Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πιπιλα ουτε εμεις ποτε δεν πηρε μονη της εμεις της την κρατουσαμε εως 2μηνων π δεν ηθελε καθολου με τ που την εβλεπε τσιριζε!!! Ναι ειναι καποια μωρακια π οσο κ να ιδρωνουν εκει στη μανουλα αγγαλια!!! Το εχω ξανακουσει!!!!

Εγω τωρα την εκανα μπανακι και καθεται στο χαλακι της κ παιζει!

Οταν λες καθεται και παιζει;;; σου στηριζεται στον πωπο;;;γτ εμενα η χοντρουλα ακομα δεν γυρναει καν απο μπρουμυτα ανασκελα και ουτε το αντιθετο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Οταν λες καθεται και παιζει;;; σου στηριζεται στον πωπο;;;γτ εμενα η χοντρουλα ακομα δεν γυρναει καν απο μπρουμυτα ανασκελα και ουτε το αντιθετο!

Οχι στον πωπο ακομα δεν στηριζεται μονη της της βαζω ενα μαξιλαρακι απο πισω να ακουμπαει! Εμενα μονο απο ανασκελα μπρουμητα γυρναει συνεχεια το αντιθετο λιγες φορες βρισκει η κοιλιτσα κ δεν μπορει χαχαχχα!!!!

Καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι στον πωπο ακομα δεν στηριζεται μονη της της βαζω ενα μαξιλαρακι απο πισω να ακουμπαει! Εμενα μονο απο ανασκελα μπρουμητα γυρναει συνεχεια το αντιθετο λιγες φορες βρισκει η κοιλιτσα κ δεν μπορει χαχαχχα!!!!

Καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα!

Καλημερα και Καλή εβδομάδα κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Χαχαχ Γελασα με το αλογακι..για γελια και για κλαματα.. κ εχω απελπιστει 8 κιλα και η δικια μου..εχω μια ωρα προσπαθω να τη βαλω στη κουνια της.. μολις της βαλω τσιριζει.. και παλι αγκαλια.. σταματαει.. την κραταω λιγο παω να τη ξαναβαλω τα ιδια. Δεν ξερω τι να κανω τωρα εχω ξαπλωσει και κοιμαται ξαπλωμενη πανω μου η κυρια.. εχουμε γινει μουσκεμα αλλα μια χαρα εχει βολευτει...

 

Αχχχ πως το καταφερνετε αυτο ρε κοριτσια να τα αφηνετε κ να κοιμουνται μονα τους.. εγω ετσι κ την αφησω μας ακουει ολο το τετραγωνο.. εμεις δεν παιρνουμε καθολου και πιπιλα βεβαια!

Θηλάζετε εσείς;; 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τι κανετε πως ειστε?

Προσπαθούμε να αντέξουμε την ζέστη και εγώ και η μικρή,ζορίζεται αρκετά.. Σήμερα ανακάλυψε ότι μπορεί να φωνάζει και με έχει ξεκουφανει.εσεις πως ειστε;;δοντάκι βγάλατε ηχεί στα ακόμα στην προετοιμασια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Προσπαθούμε να αντέξουμε την ζέστη και εγώ και η μικρή,ζορίζεται αρκετά.. Σήμερα ανακάλυψε ότι μπορεί να φωνάζει και με έχει ξεκουφανει.εσεις πως ειστε;;δοντάκι βγάλατε ηχεί στα ακόμα στην προετοιμασια;

Α τις φωνες τις περασαμε καθε μερα με πονοκεφαλο ειμασταν τωρα εχει 3μερες ανακαλυψε οτι μπορει να μας κοροιδευει οταν βηχουμε ασεεε το κανει ασταματητα κ αν βηξεις για πλακα οταν βηχει εκει ειναι π δεν σταματα κ περιμενει να κανετε παιχνιδι βηξηματων! Δοντι εχει παραπρηστει το κατω δεξι θεωρω πως σε 1εβδομαδα θα βγει τριβει οτι βρεθει μπροστα της πανω εκει! Ζεστη παρα πολυυυυ με την πανα ειναι κ παλι υδρωνει!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Θηλάζετε εσείς;; 

Ναι ναι κανονικα.. αποκλειστικα εξ αρχης.. τωρα εδω και δυο βδομαδες τρωμε ομως και ρυζαλευρο το οποιο ενω αρχισε να το θελει τωρα τρωει λιγο οποτε μετα δινω παλι γαλα και τρωει και το μεσημερι τα λαχανικα τα οποια της αρεσουν πολυ και τα τρωει οποτε αυτο το γευμα γαλα το κοψαμε.. και το στηθος μου πριζετε πολυ δεν ξερω τι να κανω :-( εσυ θηλαζεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου. Τι κανετε??? 

