το κανει αυτο με την κουβερτα. Σκεπαζεται μονος του χαχχα, αλλα μετα την δαγκωνει και μετα μαλωνει μαζι της και τσιριζει. 

Χαχαχα μαλλί είναι ναι! Μοιάζει όμως κ με περουκινι. Χαχα κι εκεί είναι σκοτεινά. Κανονικά είναι ξανθός! Έχει πολύ πλάκα! Όταν λουστει πετάνε τα μαλλιά του, και όταν πάει στον παππού του γίνονται σαν γλίτσα από το χαιδεμα.. 

  • Χαχα 3

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Ναι έχει μπόλικο.. 

Χαχαχα μαλλί είναι ναι! Μοιάζει όμως κ με περουκινι. Χαχα κι εκεί είναι σκοτεινά. Κανονικά είναι ξανθός! Έχει πολύ πλάκα! Όταν λουστει πετάνε τα μαλλιά του, και όταν πάει στον παππού του γίνονται σαν γλίτσα από το χαιδεμα.. 

Καλε δωσε κ σε μας λιγο που εχουμε 5 τριχες ολες κ ολες. Φτου φτου το παιδακι σου. 

Ρε κοριτσια, μιας κ μιλαμε για τριχες, εσας σας πεφτουν τα μαλλια??? Δεν υπαρχει αυτο που ζω με την τριχοπτωση μου. Πεφτουν παααρα πολλες τριχες. Εχω κουραστει να μαζευω τριχες στο μπανιο, στο σαλονι, στην τραπεζαρια, στο παιδικο, μεχρι και στον πωπο του μικρου βρηκα τριχα μου!!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλε δωσε κ σε μας λιγο που εχουμε 5 τριχες ολες κ ολες. Φτου φτου το παιδακι σου. 

Ρε κοριτσια, μιας κ μιλαμε για τριχες, εσας σας πεφτουν τα μαλλια??? Δεν υπαρχει αυτο που ζω με την τριχοπτωση μου. Πεφτουν παααρα πολλες τριχες. Εχω κουραστει να μαζευω τριχες στο μπανιο, στο σαλονι, στην τραπεζαρια, στο παιδικο, μεχρι και στον πωπο του μικρου βρηκα τριχα μου!!!! 

Χαχαχα κι εγώ έχω βρει στην πάνα του :wacko: η πλάκα ειναι ότι βρισκω κάτι τεράστιες τρίχες πάνω στον άντρα μ κ λέω από μέσα μου "μήπως είναι καμιας??? <_<" αλλα μετά ξανασκεφτομαι πόσο μαδαωω κ λέω δικιά μ ειναι! Όπως τα λες κάθε μέρα πρέπει να σκουπιζω με το swiffer τουλάχιστον... Δεν ξέρω πότε θα σταματήσει αυτό... 

  • Χαχα 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπάσχω..νομίζω ότι θα μείνω καραφλη.το πρωί σκουπίζω, το απόγευμα έχει τρίχες παντού.και εκτός από αυτό η κοιλιά μου είναι λες και είμαι 5 μηνών έγκυος.και αντί να χάνω παίρνω,έλεος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Καλε δωσε κ σε μας λιγο που εχουμε 5 τριχες ολες κ ολες. Φτου φτου το παιδακι σου. 

Ρε κοριτσια, μιας κ μιλαμε για τριχες, εσας σας πεφτουν τα μαλλια??? Δεν υπαρχει αυτο που ζω με την τριχοπτωση μου. Πεφτουν παααρα πολλες τριχες. Εχω κουραστει να μαζευω τριχες στο μπανιο, στο σαλονι, στην τραπεζαρια, στο παιδικο, μεχρι και στον πωπο του μικρου βρηκα τριχα μου!!!! 

Και το δικό μου το ζουζούνι λίγα μαλακια έχει! 

Και εγώ μαδαω πολύ κορίτσια! Θα καραφλιασουμε ομαδικώς χαχαχαχα! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα...ομαδικο το κακο. Και τα εχω και κοτσο συνεχεια και παλι βρισκω παντου τριχες. 

Just now, Perple18 είπε:

Συμπάσχω..νομίζω ότι θα μείνω καραφλη.το πρωί σκουπίζω, το απόγευμα έχει τρίχες παντού.και εκτός από αυτό η κοιλιά μου είναι λες και είμαι 5 μηνών έγκυος.και αντί να χάνω παίρνω,έλεος...