Just now, eleni.9 είπε:

Ναι ναι κανονικα.. αποκλειστικα εξ αρχης.. τωρα εδω και δυο βδομαδες τρωμε ομως και ρυζαλευρο το οποιο ενω αρχισε να το θελει τωρα τρωει λιγο οποτε μετα δινω παλι γαλα και τρωει και το μεσημερι τα λαχανικα τα οποια της αρεσουν πολυ και τα τρωει οποτε αυτο το γευμα γαλα το κοψαμε.. και το στηθος μου πριζετε πολυ δεν ξερω τι να κανω :-( εσυ θηλαζεις;;;

Κοριτσι μου εχεις θηλαστρο?? Πως αποσυμφορεις το στηθος? Μπραβο στην μικρη σου που τρωει. Εμενα ακομα δεν θελει στερεες, μονο βυζι, σταθερη αξια χααχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Τι κανετε??? 

Κοριτσι μου εχεις θηλαστρο?? Πως αποσυμφορεις το στηθος? Μπραβο στην μικρη σου που τρωει. Εμενα ακομα δεν θελει στερεες, μονο βυζι, σταθερη αξια χααχα

Ναι εχω θηλαστρο... σημερα εβγαλα νε το θηλαστρο γτ πριστικα πολυ.. αλλα μου εχουν πει κανονικα δεν κανει γτ οσο βγαζω με το θηλαατρο τοσο πιο πολυ παραγω .. κ οτι σιγα σιγα το στηθος θα προσαρμοστει να μην παραγει τοσο πολυ και να μην πριζετε.. μου ειπαν καλυτερα να βγαζω λιγο με το χερι.. αλλαα εγω δεν τα καταφερνω... και φοβαμαι μην παθω καμια μαστιτιδα στο τελος!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, eleni.9 είπε:

Ναι εχω θηλαστρο... σημερα εβγαλα νε το θηλαστρο γτ πριστικα πολυ.. αλλα μου εχουν πει κανονικα δεν κανει γτ οσο βγαζω με το θηλαατρο τοσο πιο πολυ παραγω .. κ οτι σιγα σιγα το στηθος θα προσαρμοστει να μην παραγει τοσο πολυ και να μην πριζετε.. μου ειπαν καλυτερα να βγαζω λιγο με το χερι.. αλλαα εγω δεν τα καταφερνω... και φοβαμαι μην παθω καμια μαστιτιδα στο τελος!!

Ναι ναι ετσι ειναι, με το θηλαστρο μπορεις να βγαζεις απλα θελει πολυ λιγο ισα ισα να νιωσεις μια ανακουφιση. Οταν πετρωνει κ γω δεν μπορω να το βγαζω με το χερι με τπτ, μονο με το θηλαστρο. Οντως θα προσαρμοστει το στηθος, απλα θελει λιγο χρονο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ναι ναι ετσι ειναι, με το θηλαστρο μπορεις να βγαζεις απλα θελει πολυ λιγο ισα ισα να νιωσεις μια ανακουφιση. Οταν πετρωνει κ γω δεν μπορω να το βγαζω με το χερι με τπτ, μονο με το θηλαστρο. Οντως θα προσαρμοστει το στηθος, απλα θελει λιγο χρονο. 