Χαχαχα, ειναι που ειμαστε πολλες ωρες σπιτι πιστευω. Αναγκαστικα κατι θα μασουλησεις και συνηθως οχι κατι πολυ υγιεινο. Μην αγχωνεσαι. Θα τα χασεις οταν ξεκινησει το μπουσουλημα κ το περπατημα που θα τρεχεις ξωπισω της χεχε

Just now, Anneliz είπε:

Χαχαχα κι εγώ έχω βρει στην πάνα του :wacko: η πλάκα ειναι ότι βρισκω κάτι τεράστιες τρίχες πάνω στον άντρα μ κ λέω από μέσα μου "μήπως είναι καμιας??? <_<" αλλα μετά ξανασκεφτομαι πόσο μαδαωω κ λέω δικιά μ ειναι! Όπως τα λες κάθε μέρα πρέπει να σκουπιζω με το swiffer τουλάχιστον... Δεν ξέρω πότε θα σταματήσει αυτό... 

Χαχαχαχα. Τι μου θυμισες. Πιο παλια, μια μερα που ειχα βαλει πλυντηριο λευκα, οπως τα απλωνω τα ρουχα βλεπω ενα μπλουζακι τιραντα αλλα ηταν σαν φορεμα σχετικα μακρυ. Πρωτη φορα το εβλεπα. Επιασα τον δικο μου κ του εψησα το ψαρι στα χειλη. Ποιανης ειναι κ ποιανης ειναι. Κ μου λεγε τρελη εισαι??? Αντε πες οτι ειναι αλληνης, θα το βαζα στα απλυτα μαζι με τα δικα μας??? Τελικα ηταν δικο μου αλλα ξεχειλωσε μεσα στο πλυντηριο κ απο μπλουζακι τιραντακι ειχε γινει μπλουζοφορεμα. Δεν του το ειπα βεβαια ποτε. Σιγα μην εριχνα τα μουτρα μου χεχε

Ασχετο, αλλα καπως ετσι, με τριχα ειχε ανακαλυψει μια φιλη μου οτι ο δικος της την κερατωνε. Βρηκε μελαχρινες τριχες στο σκουπισμα ενω εκεινη ειναι ξανθια φυσικη!!!! Φτου φτου μακρια απο μας

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλε δωσε κ σε μας λιγο που εχουμε 5 τριχες ολες κ ολες. Φτου φτου το παιδακι σου. 

Ρε κοριτσια, μιας κ μιλαμε για τριχες, εσας σας πεφτουν τα μαλλια??? Δεν υπαρχει αυτο που ζω με την τριχοπτωση μου. Πεφτουν παααρα πολλες τριχες. Εχω κουραστει να μαζευω τριχες στο μπανιο, στο σαλονι, στην τραπεζαρια, στο παιδικο, μεχρι και στον πωπο του μικρου βρηκα τριχα μου!!!! 

Απο μαδημα αλλο τιποτα... τριχες παντου στο τελος νομιζω θα μεινω χωρις μαλλι... απο οτι εχω διαβασει ειναι φυσιολογικο τους πρωτους μηνες γτ κατι παιζει με τις ορμονες!!! 

Κοριτσια να σας ρωτησω... οι γιαγιαδες και οι παππουδες σας τα φιλανε τα μωρα σας... γτ εμενα ναι και τρελαινομαι δεν ξερω πως να το κοψω.. επισης το φερνουν μπροστα στα μουτρα τους τελειως και του μιλανε εκει..ενωνουν μυτες και διαφορα τετοια και εγω παθαινω εγκεφαλικο... στο τελος θα μου την φιλαν και στο στομα!!!! Ειμαι υπερβολικη για πειτε μου λιγο;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καταλαβα...ομαδικο το κακο. Και τα εχω και κοτσο συνεχεια και παλι βρισκω παντου τριχες. 

Χαχαχα, ειναι που ειμαστε πολλες ωρες σπιτι πιστευω. Αναγκαστικα κατι θα μασουλησεις και συνηθως οχι κατι πολυ υγιεινο. Μην αγχωνεσαι. Θα τα χασεις οταν ξεκινησει το μπουσουλημα κ το περπατημα που θα τρεχεις ξωπισω της χεχε