Σημερα σκεψου εβαλα θηλαστρο και εβγαλα 140ml μεσα σε 5 λεπτα.. εγω πιστευα σιγα σιγα θα ετρωγε κανονικη ποσοτητα η μικρη οποτε θα επινε κ γαλα μετα λιγοτερη ποσοτητα και ετσι σιγα σιγα θα μειωνοταν... αλλα το τρωει ολο οποτε κοπηκε τελειως εκεινο το γευμα τωρα..αντε να δουμε... μαλλον πρεπει να μην βαζω θηλαστρο

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Ναι ναι κανονικα.. αποκλειστικα εξ αρχης.. τωρα εδω και δυο βδομαδες τρωμε ομως και ρυζαλευρο το οποιο ενω αρχισε να το θελει τωρα τρωει λιγο οποτε μετα δινω παλι γαλα και τρωει και το μεσημερι τα λαχανικα τα οποια της αρεσουν πολυ και τα τρωει οποτε αυτο το γευμα γαλα το κοψαμε.. και το στηθος μου πριζετε πολυ δεν ξερω τι να κανω :-( εσυ θηλαζεις;;;

Εγώ το ανλτω.. Αλλά πλέον αντλω μόνο 3 φορές την ημέρα. Πρωί μεσημέρι βράδυ.. Απλώς σε ρωτησα γτ ίσως παίζει κ αυτό ρόλο στο ότι θέλει το μωρακι σου πολύ αγκαλίτσα.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; Τι ζεστη ειναι αυτη;;;; Λεμε καλως εχοντων των πραγματων κ αν εχει καλο καιρο να παμε για μπανακι το σκ! Θελει να παμε να παρουμε μαγιο σωσιβιο κ πισινουλα για το σπιτι,Για την μικρη μας! Τωρα καθεται παιζει στο γυμναστηριο εγω ετοιμασα το φαγητακι της κ φτιαχνω το δικο μας! Σημερα της εβαλα κ λιγο ρυζακι μεσα στο φαγητακι της μια χουφτιτσα!

Κατα τα αλλα η περιοδος με την ζεστη δεν υποφερεται! Ευτυχως σημερα τελειωσε αυτο το μαρτυριο των 6ημερων! 

Θελει να τρεξω για τα χαρτια της γαμοβαφτισης αλλαξαμε κ ημερομηνια το πηγαμε παραπισω γτ τα εξοδα πολλααα! Λεμε για 18αυγουστου αντε να δουμε! Ευτυχως τα εχω κλεισει ολα προσκλητηρια βαφτιστικα και μπομπονιερες κ δεν χρειαζεται ψαξιμο μονο χρονο να τα φτιαξω μπομπονιερες μαρτυρικα απο τα χερακια μ!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;;; Τι ζεστη ειναι αυτη;;;; Λεμε καλως εχοντων των πραγματων κ αν εχει καλο καιρο να παμε για μπανακι το σκ! Θελει να παμε να παρουμε μαγιο σωσιβιο κ πισινουλα για το σπιτι,Για την μικρη μας! Τωρα καθεται παιζει στο γυμναστηριο εγω ετοιμασα το φαγητακι της κ φτιαχνω το δικο μας! Σημερα της εβαλα κ λιγο ρυζακι μεσα στο φαγητακι της μια χουφτιτσα!

Κατα τα αλλα η περιοδος με την ζεστη δεν υποφερεται! Ευτυχως σημερα τελειωσε αυτο το μαρτυριο των 6ημερων! 

Θελει να τρεξω για τα χαρτια της γαμοβαφτισης αλλαξαμε κ ημερομηνια το πηγαμε παραπισω γτ τα εξοδα πολλααα! Λεμε για 18αυγουστου αντε να δουμε! Ευτυχως τα εχω κλεισει ολα προσκλητηρια βαφτιστικα και μπομπονιερες κ δεν χρειαζεται ψαξιμο μονο χρονο να τα φτιαξω μπομπονιερες μαρτυρικα απο τα χερακια μ!

Καλησπέρα κορίτσι μου.... Μη πεσετε σε πολλή ζέστη Αύγουστο??? Αντε με το καλό οπότε θέλετε... 

Έχει πολλή ζέστη.. Εμείς έχουμε το air condition.. Πήγαμε Σάββατο κ κάναμε το πρώτο μας μπανακι.. Το απόλαυσε πάρα πολύ.. Με το σωσίβιο του.. Το μαγιω του.. Όλα φουλ εξτρά! 

Σημερα πρώτη φορά ζυμαρικό.. Θα του κάνω τραχανο μάλλον.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...