Χαχαχαχα. Τι μου θυμισες. Πιο παλια, μια μερα που ειχα βαλει πλυντηριο λευκα, οπως τα απλωνω τα ρουχα βλεπω ενα μπλουζακι τιραντα αλλα ηταν σαν φορεμα σχετικα μακρυ. Πρωτη φορα το εβλεπα. Επιασα τον δικο μου κ του εψησα το ψαρι στα χειλη. Ποιανης ειναι κ ποιανης ειναι. Κ μου λεγε τρελη εισαι??? Αντε πες οτι ειναι αλληνης, θα το βαζα στα απλυτα μαζι με τα δικα μας??? Τελικα ηταν δικο μου αλλα ξεχειλωσε μεσα στο πλυντηριο κ απο μπλουζακι τιραντακι ειχε γινει μπλουζοφορεμα. Δεν του το ειπα βεβαια ποτε. Σιγα μην εριχνα τα μουτρα μου χεχε

Ασχετο, αλλα καπως ετσι, με τριχα ειχε ανακαλυψει μια φιλη μου οτι ο δικος της την κερατωνε. Βρηκε μελαχρινες τριχες στο σκουπισμα ενω εκεινη ειναι ξανθια φυσικη!!!! Φτου φτου μακρια απο μας

Χαχαχαχα δεν μπορώ, εσκασα στα γέλια!!! Έλα ρε συ τον καημένοο.. Χαχαχα.. Όχι εντάξει εγώ αυτές που βλέπω είναι το ίδιο χρώμα κ μάκρος με τις δικές μ.. Αχ δεν θέλω να σκέφτομαι και τέτοια τώρα.. 

Just now, Katerina-90 είπε:

Απο μαδημα αλλο τιποτα... τριχες παντου στο τελος νομιζω θα μεινω χωρις μαλλι... απο οτι εχω διαβασει ειναι φυσιολογικο τους πρωτους μηνες γτ κατι παιζει με τις ορμονες!!! 

Κοριτσια να σας ρωτησω... οι γιαγιαδες και οι παππουδες σας τα φιλανε τα μωρα σας... γτ εμενα ναι και τρελαινομαι δεν ξερω πως να το κοψω.. επισης το φερνουν μπροστα στα μουτρα τους τελειως και του μιλανε εκει..ενωνουν μυτες και διαφορα τετοια και εγω παθαινω εγκεφαλικο... στο τελος θα μου την φιλαν και στο στομα!!!! Ειμαι υπερβολικη για πειτε μου λιγο;;;

Εμενα ο πεθερός μου τον φιλάει στο μάγουλο! Επίσης προχθές τον είδα να του πιάνει το πουλάκι του.. Αυτό ίσως είναι υπερβολικο, αλλά εμένα βρε κορίτσια δεν μου αρέσει.. Και αμέσως του έκλεισα την πάνα μπας και το βγάλει το χέρι του.. Δεν νομίζω πως είσαι υπερβολικη..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλε δωσε κ σε μας λιγο που εχουμε 5 τριχες ολες κ ολες. Φτου φτου το παιδακι σου. 

Ρε κοριτσια, μιας κ μιλαμε για τριχες, εσας σας πεφτουν τα μαλλια??? Δεν υπαρχει αυτο που ζω με την τριχοπτωση μου. Πεφτουν παααρα πολλες τριχες. Εχω κουραστει να μαζευω τριχες στο μπανιο, στο σαλονι, στην τραπεζαρια, στο παιδικο, μεχρι και στον πωπο του μικρου βρηκα τριχα μου!!!! 

 

5 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Χαχαχα κι εγώ έχω βρει στην πάνα του :wacko: η πλάκα ειναι ότι βρισκω κάτι τεράστιες τρίχες πάνω στον άντρα μ κ λέω από μέσα μου "μήπως είναι καμιας??? <_<" αλλα μετά ξανασκεφτομαι πόσο μαδαωω κ λέω δικιά μ ειναι! Όπως τα λες κάθε μέρα πρέπει να σκουπιζω με το swiffer τουλάχιστον... Δεν ξέρω πότε θα σταματήσει αυτό... 

 

5 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Και το δικό μου το ζουζούνι λίγα μαλακια έχει! 

Και εγώ μαδαω πολύ κορίτσια! Θα καραφλιασουμε ομαδικώς χαχαχαχα! 

Καλημερα κοριτσια κ εγω μαδαω φουλλλλλλ!!!!! Το ανεφερα στον γυναικολογο π πηγα για τεστ παπ κ μ ειπε οτι φταιει η αποτομη κοπη του σιδηρου,ασβεστιου π επερνα στν εγκυμοσυνη ηθελε σταδιακη διακοπη εγω μολις γεννησα μαχαιρι τ εκοψα τι νσ σ κανει ο οργανισμος,Λαλεψε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...